PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.379
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
PlayStation 4

Na SimplyGames je Persona 5 za ukupno 32.35 funti (273 kn) s dostavom.

 

http://www.simplygames.com/p/persona-5-ps4

 

Ovo je najbolja cijena otkad je izašla igra. Bilo je jedno malo sniženje na PSNu prije mjesec-dva, a diskova gotovo da nema u ponudi i brzo odu.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 1:52 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav! Pitanje za one koji imaju samsung 4k TV koristite li game mode za postavke slike kada igrate ili ste si sami nariktali postavke?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Probao sad malo Project Cars 2. Uh kako me iznervirao u pola sata. Nije to igra za mene. Ide na njuškalo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Probao sad malo Project Cars 2. Uh kako me iznervirao u pola sata. Nije to igra za mene. Ide na njuškalo.

 Baš si je lijepo opisao hahahahaha.

P.S. tako je mene prvi dio iznervirao na PC-u odma sam ga ugasio i deinstalirao, grafika je bila ok, ali ....

16 godina
offline
PlayStation 4

PC 2 je bas napravljen za volan jer na gamepadu se samo isfustriras dok forzu i gt sport(demo) vozim na gamepadu ko veliki 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

prije mi je bila špica voziti na volan, sad mi je to gnjavaža. nema do gamepada za mene, iako je puno lošiji. zato čekam ovaj gran turismo, kakav god da bude - kupit ću ga jer sam ih igrao sve osim prvog i potrošio sate i sate, posebno za četvorkom...

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

PC 2 je bas napravljen za volan jer na gamepadu se samo isfustriras dok forzu i gt sport(demo) vozim na gamepadu ko veliki 

 

Ma vjeruj mi nije ni za volan osim ako si zagriženi fan simulacije.

Prvo sam na practiceu izletio nekoliko puta i izokrenuo se ko budala. Onda sam na kvalifikacijama izletio nekoliko puta i izokrenuo se ko budala. 

Onda sam u "formation lapu" prije utrke nakupio toliko negativnih sekundi radi izletanja i zabijanja u lika ispred mene da bih cijelu utrku morao provesi u pitu (karikiram naravno).

Probao sam još par različitih tipova vozila u free raceu i odustao skroz od igre.

 

Držat ću se ja F1 2017, Forza 7 i GT Sporta za sad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hornet_93 kaže...

prije mi je bila špica voziti na volan, sad mi je to gnjavaža. nema do gamepada za mene, iako je puno lošiji. zato čekam ovaj gran turismo, kakav god da bude - kupit ću ga jer sam ih igrao sve osim prvog i potrošio sate i sate, posebno za četvorkom...

 

Ma je, gnjavaža je to je istina, postaviti pa poslije pospremiti. Pogotovo na playki. Moram svima sjebat večer da ja malo odigram na telki s volanom, plus još moram imati poseban stolić za volan. Na PCu je puno lakše.

Al je neusporedivo bolje sa force feedbackom, gamepad ne može dati taj feeling.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li je  tv   JVC LT-49VU83B / 49VU72K  kompatibilan sa ps4 pro. Znam da nije hdr ali je UHD , 124 cm i 3600 kn . OS mi je nebitan. Na webu nema ništa . Možda ga ima netko

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

hi

 

malo ti je pitanje blesavo... TV ima HDMI, znaci moze se koristit sa PS4PRO...

Za te novce ocekivat bog zna sto... neznam na sto ciljas...

naime imam 3x skuplji tv pa vidim ghosting na nekim naslovima.... 

drugo, HDR je bolji nego "ultra HD" to isto govorim iz iskustva...

no za "dobar" UHD HDR tv moras nadodat jos barem toliko.... kolko taj JVC kosta

Alienware m17x R4
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
tomko kaže...

uopće nije bitno, ev ja konkretno imam na konzoli sada 10 igara i i jos pored toga slobodno preko 100 GB memorije...a igre su BF1, BF4, PES2017, UFC, Farm Simulator 15, Fortnite, Metal Gear Solid 5, neki WORMS-i i jos neke 2 nemogu se sjetit...i obicna je glupost tko kaze da je 500 GB malo jer nije...osim ako ne planiras imati instalirano istovremeno preko 20 igara, a tko to igra istovremeno toliko igara?...igra se eventualno 3-4 i to je to...izbrises i poslije uvijek lako ponovno instaliras 

Za koju godinu će ti na 500GB disk i stati samo 3-4 igre. Nove igre su po 100GB 

Još ak imaš klince, pa bi i oni neke igre imali na disku, začas se potroši.

Kljucna stvar.

Bas malom pokusavam objasniti, da mozemo pobrisati GT Demo (j*benih +40GB), jer ga ne moze vise igrati, a kad dode puna verzija, biti ce druga ikona.

Ne da se on. Ili mali pametnjakovic pokusava nazicati na taj nacin GT (prije obecanja kada dode na popust). 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
PlayStation 4

ma ode 500gb dok si reko keks, a to se vidi po trendu novih igara koje izlaze, ovaj novi shadow of war 97gb WTF?? , demo od GTS 48gb, gta 65+gb, wičer 3 sa ekspanzijama 60+gb...

bas me zanima kolko ce bit RDR2 il novi last of us, samo da ih je docekat 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Eksterni usb 3.0 1TB vanjski hdd je 400kn.

Nema razloga za paniku.

 

Fuck me I am famous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Ako je netko raspoložen za old school nostalgia trip, Rogue Galaxy je na sniženju za samo 38 kn.

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Imam kod za igricu Jak&Dexter, pa ako netko želi za klinca ili sebe, neka se javi na pp....I da, posjedujem samo jedan kod jer sam ga dobio radi prednarudžbe Uncharteda... ;)

 

EDIT: RIJEŠENO

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 11:27 (Purger155).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
guls kaže...

Eksterni usb 3.0 1TB vanjski hdd je 400kn.

Nema razloga za paniku.

 

 Bome da ja sam ukopcao eksterni od 650gb i to je to.

 

Na godisnjem sam do sljedece srijede. u velikoj sam nedoumici sto kupiti GT ili project cars 2. PC1 sam odigrao sate i sate MP i meni je bio odlican, nastranu razni debiili koji se zabiju u tebe u prvome zavoju utrke a ti se jebes 30min na kvalifikacijama ali jebiga to nije igra kriva nego glupi ljudi.

 

GT sport demo sam skinuo ali jednostavno nisam imao vremena odigrati jer sam imao svadbu, budala bezveze sam skidao 43gb sa 4mbps netom.

 

uglavnom neznam koji da piknem od ova dva igrat cu 99% vremena MP. kakav vam je bio MP na demo verziji?

PSN:Tomislav025
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
guls kaže...

Eksterni usb 3.0 1TB vanjski hdd je 400kn.

Nema razloga za paniku.

 

 Bome da ja sam ukopcao eksterni od 650gb i to je to.

 

Na godisnjem sam do sljedece srijede. u velikoj sam nedoumici sto kupiti GT ili project cars 2. PC1 sam odigrao sate i sate MP i meni je bio odlican, nastranu razni debiili koji se zabiju u tebe u prvome zavoju utrke a ti se jebes 30min na kvalifikacijama ali jebiga to nije igra kriva nego glupi ljudi.

 

GT sport demo sam skinuo ali jednostavno nisam imao vremena odigrati jer sam imao svadbu, budala bezveze sam skidao 43gb sa 4mbps netom.

 

uglavnom neznam koji da piknem od ova dva igrat cu 99% vremena MP. kakav vam je bio MP na demo verziji?

 

Ja ti prodam Project Cars 2 na disku :-)

GT Sport me isto nije baš oduševio, ali vidim se kako igram multiplayer tu i tamo. Preorderao sam disk verziju.

Obje igre imaju svoje čari, ovisi jel si nabrijan na simulaciju ili ne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

...PC1 sam odigrao sate i sate MP i meni je bio odlican...

Nemas sta razmisljati onda. PC2 je unaprijedeni PC1.

 

GT Beta nije bas neko mjerilo za MP, jer su imali problema s serverima. Ali auti se ponasaju kao i u svakom GT do sada.

Ima dosta opcija za pimplanje i podesavanje. Auti izgledaju stvarno predivno. Uzet ce se na popustu, kao i PC2.

 

Ali za tebe, ako ti treba voznja odmah, uzeo bi PC2. Bitanga prodaje svoj. Pretekao me u postu iznad 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 13:38 (Chaky).
11 godina
offline
PlayStation 4

Hvala decki. Disk ne dolazi u obzir jer sheram acc sa frendom i svaki kupuje jednu igru sad sam ja na redu. Moj bluray ima par radnih sati 😊😊

 

uzet cu sad PC2 a kad GT dode na popust onda cemo i njega uzet.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Introducing Two Star Wars Battlefront II PlayStation 4 Bundles

 

 

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 21:18 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Hej, na Project Cars 2 defaultne postavke su jako lose. I ja sam se dosta nervirao dok nisam fino postavio slidere, i sada se moze bas fino voziti sa gamepadom. Evo ovdje imate moje postavke, nadam se da ce nekom pomoci, inace igra mi je super tako.

 
3 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
omomomomoomm kaže...
guls kaže...

Eksterni usb 3.0 1TB vanjski hdd je 400kn.

Nema razloga za paniku.

 

 Bome da ja sam ukopcao eksterni od 650gb i to je to.

 

Na godisnjem sam do sljedece srijede. u velikoj sam nedoumici sto kupiti GT ili project cars 2. PC1 sam odigrao sate i sate MP i meni je bio odlican, nastranu razni debiili koji se zabiju u tebe u prvome zavoju utrke a ti se jebes 30min na kvalifikacijama ali jebiga to nije igra kriva nego glupi ljudi.

 

GT sport demo sam skinuo ali jednostavno nisam imao vremena odigrati jer sam imao svadbu, budala bezveze sam skidao 43gb sa 4mbps netom.

 

uglavnom neznam koji da piknem od ova dva igrat cu 99% vremena MP. kakav vam je bio MP na demo verziji?

 

Ja ti prodam Project Cars 2 na disku :-)

GT Sport me isto nije baš oduševio, ali vidim se kako igram multiplayer tu i tamo. Preorderao sam disk verziju.

Obje igre imaju svoje čari, ovisi jel si nabrijan na simulaciju ili ne.

 GT sport ja nebi preporucio da se sad kupuje. Igra ce ima ogromnu podrsku nakon izlaska tak da nema razloga za zurbu. Na kraju vjerujem da ce bit dulje na zivotu od PCarsa i Forze bas zbog te podrske i vece kolicine igraca.

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 GT sport ja nebi preporucio da se sad kupuje. Igra ce ima ogromnu podrsku nakon izlaska tak da nema razloga za zurbu. Na kraju vjerujem da ce bit dulje na zivotu od PCarsa i Forze bas zbog te podrske i vece kolicine igraca.

 

A naručio sam na thegamecollectionu za 340kn cca. Ono, šta te briga tko će kad kupiti :-P

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

 

uzet cu sad PC2 a kad GT dode na popust onda cemo i njega uzet.

 Prodavat će ga Bitanga za 2 tjedna 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
omomomomoomm kaže...

 

uzet cu sad PC2 a kad GT dode na popust onda cemo i njega uzet.

 Prodavat će ga Bitanga za 2 tjedna 

 Ovaj Bitanga koliko je igara kupio izgleda da igra i na poslu da sve stigne odigrat. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
omomomomoomm kaže...

 

uzet cu sad PC2 a kad GT dode na popust onda cemo i njega uzet.

 Prodavat će ga Bitanga za 2 tjedna 

 

Pa da, kupim jeftino, igram i prodam. To i je poanta :-P Al vidiš da on ne želi igre na disku :-P

Al GT Sport ne vjerujem da ću prodati skoro. To će mi vjerojatno biti primarna racing igra na playki osim F1.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 22:24 (Bitanga).
6 godina
online
PlayStation 4

Meni je GT Sport isto na listi za kupovinu. Orijentiranost prema MP je meni samo plus jer mi je single player u GT-u uvijek bio gnjavaža. No prije nego kupim GT probat ću PC2. Iako mi je GT Sport pružio zabavnije vozačko iskustvo kod PC2 me vuče GT3 serija za koju čitam da su je vrhunski napravili. A to mi je uz F1 i WRC najdraža klasa moto natjecanja. 

 

Btw, uspio sam malo preko vikenda igrati PvP mode u Ghost Recon Wildlands. Baš sam ugodno iznenađen. Zabavano i napeto. Fora je kada se šuljaš, a ne znaš gdje se neprijatelj nalazi. Još kako sam ja level1 nemam nikakvu klasu i onda igram sa ekipom koji su dvadeset i neki level, svi sa snajperima, a ja imam ak47. To baš bude zanimljivo. 

 

I onda probam singleplayer i on mi bude nekako meh. Baš šteta. Igra ima puno potencijala. 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4
Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Pozdrav raja,

 

na klix forumu sam imao srece, lik se javio na temi PS4 i napisao kao posto ne moze da proda igru niti zamijeni odlucio da je pokloni. Ja mu se javio i dobio username odnosno e-mail i password od njegovog PSN-a. Evo sada sam usao preko weba posto sam na poslu i radi log in i vidim da je igra tu.

 

Sada, koji je najbolji nacin da je koristim? Samo se ulogovati na njegov acc i igrati ili da stimam ono da bude primarni acc na mojoj konzoli pa da igram preko svog racuna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

 Woot?! Nisam očekivao da će igra imati baš toliko malo sadržaja, ponajprije u pogledu staza i auta. Pa sramota je da se igra prodaje po full cijeni. Neće me vidjeti dok ne bude na nekom popustu 200 tinjak kuna. Sramota. 

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice