PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
8 godina
offline
PlayStation 4

Pocela mi je stekat lijeva gornja tipla na joysticku, da li je komplicirano otvorit joystick i namjestit ju kak spada? Koliko se sjecam prije se pisalo da je dosta komplicirano rastavit joystick radi baterije pa ne bih htio da radi nekog manjeg kvara izazovem jos veci

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

ja sam otvarao 1 modele DS4 bez ikakvih problema... R1 R2 znaju jednostavno puknut... male usi koje drze tipku na mjestu...

 

nije problem otvorit i zamjenit... imas tuturiala dosta... po netu...

 

problem su 2 generacija i ako ima 3... njih bome tako lako rijesio nisam....

 

samo pazi da ti ona mala opruga ne odleti sto vraca pipku na mjesto....

 

na emayu sam kupio 10 R1 10 R2 sa 20 opruga za 5 $ sa dostavom....

 

no pr o moras skuzit koji model kontrolera imas

 

 

Alienware m17x R4
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Robert_84 kaže...

ja sam otvarao 1 modele DS4 bez ikakvih problema... R1 R2 znaju jednostavno puknut... male usi koje drze tipku na mjestu...

 

nije problem otvorit i zamjenit... imas tuturiala dosta... po netu...

 

problem su 2 generacija i ako ima 3... njih bome tako lako rijesio nisam....

 

samo pazi da ti ona mala opruga ne odleti sto vraca pipku na mjesto....

 

na emayu sam kupio 10 R1 10 R2 sa 20 opruga za 5 $ sa dostavom....

 

no pr o moras skuzit koji model kontrolera imas

 

 

 

Ja sam isto rastavljao jer mi se "trokut" lijepio dok sam stisnuo pa sam čistio.

Nije problem uopće rastaviti (da, pazi na opruge). Najveći problem je rastvoriti kućište jednom dok otšarafiš sve. Dosta sam plastiku morao natezati da rastvorim, pa se vidi oštećenje malo na spojevima od toga :-)

 

Tu imaš najbolje tutoriale:

https://www.ifixit.com/Guide/DualShock+4+Buttons+Replacement/22447

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 11:38 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Chaky kaže...

 Woot?! Nisam očekivao da će igra imati baš toliko malo sadržaja, ponajprije u pogledu staza i auta. Pa sramota je da se igra prodaje po full cijeni. Neće me vidjeti dok ne bude na nekom popustu 200 tinjak kuna. Sramota. 

350kn koliko je dao Bitanga, jos moze proci.

Mene cak ne bole licencirane staze, koliko me bole kultne izmisljene staze iz prijasnjih nastavaka. Ali mozda bude dodano, nikad se ne zna.

Drive Club je imao dobru podrsku i dodano je dosta auta, staza, evenata. Vjerujem da ce nesto slicno biti i s Sportom. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Robert_84 kaže...

ja sam otvarao 1 modele DS4 bez ikakvih problema... R1 R2 znaju jednostavno puknut... male usi koje drze tipku na mjestu...

 

nije problem otvorit i zamjenit... imas tuturiala dosta... po netu...

 

problem su 2 generacija i ako ima 3... njih bome tako lako rijesio nisam....

 

samo pazi da ti ona mala opruga ne odleti sto vraca pipku na mjesto....

 

na emayu sam kupio 10 R1 10 R2 sa 20 opruga za 5 $ sa dostavom....

 

no pr o moras skuzit koji model kontrolera imas

 

 

 Imam sivo plavi (DualShock 4 Limited Edition Uncharted 4 Wireless Controller ), pretpostavljam da je to druga generacija i da spada pod one problematicne za rastavit?

I am over 9000!!!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

da...

 

no daj pogle youtube... tamo sigurno ima nekakav video.... meni je bio problem "vratit" opruge u leziste.... i onda sam ju na kraju izgubio... popizdio i kupio novi gamepad...

 

no isto tako ja imam "debele prste" pa nisam bas neki specialac za "finu elektroniku" 

 

 

Alienware m17x R4
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Robert_84 kaže...

da...

 

no daj pogle youtube... tamo sigurno ima nekakav video.... meni je bio problem "vratit" opruge u leziste.... i onda sam ju na kraju izgubio... popizdio i kupio novi gamepad...

 

no isto tako ja imam "debele prste" pa nisam bas neki specialac za "finu elektroniku" 

 

 

 Znam kako ti je... Onaj link od kolege je super, jako dobar opis rastavljanja...

I am over 9000!!!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Vandit kaže...
Chaky kaže...

 Woot?! Nisam očekivao da će igra imati baš toliko malo sadržaja, ponajprije u pogledu staza i auta. Pa sramota je da se igra prodaje po full cijeni. Neće me vidjeti dok ne bude na nekom popustu 200 tinjak kuna. Sramota. 

350kn koliko je dao Bitanga, jos moze proci.

Mene cak ne bole licencirane staze, koliko me bole kultne izmisljene staze iz prijasnjih nastavaka. Ali mozda bude dodano, nikad se ne zna.

Drive Club je imao dobru podrsku i dodano je dosta auta, staza, evenata. Vjerujem da ce nesto slicno biti i s Sportom. 

 

Pa da, nema potrebe postavljat si neke virtualne barijere tipa 200kn kad ćeš kupit igru ili ne. Bitno je jel ti se sviđa ili ne, jel ju misliš igrati duže vrijeme ili ne.

Za racing igre je ok dati i full price, za Uncharted 4 svakako nije. Ako imaš još i klince i oni će ju igrati neko dulje vrijeme. Ja sam se dvoumio uzet na disku ili digitalno, al uzeo sam ipak na disku jer je bilo dosta jeftinije makar pitanje je dal ću i kad prodati. Možda kasnije na akciji kupim digitalno pa prodam disk.

Ova jesen je izuzetno zanimljiva za racing igre, nijedna nije izašla već dosta dugo vremena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 12:06 (Bitanga).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Sigurno da više od 200kn ne vrijedi,nema sadrźaja samo striktno Online orjentirana igra.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Pa da, nema potrebe postavljat si neke virtualne barijere tipa 200kn kad ćeš kupit igru ili ne. Bitno je jel ti se sviđa ili ne, jel ju misliš igrati duže vrijeme ili ne.

Za racing igre je ok dati i full price, za Uncharted 4 svakako nije. Ako imaš još i klince i oni će ju igrati neko dulje vrijeme. Ja sam se dvoumio uzet na disku ili digitalno, al uzeo sam ipak na disku jer je bilo dosta jeftinije makar pitanje je dal ću i kad prodati. Možda kasnije na akciji kupim digitalno pa prodam disk.

Ova jesen je izuzetno zanimljiva za racing igre, nijedna nije izašla već dosta dugo vremena.

 

Moje postavljanje virtualne barijere proizlazi iz financija. :D 

 

Nije isto dati 500.00 kn za Uncharted 4 kojeg se može prijeći za manje od deset sati ili dati 500.00 kn za HZD na kojem sam skupio preko sedamdeset sati. 

 

Za GT Sport mislim da je stvarno preskup u odnosu na sadržaj koji donosi, no s druge strane mislim da će imati i više nego dobar support sa dodatnim sadržajima. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Nije isto dati 500.00 kn za Uncharted 4 kojeg se može prijeći za manje od deset sati ili dati 500.00 kn za HZD na kojem sam skupio preko sedamdeset sati. 

 

Za GT Sport mislim da je stvarno preskup u odnosu na sadržaj koji donosi, no s druge strane mislim da će imati i više nego dobar support sa dodatnim sadržajima. 

 

Al fora kod U4 i HZD je da ih odigraš i prodaš, nećeš igrati neko dulje vrijeme. Tako da je trošak minimalan.

A GT Sport se može igrati godinama vrlo vjerojatno, pa je i investicija veća.

 

Al da, ak te ne zanima multiplayer racing onda nemaš šta kupovati GT Sport, glavni sadržaj je multiplayer i to se zna odavno. Ima drugih racing igara sa singleplayerom.

A ako te zanima, onda ni 449kn nije puno jer ćeš ga dugo igrati. Sigurno neće izaći novi u neko skorije vrijeme.

Meni više vrijedi jedan GT Sport kakav je sad, nego Battlefield 1 ili nešto slično. Nekome će biti obrnuto. Nekom i Fifa vrijedi masnu lovu svake godine jer samo to igra.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Halloween rasprodaja.


Ajd sad da vas vidim s 500GB diskovima.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
3 1 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

Nema problema, neću kupiti nijednu igru :)

Fuck me I am famous.
Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Kupljen PC2. Sad cekanje da skine sa 4mbps vezom. Ko ono sve ovdje igra da se dodamo?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Dosli bundlovi sa GT Sportom. 2400kn najjeftinija verzija.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Halloween rasprodaja.


Ajd sad da vas vidim s 500GB diskovima.

 Ne razumijem to opterecenje s diskom, svako malo naletim na rasprave o veličini diska na ovom topicu. Zašto bih morao imati 10 instaliranih igara odjednom? Imam instalirane 2-3 igre koje igram trenutno. Pređem igru, obrišem ju, ostanu mi save-ovi. Ako kupim digitalnu igru, ona je na mom accountu tj. u library-u, i mogu ju instalirati kad god poželim.

Stvarno ne vidim po čemu je 500 GB malo.

Na PS Plus isto kad mi dođu free igre, stavim ih na library i to je to. Ne moram instalirati sve igre koje imam, nema smisla.

 

Morao sam prokomentirati, NHF

 

Btw, imam PS 4 PRO, 1 GB, da ne bi bilo...

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
svuk kaže...
DeniZg kaže...

Halloween rasprodaja.


Ajd sad da vas vidim s 500GB diskovima.

 Ne razumijem to opterecenje s diskom, svako malo naletim na rasprave o veličini diska na ovom topicu. Zašto bih morao imati 10 instaliranih igara odjednom? Imam instalirane 2-3 igre koje igram trenutno. Pređem igru, obrišem ju, ostanu mi save-ovi. Ako kupim digitalnu igru, ona je na mom accountu tj. u library-u, i mogu ju instalirati kad god poželim.

Stvarno ne vidim po čemu je 500 GB malo.

Na PS Plus isto kad mi dođu free igre, stavim ih na library i to je to. Ne moram instalirati sve igre koje imam, nema smisla.

 

Morao sam prokomentirati, NHF

 

Btw, imam PS 4 PRO, 1 GB, da ne bi bilo...

Potpisujem.

Imao sam više konzola sa 500gb HDD-om i nikad mi nije falilo mjesta.

Igram igru po igru, tako da mi HDD kapacitet ne predstavlja neku bitnu stavku.

Sad imam PS4 PRO sa 1TB HDD i skoro cijeli disk zjapi prazan :)

Brzina neta mi je zadovoljavajuća (50 Mbit/s), pa mi nije teško downloadirati igru po potrebi.

 

Vjerovatno ima ekipe koja voli/mora imati sve instalirano pa je mal i 1TB HDD.

Tad se poseže za još većim kapacitetom.

PSN: Muskarcina77
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
svuk kaže...

 Ne razumijem to opterecenje s diskom...

 

Virty kaže...

Potpisujem.

 

 

Argumentirali smo nedavno. Onaj tko ima djecu zna o čemu pričamo.

Onaj tko voli igrati više igara paralelno, solo ili s ekipom isto zna o čemu pričamo. Ima igara koje se igraju godinama ako ti je gušt. Zašto bi skidao svaki put, taman i da možeš.

Onaj tko igra sam na svojoj konzoli i to jednu dvije igre istovremeno, njemu je i 500GB dosta.

 

Pa Nintendo Switch ima 32GB "diska" i to je isto sasvim dovoljno za solo potrebe :-)

 

Ali ova diskusija je skroz out of date, jer dugo vremena USB diskovi nisu bili podržani, sve do nedavno. Sada kad jesu je sasvim svejedno koliko ti konzola ima internog diska.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Al fora kod U4 i HZD je da ih odigraš i prodaš, nećeš igrati neko dulje vrijeme. Tako da je trošak minimalan.

A GT Sport se može igrati godinama vrlo vjerojatno, pa je i investicija veća.

 

Al da, ak te ne zanima multiplayer racing onda nemaš šta kupovati GT Sport, glavni sadržaj je multiplayer i to se zna odavno. Ima drugih racing igara sa singleplayerom.

A ako te zanima, onda ni 449kn nije puno jer ćeš ga dugo igrati. Sigurno neće izaći novi u neko skorije vrijeme.

Meni više vrijedi jedan GT Sport kakav je sad, nego Battlefield 1 ili nešto slično. Nekome će biti obrnuto. Nekom i Fifa vrijedi masnu lovu svake godine jer samo to igra.

 

 Dobro, da. Tu si u pravu.  Kod racing igara to pogotovo ima smisla. 

 

Intrigantan mi je GT-ov MP, pogotovo sustav kažnjavanja, odnosno dodijeljivanja kaznenih bodova, pa te prema tome spaja sa igračima sličnih bodova. Ako me nešto živciralo u PC-u jest kažnjavanje gdje me lik izgura i ja dobijem deset sekundi, a on ništa. 

 

Btw, razočarala me Halloween ponuda na PS Store-u. Ništa posebno. I k tome Witcher Deal of the week; k'o to još nije kupio ili odigrao...

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

 

Btw, razočarala me Halloween ponuda na PS Store-u. Ništa posebno. I k tome Witcher Deal of the week; k'o to još nije kupio ili odigrao...

A gle, tematski sale. Em ne volimo svi iste tipove igara.

Letimicnim prelistavanjem mi je zapelo za oko SOMA, The Witch ..., Fahrenheit, How To Survive 2, Mortal Kombat XL, Metro Redux, Neverending Nightmares, Rain World, Rise and Shine, a i RE 4,5,6.

Uzet ce se nesto sigurno.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neznam ako je dobra ponuda ne pratim bas cijene al ako neko planira kupiti ps4 pro,na zelda gaming shopu je ps4 1tb pro i grand turismo sport 3.000kn 😀
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav.Imam jedan problem pa ako netko slučajno pretpostavlja o čemu se radi, puno bi pomoglo.Znači, do sad je sve radilo normalno i danas upalim PS4 i pošto imam DVI-HDMI kabel na monitoru ne želi prepoznat PS4, znači nema signala, ali ga je ipak preponao i monitor se svako malo pali i gasi, mislio sam da je do kabela, ali kad sam probao na 2 TVa sa HDMI kablom ni jedan TV nije prepoznao PS4.Eto ako neko zna šta bi trebalo napravit , puno hvala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

pogle na google kako da resetiras video postavke.... te spoji sa hdmi kabelom na tv da to rijesis...

 

i moj PS4 pro ima odredene probleme da jednostavno nekad moram istekat DHMI kabel iz tva ili konzole da je prepozna... (poznati problem)

 

 

Alienware m17x R4
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
nidjoPro kaže...
Pozdrav.Imam jedan problem pa ako netko slučajno pretpostavlja o čemu se radi, puno bi pomoglo.Znači, do sad je sve radilo normalno i danas upalim PS4 i pošto imam DVI-HDMI kabel na monitoru ne želi prepoznat PS4, znači nema signala, ali ga je ipak preponao i monitor se svako malo pali i gasi, mislio sam da je do kabela, ali kad sam probao na 2 TVa sa HDMI kablom ni jedan TV nije prepoznao PS4.Eto ako neko zna šta bi trebalo napravit , puno hvala.

Probaj s drugim HDMI kabelom, ako ne pomogne savjet od kolege iznad. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pokušao sam, ne pomaze..
TV uopce ne zeli prepoznat PS4 (probao sam s 2 kabla), a na monitoru se slika prikazuje i nakon par minuta sjeckanja nema ni tamo slike.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

ako ti ne pomaze reset konzole, onda imas ozbiljan kvar...

 

 

Alienware m17x R4
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Po meni bi trebalo mjenjat HDMI port..
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
nidjoPro kaže...
Po meni bi trebalo mjenjat HDMI port..

Moze biti da ti se "razlohao" malo rastegnuo HDMI port, pa ne primaju kontakti dobro.

Ali probaj prvo reset, kako ti je kolega iznad rekao. Ako to ne pomogne, onda probaj malo stisnuti vanjski lim od HDMI da bude bolji kontakt.

Ako je pod garancijom, odi reklamirati.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A ne mogu ni to napravit kako treba kad izgubim sliku..
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice