PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
Razaniash kaže...

Pozdrav. Triban pomoc u vezi rezolucije. Spojia san Pro na moj monitor (LG 27ud58-b), al mi je 4k rezolucija i dalje unsupported. U informacijama mi pise 4k video at 60Hz is not supported. The PS4 output is currently 2k video.
HDCP mi je 1.4
Malo san procacka po netu i vidin da je ovo cest problem. Jel ima koje rjesenje za ovo ili ne?

Mislim da je problem s HDCP 1.4  Obično se između dva uređaja s HDCP 2.2 kakav ima PS4 i HDCP 1.4 kakav ima tvoj monitor stavlja ovakav konverter

 

 

https://www.lightinthebox.com/hr/najnoviji-hdcp-konverter-hdmi-proizvodi-hdcp-2-2-hdcp-1-4-podrsku-3d-cec-razlucivost-do-4kx2k-60-hz-ycbcr-4-2-0_p4874589.html

 

Ok, tnx. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Middle-earth Shadow of mordor
GOTY - 11.99 (ps+ 9.99 )

Lords of the Fallen
full game - 5.99 dolara (ps+ 3.99)
complet edition - 8.99 (ps+ 5.99)

Batman: Return to Arkham
Bundle: 11.99

WRC 5 FIA World Rally champ.
full game - 8.99

Assetto Corsa
full game: 20.99

Batman; Arkham Knight
full game: 8.99

Na US ps store.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Poz,sto duze igram HZD sve vise mi se igra oslanja na jahanje machina ili trcanja jer od 1 misije do druge svaki put ima po par tisuca koraka te dok dodjem do nje prodje vremena i vremena... Kako ste vi to rjesavali? Kako nabaviti onaj fast travel pack vise ih nemam
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Te igre complet edition ima li kakve veze sa singleplayer? Ili je dosta da uzmem full game?
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Poz,sto duze igram HZD sve vise mi se igra oslanja na jahanje machina ili trcanja jer od 1 misije do druge svaki put ima po par tisuca koraka te dok dodjem do nje prodje vremena i vremena... Kako ste vi to rjesavali? Kako nabaviti onaj fast travel pack vise ih nemam

 Pa mozes craftati fast travel pack, a mozes i kupiti golden fast travel pack za neograniceno koristenje.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam odolio:)
Lord of the Fallen,
WRC 5 FIA World Rally Champ.,
Shadow of Mordor GOTY,
Ostalo još 9 dolara.
Uzeti ću vjerovatno The Walking Dead 1 sezonu.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Da li je netko kupovao igrice u trgovini Infomark? Bas gledam neke i cijene su dosta manje nego u ostalim nasim trgovinama pa mi cudno.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Nisam odolio:)
Lord of the Fallen,
WRC 5 FIA World Rally Champ.,
Shadow of Mordor GOTY,
Ostalo još 9 dolara.
Uzeti ću vjerovatno The Walking Dead 1 sezonu.

 LOL odma na liječenje.

Ja isto imam previše kupljenih igara koje ne igram, ali ne mogu odoliti sad me vuče NBA Playgrounds na US storu za 10 USD kaže sin tata kupi, a znam da ćemo ga možda odigrat 2 -3 puta i skupljat će prašinu.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imaš onu foru za 2 dana ps+ free na Us store pa ti izađe ta igra 6.99 čini mi se. Ja sam to aktivirao pa me došlo manje sve te igre. Ja sam od onih šta igraju 4,5 igri u isto vrijeme. Zato mi pašu digitalne. Samo ih šaltam:)
Moram priznati da kad vidim te popuste osjetim neko uzbuđenje kao da imam 15 god:)
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

nisam niakd napamet kupovao igru, niti na kompu ne skidam piratske napamet, vazda dobro pročitam rece, dojmove, gameplay itd.

kad bi se tako bacio u šoping 2 sata bi bio u šopingu dok sve analiziram

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

nisam niakd napamet kupovao igru, niti na kompu ne skidam piratske napamet, vazda dobro pročitam rece, dojmove, gameplay itd.

kad bi se tako bacio u šoping 2 sata bi bio u šopingu dok sve analiziram

 

Meni zna biti još gore, nekad danima razmišljam dal da kupim na PCu ili na Playki. Pa se zajebem.

Pa onda kupim na obje platforme :-(

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemam tih problema, konzole imaju prednost 😊
PSN: Muskarcina77
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...
Nemam tih problema, konzole imaju prednost 😊

 ako je pucačina a u 90%slucajeva nije onda je uzmem na pcu

 

bitanga ne kontam kako možeš da kupiš na obe platforme istu igru haha

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Virty kaže...
Nemam tih problema, konzole imaju prednost 😊

 ako je pucačina a u 90%slucajeva nije onda je uzmem na pcu

 

bitanga ne kontam kako možeš da kupiš na obe platforme istu igru haha

 kupi pucacinu za konzolu i onda skuzi da ne zna igrat sa kontrolerom pa je mora kupit za PC 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
hanteed kaže...
Virty kaže...
Nemam tih problema, konzole imaju prednost 😊

 ako je pucačina a u 90%slucajeva nije onda je uzmem na pcu

 

bitanga ne kontam kako možeš da kupiš na obe platforme istu igru haha

 kupi pucacinu za konzolu i onda skuzi da ne zna igrat sa kontrolerom pa je mora kupit za PC 

 Nemate pojma to je zbog sličica. Čovjek ne voli igre na plejki u 30 FPS pa odigra na PC-u ko čovjek.

11 godina
offline
PlayStation 4

Kaj se zna koja igra danas dolazi na 12 deals?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Kaj se zna koja igra danas dolazi na 12 deals?

 Iza 15:00.

13 godina
offline
PlayStation 4

ma nema sanse da kupujem nes sto mi nije napeto samo zato kaj je jeftino, uvijek pogldam recenzije i gameplay i onda odlucim.

tak isto i sa filmovima i serijama, prije sam ko manijak skupljao sve, kakti bum jednog dana pogledao i kifla, na kraju gledam neke sasvim desete stvari a ovo impulzivno kaj sam nahrčkao je stajalo godinama na disku jer mi se nije dalo gledat 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni se čini da se krivo shvatilo. Ja prije nego kupim igre također čitam i gledam na youtube šta bi mi odgovaralo.
Ovaj relly mi je ok taman kad dođu frendovi i klinci pa neka nešto voze. Shadows mi se sviđa i odmah je jutros igrao.
The lords of fallen sam uzeo jer je bila 4 dolara tj. nekih 25 kn.
Te tri igre za nekih 130 kn. Sve isprobao i sve su mi dobre.
Peglam ženinu karticu pa se ne brinem previše ako fulam za koju igru:)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

 

bitanga ne kontam kako možeš da kupiš na obe platforme istu igru haha

 

Santana kaže...

 

 kupi pucacinu za konzolu i onda skuzi da ne zna igrat sa kontrolerom pa je mora kupit za PC 

 

hummer0 kaže...

 Nemate pojma to je zbog sličica. Čovjek ne voli igre na plejki u 30 FPS pa odigra na PC-u ko čovjek.

 

Da, svi ste u pravu.

1. Tak sam se sjebo sa SW:Battlefront 1, Titanfall 2 i BF1. Kupio prvo za playku pa popizdio zbog kontrolera pa kupio sve tri na PCu (na akcijama sve ofc). Pa su onda nakon mjesec dana upale u Origin Access za 4€ mjesečno.

Tako da od EA igre više ne kupujem ni na jednoj platformi. Čekam da uđu u Origin Access, to je prednost PCa.

 

2. PC mi je pila, i mogu igrati u native 4k. + miš i tipkovnica i nema ograničenja. No neke igre se bolje igraju s kontrolerom i to je činjenica. Onda kalkuliram, gdje ima 60 FPS podrška, gdje je bolja grafika i stabilniji FPS, gdje je jeftinije. Tu PC premoćno pobjeđuje. Pa gledam komentare dal ima kakvih bugova na PCu. Onda gledam dal će klinci igrati isto tu igru, ako da onda je bolje na playki jer ima bolji multiuser support. Ako nema cheatera i ima support za DS4 kontroler (ikonice) kao što većina novih ima onda kupim za PC. Na frendove ne računam da bumo skupa igrali pa mi to ne igra ulogu. Sad je HDR došao na Windowse pa nemam problema ni s tim više za nove igre, inače je HDR bio isto faktor u odlučivanju. Uglavnom, PC mi je prioritet u zadnje vrijeme, pa se sve teže odlučiti za kupiti nešto na PS4.

Trofeji me isto tako privlače puno više nego PC alternative, nema boljeg nego dok ti blinkne na playki neki trofej i prikaže se frendovima u listi :-D

 

Evo sad sam kupio South Park za playku, tu je stvarno svejedno.

Nex Machinu sam nedavno kupio za 1.5€ na PCu, jer je bila u sklopu Humble Bundle Monthlya i svi su krenuli prodavati keyeve na G2play za bagatelu. U to vrijeme je na PSNu bila 70ak kn ako se ne varam.

AC Origins sam dugo kalkulirao pa kupio na PCu radi toga što podržava DS4 kontroler i ima opcije da si podesim 60 FPSa u 4k, a ne da me netko terorizira sa 30 FPSa (iako je motionflow tu super).

Sad kalkuliram gdje ću na akciji nekad kupiti Project Cars 2, ali svi kažu da je PC bolji izbor.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Bitanga svaka cast, nisam ni skuzio da si nabavio 1080 gpu, 

guštaš na obe platforme i boli te kuki  

 

al da je gušt kad iskoči trofej na PS4, a bome je 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Dva accounta

Znam da se već pisalo ali da sumiram ono što sam pohvatao:

 

  • uz svoj HR account mogu otvoriti još 10-ak i da budu vezani za istu ili druge regije (Hr mi i dalje može biti primarna)
  • na US accountu kojeg bi želio otvoriti ne trebam biti prijavljen pod pravim imenom jer planiram plaćati bonovima (a i vjerovatno ne mogu biti dva ista imena)
  • postoje države bez poreza, npr. Delaware, Montana, New Hampshire i Oregon
  • mogu uzeti random adresu, najbolje od nekog hotela
  • na stranicama g2play i g2a kupim gift card i odmah dobijem code (uzimate li s gift card g2a shield u svrhu zaštite ili ne?)
  • ako na US accountu kupim PS+ multipleyer mi radi na svim accountima, ali sve što dobijem ili kupim unutar te pretplate radi mi isključivo na tom accountu i to dok imam pretplatu

 

 

Na US PS Storu:

 

Batman: Return to Arkham 76kn, sniženo sa 128kn (na HR Storu 100kn u bundlu s drugom igricom)

Batman: Arkham Knight 57kn, sniženo sa 128kn (na HR Storu 350kn)

Alien:Isolation 76kn, sniženo sa 128kn (na HR Storu 100kn u bundlu s drugom igricom)

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 13:11 (olrak).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Svi navalili na Bitangu, gore nego Bug PC master rejseri na mladog konzolaša.

Čovjek je pun k'o tanker i troši lovu na što hoće. 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Bitanga je nas idol 

btw ljudovi soft 5.03 je vani za nase 30 fps konzole 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Bitanga je nas idol 

btw ljudovi soft 5.03 je vani za nase 30 fps konzole 

 Oćel' taj soft dić fremrejt na 60 ?

 

Bajdvej, SW Battlefront je nova 12 deals of Christmas igra (u skladu sa ranijim leakom).

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Bitanga svaka cast, nisam ni skuzio da si nabavio 1080 gpu, 

guštaš na obe platforme i boli te kuki  

 

al da je gušt kad iskoči trofej na PS4, a bome je 

 

 

Ma to je bila neka kompenzacija, inače ne bih to kupio nikad :-) lakše je potrošiti dok nemaš pare u novčaniku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 13:40 (Bitanga).
14 godina
online
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Bitanga je nas idol 

btw ljudovi soft 5.03 je vani za nase 30 fps konzole 

Imam osjećaj da će opis update-a biti - "improve system performance and stability" 

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

bitanga je zadnji romantičar u gaming industriji, ali ne veći od mene ja sam pare od registracije auta dao za grafičku

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Spike1983 kaže...

Bitanga je nas idol 

btw ljudovi soft 5.03 je vani za nase 30 fps konzole 

 Oćel' taj soft dić fremrejt na 60 ?

 

Bajdvej, SW Battlefront je nova 12 deals of Christmas igra (u skladu sa ranijim leakom).

Pozivam vas da bojkotirate ovu SW BF2 mikroizdrkotinu.

Hvala!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice