PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.508
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Gogy7 kaže...
Ja imam čudan ukus u igre. Ima Witchera 3 goty, imam Origins, prešao sam Horizon i sad igram Bloodborne. Witcher mi je ok ali ne uvuče me u svijet, ubio sam onu pticu i to je to, borba mi je čudna i oni napitci i ostalo mi je nejasno. Nije mi to to.

 Dijelim tvoje mišljenje o Witcher 3 borbi.

Ali zato, znajući da mi borba ne paše i nije idealno izvedena (kamera, animacije, hitbox), odigrao sam ga na easy, "button mashing" sa mačem i uživao u priči i krajoliku.

 

Nažalost, kad čovjek proba mehanike i hitbox savršenstvo Souls igara, razmazi se.

Kao recimo Bitanga i 60 FPS-a. 

 

 

 

 Ahahah super fora sa klanjanjem.

Deni koje mu je ovo oružje u desnoj ruci?

8 godina
offline
PlayStation 4

To ti je Stake Driver. Treba ti Powder Keg Hunter Badge

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Dođe trenutak i pomisliš da si prejak onda upališ dlc i samelju te i na 70om levelu (Ludwig). 

 DLC je baš fin skok u težini. Već oni prvi hunteri koje sretneš su jako zeznuti, a kamoli tek bossovi.

 

 

 

Igram ovaj Horizon Zero Dawn DLC sad i nekako mi je korak unatrag. One snježne mečave koilko god realno izgledale mi stvano idu na živce. Igra izgleda baš katastrofalno kad počne taj gusti snijeg i istovremeno padne noć. Ne vidim praktički ništa pred sobom i baš mi nekako ubija volju za igranjem. A i često mi se dogodilo da zbog snijega ne vidim kud točno se mogu popeti na neku planinu (a ovdje su baš forsirali elevaciju non stop) pa kružim okolo pol sata ko budala. Novi likovi odreda svi nepamtljivi, nova oružja beskorisna, sama priča je zasad više manje copy paste glavne, a side questovi već viđeni. Par novih skilova je ok, ali ništa čemu bi se čovjek baš veselio. Baš ništa me nije uvjerilo da ovo stvarno vrijedi 150 kuna. Podosta novosti na papiru, ali u stvarnosti jako šuplje. Šteta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Gogy7 kaže...
Dođe trenutak i pomisliš da si prejak onda upališ dlc i samelju te i na 70om levelu (Ludwig). 

 DLC je baš fin skok u težini. Već oni prvi hunteri koje sretneš su jako zeznuti, a kamoli tek bossovi.

 

 

 

Igram ovaj Horizon Zero Dawn DLC sad i nekako mi je korak unatrag. One snježne mečave koilko god realno izgledale mi stvano idu na živce. Igra izgleda baš katastrofalno kad počne taj gusti snijeg i istovremeno padne noć. Ne vidim praktički ništa pred sobom i baš mi nekako ubija volju za igranjem. A i često mi se dogodilo da zbog snijega ne vidim kud točno se mogu popeti na neku planinu (a ovdje su baš forsirali elevaciju non stop) pa kružim okolo pol sata ko budala. Novi likovi odreda svi nepamtljivi, nova oružja beskorisna, sama priča je zasad više manje copy paste glavne, a side questovi već viđeni. Par novih skilova je ok, ali ništa čemu bi se čovjek baš veselio. Baš ništa me nije uvjerilo da ovo stvarno vrijedi 150 kuna. Podosta novosti na papiru, ali u stvarnosti jako šuplje. Šteta.

 

Mene je i u originalu nervirala ta noć, ovo mogu zamisliti da je isto katastrofa. Napraviš lijepu igru i onda pol vremena igraš po noći.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Spacecraft kaže...
Kolega moze za usporedbu sto ti smatras najbolje sto se dogodilo gamingu zadnjih godina.

 

Ne bih ti mogao reći što je najbolje što se dogodilo gamingu. To je isto kao da me pitaš što je najbolje što se dogodilo filmu ili glazbi zadnjih godina.

Ništa. Stvari idu svojim tokom, ogromne su pare u tom biznisu, ulagači imaju očekivanja, kupci imaju očekivanja. To je često u potpunoj suprotnosti.

Neke od odličnih igara nije nitko ni igrao jer su indie i nerazvikane i nemaju para za marketing i razvoj kao neki veliki igrači.

A neke od razvikanih igara budu često smeće kojeg se ne sjećaš više za par tjedana.

 

Za sad su mi HZD i MGS V sigurno top igre što se tiče razrađenosti do i najsitnijih detalja (u svim područjima igre) u zadnjih par godina.

Witcher 3 sam odigrao radi priče koja je vrhunska, ali ostali aspekti igre me nisu baš impresionirali. No to su sve igre koje jednom odigraš i više ne budeš osim ako ti baš jako dođe.

 

GT Sport mi je svakako veća stvar od Bloodbornea. Trenutno radim neke challenge, pa dok odvozim bolje od Shrikea koji je prvi u skoro svakom od njih to je veselje kakvog nema :-P

 

hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

 Gle u jednu ruku si u pravu, ali po ovom zaključujem da ti je igranje dosadilo ......Danas sjednem, odigram jednu partiju Heroes of the Storma, malo odvozim aute ili formule, bacim koju partiju neke pucačine i ćao :-)

To sve odigraš reda radi uopće ti nije zanimljivo.

 

Ma nije mi igranje dosadilo. Baš uživam u ovome što igram. Dosadilo mi je igranje i proučavanje svake nove igre samo zato da ju odigram.

Igram igre koje se ne mogu odigrati, i koje se razvijaju godinama, to mi je još od WoWa ostalo kao najbolji način zabave. Vrijeme uloženo u takve igre i učenje igranja se "isplati". WoW isto ne igram već godinama jer stalno nešto promijene pa ajmo ispočetka.

Dok nešto igram da odigram većinom ispadne da igram na silu jer nakon početnog oduševljenja kasnije postane monotono i igram samo radi priče, igram jer moram završiti. A ne moram.

Ima puno toga za igrati.

 Pa kolega, imaš valjda zdrav razum i nekakvu sposobnost razmisljanja kao i svi mi. Sad si neutralan i politički korektan što se tiče glazbe i filma zadnjih godina. Ja ću reći što se toga

tiče da je u težoj k..čini pa uključujući i gaming. Filmovi se oslanjaju na superheroje koji ne prate strip i imaju svoju uvrnutu poruku a glazba je za prokenjat se od ritma i tekstova plitkih. Pa jel vidiš na što im dodjele nagrada sliče? 

 

S obzirom koliko količinski izađe toga,kvaliteta je nikakva. Sve je dosta plitko za plitke ljude, baš one prosječne potrošače koji kupuju,gomilaju samo da imaju/vide/zaborave.

"O okusima se ne raspravlja" je izreka suprotna sama sebi, jer gle čuda baš to potiče na raspravu.

 

Mogu se složiti da su HZD i MGSV te GT veće od Bloodborna. Ali realno gledajući utrke i MGS te slična njemu Splinter Cell su puno duže tu nego Souls igre.

HZD je lijepa igra ali ipak za jednom odigrati. 

 

Ima puno toga za igrati naravno, ali nema para. Ja moram definitivno Persona 5 i TLOU nabaviti kad se spusti cijena.

 

 

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Gogy7 kaže...

 

 

 

 Ahahah super fora sa klanjanjem.

Deni koje mu je ovo oružje u desnoj ruci?

 kako loša borba haha...dodjes do lika, izvedes animaciju nekog cucnja, od bas tada zamahne (naravno svaki put na identican nacin zamahne) i prodje ti milimetar iznad glave njegov mač, ti ga tada udaris...i tako 500 puta :D

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Gogy7 kaže...

 

 

 

 Ahahah super fora sa klanjanjem.

Deni koje mu je ovo oružje u desnoj ruci?

 kako loša borba haha...dodjes do lika, izvedes animaciju nekog cucnja, od bas tada zamahne (naravno svaki put na identican nacin zamahne) i prodje ti milimetar iznad glave njegov mač, ti ga tada udaris...i tako 500 puta :D

 Jesi pogleda video do kraja? 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Ahahah super fora sa klanjanjem.

Deni koje mu je ovo oružje u desnoj ruci?

 Reiterpallasch čini mi se.

tomko kaže...

 kako loša borba haha...dodjes do lika, izvedes animaciju nekog cucnja, od bas tada zamahne (naravno svaki put na identican nacin zamahne) i prodje ti milimetar iznad glave njegov mač, ti ga tada udaris...i tako 500 puta :D

 Hehe, to je prilično teška boss borba, a lik je lud kak to uspije tempirati. A poanta je u savršenim hitboxovima.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Gogy7 kaže...

 

 

 

 Ahahah super fora sa klanjanjem.

Deni koje mu je ovo oružje u desnoj ruci?

 kako loša borba haha...dodjes do lika, izvedes animaciju nekog cucnja, od bas tada zamahne (naravno svaki put na identican nacin zamahne) i prodje ti milimetar iznad glave njegov mač, ti ga tada udaris...i tako 500 puta :D

 Stari moj ti nit ne kuzis kakav precizan timing lik na videu ima i samo prepoznavanje napada. 
Ta borba je ruganje boss-u, a ne normalan gameplay kakav bi netko od nas imao.

Ovo je boss iz dungeon-a koji je vise puta tezi nego bilo koji u glavnoj igri. 

 

 

Evo pogledaj si detaljan opis jednog oruzja i kako ga koristit. 



Pa mi navedi barem jednu igru koja ima tolku dubinu u samo jednom oruzju. 
Imas najmanje 10 vrsti napada u jednom oruzju (sigurno ima vise, al mi se neda brojat)

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Gogy7 kaže...

 

 

 

 Ahahah super fora sa klanjanjem.

Deni koje mu je ovo oružje u desnoj ruci?

 kako loša borba haha...dodjes do lika, izvedes animaciju nekog cucnja, od bas tada zamahne (naravno svaki put na identican nacin zamahne) i prodje ti milimetar iznad glave njegov mač, ti ga tada udaris...i tako 500 puta :D

 Da da pogledaj na 3:48 min inače ovo je video iz 2015 sad su ih malo popravili dobili su novi firmware 

 

Ovo naprijed mu je hakirao mozak 

 

Sa ovim boss-om sam se nasikirao kasnije imao je nekakve srpove koje baca ova verzija na početku je lagana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 18:22 (hummer0).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Mene je i u originalu nervirala ta noć, ovo mogu zamisliti da je isto katastrofa. Napraviš lijepu igru i onda pol vremena igraš po noći.

 Da. Igra stvarno izgleda spektakularno kad sja sunce i sve oko tebe bliješti. I onda naprave ovakav DLC gdje i kad nije noć je zbog snijega jako tmurno. Svaka čast izmjenama vremenskih uvjeta te dana i noći, ali nije ni to uvijek poželjno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

S obzirom koliko količinski izađe toga,kvaliteta je nikakva. Sve je dosta plitko za plitke ljude, baš one prosječne potrošače koji kupuju,gomilaju samo da imaju/vide/zaborave.

"O okusima se ne raspravlja" je izreka suprotna sama sebi, jer gle čuda baš to potiče na raspravu.

 

 

A po čemu je to Bloodborne kvalitetan? Mehanika igre me uopće nije fascinirala. Naučiš napamet šta koji mob radi i gdje iskače i ko papagaj ponavljaš tisuću puta dok ne prođeš ili pročitaš na netu kako "treba" igrati ili slučajno otkriješ neki shortcut koji tu nikad ne bi tražio.

Čim se spomene Bloodborne odmah ljudi pišu o hrpama videa i guideova kako se što mora igrati. Priča ne znam kakva je, al pošto na početku nemaš pojma o ničemu uopće me nije vuklo da igram dalje jer mi nije bilo ni zanimljivo ni nezanimljivo.

Diablo je zabavniji od toga :-P 

 

Vidio sam puno igara, puno mi se svidjelo, puno nije. Igram se od Commodorca. I nije mi Bloodborne ništa spektakularan kao nijedan takav tip igre.

Kao što rekoh, prihvaćam da ima ljudi kojima je to super, ukusi se razlikuju. Ali da izjaviš da je to "nešto najbolje što se dogodilo gamingu zadnjih godina" treba biti i objektivan. Samo na to sam reagirao.

Možda je to nešto najbolje što se dogodilo tvom gamingu, ja imam druge favorite. Ja se igram da se zabavim (zabava je i u definiciji igranja).

 

Ali slažem se s tobom. Gaming je općenito u banani i malo toga me može fascinirati, ali to je u meni problem i mojoj prezasićenosti hrpama igara. Nekom mlađem su igre puno zabavnije nego meni.

Filmovi su mi apsolutno nezanimljivi jer kao format koji traje dva-tri sata ne mogu ni približno dočarati priču, većinom gledam dobre serije kojih isto nema previše. Glazba mi je uvijek u pozadini, više kao neki pozadinski zvuk nego što bih aktivno slušao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Spacecraft kaže...

S obzirom koliko količinski izađe toga,kvaliteta je nikakva. Sve je dosta plitko za plitke ljude, baš one prosječne potrošače koji kupuju,gomilaju samo da imaju/vide/zaborave.

"O okusima se ne raspravlja" je izreka suprotna sama sebi, jer gle čuda baš to potiče na raspravu.

 

 

A po čemu je to Bloodborne kvalitetan? Mehanika igre me uopće nije fascinirala. Naučiš napamet šta koji mob radi i gdje iskače i ko papagaj ponavljaš tisuću puta dok ne prođeš ili pročitaš na netu kako "treba" igrati ili slučajno otkriješ neki shortcut koji tu nikad ne bi tražio.

Čim se spomene Bloodborne odmah ljudi pišu o hrpama videa i guideova kako se što mora igrati. Priča ne znam kakva je, al pošto na početku nemaš pojma o ničemu uopće me nije vuklo da igram dalje jer mi nije bilo ni zanimljivo ni nezanimljivo.

Diablo je zabavniji od toga :-P 

 

Vidio sam puno igara, puno mi se svidjelo, puno nije. Igram se od Commodorca. I nije mi Bloodborne ništa spektakularan kao nijedan takav tip igre.

Kao što rekoh, prihvaćam da ima ljudi kojima je to super, ukusi se razlikuju. Ali da izjaviš da je to "nešto najbolje što se dogodilo gamingu zadnjih godina" treba biti i objektivan. Samo na to sam reagirao.

Možda je to nešto najbolje što se dogodilo tvom gamingu, ja imam druge favorite. Ja se igram da se zabavim (zabava je i u definiciji igranja).

 

Ali slažem se s tobom. Gaming je općenito u banani i malo toga me može fascinirati, ali to je u meni problem i mojoj prezasićenosti hrpama igara. Nekom mlađem su igre puno zabavnije nego meni.

Filmovi su mi apsolutno nezanimljivi jer kao format koji traje dva-tri sata ne mogu ni približno dočarati priču, većinom gledam dobre serije kojih isto nema previše. Glazba mi je uvijek u pozadini, više kao neki pozadinski zvuk nego što bih aktivno slušao.

Mozda nije Bloodborne, ali opcenito souls igre zadnjih godina su imale daleko najveci utjecaj na industriju. 

 

U doba onog blesavog Skyrima koji ti objasnjava igru kao da si kreten souls igre su pravo osvjezenje. 

 

Nije bezveze izjava "It's just like Dark Souls"

No meni se cini da te kopka malo to kaj drugi uzivaju dok se ti ne mozes ukljucit u normalnu raspravu posto nisi igrao kak spada :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 18:41 (Santana).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Igre koje te ne drže za ruku su baš ono za čim mnogi gameri danas žale u odnosu na prošla vremena.

 

Kad se samo sjetim kako je World of Warcraft izgledao nekad, a kako izgleda danas, suza mi krene.

 

Između igara koje te drže za ruku do Bloodbornea ima puno međunijansi. Bloodborne je krajnost i iživljavanje nad igračima. Ja isto žalim za vremenom kad te igre nisu učile kako da ih igraš, među najdražim igrama zadnjih nekoliko godina su mi oba nastavka Divinity: Original Sin, baš zato što te ne drže za ruku, što možeš raditi doslovno što god poželiš. Možeš pobiti pola quest givera i svejedno završiti igru, možeš biti dobričina ili kralj bastarda, odigrati igru kako god hoćeš. I teška je, mnogi navikli na puno lakše RPG-e odustanu, ali nije iživljavanje nad igračem. I zato kažem da ima puno nijansi između onog što Bloodborne radi i igara koje ne moraš ni igrati jer igraju za tebe.

 

Ovime automatski odgovaram i na pitanje što mislim da je najbolje što se dogodilo igrama zadnjih godina. To što su neki developeri slušali igrače i odlučili riskirati i ponovno se približiti klasicima RPG-a. Divinity 1 i 2, Pillars of Eternity, Tyranny, pa sad i Pillars of Eternity 2 koji uskoro dolazi. Nijedna nije laka, nijedna te ne vuče za ruku, a opet - nijedna se ne iživljava nad igračem.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja isto igram od C64 i stvarno me je dosta igara u zadnje vrijeme impresioniralo.

Ovako na prvu loptu, Battlefield 1 (konkretno Operations mod), HZD, Life is Strange, Until Dawn, Persona 5.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
DeniZg kaže...

Igre koje te ne drže za ruku su baš ono za čim mnogi gameri danas žale u odnosu na prošla vremena.

 

Kad se samo sjetim kako je World of Warcraft izgledao nekad, a kako izgleda danas, suza mi krene.

 

Između igara koje te drže za ruku do Bloodbornea ima puno međunijansi. Bloodborne je krajnost i iživljavanje nad igračima. Ja isto žalim za vremenom kad te igre nisu učile kako da ih igraš, među najdražim igrama zadnjih nekoliko godina su mi oba nastavka Divinity: Original Sin, baš zato što te ne drže za ruku, što možeš raditi doslovno što god poželiš. Možeš pobiti pola quest givera i svejedno završiti igru, možeš biti dobričina ili kralj bastarda, odigrati igru kako god hoćeš. I teška je, mnogi navikli na puno lakše RPG-e odustanu, ali nije iživljavanje nad igračem. I zato kažem da ima puno nijansi između onog što Bloodborne radi i igara koje ne moraš ni igrati jer igraju za tebe.

 

Ovime automatski odgovaram i na pitanje što mislim da je najbolje što se dogodilo igrama zadnjih godina. To što su neki developeri slušali igrače i odlučili riskirati i ponovno se približiti klasicima RPG-a. Divinity 1 i 2, Pillars of Eternity, Tyranny, pa sad i Pillars of Eternity 2 koji uskoro dolazi. Nijedna nije laka, nijedna te ne vuče za ruku, a opet - nijedna se ne iživljava nad igračem.

 A kaj da ti velim meni su te igre ziva dosada, no postujem ih i one koji ih igraju. Igrao sam ih prije dosta, ali sad me uopce ne privlace, a pokusao sam i sa Dvinity i nekim drugima.

 

Ne kuzim na koji nacin se BB iživljava nad igracem. Po meni je igra poštena. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 18:50 (Santana).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni taj bloodborne ne valja i odmah sam ga izbrisao. Nije to za mene, ali mi je zato drago kad vidim da mnogi uživaju u toj igri. Samo vi guštajte:) Evo i ja slučajno opet skinuo sa kartice 20 dolara i uzeo uncharted 4. Isprobao i svidjelo mi se. To je najbitnije, da se meni sviđa. Makar bio u manjini za neku igru. Nego, ovaj mg5 mi je odličan. Tek započeo, ali igra mi je nešto baš posebno.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...


No meni se cini da te kopka malo to kaj drugi uzivaju dok se ti ne mozes ukljucit u normalnu raspravu posto nisi igrao kak spada :)

 

Ma nije, stvarno :-)

Samo sam očekivao puno veća čuda od toliko hvaljene igre :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Meni taj bloodborne ne valja i odmah sam ga izbrisao. Nije to za mene, ali mi je zato drago kad vidim da mnogi uživaju u toj igri. Samo vi guštajte:) Evo i ja slučajno opet skinuo sa kartice 20 dolara i uzeo uncharted 4. Isprobao i svidjelo mi se. To je najbitnije, da se meni sviđa. Makar bio u manjini za neku igru. Nego, ovaj mg5 mi je odličan. Tek započeo, ali igra mi je nešto baš posebno.

 

it happens to me too...a lot XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
PlayStation 4

Mislin da kad bi nabrojali par stvari koje su potribne da bi se prisla jedna soulsborne igra, ne ulazeci u to svida li se nekome ta igra ili ne, da bi tribali realno zakljucit da nije izivljavanje nad igracima. Igre zahtjevaju da se samo malo ukljuci mozak i da se nigdi ne srlja. Pa ako se i zaletis negdi i izgines, slijedeci put bi triba bit malo pametniji i pokusat ne napravit istu gresku.

 

Ako zelis sebi olaksat, mozes procitat statove nekog armora ili oruzja pa ih kombinirat, ali ne moras. Kad naletis na skupinu mobova mozes ih pokusat ubit sve odjednon, a mozes pokusat nac nacin kako ih odvuc jednog od drugog i ubit zasebno. U krajnjen slucaju ako si nasa put do bossa mozes cilo podrucje i pritrcat.

 

Sta se tice borbe gore je Bitanga napisa da nije komplicirana, da se samo mogu naucit napadi i to je to, pa ne vidin ni tu faktor izivljavanja. Samo triba par puta doc do bossa i trckarat oko njega dok ne vidis sve napade i nakon toga ga ubijes.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Mislin da kad bi nabrojali par stvari koje su potribne da bi se prisla jedna soulsborne igra, ne ulazeci u to svida li se nekome ta igra ili ne, da bi tribali realno zakljucit da nije izivljavanje nad igracima. Igre zahtjevaju da se samo malo ukljuci mozak i da se nigdi ne srlja. Pa ako se i zaletis negdi i izgines, slijedeci put bi triba bit malo pametniji i pokusat ne napravit istu gresku.

 

Ako zelis sebi olaksat, mozes procitat statove nekog armora ili oruzja pa ih kombinirat, ali ne moras. Kad naletis na skupinu mobova mozes ih pokusat ubit sve odjednon, a mozes pokusat nac nacin kako ih odvuc jednog od drugog i ubit zasebno. U krajnjen slucaju ako si nasa put do bossa mozes cilo podrucje i pritrcat.

 

Sta se tice borbe gore je Bitanga napisa da nije komplicirana, da se samo mogu naucit napadi i to je to, pa ne vidin ni tu faktor izivljavanja. Samo triba par puta doc do bossa i trckarat oko njega dok ne vidis sve napade i nakon toga ga ubijes.

 Samo kaj bossevi imaju najmanje dvije faze :P 

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Samo kaj bossevi imaju najmanje dvije faze :P 

 Znan. Nakon sta mu naucis prvu fazu, skines ga do pola i onda repeat gore navedenog 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
Santana kaže...

 Samo kaj bossevi imaju najmanje dvije faze :P 

 Znan. Nakon sta mu naucis prvu fazu, skines ga do pola i onda repeat gore navedenog 

 

Znači, glupa igra, ne ? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Tututuru kaže...
Santana kaže...

 Samo kaj bossevi imaju najmanje dvije faze :P 

 Znan. Nakon sta mu naucis prvu fazu, skines ga do pola i onda repeat gore navedenog 

 

Znači, glupa igra, ne ? :-)

 Tako je. Nekom je, nekom nije i o tome nikad nebi ni tribalo raspravljat zato jer svak ima pravo na svoje misljenje, a ja osobno zato jer san se previse uzivija u te igre da bi da realno misljenje o kvaliteti.. Al sta se tice tezine mislin da se tribali slozit da nije izivljavanje nad igracima. Pa ljudi je prilaze pomocu guitar hero instrumenta, sa naopako okrenutom slikom na ekranu itd..

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 20:45 (Tututuru).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Tututuru kaže...
Santana kaže...

 Samo kaj bossevi imaju najmanje dvije faze :P 

 Znan. Nakon sta mu naucis prvu fazu, skines ga do pola i onda repeat gore navedenog 

 

Znači, glupa igra, ne ? :-)

 Kak je glupa kad trebas promatrat i ucit pa onda reagirat na osnovu toga ?

I ak je glupa kak onda vi tu koji se zalite ne mozete nit prvog bossa ubit lol.

 

Tututuru kaže...
Bitanga kaže...
Tututuru kaže...
Santana kaže...

 Samo kaj bossevi imaju najmanje dvije faze :P 

 Znan. Nakon sta mu naucis prvu fazu, skines ga do pola i onda repeat gore navedenog 

 

Znači, glupa igra, ne ? :-)

 Tako je. Nekom je, nekom nije i o tome nikad nebi ni raspravljat zato jer svak ima pravo na svoje misljenje, a ja osobno zato jer san se previse uzivija u te igre da bi da realno misljenje o kvaliteti.. Al sta se tice tezine mislin da se tribali slozit da nije izivljavanje nad igracima. Pa ljudi je prilaze pomocu guitar hero instrumenta, sa naopako okrenutom slikom na ekranu itd..

 Ma gle treba usporedit sa drugim RPG igrama pa onda vidjet. 
Bas me zanima u kojoj su to RPG igri bossevi bolji i nisu glupi. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 20:33 (Santana).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Ma gle treba usporedit sa drugim RPG igrama pa onda vidjet. 
Bas me zanima u kojoj su to RPG igri bossevi bolji i nisu glupi. 

Iako igrači kažu da žele pametniji AI, u stvari to baš i nije tako.

Souls igre imaju teške bosseve. Ne znam tko je to temeljito odigrao bilo koju Souls igru i rekao...baš su bili glupi i lagani bossevi.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Santana kaže...

 Ma gle treba usporedit sa drugim RPG igrama pa onda vidjet. 
Bas me zanima u kojoj su to RPG igri bossevi bolji i nisu glupi. 

Iako igrači kažu da žele pametniji AI, u stvari to baš i nije tako.

Souls igre imaju teške bosseve. Ne znam tko je to temeljito odigrao bilo koju Souls igru i rekao...baš su bili glupi i lagani bossevi.

 Pa da zato sam se ja razocaral sa the witcher 3 i 2 bossevima , em ih ima malo i onda su hit and dodge fora il imaju neki glupi gimmick pa ih samo sa nekom glupom forom mozes pobjedit. 

Puno pricaju ljudi koji nisu dosli dalje od prvog bossa bez nekih argumenata. 

Igra ima neke probleme samo oni te probleme ne spominju (jer nisu nit igrali kak spada)

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
DeniZg kaže...
Santana kaže...

 Ma gle treba usporedit sa drugim RPG igrama pa onda vidjet. 
Bas me zanima u kojoj su to RPG igri bossevi bolji i nisu glupi. 

Iako igrači kažu da žele pametniji AI, u stvari to baš i nije tako.

Souls igre imaju teške bosseve. Ne znam tko je to temeljito odigrao bilo koju Souls igru i rekao...baš su bili glupi i lagani bossevi.

 Pa da zato sam se ja razocaral sa the witcher 3 i 2 bossevima , em ih ima malo i onda su hit and dodge fora il imaju neki glupi gimmick pa ih samo sa nekom glupom forom mozes pobjedit. 

Puno pricaju ljudi koji nisu dosli dalje od prvog bossa bez nekih argumenata. 

Igra ima neke probleme samo oni te probleme ne spominju (jer nisu nit igrali kak spada)

 

Pa ja nisam niti došao do prvog bossa :-)

Niti ne želim. Općenito igre s bossevima su mi zastarjeli koncept i debilne.

Tko voli nek igra. Meni je drago da nisam kupio. Samo rokajte :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 21:21 (Bitanga).
11 godina
offline
PlayStation 4

imam ps4 i posjedujem ghost recon wildlands te mi kod spajanja u coop pise nat status strict, pa me zanima sto to znaci i moze li se ta opcija mjenjati?

 

Hvala :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
greathander kaže...

imam ps4 i posjedujem ghost recon wildlands te mi kod spajanja u coop pise nat status strict, pa me zanima sto to znaci i moze li se ta opcija mjenjati?

 

Hvala :D

 

To znači da ti je playka iza NATa (routera) što je većini ljudi tako.

Možeš otvorit neke portove, stavit playku u DMZ ili ignorirati to i igrati kao što bi inače igrao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice