PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.074
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
hummer0 kaže...
blackdevil kaže...

dakle usavršio sam kupovanje po storeu al mi sad treba par igara koje bi novopečeni vlasnik plejstejšena trebao odigrat. primam prijedloge :D

 

 blackdevil BloodBorne ako voliš teške igre sa teškom tematikom

 

 Moram priznati da sam probao igrati bloodborn u vise navrata.

 

Ali i dalje ne kuzim poantu igre kada je doslovno mozes pretrcati ako znas put.

 

Dao bi igri opet sansu jer me kopka da nesto "ne mogu" zavrsiti.

 

Ok teska je treba skilla sve to stoji, no najvise me smeta kad krenem i ubijam ih lagano jednog po jednog ako se zadrzim malo dulje pocnu se ponovo respawnati.

 

I onda kada imam nivo koji igram prvi puta dobijem doslovno labirint i ne mogu istrazivati kako treba.

 

Dovoljno moram pazit na svaki kut i svaku najmanju rupu od ovih kaj iskacu.

 

E to me iritira najvise i zbog toga nebi preporucio igru casual igracima.

 

Rade bi igrao 100000x nekog bossa nego trazio izlaz u nivou gdje ima tipa 30 prolaza.

 

A kad i nadem prolaz ne moram doalovno nikog ubiti nego odsetam. 

 

To mi je debilno. Bilo bi mi vise fun da nema respawna ali da ih moram ubot doslovno sve u levelu da bi ih prosao.

 Kasnije kad ojačaš oni se boje tebe, a ne ti njih, šalim sa da respawnaju se kad te ubiju inače ne.

Kao što sam i prije rekao igra dobiva drugu dimenziju, ako igraš sa nekim ne sam ( ako pozoveš nekoga u pomoć).

16 godina
offline
PlayStation 4

Respawnaju se i ako ne umres..nakon nekog vremena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bilo bi super kad bi napravili da te se slabiji neprijatelji boje, tj. da vidiš da odmiču, drhte, zauzimaju defenzivni položaj itd. Npr. u prvom levelu te svi napadaju ali da kasnije kad se vratiš ojačan da te se plaše, baš bih se osjećao kao boss, bila bi to sjajna mehanika u bilo kojoj igri. Player level awareness.
8 godina
online
PlayStation 4

neki se boje dok imas baklju u rukama

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Respawnaju se i ako ne umres..nakon nekog vremena.

 U mojoj igri ne, ja imam US verziju 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
amd freak kaže...

Respawnaju se i ako ne umres..nakon nekog vremena.

 U mojoj igri ne, ja imam US verziju 

Da, to je normalno, jer si u EU, a igras US verziju.

Ti umres, server prepoznaje da mora spawnati nove neprijatelje, ali po tvojoj IP adresi vidi da si EU.

Spawna neprijatelje na EU (koji se pojave kod amd freak-a ili nekog drugog tko trenutno igra), a ti si siguran jer si povezan na US server.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
amd freak kaže...

Respawnaju se i ako ne umres..nakon nekog vremena.

 U mojoj igri ne, ja imam US verziju 

 respawnaju se oni koje bell maiden pozove 

no to se prekida kad nju ubijes

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
hummer0 kaže...
amd freak kaže...

Respawnaju se i ako ne umres..nakon nekog vremena.

 U mojoj igri ne, ja imam US verziju 

Da, to je normalno, jer si u EU, a igras US verziju.

Ti umres, server prepoznaje da mora spawnati nove neprijatelje, ali po tvojoj IP adresi vidi da si EU.

Spawna neprijatelje na EU (koji se pojave kod amd freak-a ili nekog drugog tko trenutno igra), a ti si siguran jer si povezan na US server.

 

U EU ne smije respawnati, jer to znači da čuva osobne podatke neprijatelja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

@amd freak

Imaš dosta kontradiktornih izjava.

Kažeš da igra treba skilla, pa onda da je glupa jer možeš sve pretrčati...

 

To samo pokazuje da si se žestoko navukao na igru i da "rejđaš" jer si zapeo na nekom dijelu igre.

Svi smo to prošli.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

@amd freak

Imaš dosta kontradiktornih izjava.

Kažeš da igra treba skilla, pa onda da je glupa jer možeš sve pretrčati...

 

To samo pokazuje da si se žestoko navukao na igru i da "rejđaš" jer si zapeo na nekom dijelu igre.

Svi smo to prošli.

 Pa da u tome i poanta. Cijela igra je kontradiktorna.

 

Uzmem neki fast walkthrough i proc cu igru bez beda. Ispravna putanja ce me vodit do bossa kao i tutoriali kako ubit kojeg na najlaksi moguci nacin.

 

Navukao se jesam jer me iritira do bola :D

 

Odmah prvi level kad dodem do onog mini grada..ocistim ih sve dole do onog dijela gdje se griju na onom krijesu nekakvom gdje su i psi. Taman kad si ih odvucem jednog po jednog i ubijem prqkticki zadnjeg pocnu se ovi raniji koji setaju respawnat. I koja je sad poanta? Ponovo ubijanje istih ili trcanje bez mozga dok ne dodem do bossa ili nekakvih vrata koja se mozda i daju otvorit? I tako za svaku zonu? Wtf?

 

Po tome je poanta trci bjezi, umri cim manje, cim brze nadi bossa i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 11:37 (amd freak).
8 godina
online
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
DeniZg kaže...

@amd freak

Imaš dosta kontradiktornih izjava.

Kažeš da igra treba skilla, pa onda da je glupa jer možeš sve pretrčati...

 

To samo pokazuje da si se žestoko navukao na igru i da "rejđaš" jer si zapeo na nekom dijelu igre.

Svi smo to prošli.

 Pa da u tome i poanta. Cijela igra je kontradiktorna.

 

Uzmem neki fast walkthrough i proc cu igru bez beda. Ispravna putanja ce me vodit do bossa kao i tutoriali kako ubit kojeg na najlaksi moguci nacin.

 

Navukao se jesam jer me iritira do bola :D

 

Odmah prvi level kad dodem do onog mini grada..ocistim ih sve dole do onog dijela gdje se griju na onom krijesu nekakvom gdje su i psi. Taman kad si ih odvucem jednog po jednog i ubijem prqkticki zadnjeg pocnu se ovi raniji koji setaju respawnat. I koja je sad poanta? Ponovo ubijanje istih ili trcanje bez mozga dok ne dodem do bossa ili nekakvih vrata koja se mozda i daju otvorit? I tako za svaku zonu? Wtf?

 

Po tome je poanta trci bjezi, umri cim manje, cim brze nadi bossa i to je to.

 Ti si nekaj zabrijo zesce. Nitko se tam ne respawna. Neprijatelji cirkuliraju iz drugih lokacija u tu lokaciju.

 

Pretrcat moze onaj koji zna kaj radi. 

Nema to smisla radit kad prvi put ides onuda kad ces pred bosa doc nikakav. Nit ces imat lvl nit oruzje kak spada

16 godina
offline
PlayStation 4

Ok hvala na infu...dakle mogu ih sve ocistit kako spada i lagano dalje...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Ok hvala na infu...dakle mogu ih sve ocistit kako spada i lagano dalje...

 

 

Do tud sam i ja došao negdje :-) Bolje obriši igru sada dok još nisi razvio Stockholmski sindrom kao ovi ostali :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Još se ima šanse isčupati dok nije ubio prvog bossa.

Nakon toga je gotov. Garantirano kupuje Dark Souls 1,2,3.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
amd freak kaže...
DeniZg kaže...

@amd freak

Imaš dosta kontradiktornih izjava.

Kažeš da igra treba skilla, pa onda da je glupa jer možeš sve pretrčati...

 

To samo pokazuje da si se žestoko navukao na igru i da "rejđaš" jer si zapeo na nekom dijelu igre.

Svi smo to prošli.

 Pa da u tome i poanta. Cijela igra je kontradiktorna.

 

Uzmem neki fast walkthrough i proc cu igru bez beda. Ispravna putanja ce me vodit do bossa kao i tutoriali kako ubit kojeg na najlaksi moguci nacin.

 

Navukao se jesam jer me iritira do bola :D

 

Odmah prvi level kad dodem do onog mini grada..ocistim ih sve dole do onog dijela gdje se griju na onom krijesu nekakvom gdje su i psi. Taman kad si ih odvucem jednog po jednog i ubijem prqkticki zadnjeg pocnu se ovi raniji koji setaju respawnat. I koja je sad poanta? Ponovo ubijanje istih ili trcanje bez mozga dok ne dodem do bossa ili nekakvih vrata koja se mozda i daju otvorit? I tako za svaku zonu? Wtf?

 

Po tome je poanta trci bjezi, umri cim manje, cim brze nadi bossa i to je to.

 Ti si nekaj zabrijo zesce. Nitko se tam ne respawna. Neprijatelji cirkuliraju iz drugih lokacija u tu lokaciju.

 

Pretrcat moze onaj koji zna kaj radi. 

Nema to smisla radit kad prvi put ides onuda kad ces pred bosa doc nikakav. Nit ces imat lvl nit oruzje kak spada

 LOL mislim da za njega vrijedi ona stara u strahu su velike oči.

Očito amd freak ti imaš neki virus u igri kad ti se toliko respawnaju.

To je ko moja stara kad igra crviće (Worms 4 Mayhem)  i onda počne priča evo gledaj sad mi kompjuter namjerno neda da pobjedim igra na PS2)

8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel horizon zero Dawn complete edition I the Witcher 3 goty edition imaju podrsku za hrvatski jezik t.e. subtitles?  Ja Sam is Makedonije Ali igram god of war na hrvatskom lakse mi je da shvatim pricu nego na engleskom,zato I pitam za ove dve igre, zelim ih kupiti a bilo bi super ako GI nadjem na hrvatskom jezikom. Ako ih Ima na koj store mogu da ih nadjem? Hvala puno

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
nemas prjevode za te dvi igre, ali evo imas za novu igru detroit become human
7 godina
offline
PlayStation 4

Koliko vas je kupilo Detroit: Become Human? Kakvi su vam utisci?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

odigrao sinoc malo Detroit : Become Human i mogu reci da je igra odlicna, em sto graficki brutalno izgleda u mom slucaju na 4k 65zolla em sto je gameplay super. 

 

preporucujem! 

 

PS, ako netko bude kupio, moze li mi reci da li kod vas ima HRV jezik? u demo igri sam ga imao, a ovdje ga nemam. 

 

hvala!

kardia mou min anisihis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...

odigrao sinoc malo Detroit : Become Human i mogu reci da je igra odlicna, em sto graficki brutalno izgleda u mom slucaju na 4k 65zolla em sto je gameplay super. 

 

preporucujem! 

 

PS, ako netko bude kupio, moze li mi reci da li kod vas ima HRV jezik? u demo igri sam ga imao, a ovdje ga nemam. 

 

hvala!

 Ima samo moras kupit na nasem/eu store-u

16 godina
offline
PlayStation 4

Super je detroid ali je naravno sada na pocetku skup.

 

Fizicko izdanje je 549kn lol

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Super je detroid ali je naravno sada na pocetku skup.

 

Fizicko izdanje je 549kn lol

 vrijedi svake kune! 

kardia mou min anisihis.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Super je detroid ali je naravno sada na pocetku skup.

 

Fizicko izdanje je 549kn lol

 

Nije, na thegamecollectionu je bio preorder skupa s blade runnerom filmom na BRu za 350kn cca.

Al svjedno previše za takvu igru :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
_itsmoriarty kaže...

odigrao sinoc malo Detroit : Become Human i mogu reci da je igra odlicna, em sto graficki brutalno izgleda u mom slucaju na 4k 65zolla em sto je gameplay super. 

 

preporucujem! 

 

PS, ako netko bude kupio, moze li mi reci da li kod vas ima HRV jezik? u demo igri sam ga imao, a ovdje ga nemam. 

 

hvala!

 Ima samo moras kupit na nasem/eu store-u

 pa ni demo mi nije bio na vasem, a i ja sam u EU koristim Svicarski Store. 

kardia mou min anisihis.
15 godina
online
PlayStation 4

https://www.gamespot.com/videos/why-detroit-become-human-for-ps4s-most-talked-abou/2300-6444116/?ftag=GSS-05-10aac1i

 

To je na tragu onog što sam i ja govorio, da nema smisla bazirati igru na prolasku svih kombinacija. A ovim prikazom ti stalno to nabijaju na nos.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 22:34 (Bitanga).
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
online
PlayStation 4

Je, po meni su to igre koje se igraju samo jednom.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
blackdevil kaže...

dakle usavršio sam kupovanje po storeu al mi sad treba par igara koje bi novopečeni vlasnik plejstejšena trebao odigrat. primam prijedloge :D

 

 Najjednostavnije bi bilo da ti maricliusova zena da ispis transakcija svoje kreditne kartice. Tamo nadjes za koje igre je kupljeno najvise dlcova i to ti je to

PSN - darklydexter
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Otvorim youtube aplikaciju, gledam video od 2 sata i s obzirom da sam logiran, nastavlja mi gdje sam zadnje stao. Jel postoji nacin za reprpdukciju odpocetka ili moram drzat l2 da mi po 10 sekundi preskace do pocetka?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izasao 5.05 firmware exploit ....
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Izasao 5.05 firmware exploit ....

 I što kaže?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice