PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.456
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Koju igru savjetujete da uzmem uz RDR2? Da ne igram stalno jednu te istu(iako ću je vjv stalno i igrat jer san je nestrpljivo iščekiva) :D

Ovo mi je prva konzola nakon 5 godina.

 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Koju igru savjetujete da uzmem uz RDR2? Da ne igram stalno jednu te istu(iako ću je vjv stalno i igrat jer san je nestrpljivo iščekiva) :D

Ovo mi je prva konzola nakon 5 godina.

 Horizon Zero Down (HZD)  ili GoW ( God Of War)  ja sam uzeo oboje i igram pomalo paralelno uz RDR2

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Koju igru savjetujete da uzmem uz RDR2? Da ne igram stalno jednu te istu(iako ću je vjv stalno i igrat jer san je nestrpljivo iščekiva) :D

Ovo mi je prva konzola nakon 5 godina.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 21:30 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
lukaXXkralj kaže...

Koju igru savjetujete da uzmem uz RDR2? Da ne igram stalno jednu te istu(iako ću je vjv stalno i igrat jer san je nestrpljivo iščekiva) :D

Ovo mi je prva konzola nakon 5 godina.

  

Kolika je realna cijena ove igre u GOTY verziji?

Jedna od rijetkih ekskluziva koje nisam probao, a htio bih sada, pa cisto da poznajem za koju cijenu da je ganjam?

Hvala

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
U sancti 149 kn. Na prošloj stranici imaš kodove pa te izađe 99 kn, naravno ako nisu već kodovi iskorišteni. Di ćeš bolju cijenu od toga ganjat
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
ZABORAVKOO kaže...

Tražili ste još pa evo novih kodova :D

 

SD BLACK FRIDAY  sniženja na igre a evo i kodovi za -50kn na sve igre i na one snižene već:

 

SD50596102 SD50552430 SD50489121 SD50468738 SD50177003 SD50354429 SD50363057 SD50120221 SD50637501 SD50199319 SD50771314 SD50508003 SD50662726 SD50325176 SD50288212 SD50799987 SD50257449 SD50143321 SD50126702 SD50585975 SD50482496 SD50534292 SD50780949 SD50131986 SD50801738 SD50553458 SD50452829 SD50270284 SD50735090 SD50893546 SD50735090 SD50168884 SD50605376 SD50138329 SD50126331 SD50354429 SD50124764 SD50343480

 

 

Mogu nabaviti po potrebi i kodove za -300kn na PlayStation VR ili PS4 Pro Santa Domenici popust vrijedi i na već snižene artikle, javite mi se u PP (inbox) ako trebate :D

 

Trenutno su tri VR seta snižena > 1 2 3 < pa bi s ovim pojačali popust :D

 Hvala ti puno.. Iskorišten je kod SD50893546

"Prediction? Pain."
15 godina
offline
PlayStation 4

Igram malo Overwatch demo, klinac je htio isprobati, sad je free week. Moram priznati da mi je ovo prvi FPS na konzoli koji je sasvim igriv s kontrolerom i meni ko pisijašu.

Igrao sam ga na PCu već ranije i full mi odgovara i na konzoli.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

 

Kolika je realna cijena ove igre u GOTY verziji?

Jedna od rijetkih ekskluziva koje nisam probao, a htio bih sada, pa cisto da poznajem za koju cijenu da je ganjam?

Hvala

 S obzirom da je to najbolja igra generacije (osim Bitangi jer mu je preteška), trenutna ponuda u Sancta Domenici je no brainer. Eventualno čekati christmas sale i uzeti digitalu jer će biti za slične pare.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Hambrle kaže...

 

Kolika je realna cijena ove igre u GOTY verziji?

Jedna od rijetkih ekskluziva koje nisam probao, a htio bih sada, pa cisto da poznajem za koju cijenu da je ganjam?

Hvala

 S obzirom da je to najbolja igra generacije (osim Bitangi jer mu je preteška), trenutna ponuda u Sancta Domenici je no brainer. Eventualno čekati christmas sale i uzeti digitalu jer će biti za slične pare.

 najbolja igra generacije nije sigurno...moras imat gadan želudac za ovo odigrati...i naravno da ljudi koji imaju želudac ovo odigrati imaju fetiš na tako bolesne i izvrnute igre, a kako je takvih igara malo, onda automatski ova igra u njihovim očima postaje najbolja igra generacije...igra ima toliko bolesnu tematiku da stvarno nikome u životu to crnilo nije potrebno...ovo je klasično ispiranje mozga crnilom...dovoljno pročitat ime i pametnom dosta...topla preporuka da ovo nikad ne igrate, bolesno je

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ti bi mogao pisati recenzije igara za Glas Koncila.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
14 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Probaj i nemoj odustat nakon prvih pola sata igre i umiranja 100 puta dnevno.
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ako je to to od Sancte, izgleda da ništa od većih popusta na konzole i kontrolere ove godine

 

https://www.sancta-domenica.eu/promotions/20-gaming-popusta-uz-mastercard-i-maestro-kartice

 
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Hambrle kaže...

 

Kolika je realna cijena ove igre u GOTY verziji?

Jedna od rijetkih ekskluziva koje nisam probao, a htio bih sada, pa cisto da poznajem za koju cijenu da je ganjam?

Hvala

 S obzirom da je to najbolja igra generacije (osim Bitangi jer mu je preteška), trenutna ponuda u Sancta Domenici je no brainer. Eventualno čekati christmas sale i uzeti digitalu jer će biti za slične pare.

 Mozda nije najbolja ali je u top 5 sigurno, ima nešto u njoj a za razliku od Dark Soulsa combat je puno brži i fluidniji + najbolji Old Hunters kojeg dobijes u goty verziji je vjv najbolji dlc ikad.

Not funny dude
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

Ako je to to od Sancte, izgleda da ništa od većih popusta na konzole i kontrolere ove godine

 

https://www.sancta-domenica.eu/promotions/20-gaming-popusta-uz-mastercard-i-maestro-kartice

 da bas sranje, ja sam cekao njih pa popusio u mall.hr i onaj crveni gamepad, na kraju sam jutros narucio camo verziju. jbg bolje ista nego nista, drugo se sve rasprodalo :(

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Pa možda bi opet stigao crveni. Frend je vrebao camo i jučer nestalo. I danas ujutro opet dostupno
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

Ako je to to od Sancte, izgleda da ništa od većih popusta na konzole i kontrolere ove godine

 

https://www.sancta-domenica.eu/promotions/20-gaming-popusta-uz-mastercard-i-maestro-kartice

 

 

Razočarenje za konzole.

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sam si uzeo PS Plus preplatu 365 za svega 40 dolara,a igre necu uzimati tek tamo pred Bozic i novu godinu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

kupio HZD complete edition za 250 kn u zeldi. odigrao sam prvih par sati, strašno me igra uvukla. kompletniji dojam ću izbaciti kasnije

 

na sve strane neka jadanja da je gaming uništen, da nikakve igre ne izlaze, da su prije izlazile legendarne igre. dakle to je sve sranje

 

red dead 2, god of war, horizon zero dawn, mgs V, bloodborne, witcher 3, asasins creed origins su sve redom izuzetne igre koje su izašle u zadnjih nekoliko godina koje ovako u trenu iz glave izbacim, a sigurno sam neke i zaboravio

 

ta naša prigovaranja na današnji gaming su u biti nostalgija, sjećamo se vremena kad smo bili mlađi i imali više vremena za igranje i kada smo prvi put doživili neke stvari u igrama i bili opčinjeni, a realnost je da i dalje izlaze genijalne igre, što je naravno odlično

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kupio sam Battlefield V jos jucer i dosta je dobar i zabavan multiplayer, primjete se poboljsanja u odnosu na Battlefield 1, npr. brze ubijas, a brze i tebe ubijaju, interesantan mi je i ovaj nacin ozivljavanja, grafika je super, mape takodjer.  Ove sve kritike na netu treba uzimati sa zrnom soli, jer ti procitas i toliko ispljuju  igru nije ni izasla, a kad uzmes i odigras ne znas sto tu ne valja. Eto ova i Red Dead za zimnicu, i jos ako bude kakva digitalna na popustu. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Obnovljen stock na mall.hr vezano za kontrolere, imaju sad i berry blue koji se meni osobno svida i razmisljao sam izmedu njega i sunset orange, ali je ovaj drugi prevagnuo. LINK Definitivno best buy. 

 

btw, u ponedjeljak sam naručio joystick, u utorak sam ga već pokupio u poslovnici, tako da sam zadovoljan brzinom isporuke 

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

kupio HZD complete edition za 250 kn u zeldi. odigrao sam prvih par sati, strašno me igra uvukla. kompletniji dojam ću izbaciti kasnije

 

na sve strane neka jadanja da je gaming uništen, da nikakve igre ne izlaze, da su prije izlazile legendarne igre. dakle to je sve sranje

 

red dead 2, god of war, horizon zero dawn, mgs V, bloodborne, witcher 3, asasins creed origins su sve redom izuzetne igre koje su izašle u zadnjih nekoliko godina koje ovako u trenu iz glave izbacim, a sigurno sam neke i zaboravio

 

ta naša prigovaranja na današnji gaming su u biti nostalgija, sjećamo se vremena kad smo bili mlađi i imali više vremena za igranje i kada smo prvi put doživili neke stvari u igrama i bili opčinjeni, a realnost je da i dalje izlaze genijalne igre, što je naravno odlično

 Da i ljudi nisu znali da igre mogu biti naprednije i bili zadovoljni sta god je ponudjeno. Danas svi vide da igre mogu biti sve naprednije i naprednije i samim tim su zahtjevni i nezadovoljni. Pa covjece uporedi ove danasnje igre sa onim na PS1 i PS2 gdje sam cesto mislio da mi se pokvarila konzola ili nesto sa njom nije u redu, toliko su igre imale bugova i glitcheva. 
Koliko sam samo igrao Medal of Honor: Underground, i sad imam za nju sentimentalni osjecaj i nostalgiju, a vidi kako izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 17:59 (Dinno).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...

Obnovljen stock na mall.hr vezano za kontrolere, imaju sad i berry blue koji se meni osobno svida i razmisljao sam izmedu njega i sunset orange, ali je ovaj drugi prevagnuo. LINK Definitivno best buy. 

 

btw, u ponedjeljak sam naručio joystick, u utorak sam ga već pokupio u poslovnici, tako da sam zadovoljan brzinom

sporuke 

 

Di je obnovljen stock? Sve je rasprodano osim plavog i bijelog... 

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...
FiCoO kaže...

Obnovljen stock na mall.hr vezano za kontrolere, imaju sad i berry blue koji se meni osobno svida i razmisljao sam izmedu njega i sunset orange, ali je ovaj drugi prevagnuo. LINK Definitivno best buy. 

 

btw, u ponedjeljak sam naručio joystick, u utorak sam ga već pokupio u poslovnici, tako da sam zadovoljan brzinom

sporuke 

 

Di je obnovljen stock? Sve je rasprodano osim plavog i bijelog... 

 

 Bio je do maloprije dostupan, sad vidim samo bakreni, crveni, plavi i bijeli da su dostupni

PSN: Carlikaa
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
dalja46 kaže...
FiCoO kaže...

Obnovljen stock na mall.hr vezano za kontrolere, imaju sad i berry blue koji se meni osobno svida i razmisljao sam izmedu njega i sunset orange, ali je ovaj drugi prevagnuo. LINK Definitivno best buy. 

 

btw, u ponedjeljak sam naručio joystick, u utorak sam ga već pokupio u poslovnici, tako da sam zadovoljan brzinom

sporuke 

 

Di je obnovljen stock? Sve je rasprodano osim plavog i bijelog... 

 

 Bio je do maloprije dostupan, sad vidim samo bakreni, crveni, plavi i bijeli da su dostupni

 

Dostupan je i berry blue, piše "dostupan kod dobavljača", s očekivanim datumom isporuke 26-27.11. Jedino onaj koji sam htio kupiti (sunset orange) više nije dostupan.  Zajebala me Sancta Domenica, popusti su im ove godine sramotni, ja bih zabranio nekim zakonom da se popust ispod 40% uopće naziva Black Friday rasprodajom. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
FiCoO kaže...
dalja46 kaže...
FiCoO kaže...

Obnovljen stock na mall.hr vezano za kontrolere, imaju sad i berry blue koji se meni osobno svida i razmisljao sam izmedu njega i sunset orange, ali je ovaj drugi prevagnuo. LINK Definitivno best buy. 

 

btw, u ponedjeljak sam naručio joystick, u utorak sam ga već pokupio u poslovnici, tako da sam zadovoljan brzinom

sporuke 

 

Di je obnovljen stock? Sve je rasprodano osim plavog i bijelog... 

 

 Bio je do maloprije dostupan, sad vidim samo bakreni, crveni, plavi i bijeli da su dostupni

 

Dostupan je i berry blue, piše "dostupan kod dobavljača", s očekivanim datumom isporuke 26-27.11. Jedino onaj koji sam htio kupiti (sunset orange) više nije dostupan.  Zajebala me Sancta Domenica, popusti su im ove godine sramotni, ja bih zabranio nekim zakonom da se popust ispod 40% uopće naziva Black Friday rasprodajom. 

 Nema više ni te opcije, sad kod berry blue pise: Zainteresiran/a sam ...očito im azuriranje nije najbrze...mea culpa za sunset

PSN: Carlikaa
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Q-Tip kaže...
Dostupan je i berry blue, piše "dostupan kod dobavljača", s očekivanim datumom isporuke 26-27.11. Jedino onaj koji sam htio kupiti (sunset orange) više nije dostupan.  Zajebala me Sancta Domenica, popusti su im ove godine sramotni, ja bih zabranio nekim zakonom da se popust ispod 40% uopće naziva Black Friday rasprodajom. 

 Nema više ni te opcije, sad kod berry blue pise: Zainteresiran/a sam ...očito im azuriranje nije najbrze...mea culpa za sunset

 

Da, nema više, doslovno par minuta nakon što sam gledao da ga stavim u košaricu je opet nedostupan. Ne znam je li im uopće za vjerovati to što napišu za stanje zaliha.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dugo vrimena san čeka ovaj black friday u sancte za uzet PS4 Pro i sad izgleda da uopće neće bit popusta,koji k??

 

Mislin da mi je najjeftinije onda uzet u njih onaj tele2 kod za 15% Pro RDR2 bundle,ispadne 3070kn

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
Hexfire kaže...
Hambrle kaže...

 

Kolika je realna cijena ove igre u GOTY verziji?

Jedna od rijetkih ekskluziva koje nisam probao, a htio bih sada, pa cisto da poznajem za koju cijenu da je ganjam?

Hvala

 S obzirom da je to najbolja igra generacije (osim Bitangi jer mu je preteška), trenutna ponuda u Sancta Domenici je no brainer. Eventualno čekati christmas sale i uzeti digitalu jer će biti za slične pare.

 najbolja igra generacije nije sigurno...moras imat gadan želudac za ovo odigrati...i naravno da ljudi koji imaju želudac ovo odigrati imaju fetiš na tako bolesne i izvrnute igre, a kako je takvih igara malo, onda automatski ova igra u njihovim očima postaje najbolja igra generacije...igra ima toliko bolesnu tematiku da stvarno nikome u životu to crnilo nije potrebno...ovo je klasično ispiranje mozga crnilom...dovoljno pročitat ime i pametnom dosta...topla preporuka da ovo nikad ne igrate, bolesno je

 Žao mi je što nećeš moći igrati TLOU 2, vidio sam tamo neka lomljenja prstiju čekićem, otvaranje utrobe i prosipanje crijeva živoj osobi koja je ujedno i obješena, cijepanje lubanje mačetom, i to sve u traileru, ko zna kaj nas još čeka u igri...ne treba ti to crnilo u životu, to je za nas mazohiste ispranih mozgova i bolesnih želuca. Ako ne možeš podnijeti malo gorea iz prekrasnog ali izmišljenog fantasy svijeta Bloodborna, kako ćeš podnjeti igru gdje ljudi brutalno ubijaju ljude? Ili ti je to već ok?! Ili je pravi razlog što nisi mogao doći do druge lampe? Bloodborne je jedna od najboljih igara generacije, po meni najbolja i stvarno nije za svakoga, ali najmanje zbog razloga koje si ti naveo. Ali za svaki slučaj, ako se nađeš u mračnoj ulici i približava ti se lik sa Saw Cleaverom kućne izrade, bježi. Nikad ne znaš ko je shvatio tu igru preozbiljno, kao ti.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice