PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.496
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

možda ja ne tražim dobro no ja nikako da pronađem Bus Simulator na PS Store, dali može pomoć u obliku linka...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Se isplati uzeti Evil Whithin za 38 kn na storeu?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Se isplati uzeti Evil Whithin za 38 kn na storeu?

 Itekako, odlična igra a nastavak je još bolji. Radio ih je tvorac originalnog resident evil serijala. Po meni obavezna lektira svakog ljubitelja napetog horor ugođaja.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Definitivno, obavezno za odigrati cak i ako nisi zagrizeni ljubitelj horora
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Koja glupost. Psn ne prima diners, nemrem povezat paypal..wtf? Kako da kupim igru, a da to nisu one kartice kojima se puni wallet?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Pa da, nadam se samo da ćemo dogurati do 1000. stranice.

Meni sad ističe PS+ i ne mislim obnavljati. Ionako ne igram više ništ na playki, a ni klinci.

 Siguran sam da ćemo doći do jubilarke od 1000. stranica. Samo mi je čudno što još nitko nije otvorio temu za PS5. 

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ma neka još, ionako u ps5 temi pisali bi što i ovdje jer nije izašao, najbolje kad bude službena najava onda otvoriti

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sale_ds kaže...
Koja glupost. Psn ne prima diners, nemrem povezat paypal..wtf? Kako da kupim igru, a da to nisu one kartice kojima se puni wallet?

Imas jos koju karticu?

Meni prolazi Ziro PBZ (Visa Elektron debitna), Amex.

Da li je tko probao s Revolute sta uzimati na PSNu?

 

A cini mi se da je moguce i s prepaid karticama (darovnim), ali neka potvrdi netko tko je koristio.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Erste Visa (debitna) prolazi.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

I OTP prepaid prolazi.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A nes bum smislio, primaju samo master, visu i paypal. Poslal sam im mail pa da vidimo kaj ce rec jer kolko vidim trebalo bi se moc povezat paypal i placat s njim ali ja nemam tu opciju :/.

Mozda ne zele nofce xD.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pa da, nadam se samo da ćemo dogurati do 1000. stranice.

Meni sad ističe PS+ i ne mislim obnavljati. Ionako ne igram više ništ na playki, a ni klinci.

  60 fps pc > 30 fps ps4  

Done.

 

 

MadeInCroatia
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sale_ds kaže...
A nes bum smislio, primaju samo master, visu i paypal. Poslal sam im mail pa da vidimo kaj ce rec jer kolko vidim trebalo bi se moc povezat paypal i placat s njim ali ja nemam tu opciju :/.

Mozda ne zele nofce xD.

PayPal ne ide na HR PSN-u. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Pa da, nadam se samo da ćemo dogurati do 1000. stranice.

Meni sad ističe PS+ i ne mislim obnavljati. Ionako ne igram više ništ na playki, a ni klinci.

  60 fps pc > 30 fps ps4  

Done.

 

 

 60xfpsxpc > 30xfpsxps4

 60xfpsxpc > 30xfpsxps4

 60xc > 30xs4

 c < 2xs

 pc < 2xps

 ps4 = 4xps

 pc < 2x(ps4/4)

 pc < ps2 

 

 

PSN - darklydexter
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Meni npr erste visa ne prolazi na psn-u. Tragedija od storea.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Master Zagrebačka oduvijek prolazi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 16:42 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

visa zaba, ziro i devizni prolaze

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Odigrao horizon zero down+ ekspanzija. 45 sati jako dobre igre. Zanimljiva priča, prekrasna grafika, zarazan gameplay, dobra optimizacija, napokon novi IP i dobro trajanje.

 

Obavezna lektira.

 

 Sigurno si igrao na normal ili easy cim si ukupno nakupio "samo" 45 sati. Ja sam igrao na very hard a kasnije dio ekspanzije i na ultra hard i bilo je oko 80 sati. Nisam poslije nje igrao dugo igru koja me privukla kao ona.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Na normal sam igrao, i da bilo je prelagano uz nekoliko ključnih borbi gdje je trebalo malo više taktizirati. Neda mi se relativno dugačke igre igrati na hard kad imam i drugih za odigrati.

Kratke FPS-ove u principu obavezno igram na hard poput zadnjeg metroa.

 

 

Uglavnom prodao konzolu. Bilo je super, odigrao sve kaj me zanimalo. PS5 se uzima sigurno dok se nakupi dovoljan broj hit eksluziova na popustima, nema žurbe.

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam platinirao Horizon ZD zajedno sa DLC-om za cca.50-ak sati na Normal težini.
Mogao sam još 10h max.nabit da sam htio završit sve Tutorial questove za oružja.Ostalo mi 2-3 erranda.A Campifre par njih mi ostalo.NG + nisam igrao al to opet sve isto samo ostaju otključani skillovi.
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Kolega palčić opet ima one dane u mjesecu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Kolega palčić opet ima one dane u mjesecu 

 Svatko ima svog palčića, evo sad će i moj 144 hercni Intel huligan

OT - Daddy's Home

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 23:28 (Paolo Maldini).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Super ti je igra, nakon izvrsnog uvoda možda te par sati ulovi monotonija, ali to izguraj i onda igra sjedne.  Nula bugova, konstantno tečna i bez praznog hoda.

 

Uživaj!

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Super ti je igra, nakon izvrsnog uvoda možda te par sati ulovi monotonija, ali to izguraj i onda igra sjedne.  Nula bugova, konstantno tečna i bez praznog hoda.

 

Uživaj!

 Nemože to bit loša, progutao sam onih 6 prethodnih djelova kao dijete bombone.

Odigrao sam neka 2 sata, i Kratos je brutalan, pogotovo jer znam cijeli lore prije ove igre. Ova igra možda skine Uncharted 4 na mojoj osobnoj top listi PS4 igara.

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

A ne znaš koja je bolja. Evo par dana bez konzole i ne skidam se sa foruma, nemaš kaj igrati na toj PC kanti. Hebo 60 fpsa.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

A ne znaš koja je bolja. Evo par dana bez konzole i ne skidam se sa foruma, nemaš kaj igrati na toj PC kanti. Hebo 60 fpsa.

 Ja imam 10ak igara na čekanju na PCu ali kauč je kauč. Nakon posla nemogu više sjedit za stolom, ali ležat, e to nije problem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Mene boli kicma od kad sam kupio ps, previse lezanja lol. Tak da sam kupil wildlands sad na akciji da se vratim malo u prirodni polazaj za komp xD...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Super ti je igra, nakon izvrsnog uvoda možda te par sati ulovi monotonija, ali to izguraj i onda igra sjedne.  Nula bugova, konstantno tečna i bez praznog hoda.

 

Uživaj!

 

Meni je trenutno tako. Igram kojih pet sati i igra me još uvijek nije u potpunosti uvukla. Ali ću joj svakako dati priliku do kraja. 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni zadnje sto sam presao RDR2 od tad nisam ni jednu igru nabavio :D nije ni izlazilo nesto da me posebno privlaci, a mogao bih npr igrati Metro Exodus i Days Gone ali mi nisu bas toliko privlacne da placam full cijenu.

 

Cekam ovih par eksluziva nadolazecih a do tad ove dok im padne dobro cijena.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Meni zadnje sto sam presao RDR2 od tad nisam ni jednu igru nabavio :D nije ni izlazilo nesto da me posebno privlaci, a mogao bih npr igrati Metro Exodus i Days Gone ali mi nisu bas toliko privlacne da placam full cijenu.

 

Cekam ovih par eksluziva nadolazecih a do tad ove dok im padne dobro cijena.

 Hehe, tako i ja. Ali nabaviti ću si kroz koji dan novi Mortal Kombat. Ako ima onih koji igraju javite se.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice