Pro Evolution Soccer 2013 problem na Playstation 2

poruka: 2
|
čitano: 2.343
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013 problem na Playstation 2

Ovako dragi ljubitelji PES 2013, jel ima vas koji ovu igru igrate ili znate kako pomoći u mojem problemu.

Dakle, stvar je ovakva. PES 2013 mi je skroz drugačiji na Playstationu 2 nego na PC-u neznam zašto, isti model igre druge nema...

Skinuo sam neki Španjolski PES 2013 ali je skroz isti ko i na PC-u no problem je u tome što mi ne prikazuje onaj dio kako bih to rekao : "jačinu udarca" znaći, kada pucam ili dodajem na isto mi dođe ko da igram PES 10 -.-" ne prikazuje mi jačinu udarca, jačinu pasova i sl.

POMOĆ!!!!!!!!!!!!!!!! Inače PES 13 je istiiiiii orginalu :PP (imam chipiran PS2 pa igram kopije igrica) ali zaštoooo nije skroz isti ko na kompu.. -.-"

I jel se može negdje skinut engleski jezik da ubacim u igru??

 

Unaprijed zahvaljujem i na najmanju pomoć! 

Marcho the boss
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013 problem na Playstati
Marcho3 kaže...

Ovako dragi ljubitelji PES 2013, jel ima vas koji ovu igru igrate ili znate kako pomoći u mojem problemu.

Dakle, stvar je ovakva. PES 2013 mi je skroz drugačiji na Playstationu 2 nego na PC-u neznam zašto, isti model igre druge nema...

Skinuo sam neki Španjolski PES 2013 ali je skroz isti ko i na PC-u no problem je u tome što mi ne prikazuje onaj dio kako bih to rekao : "jačinu udarca" znaći, kada pucam ili dodajem na isto mi dođe ko da igram PES 10 -.-" ne prikazuje mi jačinu udarca, jačinu pasova i sl.

POMOĆ!!!!!!!!!!!!!!!! Inače PES 13 je istiiiiii orginalu :PP (imam chipiran PS2 pa igram kopije igrica) ali zaštoooo nije skroz isti ko na kompu.. -.-"

I jel se može negdje skinut engleski jezik da ubacim u igru??

 

Unaprijed zahvaljujem i na najmanju pomoć! 

Svaki PES na PS2 od 2006 pa na dalje je u biti ista igra. Samo su mjenjaju modovi igre te transferi igrača. 

Na PC-u ti je slična verzija kao na PS3.

 

Znači potpuno su drugačije igre, samo im je ime isto.

 

Btw. na forumu ne bi trebao pričati o pirateriji...

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice