Problem kod prženja igre za PS2

poruka: 7
|
čitano: 6.987
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod prženja igre za PS2

Nabavio sam pred tjedan dana Playstation 2 Slim,star oko 3-4 godine,sve radi savršeno. Vec sam par igara (Area 51,Psychonauts,itd) sprzio bez problema sa DVD Decrypterom. Sad pokušavam spržiti Womens Volleyball Championship, ali mi program baca upozorenje da je .iso drugaciji format od DVDa (.iso je Mode 2/FORM 1/2352, a DVD-R je Mode 1/2048)

Svejedno sam pokušao spržiti i bezveze potrošio DVD. Pokušao sam i s ImageBurnom i stavio opciju da je image mode 2,ali opet nije uspjelo (pretpostavljam jer nisam mogao staviti brzinu 4x,tj nisam mogao staviti ispod 5,neštox)

Je li imao tko takav problem? Kako da ga riješim?

+ novi sam u PS2 svijetu, možete preporučiti igre?

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod prženja igre za PS2

anyone?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem kod prženja igre za PS2

Snimaj sa DVD decrypter-om

Barem ja snimam i sve uredno radi

13 godina
neaktivan
offline
Problem kod prženja igre za PS2

S njim i snimam,ali ovo je jedina igra koju nije uspio spržiti (i jedina igra s upozorenjem da je image Mode 2)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem kod prženja igre za PS2

Eto ovako,ma nema jednostavnijeg od prženja ps2 igara {#}.Ja uvijek idem na "torrentz" stranicu,upisem "ps2" izbaci mi neke igre,idem "get this torrent" skinem,idem u nero 10,kliknem "burn image" oznacim .iso format i stavi da se przi na x6(po meni najbolja brzina prženja,ni prebrza ni pre spora {#}.I ja sam probao "alchohol 120%" i takve programe-NIŠTA od svega toga.Jednostavno nero 10 i to je to.Jako jednostavno.

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Problem kod prženja igre za PS2

I ja sam novi u prženju igrica za PS2.Radim sve kako opisujete na netu i sa svim mogućim programima,ali ne ide pa   ne ide.

Skinem igricu pa je otvorim i onda dobiveni ISO file programom(Alcohol 120,DVD Decrypter,Nero 10,ImageBurn)snimim na DVD sa brzinom od 1-4

na Werbatim ili Philipsov DVD i.....................................NIŠTA.

Potrošio sam već preko 30 DVD-a i nijednom nisam uspio.Imam Win 7.

MOLIM POMOĆ

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem kod prženja igre za PS2

OP snima CD sliku na DVD...

 

Imaš li čip uopće, popo44?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 11:47 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice