Prvi xbox (original) se ne želi upaliti

poruka: 1
|
čitano: 1.249
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prvi xbox (original) se ne želi upaliti

Trebao bih malu pomoć ili info u vezi prve xbox konzole. Imam je već dugo godina i modana je (evolution). Zadnji put sam je upalio prije 4 mjeseca i radila je super, i jučer sam htio dat frendovima da se malo pigraju na njoj i ne želi se upaliti. Otvorio sam ju da vidim jel išta pregorilo možda na matičnoj ali nula bodova. Kad pritisnem power gumb na sekundu se zavrti ventilator i to je to. Crvena ledica na matičnoj svijetli čim uštekam u struju konzolu. Probao sam ištekati IDE kabel iz dvd drivea i hdd-a i ostavio samo struju hddu. Uspio sam tako dobiti xbox da se upali ali moram stalno držati power button, čim ga pustim xbox se gasi (ovo je bio samo test da li se uopće moe upaliti, nije bila prikopčana na telku već samo u struju tako da ni ne znam da li daje sliku tako).  Znam da ne vrijedi konzola više ništa ali mi nije problem platit da se vrati u prvobitno stanje jer meni puno znači. 

 

Rado bih je dao nekome da mi ju popravi ako se da i voljan sam platiti jer mi je to najdraža konzola i volim se jednom, dvaput godišnje poigrati na njoj. Ukoliko imate savjet ili preporuku za nekoga tko se još time bavi bio bih Vam jako zahvalan. Kontaktirao sam Sophos jer koliko se sjećam kod njih je bila modana prije ohooho godina :), ali mi se još nisu javili.


Pozdrav, Nikola

 

IZ zg sam, 098/9609-893

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice