PS+ pretplata?

poruka: 11
|
čitano: 6.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Ps+ pretplata

Oprostite ako je već bilo na forumu, trebao bi klincu složit da može igrat multiplayer na Ps4. Koliko sam skužio treba kupit PS+ "bon" recimo na godinu dana. Zanima me koji je redoslijed. Trebam se prvo prijavit na PSN (to ne služi nicemu osim za kasnije pridodavanje PS+pretplate ili...), zatim kupim taj "bon" i šta onda. Nekako mi je nejasno (možda je problem u meni ;-) ). Taj Psn prvo moram napravit i on služi samo da bi mogao aktivirat pretplatu za multiplayer. Jel bude kakav popust oko Božića na te bonove, pošto je sad 500 kuna? Jel ima kakva caka (upisivanje regije, adrese...) kod registracije? Sada sam svašta nadrobio al' mi je sve to malo apstraktno...

PLEASE, ako netko ima volje objasnit onako... "for dummies" bio bih veoma zahvalan.

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ps+ pretplata
Reef kaže...

Oprostite ako je već bilo na forumu, trebao bi klincu složit da može igrat multiplayer na Ps4. Koliko sam skužio treba kupit PS+ "bon" recimo na godinu dana. Zanima me koji je redoslijed. Trebam se prvo prijavit na PSN (to ne služi nicemu osim za kasnije pridodavanje PS+pretplate ili...), zatim kupim taj "bon" i šta onda. Nekako mi je nejasno (možda je problem u meni ;-) ). Taj Psn prvo moram napravit i on služi samo da bi mogao aktivirat pretplatu za multiplayer. Jel bude kakav popust oko Božića na te bonove, pošto je sad 500 kuna? Jel ima kakva caka (upisivanje regije, adrese...) kod registracije? Sada sam svašta nadrobio al' mi je sve to malo apstraktno...

PLEASE, ako netko ima volje objasnit onako... "for dummies" bio bih veoma zahvalan.

Hvala unaprijed!

 Tu pitaj, ne otvarati bezveze nove teme.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: Ps+ pretplata
Reef kaže...

Oprostite ako je već bilo na forumu, trebao bi klincu složit da može igrat multiplayer na Ps4. Koliko sam skužio treba kupit PS+ "bon" recimo na godinu dana. Zanima me koji je redoslijed. Trebam se prvo prijavit na PSN (to ne služi nicemu osim za kasnije pridodavanje PS+pretplate ili...), zatim kupim taj "bon" i šta onda. Nekako mi je nejasno (možda je problem u meni ;-) ). Taj Psn prvo moram napravit i on služi samo da bi mogao aktivirat pretplatu za multiplayer. Jel bude kakav popust oko Božića na te bonove, pošto je sad 500 kuna? Jel ima kakva caka (upisivanje regije, adrese...) kod registracije? Sada sam svašta nadrobio al' mi je sve to malo apstraktno...

PLEASE, ako netko ima volje objasnit onako... "for dummies" bio bih veoma zahvalan.

Hvala unaprijed!

 Registracijom na Playstation network ilitiga PSN dobiješ pristup općeniti online komponenti plejke. Od komunikacije s frendovima, demo igara, preko kupovine digitalnih igara itd. Ko kad napraviš account za bilo šta da bi dobio pristup nečemu.

 

PS+ je pretplata na dodatne usluge i pogodnosti. Prvenstveno, omogućava pristup multiplayeru za večinu igara, zatim omogućava spremanje saveova u cloud, daje dodatni popust prilikom rasprodaja igara te svaki mjesec besplatno dobiješ 2-3 igre koje su tvoje dok god ti je pretplata aktivna. U pravilu su to starije AAA igre i razni Indie naslovi, ali čovjeka veseli. Bitno je samo da ih dodaš u library u mjesecu kad su aktivne. Imaj na umu da za free to play igre koje imaju multiplayer ne treba pretplata, ne znam što klinac planira igrati.

 

Normalno si napravi hrvatski account sa svojim podacima i bilo bi pametno uključiti 2 step verifikaciju u postavkama jer Sony nije baš poznat po sigurnosti svoje mreže. Cijena nažalost je kakva je, nedavno je porasla sa prijašnjih 365kn godišnje. Tamo oko Božića, Nove Godine znaju niti popusti na godišnju pretplatu pa vidi s klincem može li pričekati. Imaš i 14 dana free trial koji ti daje sve beneficije, samo si isključi automatsko produljenje da ti Sony ne produlji za još mjesec dana, a ti možda ne želiš.

 

Eto ukratko, tipkam na tabletu pa nije baš opširno. Može i na pp ako će biti problema.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 22:00 (Hexfire).
11 godina
offline
PS+ pretplata?

Od sutra je neka akcija, nekih 330 kn za godinu dana pretplate

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS+ pretplata?

Hvala puno Hexfire!! Ako bude nešto zapelo pitam preko PP!

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS+ pretplata?
manutdsnak3 kaže...

Od sutra je neka akcija, nekih 330 kn za godinu dana pretplate

 Di si ovo vidio? Link?

13 godina
offline
Re: PS+ pretplata?
Reef kaže...
manutdsnak3 kaže...

Od sutra je neka akcija, nekih 330 kn za godinu dana pretplate

 Di si ovo vidio? Link?

  https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Do 28.11. vrijedi ponuda. Probaj što prije jer Sony nekad zna biti mušićav oko kartica koje prima i kad će ti transakcija proči, a kad ne. I u pravilu je veća šansa da će sve biti u redu, ako kupuješ direktno s konzole u odnosu na kupnju preko računala.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
PS+ pretplata?

A kakav je problem sa karticama, jel se može sa pay pall-om plaćati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS+ pretplata?
Reef kaže...

A kakav je problem sa karticama, jel se može sa pay pall-om plaćati?

 Koliko vidim u PS4 temi događa se ljudima da im Sony odbije transakciju bez razloga pa te onda stave na 24h čekanje dok ne možeš probati ponovno i slične gluposti. I to s karticama s kojima uredno kupuješ drugdje i čak si već i s PSN-a kupovao. Osobno nisam dosad imao problema, koristim Visu Electron od ZABE.

 

Paypal mislim da ne radi za hrvatski account. Samo ako napraviš USA račun, ali onda si dodatno kompliciraš život.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
PS+ pretplata?

Ma evo složio sam account sa Mastercard karticom i aktivirao 14-day free trial. Isključio sam automatsku nadoplatu (nadam se). Sada trebam samo kupit godišnju pretplatu. Imam onu paypass karticu od OTP-a pa prvo moram nadoplatit, nadam se da ta kartica prolazi. Jel sada kada kupim bon preko konzole ona odmah bude aktivirana ili dobijem nekakav kod na mail? 

Jel ima još nešto šta sam trebao napravit?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 22:14 (Reef).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS+ pretplata?
Reef kaže...

Ma evo složio sam account sa Mastercard karticom i aktivirao 14-day free trial. Isključio sam automatsku nadoplatu (nadam se). Sada trebam samo kupit godišnju pretplatu. Imam onu paypass karticu od OTP-a pa prvo moram nadoplatit, nadam se da ta kartica prolazi. Jel sada kada kupim bon preko konzole ona odmah bude aktivirana ili dobijem nekakav kod na mail? 

Jel ima još nešto šta sam trebao napravit?

 Ako kupuješ direktno sa Playstation Storea pretplatu onda nemaš nikakvih kodova ni gnjavaža. Kupiš i automatski ti se aktivira. Za karticu ćeš vidjeti prolazi li ili ne, nemam iskustva sa OTP. Al u teoriji ak s njom kupuješ preko paypala moralo bi raditi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice