PS Vita pitanja

poruka: 125
|
čitano: 64.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja

 

16gb je samo 100kn skuplja od 8gb tj 400kn je

A preko E-baya se može nabaviti za 500 kn 32Gb

a za 450 kn 2x16gb tako da se ne isplati kod nas kupovati

15 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja
Tko zna kako slozit skype?
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja
Samo malo. Jel sam dobro skuzio da dok se puni psp da nemozes se igrati na njemu, sad sam ga stavio punit nece se upalit.
Kolko se prosjecno puni?
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja
Ispricavam se na puno postova,
al jos uvijek sam novi u ovome.

Sljedece pitanje: kamo upisati onaj preoreder code kako bi dobio popuste na odredene igre?
Onaj kedan sam vec upisao na ps store pod reedem codes, no ovaj drugi je prekratak za to.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
luka_cro kaže...
Samo malo. Jel sam dobro skuzio da dok se puni psp da nemozes se igrati na njemu, sad sam ga stavio punit nece se upalit.
Kolko se prosjecno puni?

 

Može se igrati kad se puni, samo ako je potpuno prazan pusti ga 10-15 min.

 

 

luka_cro kaže...
Ispricavam se na puno postova,
al jos uvijek sam novi u ovome.

Sljedece pitanje: kamo upisati onaj preoreder code kako bi dobio popuste na odredene igre?
Onaj kedan sam vec upisao na ps store pod reedem codes, no ovaj drugi je prekratak za to.

 

Prvo odeš na www.psvitafirst.com i uneseš svoj mail, kada ti dođe potvrda, klikni na link i unesi promo code.

Odaberi igru za koju želiš popust.

 

Dobit ćeš na mail prvo za Home dodatke i za Frobisher says. Nakon toga ćeš dobiti code za popust na odabranu igru

Sve kodove unosiš na PS Store-u pod Redeem codes.

 

Lako moguće da ti mailovi dođu tek za dan dva

13 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

 

Evo napravio sam video ako ima neko pitanja ili nesto.

 

Ako vas nesto zanima vizualno da pokazem samo recite. Pa cu probat odgovorit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2012 12:50 (Mew).
Moj PC  
7 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
Mew kaže...

 

Evo napravio sam video ako ima neko pitanja ili nesto.

 

Ako vas nesto zanima vizualno da pokazem samo recite. Pa cu probat odgovorit.

niti meni ne radi near, a bas je zgodna aplikacija.

 

treba jos neko vrijeme da se dosta stvari izglanca, treba dosta bugova ispraviti.

remote play ne radi niti jedna igra skoro, browser je katastrofa(nema flash, spor, lagga), nema youtube aplikaciju, skype i jos dosta stvari.
nadam se da ce to sve ispraviti. 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

A rekli su da ce Skype i Youtube doci jos tako da polako :D

 

A sto se tice neara valjda de ce to popravit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Koja se sve oprema moze pristekati u onaj prikljucak pored utora za igre?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Da li mozete kupovati preko ps store?
Ja nikako ne mogu dodati karticu.

tj. karticu dodam, ali founds nece.

btw. sad pak je ps store unveliable.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2012 14:49 (luka_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
luka_cro kaže...

Da li mozete kupovati preko ps store?
Ja nikako ne mogu dodati karticu.

tj. karticu dodam, ali founds nece.

btw. sad pak je ps store unveliable.

Najbolje kupit bonoe to uvijek radi tako da mozes :D

 

Sto se tice onog porta koliko znam kodnas jos nema neke koristi. U japanu ce se koristit za PSP passport program, tj ako imas PSP igru stavis je u poseban citas i onda mozes kupit 50% ili jeftinije na PSNu to PSP igru.

Kodnas toga nema jer je PSP katastrofalno popular u japanu, dok kodnas bas i ne.

15 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja
Moze li netko probati kupiti nesto preko ps stora preko kreditne kartice?
Ja nikako ne uspijevam.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS Vita pitanja
Kada sam kupio PSP prije oko 5 godina bilo mi je to nesto najbolje .. Kad sam poceo igrat igre na pcu vec sam zaboravio za njega jer na pcu sam igro codove bf ... Ja bi kupio ps vitu kada bi bio siguran da ce bit igara na njoj poput call of duty , bfa , gta 5 , nesto kao la noire i red dead redemption , masa effect i igre poput tih to jest najpoznatiji naslovi jer ovako mi je preskupo dat 2k kuna za nekr igre za koje prvi puta cujem u zivotu i nisu mi opce zanimljive osim uncharteda ....
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
sokre2896 kaže...
Kada sam kupio PSP prije oko 5 godina bilo mi je to nesto najbolje .. Kad sam poceo igrat igre na pcu vec sam zaboravio za njega jer na pcu sam igro codove bf ... Ja bi kupio ps vitu kada bi bio siguran da ce bit igara na njoj poput call of duty , bfa , gta 5 , nesto kao la noire i red dead redemption , masa effect i igre poput tih to jest najpoznatiji naslovi jer ovako mi je preskupo dat 2k kuna za nekr igre za koje prvi puta cujem u zivotu i nisu mi opce zanimljive osim uncharteda ....

Call of duty vec rade,  GTA ce biti 100%, ako ne 5 onda nesto slicno. La Noire i Red Dead nece biti jer su napravljeni za velike konzole a IPovi nisu tako poznati kao recimo Cod il GTA.  Mass Effect nece jer EA nevoli sony

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
Mew kaže...
sokre2896 kaže...
Kada sam kupio PSP prije oko 5 godina bilo mi je to nesto najbolje .. Kad sam poceo igrat igre na pcu vec sam zaboravio za njega jer na pcu sam igro codove bf ... Ja bi kupio ps vitu kada bi bio siguran da ce bit igara na njoj poput call of duty , bfa , gta 5 , nesto kao la noire i red dead redemption , masa effect i igre poput tih to jest najpoznatiji naslovi jer ovako mi je preskupo dat 2k kuna za nekr igre za koje prvi puta cujem u zivotu i nisu mi opce zanimljive osim uncharteda ....

Call of duty vec rade,  GTA ce biti 100%, ako ne 5 onda nesto slicno. La Noire i Red Dead nece biti jer su napravljeni za velike konzole a IPovi nisu tako poznati kao recimo Cod il GTA.  Mass Effect nece jer EA nevoli sony

Ahaha, da "EA ne voli Sony".

 

EA i SONY su strateski partneri jos od PS one. Govore ti li ista naslovi poput FIFA, NFS, NFL, MOH, BF itd? U zadnjih 5 godina EA prodaje najvise igara na PS3 po godisnjim izvjescima. Takodjer uz skoro sve nove igre ekskluzivno za PS3 stave dodatnu igru na disk. Primjeri Dead Space 2, MOH itd. Takodjer ME2 je izasla na PS3 i ME3 ce takodjer.

Za PS vitu, tko zna, ako ne izadje to nece imati veze s ljubavlju. Boze svasta.

13 godina
offline
PS Vita pitanja
Opet sam poludio sad za ovim prijenosnima hahah :))) Ps vita gledajuci u Sophoslabu kosta 2000 kuna onda ona kutija i dodavi 200 kn memorijska 16 gb 400 kn i uncharted 400 to je oko 3000 kuna sto mi je preskupo a imam xboxa na kojem igram najvise pogotovo mw3 mp i te fore ... Posto ubrzo imam rodjendan mogo bi starce malo na zicat za nesto izmedju 3dsa i psvite 3ds mi je odlican jer ima super mario i pokemone , a sta se mene pita to su najbolje igre ikad napravljene , a igro sam ih od tak je izaso gameboy color ;) A i nintendo sa igrama je 2000 kuna samo mi je problem sto psvita bude sigurno imala vise boljih naslova a ne vjerujem da bi na nintendu samo pokemone i super maria stalno igral :) Da bar ima neka kombinacija izmedju 3dsa i ps vite hahha :) Molim da sve koje imate ps vitu date neke komentare vecsam vidio njih par ali nemojte sad stavljat super super nek realno i mane i prednosti ;)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
sharxtreme kaže...
Mew kaže...
sokre2896 kaže...
Kada sam kupio PSP prije oko 5 godina bilo mi je to nesto najbolje .. Kad sam poceo igrat igre na pcu vec sam zaboravio za njega jer na pcu sam igro codove bf ... Ja bi kupio ps vitu kada bi bio siguran da ce bit igara na njoj poput call of duty , bfa , gta 5 , nesto kao la noire i red dead redemption , masa effect i igre poput tih to jest najpoznatiji naslovi jer ovako mi je preskupo dat 2k kuna za nekr igre za koje prvi puta cujem u zivotu i nisu mi opce zanimljive osim uncharteda ....

Call of duty vec rade,  GTA ce biti 100%, ako ne 5 onda nesto slicno. La Noire i Red Dead nece biti jer su napravljeni za velike konzole a IPovi nisu tako poznati kao recimo Cod il GTA.  Mass Effect nece jer EA nevoli sony

Ahaha, da "EA ne voli Sony".

 

EA i SONY su strateski partneri jos od PS one. Govore ti li ista naslovi poput FIFA, NFS, NFL, MOH, BF itd? U zadnjih 5 godina EA prodaje najvise igara na PS3 po godisnjim izvjescima. Takodjer uz skoro sve nove igre ekskluzivno za PS3 stave dodatnu igru na disk. Primjeri Dead Space 2, MOH itd. Takodjer ME2 je izasla na PS3 i ME3 ce takodjer.

Za PS vitu, tko zna, ako ne izadje to nece imati veze s ljubavlju. Boze svasta.

Nece vec sa parama, a microsoft im ocito gura pare u đep kada je u pitanju mass effect, ME3 je bila beta na X360 na PS3 ni u prici.

12 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Mislim kupit Vitu,pa sam mislio da uzmem 3g verziju al kad sam čito nešta na offical siteu od ps vite da je 3g samo na AT&T od SAD tak da oće to radit kod naas il to šljaka samu kod amera?Te pošto imam sranje od moba a hardcore sam gamer dal da kupim vitu te u potpunosti zadovljim svoje gaming potrebe ili da uzmem Xperiu PLay te da imam dobar smatphone i osrednju prijenosnu konzolu za neki mingame gaming

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja

pa možda bolje vitu ja imam sony ericsson xperiu arc s i nije mi baš nešto s igricama isto planiram kupiti vitu!!!

12 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

što bi bilo bolje vita ili ps3??

dal će uskoro doć novi hit naslovi za ps vitu?

dal ima grafiku sličnu ko ps3??

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Ja bi opet PS3 uzeo prije.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS Vita pitanja

dali se u paketu dobiju i AR karte te di ih se vise mogu nabaviti ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PS Vita pitanja
Dvoumim se izmedu ps3 i vite. Dok traje sk nema me kod kuce i nemogu igrati nista. Sto mi vi preporucate?
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
pinc123 kaže...
Dvoumim se izmedu ps3 i vite. Dok traje sk nema me kod kuce i nemogu igrati nista. Sto mi vi preporucate?

Ja sam uzeo Vitu.

 

Nego ima kakve novosti za Vitu? Sta igrate?

 

jbt. ja svoju nisam upalio vec 3mj, nemam vremena, a bogme i nemam sto igrati, sad cekam ac3, cod,...

igre su preskupe.

ja bi da dojde neka modifikacija za pirate... 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
offline
PS Vita pitanja

Sano da pitam, jel uspio itko sa ps store-a skinut youtube aplikaciju? ameri kažu da je već izašle, a ja je ne vidim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS Vita pitanja

Pozdrav,

imam pitanje u vezi jailbreaka, dali se moze napraviti i dali ce se zbog toga PSVita razbiti?

Evo linka koji sam pronasao:

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS Vita pitanja
Flore kaže...

Pozdrav,

imam pitanje u vezi jailbreaka, dali se moze napraviti i dali ce se zbog toga PSVita razbiti?

Evo linka koji sam pronasao:

 

Hvala

nije moguće

11 godina
offline
Re: PS Vita pitanja

Zasto?

13 godina
offline
Re: PS Vita pitanja
Flore kaže...

Zasto?

zato jer kaze da uguras usb stick u ps vitu, a to jednostavno nije moguce jer ne postoji takav konektor na viti. da je moguce, vec bi o hakiranju vite bio pun web

11 godina
offline
PS Vita pitanja

Dali ce u buducnosti biti moguce jailbreakat PS Vitu?

Šta vi mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice