PS2 Chip steka .

poruka: 24
|
čitano: 10.200
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PS2 Chip steka .

Playstationu je vec negdje oko 3 ili 4 godine( neznam ni ja) tanki ps 2 i ugraden cip u bosni za 400 kn prije 2 godine i sad je problem dosao kod nfs seriala...Upalim a cd je tek sprzen i pocne stekat,ucitava li on ucitava cestu i treas pricekat da je ucita i bok i neznam vise sta je.Neki dan sam ga otvarao i nije bilo prasine al sam ga propuhao i opet nista.Neznam stvarno sta da radim vise...

 

Neki prijedlog? osim servisa jer nemislim davat pare na to sta je staro al dobro je poigrat se s njim

 

Sve ostale igre rade al nfs seriali nope..To mi je bilo i sa MW.

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS2 Chip steka .

vjerovatno ti je usla prasina ja imam slicne simptome ali sa svim igricama

nisam siguran ali je mozda i do igrica jer su sve podosta izuljane(nekada sluze kao wc papir lol sala)

ako je usla prasina unutra tesko ju je ocistiti zato i odlaze na servise radi ciscenja sto oni debelo naplacuju

posto je moj star 4 godine i nema garanciju ja cu ga otvoriti i ispuvati pa bumo vidli sta ce biti i onako san ga mislija prodavati

a ovo s cipom nevirujen da je dotoga mozda si igricu przija na brzu brzinu probaj ponovo sprziti na najsporije

 

I can't remember anything
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS2 Chip steka .

Otvarao sam ga i nea prasine al pogledaj ti jos pa mozda nesto uspijem

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 Chip steka .
Fake_Alert kaže...

Playstationu je vec negdje oko 3 ili 4 godine( neznam ni ja) tanki ps 2 i ugraden cip u bosni za 400 kn prije 2 godine i sad je problem dosao kod nfs seriala...Upalim a cd je tek sprzen i pocne stekat,ucitava li on ucitava cestu i treas pricekat da je ucita i bok i neznam vise sta je.Neki dan sam ga otvarao i nije bilo prasine al sam ga propuhao i opet nista.Neznam stvarno sta da radim vise...

 

Neki prijedlog? osim servisa jer nemislim davat pare na to sta je staro al dobro je poigrat se s njim

 

Sve ostale igre rade al nfs seriali nope..To mi je bilo i sa MW.

 

 

 

 

 

Jesi li siguran da je čip. Možda je stvar u laseru.

Torrenti su budućnost..
15 godina
offline
PS2 Chip steka .

jednom prilikom sam przio CoD4 na brzini od 24x i igra mi radila u 60-70 fpsa na low postavkama ja sam poludio,zrtvovao sam jos dva dvda stavio ih przit na 2x i radi mi danas preko 150 fpsa.eto probaj stavit na manju brzinu przenja

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS2 Chip steka .

Da frend mi je to przio na visti prek Power iso pa je valjda islo na maximum..probat cu pa javim..btw kak vidis ti fpse na ps 2?

I dali se moze igrat prek interneta neka igrica (original) ako spojim mrezni od interneta?

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS2 Chip steka .
Fake_Alert kaže...

Da frend mi je to przio na visti prek Power iso pa je valjda islo na maximum..probat cu pa javim..btw kak vidis ti fpse na ps 2?

I dali se moze igrat prek interneta neka igrica (original) ako spojim mrezni od interneta?

da ja sam igrao killzone i fifu 2007

da nema NIKOLE TESLE mi bi danas televizor gledali u MRAKU
14 godina
offline
PS2 Chip steka .

Kako da se spojim jer kad ukljcim kabel onda trebam onaj network konfiguraciju ukucat a to neznam...pol opcija neznam kaj da stavim

 

Se moze i sa kopijama?

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 19:30 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
t-comov ps2

imam navedeni ps i onu igricu koju dobivaš sa njim u paketu simps2 i ona radi bez greške, dobio sam nfs underground 2 od frenda i ne mogu je pokrenuti na svom ps a kod njega radi ok (ima onaj crni debeli mislim jedan od prvih) nemam ni mem.kartice ako je ona bitna a ako nije u čemu je problem

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: t-comov ps2

nije problem u nicemu, ne mozes igrat piratske igre.

15 godina
neaktivan
offline
PS2 Chip steka .

Nije sigurno do chipa, jer iz iskustva znam da chip smanjuje vijek trajanja lasera..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PS2 Chip steka .
Kruno_21 kaže...

Nije sigurno do chipa, jer iz iskustva znam da chip smanjuje vijek trajanja lasera..

E da,vise nemogu kad imam cip gledat filmove Izlanuo se

 

Mozete mi rec kako da onaj configuration internet napravim jer mi nezeli igrat Ratchet & Clank 3 orignal jer trebam napravit to i kad napravim to opet nece.

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
14 godina
offline
RE: t-comov ps2

ne nije piratica, original je, očita je, otvori se naslovna strana bez menija i ne pokreče je dalje, dali treba obvezatno 126 kb mem.kartica ili je problem u nečem drugom

14 godina
offline
RE: t-comov ps2

kaj fakat nitko nema neke inspiracije kaj bi to moglo biti i kak da se to riješi

15 godina
neaktivan
offline
PS2 Chip steka .

ja imam ps2 sa chip-om meni zna zakazati chip ali ga resertiram i bude uredu, ali da mi cjeli sistem šteka to još nisam vidio, meni radi super moj ps2 i dan danas, a i moguće je da ti je neki "idiot" krivo prispojio chip i sada ti cjeli ps2 u kvaru

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS2 Chip steka .

E da,neznam dali je to do svih chipova i dali je to normalno ali odkada sam ugradio chip nemrem filmice gledat :S a mislim ni muziku slusat al nisam za to siguran a za filmove jesam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 Chip steka .

EJ OPROSTI STO SMETAM ALI JA MISLIM DA TI JE U CHIPU PROBLEM JER JE KODIRAN SAMO ZA IGRE TAKO DA...

djnight93
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 Chip steka .
djnight93 kaže...

EJ OPROSTI STO SMETAM ALI JA MISLIM DA TI JE U CHIPU PROBLEM JER JE KODIRAN SAMO ZA IGRE TAKO DA...

kako kod mene ja imam chip i savršeno rade filmovi i glazba

15 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 Chip steka .
luckyluke kaže...

jednom prilikom sam przio CoD4 na brzini od 24x i igra mi radila u 60-70 fpsa na low postavkama ja sam poludio,zrtvovao sam jos dva dvda stavio ih przit na 2x i radi mi danas preko 150 fpsa.eto probaj stavit na manju brzinu przenja

hahahahaa ajoj posteno si me nasmijao Belji se

 

sry na off

 

pozz Poljubac

zasto su smajlici zuti? Hmm...
15 godina
offline
RE: PS2 Chip steka .
Fićo_CoD 5 kaže...
luckyluke kaže...

jednom prilikom sam przio CoD4 na brzini od 24x i igra mi radila u 60-70 fpsa na low postavkama ja sam poludio,zrtvovao sam jos dva dvda stavio ih przit na 2x i radi mi danas preko 150 fpsa.eto probaj stavit na manju brzinu przenja

hahahahaa ajoj posteno si me nasmijao Belji se

 

sry na off

 

pozz Poljubac

Nije to ništa čudno... To se dogodilo jer je 24x PREVIŠE!!! Ako niste znali; DVD-e je najsigurnije snimati na pola priložene brzine (npr. na DVD-u piše 16x ti ideš snimat na 8x ili 4x; tada je još sigurnije).

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 Chip steka .
felonterx kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
luckyluke kaže...

jednom prilikom sam przio CoD4 na brzini od 24x i igra mi radila u 60-70 fpsa na low postavkama ja sam poludio,zrtvovao sam jos dva dvda stavio ih przit na 2x i radi mi danas preko 150 fpsa.eto probaj stavit na manju brzinu przenja

hahahahaa ajoj posteno si me nasmijao Belji se

 

sry na off

 

pozz Poljubac

Nije to ništa čudno... To se dogodilo jer je 24x PREVIŠE!!! Ako niste znali; DVD-e je najsigurnije snimati na pola priložene brzine (npr. na DVD-u piše 16x ti ideš snimat na 8x ili 4x; tada je još sigurnije).

e to je istina ja sam jednom dvd pržio na 4x bila je dobro ali je imala je dug loading, a kada sam na 8x bila je uredu

9 godina
neaktivan
offline
PS2 Chip steka .

Ja imam problama na ps2 meni steka i ne vrtit cede?hvala na odgovoru pozdrav 

 

markozgs
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS2 Chip steka .
Marko zvjer
markozgs
14 godina
offline
PS2 Chip steka .

Nikad ga ne zavrti ili zavrti, zasteka i stane?

O kojem modelu se radi (Fat, Slim)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice