PS2 kopirani cd-ovi

poruka: 54
|
čitano: 24.989
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

Kako da napravim da mi moj ps2 moze citat kopirane igrice da nemoram kupovat orginale...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

moras chip ugradit, mislim da se softwerski nemože izvest

0_o
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
ph3nom_gamer kaže...

moras chip ugradit, mislim da se softwerski nemože izvest

Kako jel mogu sam ili?

14 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

teoretski možeš sam ali bolje da ti stručna osoba to uradi (treba lemit itd.)

 

neznam koliko to košta ovih dana...

0_o
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

mislim da nema smisla da ugrađivaš chip u ps2 jer su dosta skupi (chipovi).... više ti se isplati da kupiš polovni ps2 sa chipom....kakvu verziju imaš??? slim il???

''Znam da ništa ne znam.''
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

ja sam na memori kart instaliro kao nekakav program i sad mogu igrat kopije al ih prvo moram pečirat

Danijel Crkvenac
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

Možeš sa Free McBoot koji se instalira na memory card, kao što gamer kaže. ELF se zove ESR. Guglaj malo, jako je lako sve informacije pronaći.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi

e baš taj program i to možete sami napravit netrea vam nikakav stručnjak

Danijel Crkvenac
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Gamer15 kaže...

e baš taj program i to možete sami napravit netrea vam nikakav stručnjak

da ali triba oni memento

13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
ilija2010lukic kaže...

mislim da nema smisla da ugrađivaš chip u ps2 jer su dosta skupi (chipovi).... više ti se isplati da kupiš polovni ps2 sa chipom....kakvu verziju imaš??? slim il???

Nije slim nego onaj veliki....

13 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

A kad instaliram taj program Free McBoot kako ga instalirat na sony?I da li sa tim programom mogu igrat kopije bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2010 22:20 (Intelovac123).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi

kad ga instaliraš da bi na memori kard da bi mogo igrat igricu moraš ju prvo metnu u iso file i s pacherom pečirat i onda vratit nazad u file u kojem je bil i spržit ga na dvd

Danijel Crkvenac
13 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

Kako instalirat program.Daj link za patcher.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

evo za link za pacher http://www.mediafire.com/?2mi0iymx1en pogledaj na youtubu s njega sam i ja

Danijel Crkvenac
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Gamer15 kaže...

evo za link za pacher http://www.mediafire.com/?2mi0iymx1en pogledaj na youtubu s njega sam i ja

Sta si ti sa youtube.

 

EDIT:Gledam ja na youtube i nis ne kontam treba neki player neka sra*a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2010 23:34 (Intelovac123).
13 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

moraš prvo nabavit Free McBoot da bi mogao igrat kopije i kad ga nabaviš od na youtube i rad isto što rade i ti likovi

Danijel Crkvenac
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Gamer15 kaže...

moraš prvo nabavit Free McBoot da bi mogao igrat kopije i kad ga nabaviš od na youtube i rad isto što rade i ti likovi

Pa skino sam ga sa neta.

13 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

e sad ga prebaciš na USB i onda ga u ps2 uštekaš i prvo onda formatiraš memori kard i onda instaliraš al nezz zašto na nekim USB-ima neče ga pokrenut pa se nemože ni instalirat {#}

Danijel Crkvenac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

Ovako mislim da se čovjek ne može snać te da baš i nezna što treba.

 

Evo ovdje ti je najlakše: 

 

(Ali treba ti Swap Magic ili modchip da instaliraš(s time da ako odabereš swap magic, moraš uzet i magic case), ili možeš na njuškalu kupit memory sa freemcbootom)

 

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Ako ti išta treba za PS2, onda odeš na SKS Apps. http://sksapps.com

 

Sa SKS Apps moraš skinut sljedeće:

 

uLaunchELF 4.40 ili 4.41 (to ti je pod launchers)

FreeMC Boot 1.8b ili 1.8 Noobie Package(to ti se nalazi pod exploits)

--------------------------------------------------------------------------------

Preporučam ti da skineš i ovo:

 

Reality Media Player 1.50B(može puštat filmove samo sa DVD-a, ali tu mu nema ravnog, nalazi se pod media playerima)

Open PS2 Loader, imaš ga na početnoj.

-------------------------------------------------------------------------------------------

2.FAQ:

 

Q: Ugradnja Modchipa je skupa?

A: Ne. Modchip se može kupit po 50kn, i daš ga nekom da zalemi, ali ako želiš garanciju, onda platiš puno više.

 

Q: Čuo sam da Modchip uništava laser?

A: Nije upotpunosti točno. Naime, prilikom ugradnje modchipa, imaš recimo više faza. 1. Trebaš skinut plastični oklop 2. Sada trebašSada svaki dio koji je na metalnom oklopu, uključujući i laser, izvadit, i iskopčat s matične.3. Sada slijedi skidanje metalnog oklopa koji je stvarno jako stisnut za matičnu, pa treba bit pažljiv. 4. napokon sljedi lemljenje, ali ponekad ti stručne osobe znaju chip na krivo mjesto postavit, pa oklop malo pleše, ali sve ispadne dobro. Uglavnom ako ti se laser pokvari to će ti bit ili od nestručnog rukovanja, ili od dugog igranja, ali meni od modchipa nikad crko nije.

 

Q: Koje su mi druge opcije osim modchipa, što je to Swap Magic?

A: 1. Swap Magic ti je  program pomoću kojeg staviš original igru, pa onda staviš kopiju, ali bez da otvoriš tray. Na slimu se to rješava blokiranje senzora, ali na fat modelima moraš kupit magic case, koji na vrhu ima skriveni tray, pomoću kojeg se izvodi swapanje. Od ostalih verzija imaš još da kupiš FreeMC Boot, instaliraš open ps2 loader, i igraš piratice. Ili kupiš PATA HDD (200gb ok), formatiraš ga sa nekim toolom na sks appsu, staviš na njega iso-e, i onda probaš dal radi na ps-u. Isto to možep izvest s vanjskim usb hddom, koji mora imat napajanje na utičnicu, ili možeš isprobat sa usb stickom.

 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
EVO kaže...

Ovako mislim da se čovjek ne može snać te da baš i nezna što treba.

 

Evo ovdje ti je najlakše: 

 

(Ali treba ti Swap Magic ili modchip da instaliraš(s time da ako odabereš swap magic, moraš uzet i magic case), ili možeš na njuškalu kupit memory sa freemcbootom)

 

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Ako ti išta treba za PS2, onda odeš na SKS Apps. http://sksapps.com

 

Sa SKS Apps moraš skinut sljedeće:

 

uLaunchELF 4.40 ili 4.41 (to ti je pod launchers)

FreeMC Boot 1.8b ili 1.8 Noobie Package(to ti se nalazi pod exploits)

--------------------------------------------------------------------------------

Preporučam ti da skineš i ovo:

 

Reality Media Player 1.50B(može puštat filmove samo sa DVD-a, ali tu mu nema ravnog, nalazi se pod media playerima)

Open PS2 Loader, imaš ga na početnoj.

-------------------------------------------------------------------------------------------

2.FAQ:

 

Q: Ugradnja Modchipa je skupa?

A: Ne. Modchip se može kupit po 50kn, i daš ga nekom da zalemi, ali ako želiš garanciju, onda platiš puno više.

 

Q: Čuo sam da Modchip uništava laser?

A: Nije upotpunosti točno. Naime, prilikom ugradnje modchipa, imaš recimo više faza. 1. Trebaš skinut plastični oklop 2. Sada trebašSada svaki dio koji je na metalnom oklopu, uključujući i laser, izvadit, i iskopčat s matične.3. Sada slijedi skidanje metalnog oklopa koji je stvarno jako stisnut za matičnu, pa treba bit pažljiv. 4. napokon sljedi lemljenje, ali ponekad ti stručne osobe znaju chip na krivo mjesto postavit, pa oklop malo pleše, ali sve ispadne dobro. Uglavnom ako ti se laser pokvari to će ti bit ili od nestručnog rukovanja, ili od dugog igranja, ali meni od modchipa nikad crko nije.

 

Q: Koje su mi druge opcije osim modchipa, što je to Swap Magic?

A: 1. Swap Magic ti je  program pomoću kojeg staviš original igru, pa onda staviš kopiju, ali bez da otvoriš tray. Na slimu se to rješava blokiranje senzora, ali na fat modelima moraš kupit magic case, koji na vrhu ima skriveni tray, pomoću kojeg se izvodi swapanje. Od ostalih verzija imaš još da kupiš FreeMC Boot, instaliraš open ps2 loader, i igraš piratice. Ili kupiš PATA HDD (200gb ok), formatiraš ga sa nekim toolom na sks appsu, staviš na njega iso-e, i onda probaš dal radi na ps-u. Isto to možep izvest s vanjskim usb hddom, koji mora imat napajanje na utičnicu, ili možeš isprobat sa usb stickom.

 

Trebam to kupovat radije cu odnijet nekom da mi chip ugradi.

15 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

daj meni plejku ugradim ti chip..ovaj novi Mars 3... treba malo lemljenja i shema spajanja i to je to

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Hrvojestr kaže...

daj meni plejku ugradim ti chip..ovaj novi Mars 3... treba malo lemljenja i shema spajanja i to je to

Ja sam iz BiH a imam prekoputa zgrade dvije info radnje pa cu tu provjerti jel to rade.

15 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

a onda ništa....to ti inače nije takav problem ako se baviš elektrotehnikom...imaš chip i shemu spajanja i samo gledaš da dobro polemiš sve poo ploči od plejke i da bude lijepo pregledno i to je to...ja sam sebi sam ugradio chip  te sam imao par ljudi kojima sam mjenjao navedeni i sve je prošlo u najboljem redu

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Hrvojestr kaže...

a onda ništa....to ti inače nije takav problem ako se baviš elektrotehnikom...imaš chip i shemu spajanja i samo gledaš da dobro polemiš sve poo ploči od plejke i da bude lijepo pregledno i to je to...ja sam sebi sam ugradio chip  te sam imao par ljudi kojima sam mjenjao navedeni i sve je prošlo u najboljem redu

OK potrazicu ovdje lej iko to radi pa javim jesam uradio ista.

14 godina
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Intelovac123 kaže...
Hrvojestr kaže...

a onda ništa....to ti inače nije takav problem ako se baviš elektrotehnikom...imaš chip i shemu spajanja i samo gledaš da dobro polemiš sve poo ploči od plejke i da bude lijepo pregledno i to je to...ja sam sebi sam ugradio chip  te sam imao par ljudi kojima sam mjenjao navedeni i sve je prošlo u najboljem redu

OK potrazicu ovdje lej iko to radi pa javim jesam uradio ista.

OK, ako imaš kakvih problema u vezi ps2 slobodno pitaj.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
offline
PS2 kopirani cd-ovi

imam ja jedan problem imam slim verziju ps2 i odazada onaj adapter što se uštekava u ps2 gupi mi kontakt,pa me zanima el mogu to kak popravit il moram baš kipit novi adapter

Danijel Crkvenac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Hrvojestr kaže...

daj meni plejku ugradim ti chip..ovaj novi Mars 3... treba malo lemljenja i shema spajanja i to je to

Hmm, Mars3 je chip star više od 7 godina.

15 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

to je jedan od najboljih...sada sam dobio nove koje ugrađujem "Modbo 4.0 Infinity / MATRIX INFINITY"  ..ti su najnoviji :)) krivo sam se izrazio :P :P

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: PS2 kopirani cd-ovi
Hrvojestr kaže...

to je jedan od najboljih...sada sam dobio nove koje ugrađujem "Modbo 4.0 Infinity / MATRIX INFINITY"  ..ti su najnoviji :)) krivo sam se izrazio :P :P

Mos mi rec cijenu kad se nabavljaju cipovi.

15 godina
neaktivan
offline
PS2 kopirani cd-ovi

oko 60 kn im je nabavna cijena(nisu pretjerano skupo) ali je skupo ugrađivanje...cca u servisu 200kn

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice