PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 649.172
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Zna li tko email od Formatio bellus servisa?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozz.. imam super slim sa cobra ode. Ima tko preporuku gdje skidati igre..na torrentima su uglavnom neke modificirane igre za cfw a ne mogu naci originalni eboot za npr wrc 5, red dead redemption, ufc 3 itd.

igre koje sam skinuo sa ovog sajta http://cobraodegame.blogspot.hr/ koji je navodno prilagođen cobri i odmah se skida u iso formatu mi izbaci prije drugog swapanja diska( imam ofw 4.78). Nemam neka iskustva sa ps3 općenito kamo li sa cobrom tak da je svak pomoć jako dobro došla. HVALA!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 9:22 (Blue-gs).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav,

 

Kako mi je riknuo stari ps3 kupio sam noviji za smijesne novce ali je CECH3xxx pa da li ima tko jos zainteresiran da narucim 5 kom cobre po 35.5$ pa da se raspodijelimo jer mo je glupo davati 100 eura za jedan

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 18:17 (elander).
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

treba probat jel to sljaka

ja nemam ps3 sa OFW (imam modificirani) i bas me zanima jel to radi

 

11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ovo stvarno izgleda interesantno, budem probao uskoro pa javim rezultate kroz par dana ako sve bude ok

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Randy Marsh kaže...

Ovo stvarno izgleda interesantno, budem probao uskoro pa javim rezultate kroz par dana ako sve bude ok

 

ajd probaj pa javi

na njihovoj (ruskoj) stranici ima vec gotovih igri za skinut

samo neznam kak ubacit igru na ps3 (ako se mora, a vjerovatno mora) nekuzim bas uputstva

14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Koliko sam shvatio na ovaj nacin se potpisuje igra i ubacuje na PS3 kroz backup
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wontay kaže...
Koliko sam shvatio na ovaj nacin se potpisuje igra i ubacuje na PS3 kroz backup

A kak se ubacuje?

Moras vadit HDD vjerovatno van jer drugi nacin neznam kak bi islo

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Uvijek sam skeptičan prema takvim objavama, 90% ih je bilo fake.

 

Pod zadnjom stavkom piše :

 

8. Restoring a backup to the PS3

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Želio bih igrati na PS3 super slim neoriginalne igre, zanima me koliko realno vrijedi čip koji se ugrađuje, kako to funkcionira i da li ja skidam jednostavno igrice kao za PC, bez nekih komplikacija i igram, i želio bih gledati mkv filmove ako se može. Ako netko ima volje da mi pojasni kako to sve funkcionira. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 17:25 (elander).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Procitaj prvu stranicu pa ce ti biti malo jasnije
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

 Da li je netko ovo isprobao da li šljaka? Ukoliko ne šljaka, može neki kontakt za najjeftiniji downgrade konzole na 3.55? ovo sve na njuški je preskupo, izgleda da su malo pop!zdili s tim cijenama, ko da prodaje zlato, a ne jedan običan downgrade

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Javi se u pp ako ti treba downgrade.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Pozz svima nesto bi pito one koji se razumiju radi se o ps3 koji je modificiran i radio je savrseno dok ga mali ni formatiro i sada nema vise multimana na njemu i nemoze igrat igrice koje su mu na vanjskoj memoriji ja se jako malo kuzim u to i neznam sto treba napravit
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Vazno je da nisi nadogradio firmware. Skini CFW(custom firmware)  i preko USB napravi novu instalaciju. Potom instaliraj Multiman.Preporucam REBUG CFW

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 22:30 (raguseo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pogledaj malo prvu stranicu

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Probali smo to i stalno izbacuje neki eror u obliko koda
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

npsisi koji ERROR

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ako nemaš ikone app_home/PS3_GAME/ ili install package files u stupcu Game, mali ti je updateao konzolu sa ofw. 

Sa vracanjem plejke na tvornicke postavke ne gubi se cfw. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Greska je 8002f957
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Pa ako je updeitana kako kazes sto mi je cinit
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Downgrade sa e3 flasherom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Pozdravljam sve i molio bih malu pomoć..Novi sam u ovome a imam priliku dobiti ps3 pa par pitanja.....Konzola je iz 2009 i nije nikad osim originala ništa drugo pokretala...Da bi preko Multiman radile backup igre da li moram modificirat konzolu ili šta već da bi backup igre radile preko externog hdd-a?Hvala svima unaprijed
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
ica dj kaže...
Pozdravljam sve i molio bih malu pomoć..Novi sam u ovome a imam priliku dobiti ps3 pa par pitanja.....Konzola je iz 2009 i nije nikad osim originala ništa drugo pokretala...Da bi preko Multiman radile backup igre da li moram modificirat konzolu ili šta već da bi backup igre radile preko externog hdd-a?Hvala svima unaprijed

Naravno da se mora izvrsit modificiranje

7 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Postao sam ponosni vlasnik modanog PS3 Slima pa me sad zanima koji je zadnji izašli CFW i ima li negdje upute kako igrati igre od ps1 i ps2?

Long live PS3 ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozzz svima i samo neka preporuka za nekoga tko vrši modificiranje ps3 konzole u Osijeku da se mogu pokretat backup igre sa externog hdd-a?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Zanima me mogu li jailbreakat ovu verziju ps3 fat edition 16 gb hdd. I isplati li se narucivat hdd od 500 gb. Naime ovaj playstation ne radi i dobio sam ga besplatno od frenda. Mislio sam isprobat nove kabele od napajanja koje cu uskoro nabaviti i vidit eli problem u njima. Ako nije sto kažete jeli isplativo uopce išta radit na njemu. U prilogu je barcode http://prntscr.com/dof9zd

CT
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

PS3 nativno podržava PS1 igre. Samo ubaciš CD u PS3 i pokrenut će ga ili stinses Playstation format disc. Ako nemaš na CD-u, onda moraš kopirati igru u ISO formatu u folder za  PSX igre na PS3 HDD-u. Igre za PS2 se ne mogu čitat sa DVD-a već se mora napraviti ili kopirati ISO u folder za PS2 igre na PS3. PS3 slim ne podržava nativno PS2 igre već ih emulira pa ovisno o igri imat češ velikih problema ili nećeš ih imati uopće.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice