PS3 na monitor

poruka: 34
|
čitano: 11.698
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

ewo vako kupia sam ps3 od 80 gigi prije pola godine al htia bih fa spojit na monitor

1.dali se to uopce moze

2.imam philipsov 220cw koji ima dvi i vga priklucak plus jedan usb

3.bia sam ga spojia preko hdmi-a koji sam spojia na dvi al nije bilo slike sad na tv  isto  nema slike kako da rijesim problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor
Barnie kaže...

ewo vako kupia sam ps3 od 80 gigi prije pola godine al htia bih fa spojit na monitor

1.dali se to uopce moze

2.imam philipsov 220cw koji ima dvi i vga priklucak plus jedan usb

3.bia sam ga spojia preko hdmi-a koji sam spojia na dvi al nije bilo slike sad na tv  isto  nema slike kako da rijesim problem

1. Može, kupi HDMI na DVI konverter i spoji

2. Ovo ne registriram kao pitanje :D

3.  Ako si uopće čitao upute PS3-ce, kad spojiš PS3 na neki drugi ekran moraš držati touch tipku za gašenje par sekundi dok ne čuješ drugi BEEP...onda će ti se pokrenuti Čarobnjak za spajanje na ekran...samo idi Use optimal settings, bla bla....trebalo bi radit...tako sam spojio moj PS3 na ovog Acera od 23 inča...doduše na HDMI ulaz, ali postupak povezivanja je isti...znači upališ iza sklopku na 1, i samo držiš tipku za paljenje par sekundi dok se ne čuje drugi BEEP poslije prvog...

 

 

Nadam se da ćeš riješiti problem.. :D

Filip
14 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

ewo jos jedno pitanje men je pisalo da moram podesiti na 1680x1050 ako stisnem touch tipku oce li ps3 to sam rijesiti i jos nesto ne nisam ni taka upustva nemam ja zivaca za to

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor
Barnie kaže...

ewo jos jedno pitanje men je pisalo da moram podesiti na 1680x1050 ako stisnem touch tipku oce li ps3 to sam rijesiti i jos nesto ne nisam ni taka upustva nemam ja zivaca za to

Ne brini...kad držiš tu touch tipku par sekundi, pokreće se čarobnjak i PS će ti sam detektirat optimalnu rezoluciju i sve...

Filip
14 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

puno fala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor

I drugi put!! :D  Uvijek se mora pomoći kolegi... samo da pitam jel radi? :D

Filip
14 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

je radi izvrsno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor

E baš mi je drago...

Filip
15 godina
protjeran
offline
PS3 na monitor

razmisljam o kupnji ps3-a i sad bas nemam neke televizore doma specijalne pa bi ga spojio na svoj monitor koji je 22" fullhd,ali ima vga connector pa ako bi to bilo moguce spojit 

hvala

prodajem pozivnice za partis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

Kabel ili konektor HDMI na VGA...

 

Ajd kad smo vec kod toga, kak da spojim laptop na televizor? Laptop ima HDMI i VGA izlaze, a televizor ima SCART i koaksijalni ulaz.

www.dice3d.com - Online portfolio
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor
hrvatskafarkasevec kaže...

razmisljam o kupnji ps3-a i sad bas nemam neke televizore doma specijalne pa bi ga spojio na svoj monitor koji je 22" fullhd,ali ima vga connector pa ako bi to bilo moguce spojit 

hvala

 

FullHD sa samo VGA prikljuckom ?

 

de molim te napisi model.

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 na monitor
jim kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

razmisljam o kupnji ps3-a i sad bas nemam neke televizore doma specijalne pa bi ga spojio na svoj monitor koji je 22" fullhd,ali ima vga connector pa ako bi to bilo moguce spojit 

hvala

 

FullHD sa samo VGA prikljuckom ?

 

de molim te napisi model.

i ja sam se cudio kad sam ga kupio

 

lg flatron w2243s

 

znam da ima hdmi na dvi pa ak bi mogo na to nadodat dvi -vga prikljucak koji se dobije uz graficku ili to nebi islo tak

prodajem pozivnice za partis
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2009 4:48 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
protjeran
offline
PS3 na monitor

zna li netko

hvala

prodajem pozivnice za partis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
PS3 na monitor

ako se nemoze na ovaj monitor dali da se mjenjam sa frendom za 20" samsung t200 koji ima taj dvi ulaz ali nema fullhd i ima manji kontrast

prodajem pozivnice za partis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

ja se nebi mijenja mozes pokusat   vga u dvi pa zatim dvi i hdmi ali nisam siguran za to

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 na monitor
Barnie kaže...

ja se nebi mijenja mozes pokusat   vga u dvi pa zatim dvi i hdmi ali nisam siguran za to

ah nebi ni ja ali izgleda da cu morat jer sam nasao takav kabel ali samo na ebay-u i amazonu nigdje u hr nisam nasao

prodajem pozivnice za partis
14 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

pa naruci ga sa ebay ali malo potrazi uglavnom ja mislim da ces puno vise izgubit ako se mijenjas nego da kupis taj kabel pokusaj u nekom pcshopu nisam ti siguran da li ce ti ps3 radit na bilo kojem monitoru mom prijatelju ne zeli radit na monitoru a meni hoce samo je razlika sta je moj fhd

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor
horizon kaže...

Kabel ili konektor HDMI na VGA...

 

Ajd kad smo vec kod toga, kak da spojim laptop na televizor? Laptop ima HDMI i VGA izlaze, a televizor ima SCART i koaksijalni ulaz.

  vidia sam ti na jednoj stranici onaj croportal video ili nesto slicno imas video kako se spoji potrazi na netu

RazorNapster
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 na monitor
Barnie kaže...

pa naruci ga sa ebay ali malo potrazi uglavnom ja mislim da ces puno vise izgubit ako se mijenjas nego da kupis taj kabel pokusaj u nekom pcshopu nisam ti siguran da li ce ti ps3 radit na bilo kojem monitoru mom prijatelju ne zeli radit na monitoru a meni hoce samo je razlika sta je moj fhd

a vidjet cu kad kupim ps3 probat cu na taj 20" pa ak ce ic onda cu ostavit ako ne probat cu nabavit kabel

prodajem pozivnice za partis
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor

kolko ja znam vga na hdmi ne postoji, mislim da nije fizicki ni tehnicki izvedivo, a sad, mozda sam u krivu

15 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

kombinacije napraviš

 

 

HDMItoDVI>DVItoVGA

 

that simple

 

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 na monitor
Hex kaže...

kombinacije napraviš

 

 

HDMItoDVI>DVItoVGA

 

that simple

 

mislim da ti to nece ic tako al nije mi bitno vise to

YQE2A-JBG32-FL82F-RDPCQ-LJL8T mw2 :D
15 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

ne samo da će mi ići nego mi već i ide

 

kako su mi play3 i komp spojeni preko dvia, morao sam napraviti kako sam napisao gore tako da ne iskopčavam i ukopčavam dvi-ove nego samo stisne source na monitoru

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor
Hex kaže...

kombinacije napraviš

 

 

HDMItoDVI>DVItoVGA

 

that simple

 

Jedno je ako imaš spojeno HDMI na DVI(sve digitalno) ili DVI na VGA(digitalno/analogno na analogno), ali HDMI na VGA(digitalno na analogno, ne ide bez konvertera) evo i objašnjenje sa jednog stranog foruma:

 

#1:  HDMI is purely digital.... DVI-I (what most computers have) carries BOTH the analog and digital signal (analog is on the 4 pins on the left of the male connector).  This is why those "DVI to VGA" adaptors work on PC's, because there is still an analog signal there.  If you get an HDMI to DVI cable, it converts to DVI-D, which ONLY has the digital portion of the signal... (because the HDMI is digital and ONLY digital.  So in other words, your trying to get an analog (i.e. VGA) signal from an HDMI (digital) source, and that just don't cut it...

 

#2: Secondly, even if there WAS some way that would work, you STILL wouldn't be able to do this because again VGA is an analog input, and analog inputs don't support HDCP... The HDMI port on the PS3 REQUIRES HDCP compliance or else it doesn't output anything at all...

15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 na monitor
Hex kaže...

ne samo da će mi ići nego mi već i ide

 

kako su mi play3 i komp spojeni preko dvia, morao sam napraviti kako sam napisao gore tako da ne iskopčavam i ukopčavam dvi-ove nego samo stisne source na monitoru

daj mi mozes slikat taj spoj nesto me jako zanima

YQE2A-JBG32-FL82F-RDPCQ-LJL8T mw2 :D
15 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

mislis, kako mi je sve spojeno na monitor?

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 na monitor
Hex kaže...

mislis, kako mi je sve spojeno na monitor?

 da da vidm sve te adaptere daj molimte ako ti nije tesko vratio si mi nadu hehe i mozes rec koji je monitor u pitnjau

YQE2A-JBG32-FL82F-RDPCQ-LJL8T mw2 :D vele mi kolege slovenci da serial ne radi
15 godina
neaktivan
offline
PS3 na monitor

PoZz...u planu imam da kupim PS3 slim..nea plazme u kuci..ali imam monitr samsung 225mw...Sta mislite da li bi uzivao u kvalitetu slike...ili ipak da prikljucim je na obicni TV...

crna muha bijele boje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 na monitor

To i mene zanima, ja imam 22 inčni LG, podržava HDMI, DVI , 2ms, 1680 1050... Kakva bi bila grafika?

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 na monitor
hrvatskafarkasevec kaže...
Hex kaže...

mislis, kako mi je sve spojeno na monitor?

 da da vidm sve te adaptere daj molimte ako ti nije tesko vratio si mi nadu hehe i mozes rec koji je monitor u pitnjau

 

 

neki dan smo montirali istu situaciju, cekali smo konvektor (hdmi to vga) mjesec dana iz njemacke i radi.

 

problem, to nije kabal, kao sto je vec neko napiso, nemoze digital to analog bez konvektora.. a isti kosta 45€

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice