PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.194.218
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Puno hvala na odgovoru, možeš li samo još model reć da vidim o čemu pričamo :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Sony wireless stereo headset. Znaci nisu one Pulse ni ona jeftinija i sklopljiva verzija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Koje su igre trenutno na Playstation Plus-u jer imam onaj kao kupon ili bon u vrijednosti od 14 dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Boixus Nois PS kaže...

Koje su igre trenutno na Playstation Plus-u jer imam onaj kao kupon ili bon u vrijednosti od 14 dana...

 

da aktiviraš taj kupon trebaš dati podatke od kartice kako bi ti onda redovito mjesečno skidao 55 kn mjsečno, ako se radi o HR storeu, a na USu je valjda 5$

13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Evo ovako nemam baš iskustva sa PS3 a uzeo bi bratiću za prvu pričest PS3 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=650102032

Znam da se mogu kao ono otključati i da se mogu pirat igre igrati onda na njemu. Da li se može i ovaj model otključati i da li je premalo 12Gb za igrice. Il se sve vrti preko vanjskog HDD-a.

 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Ivanjino96 kaže...

Evo ovako nemam baš iskustva sa PS3 a uzeo bi bratiću za prvu pričest PS3 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=650102032

Znam da se mogu kao ono otključati i da se mogu pirat igre igrati onda na njemu. Da li se može i ovaj model otključati i da li je premalo 12Gb za igrice. Il se sve vrti preko vanjskog HDD-a.

 

 

ako će vrtit s vanjskog hdd onda 12 GB je oke, ako ne, onda treba mjenjat :D

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
HDesignz kaže...
Ivanjino96 kaže...

Evo ovako nemam baš iskustva sa PS3 a uzeo bi bratiću za prvu pričest PS3 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=650102032

Znam da se mogu kao ono otključati i da se mogu pirat igre igrati onda na njemu. Da li se može i ovaj model otključati i da li je premalo 12Gb za igrice. Il se sve vrti preko vanjskog HDD-a.

 

 

ako će vrtit s vanjskog hdd onda 12 GB je oke, ako ne, onda treba mjenjat :D

A kako to ide da se ps3 otkljuca il kj vec da se mogu pirat igre igrati na njemu. Koliko to kosta i kj onda nakon toga treba samo vanjski hdd moji se spoji na ps3 i igra se preko njega.

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Za super slim modele modifikacija ti je oko 800 kn, najbolje ti je uzeti već modificiran novi zbog garancije, imaš na njuskalu...
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
thejura kaže...
Za super slim modele modifikacija ti je oko 800 kn, najbolje ti je uzeti već modificiran novi zbog garancije, imaš na njuskalu...

Hvala na pomoći našao sam u jednom dućanu PS3 Slim 160GB plus igrica po želji 1599KN i rekli su da se strpim da krajem 6mjeseca dolazi nova modifikacija sa kojom ću bez problema moći igrati i na internetu itd za 350KN

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Ivanjino96 kaže...
thejura kaže...
Za super slim modele modifikacija ti je oko 800 kn, najbolje ti je uzeti već modificiran novi zbog garancije, imaš na njuskalu...

Hvala na pomoći našao sam u jednom dućanu PS3 Slim 160GB plus igrica po želji 1599KN i rekli su da se strpim da krajem 6mjeseca dolazi nova modifikacija sa kojom ću bez problema moći igrati i na internetu itd za 350KN

 

 

sve je to rekla kazala, ne bih se toliko oslonio na te modifikacije

13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pošto sam novi u PS3 svijetu, trebam pomoć.

Kupio sam polovni ps3 slim od 120 gb, na njemu sam dobio GTA V koji je kupljen preko tog PS storea. Sada mene zanima hoće li igra ostati na PS-u ako ja napravim novi ID ili će igra nestati ?

Poštujem svakoga al' se nikoga se bojim !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
speedfreak18 kaže...

Pošto sam novi u PS3 svijetu, trebam pomoć.

Kupio sam polovni ps3 slim od 120 gb, na njemu sam dobio GTA V koji je kupljen preko tog PS storea. Sada mene zanima hoće li igra ostati na PS-u ako ja napravim novi ID ili će igra nestati ?

 

igra će ostati iako ti napraviš novi ID i igraš preko svog acc, nadam se da imaš user i pass da možeš deaktivirati taj acc po potrebi ako mjenjaš recimo hdd :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
I meni su rekli isto, game electronic trgovina, jelda, planiram i ja uzeti pleyku, kažu da su to izložbeni modeli
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam jedan problem i neznam kako ga rješiti.

Jučer sam se vratio na ofw i uplatio sam si 3 mjeseca ps+.

Sve mi supoer radi osim Uncharted 3: Drake's Deception™ Single Player igre.

Kad odem na download ispiše mi poruku: This content is available exclusively for ps+ members.

Nekužim u čemu je fora, čak sam skinuo i Uncharted 3 multiplayer koji je besplatan na psn-u ali mi i dalje izbacuje istu grešku.

Jel imo možda tko neki slični slučaj ili da zna kako bi to mogo riješiti?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Kak se vi sa CFW trenutno spajate na PSN? Ja sam prije koji mjesec koristio YAB 1.8 i sve je funkcioniralo i sad nisam dosta dugo igro upalim i nece me spojit na PSN :S CFW koji imam je 4.46

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
11 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
R4zOR229 kaže...

Kak se vi sa CFW trenutno spajate na PSN? Ja sam prije koji mjesec koristio YAB 1.8 i sve je funkcioniralo i sad nisam dosta dugo igro upalim i nece me spojit na PSN :S CFW koji imam je 4.46

Ja sam na cfw 4.55, koristim stalno psn patch i uvijek sve radi kako treba, bez bana.

9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

bok..zanima me zna li netko mogu li se staviti pjesme u ps3 igre npr. u pes 14 jer zivciraju me one njegove opere i gluposti... hvala :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jel zna neko ????

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Iskljuci muziku u PES14 i pusti nesto s kompa {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

ovo je na ps3 ako se moze kako ubacit muzika po svome izboru?

12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

hvala :D

14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav.Evo dosao je dan kad sam i ja kupio PS3 :) kupio sam 12 GB model i zanima me koji bi 2.5" hard disk bio najidealniji za PS3 konzole.

Nemam potpis jer sam nepismen...
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 10:45 (Snakepriest).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

U principu bilo koji 2,5" disk, samo da nije deblji od 9,5mm, jer ti nece fizicki stati unutra.

 

Pozeljno je da uzmes i kavez.

http://store.sony.com/gsi/webstore/WFS/SNYNA-SNYUS-Site/en_US/-/USD/ViewProduct-Start;pgid=m_dAy3GZabBSRpkubX1bv35N0000gBMTVKU0;sid=8AL9vGaCRV7CvDXuaWyPuP6In064za-5vscFbzLa?SKU=27-PS3000051

 

Mozes novi, mozes polovni iz pokvarenih PS3-ca.

Ako neces kavez mozes podmetnuti nesto ispod diska. Karton ili plasticne kartice.

Ali preporucujem kavez, pogotovo kao ces ga drzati vertikalno.

 

Dodatni info:

http://www.psdevwiki.com/ps3/Harddrive

 

Nemoj uzimati manje od 500GB.

 

Za 12GB model potrazi na youtubeu guide, jer mi se cini da moras onemoguciti 12GB flash memorije. Pa si pogledaj i kako kopirati podatke na stick.

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 11:13 (Chaky).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

a recimo,ako onemogucim 12 GB flash memorije hocu li izgubiti OS od PS3 ili je OS implementiran u sami PS3?

Nemam potpis jer sam nepismen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Jesu li PlayStation Network i igranje online besplatni?

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Da

11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Cool, hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

dali bi se mogle instalirati igrice na eksterni hard disk?posto imam 12 GB u PS3 pa sam malo kratak sa prostorom...gledam po netu ali nitko ne kaze nesto konkretno.Neki kazu da se mogu instalirati a neki kazu da ne mogu...pa me zanima vas misljenje i misljenje onih koji koriste takav nacin.

Nemam potpis jer sam nepismen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Ako imas CFW da, ako nemas nista od toga. Zapravo ako i imas CFW one koje traze bas instalaciju svjedno moraju ici na internal.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice