PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.196.260
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
16 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Da ali ovaj na ebayu je više nego duplo jeftiniji, košta 27kn {#}

Radije bi to jer ionako nemam još HDD pa mogu čekat da mi to dođe tek za mjesec dana. Samo je pitanje jel to valja šta, mislim to je samo komad metala i par vijaka nema tu šta ne valjat, ili?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Ma da ,dobis 5 sarafa i metalno kućište
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ljudi totalni sam lajik za skidanje igrica i patch-eva (ako se uopste ovako pise) za PS3,a prije par dana sam kupio napokon 2k14 ,posto kod nas u BiH tu igricu jedino mozete naruciti iz Sarajeva (tako da 2k15 ocekujem kod nas polovinom sl. godine).

E sad me zanima ,ako uopste moze kako da siknem patch za 2k14,da mogu igrati sa Partizanom,Zvedom,Olimpijom,Cibonom.... znam da postoji taj pathc za racunar,ali ne znam da li postoji za PS3 i ako postoji kako da to skinem,sta trebam da radim.

Otprilike cete mi to morati crtati,posto skoro nista ne znam :D 

 

Hvala unaprijed

Sasa
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 22:02 (Korcagin).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Danas upalim Sony i nakon nekih 10-ak minuta igranja mi izbaci poruku ''system too hot'' ili šta već, nisam uspio do kraja ni pročitati kad je krenulo gašenje, nasumično su se izmjenjivala zelena i crvena lampica i onda gašenje kao kad isključiš iz struje. Probao sam opet upaliti, ali ništa, opet poruka i opet gašenje. U čemu je problem?

Imam PS3 superslim model koji je kao ''cijepljen'' protiv pregrijavanja i sad ovo...

 

EDIT: sad sam ponovno upalio i ventilator radi ko lud, ni televizir se ne čuje...

 

EDIT br. 2: upalio, igrao FIFU normalno, sve radilo kao obično, samo jedino ventilator dosta glasno radi, kao na nekon fat modelu. No moram reći da je ranije postolje iza konzole znalo biti dosta toplo, čak i vruće, sad nije.

Totalno sam zbunjen.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 16:36 (m77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Evo imam pitanje  posto dobijam za par dana ps3 pa me zanima zbog online znaci kupit cu od lika ps3 s nesto igrica i sad me zanima npr GTA V on ga je igro online pa me zanima ocu moc ja igrat msm da nema nekog online koda koji se iskoristi pa onda drugi tip nemoze igrat :)

Hvala unaprijed :)

"Ses"
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozz svima,

riknuo mi je laser jos prije 6mj PS3 a posto ne mogu naci temu bas za tu kategoriju odlucio sam se tu malo "raspisati".. Zanimalo me koliko se isplati narucivati laser preko ebaya ? Jer vidim da su dosta jeftini (ako uzmemo u obzir da je tu popravak 500kn, a novi laser bi platio 25$ max). Ako mi moze netko napisati nesto malo vise o tome bio bi mu jako zahvalan ili jos bolje ko ima iskustva stime :D Pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pa bolje ga jailbrejkat nego mjenjati novi laser
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
YouWBNThis kaže...

Pozz svima,

riknuo mi je laser jos prije 6mj PS3 a posto ne mogu naci temu bas za tu kategoriju odlucio sam se tu malo "raspisati".. Zanimalo me koliko se isplati narucivati laser preko ebaya ? Jer vidim da su dosta jeftini (ako uzmemo u obzir da je tu popravak 500kn, a novi laser bi platio 25$ max). Ako mi moze netko napisati nesto malo vise o tome bio bi mu jako zahvalan ili jos bolje ko ima iskustva stime :D Pozz

Po meni bolje kupit polovan BD i promjeni se lako.

Al opet zavisi koji model ps3?

14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Jel netko zna koji malo jeftiniji headset sa micom provjereno radi sa PS3?

Nemam potpis jer sam nepismen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
PS3 - Pitanja i odgovori

Dilazi mi rodjak iz Amerike uskoro,pa kaze da ako treba sta tehnike da ce donit,e sad,zainteresiran sam za PS3,cisto jer sam se zazelio malo konzola,zadnja mi je bila dvojka. Pa sad,zna li neko gdje bi se to moglo nabavit po nekoj pristojnoj cijeni,mislim na slim verziju.

Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bartaul kaže...

Dilazi mi rodjak iz Amerike uskoro,pa kaze da ako treba sta tehnike da ce donit,e sad,zainteresiran sam za PS3,cisto jer sam se zazelio malo konzola,zadnja mi je bila dvojka. Pa sad,zna li neko gdje bi se to moglo nabavit po nekoj pristojnoj cijeni,mislim na slim verziju.

Neka ti donese PS4, ako vec mozes birati {#}

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovak, PS je spojen preko HDMIa na TV, trebam spojiti sonyevo kućno kino preko HDMIa na TV, (riječ je o dav-dz530 modelu), prvo me nešto zafrkava oko toga spajanja, nemogu reproducirati zvuk sa telke na zvučnike ako nije preko scarta ukopčan. A zapravo bi htio, neznam jel je moguće, da zvuk od PSa3 imam preko istih zvučnika kao od KK. Dal ima neko ideju, ili rješenje? Ima ko tak spojeno?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,

imam ps3 slim 160gb cech 2504a na kojem je otišao RSX, pa me zanima da li mogu staviti u njega matičnu od slima 250gb ili ako se odlucim za reballing koliko se mogu nadati da će mi trajati konzola?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 19:43 (juric).
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi trebam pomoc povezao bih ps3 s 5.1 zvucnicima. ako sam dobro skuzio za to mi treba AV reciver to bi vjerojatno bio ovaj (http://www.avmax.hr/av-receiver-yamaha-rxv377-black~proizvod_18345.html) ? dali je to tocno, ima tko iskustva sa slaganjem istog da mi kaze i savjetuje kako da to napravim? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
mTamorf kaže...

Pozdrav ljudi trebam pomoc povezao bih ps3 s 5.1 zvucnicima. ako sam dobro skuzio za to mi treba AV reciver to bi vjerojatno bio ovaj (http://www.avmax.hr/av-receiver-yamaha-rxv377-black~proizvod_18345.html) ? dali je to tocno, ima tko iskustva sa slaganjem istog da mi kaze i savjetuje kako da to napravim? 

 

 

ja imam to pojacalo,samo spojis hdmi iz playa u pojacalo a iz pojacala imas samo jedan izlaz za tv ( hdmi naravno ).

Na playu nastimas zvuk odnosno stavis na 5.1 a pojacalo ce to reproducirati.

15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav, pitanje jedno uvezi venta. Imam PS3 Slim i vent mi je vrisnuo, PS radi ali se ugasi brzo. Sad me zanima dali se ima kod nas gdje kupiti vent i dali mora baš biti original? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jel ima netko ovdje igri za ps3 da bi htio mijenjati? 
hvala :) 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
silasara2 kaže...

Al opet zavisi koji model ps3?

PS3 Fat 60gb...

11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav

 

Dal zna netko zašto nemogu više igrati online. Do sad sam igrao bez problema the Last of us online, a sada uopće ne mogu.  Ne vidim ni onu svoju frend listu. Stvarno mi nije jasno. Dali je moza problem u mojem acc ili nešto slično? Dal mi je nesto isteklo pa trebam obnoviti?? Stvarno nemam pojma...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
djar kaže...

Pozdrav

 

Dal zna netko zašto nemogu više igrati online. Do sad sam igrao bez problema the Last of us online, a sada uopće ne mogu.  Ne vidim ni onu svoju frend listu. Stvarno mi nije jasno. Dali je moza problem u mojem acc ili nešto slično? Dal mi je nesto isteklo pa trebam obnoviti?? Stvarno nemam pojma...

Mislim da se spominjalo da je PSN opet Offline ili su mozda izbacili novi sistem firmware.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
YouWBNThis kaže...
silasara2 kaže...

Al opet zavisi koji model ps3?

PS3 Fat 60gb...

Pa kupiš cijeli BD Drive za 100-200 kn ili kupiš cjeli ps3 koji ima YLOD (i ostanu ti rezervni djelovi) i promjeniš i radi dalje bez problema

Znam kad sam mjenjo već, samo moraš stavit elektroniku od svog BD pogona ili stavit komplet drugi BD sa elektronikom i stavit novi FW

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 21:07 (silasara2).
10 godina
online
PS3 - Pitanja i odgovori

Jedno pitanje,ako ja sad kupim ps3 sa nekoliko igara(od frenda),star godinu dana,hocu li ja moci igrati te igre bez da se moram ulogirati u njegov account? Isto pitanje i za sve igre,jer na mjeravam vecinom preowned kupovat...

Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav,

Novi sam na forumu pa se ispricavam unaprijed na peglanju. Nakon surfanja i čitanja raznih stranica o PS3, vidio sam da postoje fat i slim verzija, da ima više verzija podijeljenih po gb. Znam da se igre mogu kupovati za čitač dvd i preko psn store za tvrdi disk (hdd). Za sada je moj odabir PS3 ultra slim 120 gb ili 500 gb. E sada ako bi mi mogli dati par dobrih savjeta jer sam bez konzole več 3 do 4 godine( zadnja PS2) i ispao sam iz toka.

1.Gdje je provjereno, na kojoj web stranici i jeli dobro tu kupiti PS3, tocnije ultra slim 120 gb ili 500gb jer mislim samo igrat?
2.Koliko sam vidio, ima vise stranica PSN Store - usa,uk....Imam karticu VISA, Hypo...Na kojoj stranici je najbolje i jeftinije kupovat?
3.Mozda cu ispast glup, al nisam upoznat...Kod kupovine igre preko Store-a, jeli trebam ulazit na internet preko PS3 i tu download-at igricu i kasnije ući u datoteke i instalirat?(negdje sam pročitao da ide preko USB)???
4.Kod kupovine igre, moram im dati svoj broj kartice i kada je kupim, digne mi sa racuna koliko i piše cijena npr. 59,99 dolara (oko 350 kn)???
5.Jeli primarno PS3 spojiti na LCD tv? Jeli može na obični tv ili na monitor od kompjutera?
6.Čitam da ima jailbreak, vrsta čipiranja, pa da se mogu kupovati i skidati preko torrenta piratske igre za znatno nižu cijenu??? Jeli to dobro za PS3 i hoće li biti izložen konstantnim kvarovima???

Hvala Vam puno na pomoći?
Pozdrav!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav. Planiram otvoriti ps3 igraonicu pa mi treba info gdje da kupim ps3 najjeftiniji po mogucnosti u hevatskoj jer imam mogucnost povrata pdv. Hvala
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Angatevon kaže...
Pozdrav. Planiram otvoriti ps3 igraonicu pa mi treba info gdje da kupim ps3 najjeftiniji po mogucnosti u hevatskoj jer imam mogucnost povrata pdv. Hvala

 

jel to uopće isplativo otvorit?

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
HDesignz kaže...
Angatevon kaže...
Pozdrav. Planiram otvoriti ps3 igraonicu pa mi treba info gdje da kupim ps3 najjeftiniji po mogucnosti u hevatskoj jer imam mogucnost povrata pdv. Hvala

 

jel to uopće isplativo otvorit?

Evo, odma jel to isplativo...jeb*i vas kapitalistički maniri, možda će čovjeku vlasništvo nad igraonicom liječiti dušu :rolleyes :-D

...kradem avatare
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 15:33 (briatore).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
briatore kaže...
HDesignz kaže...
Angatevon kaže...
Pozdrav. Planiram otvoriti ps3 igraonicu pa mi treba info gdje da kupim ps3 najjeftiniji po mogucnosti u hevatskoj jer imam mogucnost povrata pdv. Hvala

 

jel to uopće isplativo otvorit?

Evo, odma jel to isplativo...jeb*i vas kapitalistički maniri, možda će čovjeku vlasništvo nad igraonicom liječiti dušu :rolleyes :-D

 

briatore baš si se ti javio ;)

 

nema to veze sa kapitalizmom al onak, oprema,investicija,ps3 je dostupan SVIMA za kupit jer ga se nađe po 500 kn makar i fat verzija bila, sve jeftine igre....

13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Našao riješenje.

"Ses"
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 6:34 (mad9dog).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Jedno pitanje dal mogu spojit ps3 na laptop samo da prebacim rezoluciju na manje ostalo mi je na 1080p jer sam igro na LCD-tv

Prijatelj ima obican tv i dok spojim preko scardcabla nece prikazat sliku dali se to moze rijesiti preko laptopa? Ili na neki drugi nacin?

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
stolic kaže...

Jedno pitanje dal mogu spojit ps3 na laptop samo da prebacim rezoluciju na manje ostalo mi je na 1080p jer sam igro na LCD-tv

Prijatelj ima obican tv i dok spojim preko scardcabla nece prikazat sliku dali se to moze rijesiti preko laptopa? Ili na neki drugi nacin?

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/523/~/change-ps3-video-settings

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice