PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.196.817
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Alen22 kaže...

znaci ovaj nikako nemoze ic a ulazi mi se cine isti nekako il se mozda varam..

Nemože!

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Cojkin kaže...

Pozdrav svima imam ps3 CECHC04 OFW 4.70 nije cipovan moze li se radit jailbreak bez e3 flasher-a.

Po tisučiti put: NEMOŽE

Jel problem malo proćitat temu?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

koji je onda ono disk na slici sto sam stavi jel nije 2.5 Sata?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
silasara2 kaže...
Alen22 kaže...

znaci ovaj nikako nemoze ic a ulazi mi se cine isti nekako il se mozda varam..

Nemože!

 koji je onda ono disk na slici sto sam stavi jel nije 2.5 Sata?

 

11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Moze pomoc?  Pokvario mi se ps3. Kupio drugi-rabljeni.  Kako sad maknuti taj acc? Hocu upisati svoj i pise mi da nemogu unijeti svoj user mail i pass da se vec koristi! Molim vas za pomoc!   Vec sam napravio quick format al nita...... :-(

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Alen22 kaže...

koji je onda ono disk na slici sto sam stavi jel nije 2.5 Sata?

http://i.imgur.com/3zF3nYr.jpg

SATA disk nema iglice ko taj tvoj

Ali dok malo bolje pogledam tvoju sliku izgleda da to nisu iglice, i izgleda da je ipak SATA disk i može u ps3

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 22:48 (silasara2).
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

pozdrav nisam palio ps3 jedno mjesec dana i sad upalim i kad ocu da udjem na marketplace samo mi crna slika formatirao sam hdd i instalirao ponovo market i opet nece,zna li ko resenje

Mario
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Dobar dan,

 

Oprostite molim vas sto vas odmah pitam bez da pogledam Google,pa i ovu temu,ali stvarno bi mi dobro dosla pomoc sto prije. Ako slucajno netko ne zeli o tome ovdje moze mi pisati i na PP.

Zanimalo bi me sljedece: 

 

1. Stavit na njega Habib 4.70 + softver IRISMAN

2. PSN patch za online igranje te koja verzija ako ih postoji vise

3. FAN CONTROL UTILITY

 

Zadnje pitanje je da li to moze na bilokoju konzolu? Ili bas mora bit recimo SLIM,a ne FAT.. Molio bi vas da mi pomognete sa TUTORIAL linkovima jer ovako ako ja trazim bez da neznam koja tocno stvar mora bit samo cu si pronac dodatnog posla,a vremena stvarno nemam. Jako bi bio zahvalan nekome da mi pomogne oko toga.. 

 

 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jel igra neko pes 15 my club na ps3 kad igram utakmice vs com normalno je sve ali kad krenem igrat one utakmice division onda kad krenem igrat utakmicu igraci su duplo sporiji i kretnje igraca i sve neznam jel to samo kod mene tako ili jos kod nekog.. ak ima neko nek se javi da znam.. hvala :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

zanima me dali se kvari ps3 slim od 160gb i di jos ima za kupiti novi ps3 slim od 160gb ili 320 .

znam da se ti modeli vise ne proizvode ali me zanima ima li ih jos negdje u zalihama.

ja imam ps3 od 60gb i poceo mi je se pregrijavati pa planiram uzeti slim

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav mozda neko zna u cemu je problem..na ps3..joystick se na usb normalno puni..i sad kad stavim usb stick u koji se stavlja micro sd kartica nece ni da ga nadje? Gledo sam po internetu da se formatira kartica ali mi dalje neradi ??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pisao sam vec u PS4 temi,muci me naime velika dilema.

Imam love,mogao bi PS4 uzeti,sluzio bi mi za gaming do kraja sedmog mjeseca i onda bih ga prodao i vratio se PC-ju,najvise mi igra ulogu mobilnost,manje kablova,manja velicina i cijena.

PS3 sam nasao slim model sa 750 gb hdd-om,moddan da prima piratske igre i sa 30-tak igara,dva bezicna joysticka i dosta dobro ocuvan za 1200 kn.
PS4 najjeftinije bez igara i sa jednim joystickim i 500 gb hdd-om dode 2450 kn.

Na to dodajte 200-250 po igri,sta bi vi uzeli ?

Sluzi bio za causal gaming,po danu ono sat-dva-tri kako se skupi i vikendom sa frendovima u split screenu,nekako me najvise vuce PS3,ne daje mi se 1400 kn radi bolje grafike i first persom modea u GTA 5 tolika lova,a oba su bez jamstva.

Taj slim model se manje grije,kvari itd. nego ovi fat modeli,sta mislite ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
doky01akablava kaže...

PS3 sam nasao slim model sa 750 gb hdd-om,moddan da prima piratske igre i sa 30-tak igara,dva bezicna joysticka i dosta dobro ocuvan za 1200 kn.
PS4 najjeftinije bez igara i sa jednim joystickim i 500 gb hdd-om dode 2450 kn.

Ovo.

Posto mislis koristiti samo pola godine i prodati.

Vjerojatno ces dobiti istu cijenu za njega kada budes prodavao.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...
doky01akablava kaže...

PS3 sam nasao slim model sa 750 gb hdd-om,moddan da prima piratske igre i sa 30-tak igara,dva bezicna joysticka i dosta dobro ocuvan za 1200 kn.
PS4 najjeftinije bez igara i sa jednim joystickim i 500 gb hdd-om dode 2450 kn.

Ovo.

Posto mislis koristiti samo pola godine i prodati.

Vjerojatno ces dobiti istu cijenu za njega kada budes prodavao.

 Znaci ne vrijedi davati minimum 1300 kn vise radi malo bolje grafike ?

 

Onda najbolje na PS3 i to je to radi mnostva dostupnih igara i to piratskih za tako kratko vrijeme ?

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
doky01akablava kaže...
Chaky kaže...
doky01akablava kaže...

PS3 sam nasao slim model sa 750 gb hdd-om,moddan da prima piratske igre i sa 30-tak igara,dva bezicna joysticka i dosta dobro ocuvan za 1200 kn.
PS4 najjeftinije bez igara i sa jednim joystickim i 500 gb hdd-om dode 2450 kn.

Ovo.

Posto mislis koristiti samo pola godine i prodati.

Vjerojatno ces dobiti istu cijenu za njega kada budes prodavao.

 Znaci ne vrijedi davati minimum 1300 kn vise radi malo bolje grafike ?

 

Onda najbolje na PS3 i to je to radi mnostva dostupnih igara i to piratskih za tako kratko vrijeme ?

Pa po onome sto si ti napisao, da mislis igrati do 7.mj. pa onda prodati. Onda definitivno modani PS3.

Jer ces u tih 4-5 mj. uspjeti proci par naslova koji te zanimaju i to je to.

Nakon toga ces rijesiti PS3 i vratiti se PC-u.

 

Ako konzolu mislis zadrzati, onda bih uzeo u obzir PS4.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...
doky01akablava kaže...
Chaky kaže...
doky01akablava kaže...

PS3 sam nasao slim model sa 750 gb hdd-om,moddan da prima piratske igre i sa 30-tak igara,dva bezicna joysticka i dosta dobro ocuvan za 1200 kn.
PS4 najjeftinije bez igara i sa jednim joystickim i 500 gb hdd-om dode 2450 kn.

Ovo.

Posto mislis koristiti samo pola godine i prodati.

Vjerojatno ces dobiti istu cijenu za njega kada budes prodavao.

 Znaci ne vrijedi davati minimum 1300 kn vise radi malo bolje grafike ?

 

Onda najbolje na PS3 i to je to radi mnostva dostupnih igara i to piratskih za tako kratko vrijeme ?

Pa po onome sto si ti napisao, da mislis igrati do 7.mj. pa onda prodati. Onda definitivno modani PS3.

Jer ces u tih 4-5 mj. uspjeti proci par naslova koji te zanimaju i to je to.

Nakon toga ces rijesiti PS3 i vratiti se PC-u.

 

Ako konzolu mislis zadrzati, onda bih uzeo u obzir PS4.

 Da,tako imam u planu a i biti ce vrlo vjerojatno jer mi treba mobilnost i mogucnost da igram sa frendovima i da nemam brige sa driverima,instalacijama i crashevima,onda idem definitivno na moddani ps3.


Koliko realno vrijedi slim verzija,sa tipa 120-250 gb hdd i da je modificirana ?

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
doky01akablava kaže...
Koliko realno vrijedi slim verzija,sa tipa 120-250 gb hdd i da je modificirana ?

Iskreno ne znam.

Ali ono sto si naveo za 1200kn Slim 750GB mi je izgledalo ok.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Mozda netko zna jel rade slusalice Speedlink Medusa NX 5.1 na ps3-u?

I ako netko zna neke jeftinije slusalice za ps3 :) 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,imam playstation 3 i sada zelim da snimam igrice jel imam sve ove novije ali ne mogu.Koristim multiman,i kada ocu da se spojim sa playstationom na PC da mogu snimati kao da sam u igrici trazi da se ulogujem na taj njihov Playstation profil,a to trazi update i ako to napravim pokidao sam multiman.Tako da molim sve osobe koji znaju kako mogu da se spojim sa playstationa na PC i da snimam igricu kao o na kompu da mi pomognu,a ne na taj nacin naravno.Hvala :)

NIxic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam pitanje mislim kupiti ps3 pa me zanima dali se može na njega spojiti hard disk preko usb-a

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

naravno da moze ;)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kako dobiti na ps3 onaj Playstation 3 plus jel to kad kupim plejku odamh im ili moram posebno kupiti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
IzetFazlinovic kaže...

Kako dobiti na ps3 onaj Playstation 3 plus jel to kad kupim plejku odamh im ili moram posebno kupiti?

 to se placa,zavisi dali na mjesecnoj,tromjesecnoj ili godisnjoj razini

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ako kupim hard disk da ukopčam u ps3 dali igrice na njega spremaju malo megabajta jer me zanima dali mi treba velik hard disk ili ne?

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
IzetFazlinovic kaže...

Ako kupim hard disk da ukopčam u ps3 dali igrice na njega spremaju malo megabajta jer me zanima dali mi treba velik hard disk ili ne?

 da si samo malo procitao temu vidio bi da na vanjski disk nemozes spremati igre,jedino,i jedino ako je jeilbrekan ili ode!!!

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam pitanje dali je bolje da kupim ps3 12 gb za 1700 pa onda posebno hdd da ga stavim u plejku ili bolja da kupim odmah ps3 12gb + 500hdd za 2200, jer neznam jel ima kakve razlike u cijeni jer sam cito da u plejki nema onaj nosac hdd sta mislite da bi bilo bolje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
IzetFazlinovic kaže...

Imam pitanje dali je bolje da kupim ps3 12 gb za 1700 pa onda posebno hdd da ga stavim u plejku ili bolja da kupim odmah ps3 12gb + 500hdd za 2200, jer neznam jel ima kakve razlike u cijeni jer sam cito da u plejki nema onaj nosac hdd sta mislite da bi bilo bolje?

Stvarno pitanje ti je za duboku razglabu

Pa baci si računicu (cijena 500 gb hdd-a + nosać hdd-a) pa sam odluči koje ti je jeftinije i bolje

9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,dobio sam od prijatelja ps3 slim 160 gb ali naravno s kako on kaze "manjim kvarom"e sad,kvar je taj:kad je konzola u stand by modu kad je pokusam startovati upali se zeleni led cuje se startanje ventilatora i iste sekunde se ugasi  bez bipova bez treperenja crvene-zelene.Da li se to isplati popravljati?Da li je to problem s napojnom ili takozvani YLOD?

Ako je neko imao slican problem bio bi zahvalan na odgovoru :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Alen22 kaže...

jel igra neko pes 15 my club na ps3 kad igram utakmice vs com normalno je sve ali kad krenem igrat one utakmice division onda kad krenem igrat utakmicu igraci su duplo sporiji i kretnje igraca i sve neznam jel to samo kod mene tako ili jos kod nekog.. ak ima neko nek se javi da znam.. hvala :)

 zna netko ?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
silasara2 kaže...
Cojkin kaže...

Pozdrav svima imam ps3 CECHC04 OFW 4.70 nije cipovan moze li se radit jailbreak bez e3 flasher-a.

Po tisučiti put: NEMOŽE

Jel problem malo proćitat temu?

Ne možeš sa E3 flasherom, ali sa Teensy da! Imaš na yt "downgrade PS3 FAT (Nand) Tennsy NSC". (dodaci su skupi za Nand clip, pa zalemi najjednostavnije - na linku dole imaš sve, ja sam već naručio jedan Teensy, i mislim si van provesti žice na neki konektor kad zalemim na matičnu, da ne moram ponovo sve rastavljati kad zatrebam downgrade)
Imaš i blog baš za tu konzolu i sve ti živo piše link. (ali ovo radiš na vlastitu odgovornost, ja nisam nikome odgovoran, prvo prouči sve, i dump kopije napravi i provjere jel su 100% bez greški).
Ti i ja imamo istu konzolu 4.70 OFW, pa sam ti zato krenuo pisat odgovor ako nisi odustao, trebao bi još pogledati njegov video "cooling mod ps3 fat nsc" za hlađenje ili fan mods i drugo, pametno bi bilo možda staviti senzore temperature, da ne dobiš ylod, to je barem moj plan kao njegov, i napajanje izvana napraviti, i dizajnirati novo kučište da može bolje cirkulirati zrak, ne čudi me da rikavaju fat modeli kad je dizajn loše osmišljen.

Usput imam pitanje za HDD
Mene zanima jel neko kupio hard disk u Zgu od 500gb koji nema nikakvih problema-defekata da ga koristi?
Htio sam uzeti onaj WD 750 ali čitao sam po guglu da imaju česte probleme, ne vezano za ps3.
Za 1TB mi puno love dati za fat, kad se sve zbroji... ko da je slim, pa ciljam na 500gb neki jeftiniji.

Još jedno pitanje:
Kupio sam konzolu bez harda (ne može se bez pokrenut očito), rekao je čovjek da je bio 4.70 zadnji, a mene brine ono što ako nije.
Zanima me što bi se desilo da stavim 3.55 ofw? Mislim da uvijek treba isti ili viši nikad niži je li tako? (govorim za novi hdd kad bi stavljao)

I što se može desiti da je zapravo bio update 4.66 a ne 4.70? A ja stavim 4.70? Jer ne želim brick, pa bi pomoć molio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 3:29 (BruteElectric).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice