PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.194.733
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

fat verzija npr cechgo4 je konzola koja se najvise kvari... slim verzija je bolja 10puta od bilo koje fat konzole... pogledaj malo npr na njuskalu ps3 fat ylod ili ps3 slim ylod pa vidi sam kojih ima vise.. a nemogu ti ja reci koju da prodas... 
da imas cfw mogao bi vidjeti na kojoj temperaturi radi a ovako nemozes

8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovako, kupio sam PS3 super slim 12GB i sada trebam HDD za isti.

Vidim iz rasprava da mi je potreban Hard Disk Drive Mounting Bracket (ili ti nosač/držač).

 

Platio bih i original Sony-jev, samo da nađem gdje ću to kupiti, ako je moguće u trgovini ili barem preko neta iz Europe.

 

Kada imam nosač, koji HDD ide unutra? Koji će pravilno raditi? Može li mi netko pouzdano reći, molim vas.

 

Puno hvala.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Dodao bi da je PS3 kupljen nov, u Santa Domenici web shopu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bilo ko?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Evo, ima ih na Ebayu vrlo jeftinih.

Don't lie to me, I Google everything!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ne vidim razlog zašto ne bi odgovarao, samo pazi da je debljina 9,5 mm, a što se kapaciteta tiče mislim da PS3 podržava maksimalno 1 TB.

Don't lie to me, I Google everything!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Di kupiti u Zagrebu najjeftinije hdd mounting bracket i hard od 320 GB za PS3 12GB??

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Hvala puno. Izgleda da sam se zajebo jer je ovaj 7mm.

Znači taj ne ide nikako...?

8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Sve jasno. Dovoljno je malo 'guglati' i to je to.

Ako itko bude naišao na isti problem, ovdje mu je sve: http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Support/PS3-super-slim-HDD-upgrade/td-p/19387320

14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozz ekipa znači imam problem...
Imam par igrica na PSN-u i kad ih stavim skidat samo stoji učitavanje i tako 10 min dok ne izbaci error (da nema neta, a ps3 je spojen kabelom)
Druga stvar ako se uspije stavit skidat skine se samo par mb-a i onda freeza ps pa se ugasi, a kad hoću removat isto freeza (tri beepa)
Jeli imao tko sličan problem?
btw upalio sam ps3 prek safemoda i rebuildo database, restoro ps3, restoro file system ali ništa 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok svima. Naime kupio sam prije dva dana av reciever yamaha rx-v 479 te sve zvučnike odnosno imam 5.1 sitaciju.. E sad mene zanima kak da to spojim s PS3-om i TV-om (sony 42KDL705). Znaci htio bih dok igram PS3 zvuk 5.1? Znaci koji kablovi mi trebaju i kako to spojiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kaj mi ne moze nitko pomoci?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

inace su ti crveni i bijeli cincevi za zvuk,a zuti za video...

9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav svima, vidio sam u tele2 neku promotivnu ponudu ps3 super slim 16gb jet black...
Zanima me kakav je? kvaliteta? mogu li ugradid veci hdd i koliko bi me to izaslo? moze li se ugradit cip i isto ako moze koliko bi me to izaslo... hvala unaprijed na svim odgovorima ;)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav. Novi Sam molim vas pomozite mi imam ps3 kada gledam film na Netflix zastaje mi zvuk, zatim kad upalim muziku isto mi se desaje. Da li za ko u cemu je problem. Pozz
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav. Novi Sam molim vas pomozite mi imam ps3 kada gledam film na Netflix zastaje mi zvuk, zatim kad upalim muziku isto mi se desaje. Da li za ko u cemu je problem. Pozz
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Hocu da kupim hard drive za ps3 a na kutiji pise CECH-4304A da li to ima kakve veze ako ja uzmem neki drugi ??
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav svima !

 

Molim za pomoc. Dobio sam na poklon novi PS3 onaj Super Slim sa 12gb memorije ali stize na adresu u ponedjeljak. Znaci novi novi jos ne izvadjen iz kutije. Kako imam viska jedan 2,5" sata hdd od 320gb mislio sam njega ubaciti u PS3.

 

1. Dali i u koji format moram formatirati disk prije ugradnje? Disk je trenutno formatiran u NTFS. Sve sto sam gledao na netu govore kako vec koristeni disk zamjeniti sa novim ali mene zanima kad PS3 jos nikad upaljen koja je procedura. Dali je onda dovoljno samo ubaciti ga a PS3 odradi svoje ili ne?

 

2. Dali moram kupiti tj. narucit i ladicu za disk ili je ona vec unutra. Ne znam jer mi nije jos stigao. Gdje uzeti kod nas da ne cekam sa ebay 20 dana.

 

Hvala i LP !

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
dxdandy kaže...

Pozdrav svima !

 

Molim za pomoc. Dobio sam na poklon novi PS3 onaj Super Slim sa 12gb memorije ali stize na adresu u ponedjeljak. Znaci novi novi jos ne izvadjen iz kutije. Kako imam viska jedan 2,5" sata hdd od 320gb mislio sam njega ubaciti u PS3.

 

1. Dali i u koji format moram formatirati disk prije ugradnje? Disk je trenutno formatiran u NTFS. Sve sto sam gledao na netu govore kako vec koristeni disk zamjeniti sa novim ali mene zanima kad PS3 jos nikad upaljen koja je procedura. Dali je onda dovoljno samo ubaciti ga a PS3 odradi svoje ili ne?

 

2. Dali moram kupiti tj. narucit i ladicu za disk ili je ona vec unutra. Ne znam jer mi nije jos stigao. Gdje uzeti kod nas da ne cekam sa ebay 20 dana.

 

Hvala i LP !

 ne znam dal PS3 ponudi opciju formatiranja (vjerojatno nudi), ja sam svojega formatirao vani na na laptopu.

kod mene nije bila ladica (vjerojatno nece bit ni kod tebe), disk moze stajat unutra bez ladice al nekak labavo izgleda.. ako ti je PS3 uvijek na istom mjestu, bez da ga nosis okolo - nece biti problema, ja sam ga tak drzao jedno dva mjeseca

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Mora biti u formatu FAT32 i moze svaki 2,5" SATA HDD

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
kolak17 kaže...

Mora biti u formatu FAT32 i moze svaki 2,5" SATA HDD

Kolko ja znam dok ubaciš hdd u ps3 on sam odradi svoje i formatira ga sam u svoj format (nije ni FAT ni NTFS)

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Može svaki 2.5" sata ali mora imati 5400 rpm, još bolje ako imaš 2.5" sata od 7200 rpm
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
slk21 kaže...
Može svaki 2.5" sata ali mora imati 5400 rpm, još bolje ako imaš 2.5" sata od 7200 rpm

 mora.. jel onda mora ili ne mora ako kasnije preporucujes 7200?

ja imam SSD unutra, jel on moze?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

najmanje mora HDD imati 5400rpm, dakako da je bolje ako imas HDD od 7200 rpm.. mislim da može i SSD, ubaci pa probaj

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

ssd kod mene radi

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bože moj gledam ovo njuškalo i ne vjerujem...pa bože ps4 se nađe jeftinije nego ps3....prije 2 godine sam kupio ps3 320gb modificiran za 1400kn i vidim cijena se nije promjenila čak i povečala...one starudije od 60gb su po 1800-2000 koji k??? Ja savjetujem ljudima koji hoće kupiti neka snize cijenu na 1000kn ili izbjegnu ps3...nađe se polovan ps4 za 1800-2000kn sa 2-3 i više igri.

 

Da napomenem gledam u VŽ

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Poštovani,

 

Molim za pomoć. Kupio bi PS3 za osnovnoškolca. Ideja je da je modificiran. Što bi preporučili za kupnju?

 

Gledao sam novu verziju ovdje http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-12gb-500gb-2095.00-kn-kartica-oglas-17177750

 

PS3 SUPER SLIM 500GB slim + COBRA ODE modifikacija

Cijena za PS3 500GB + Cobra Ode mod. + SWAP disk i originalna igra:2995kn

 

Možda rabljeno poput ovoga http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-160gb-cobra-ode-chip-om-ofw4.55-200-igara-oglas-17362874

 

Molim da preporučite koju opciju, ovdje ili na PM neki drugi link sa Njuškala.

 

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zagizag kaže...

Poštovani,

 

Molim za pomoć. Kupio bi PS3 za osnovnoškolca. Ideja je da je modificiran. Što bi preporučili za kupnju?

 

Gledao sam novu verziju ovdje http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-12gb-500gb-2095.00-kn-kartica-oglas-17177750

 

PS3 SUPER SLIM 500GB slim + COBRA ODE modifikacija

Cijena za PS3 500GB + Cobra Ode mod. + SWAP disk i originalna igra:2995kn

 

Možda rabljeno poput ovoga http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-160gb-cobra-ode-chip-om-ofw4.55-200-igara-oglas-17362874

 

Molim da preporučite koju opciju, ovdje ili na PM neki drugi link sa Njuškala.

 

 

Hvala unaprijed.

 Smatram da je suludo dati iznos od 2995 kn za modificiranu PS3 konzolu kako ste naveli, iako je to samo moje subjektivno mišljenje.

Moj savjet bi bio kupiti na Njuškalu konzolu PS3 Super Slim 500GB, kojih se moze naći u izvrsnom stanju do 1200-1300kn i ostane vam 1500-1600 kn (ako uzmemo u obzir da bi kupili modificiranu konzolu za 2995kn).. zatim, igre se mogu naći relativno jeftino za par funti, za primjer cu Vam dati stranicu http://www.game.co.uk/ na kojoj slobodno sve igre koje nađete možete kupiti pre-owned koje su dosta jeftinije od novih pošto sam hrpu igri kupio i SVE su ispravne i rade dan danas, znači za onih 1500-1600kn što bi vam ostalo ukoliko bi uzeli konzolu na njuškalu, za 400-500-ak kn možete nakupovati orginal igri, koje se mogu igrati i online sa drugim igračima što se na modanoj konzoli mislim ne može (nisam 100% siguran), a isto tako uvijek možete te igre i prodati ili mjenjati kod nas na njuškalu čak po većoj cijeni nego što ste platili na navedenoj stranici (za usporedbu GTA V nije više od 100kn, a na njuškalu...) .. također postoji alternativni način "kupovine" digitalnog oblika igara od drugih igrača koji kupljenu igru sa PS Store-a shareaju tj. dijele..

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zagizag kaže...

Poštovani,

 

Molim za pomoć. Kupio bi PS3 za osnovnoškolca. Ideja je da je modificiran. Što bi preporučili za kupnju?

 

Gledao sam novu verziju ovdje http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-12gb-500gb-2095.00-kn-kartica-oglas-17177750

 

PS3 SUPER SLIM 500GB slim + COBRA ODE modifikacija

Cijena za PS3 500GB + Cobra Ode mod. + SWAP disk i originalna igra:2995kn

 

Možda rabljeno poput ovoga http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-160gb-cobra-ode-chip-om-ofw4.55-200-igara-oglas-17362874

 

Molim da preporučite koju opciju, ovdje ili na PM neki drugi link sa Njuškala.

 

 

Hvala unaprijed.

 Gledaj to ovisi o tebi dal hočeš nov ili rabljeno sa 200 igara i bez muke oko skidanja i snimanja istih.

 

Cijena je prevelika za obje konzole, spusti barem ovog za 2300 na 2000, a ako novci nisu nikakav problem (mada sumnjam da bi netko samo tako dao 300,400,500 kn) uzmi sa njuške sa već nasnimanim igrama. Samo konzola mora biti novija slim, da ne kupiš staru phat verziju. Najbolje da tražiš u svojoj županiji i osobno isprobaš i pogledaš . Od kud si pa malo pronjuškamo?

Chill Now And Forever
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice