PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.196.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Hval obojici puno na odgovorima. Sviđa mi se ova rabljena konzola koju sam linkao. Mogu je pogledati osobno, slim 160GBverzija, ima hrpu igara gore i dosta opreme.

 

Ako je PS3 sa Cobra ODE može li se igrati online u multiplayeru?

 

Softver je 4.55

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 11:10 (Zagizag).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Nisam siguran al mislim da je najnoviji soft 4,75 tako da se raspitaj malo, može se igrati ali riskiraš ban ja sam imao i igrao sam online

 

Moraš spustit u cijenu ps4 kupiš za 2000

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 11:14 (keky911).
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
kolak17 kaže...
Zagizag kaže...

Poštovani,

 

Molim za pomoć. Kupio bi PS3 za osnovnoškolca. Ideja je da je modificiran. Što bi preporučili za kupnju?

 

Gledao sam novu verziju ovdje http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-12gb-500gb-2095.00-kn-kartica-oglas-17177750

 

PS3 SUPER SLIM 500GB slim + COBRA ODE modifikacija

Cijena za PS3 500GB + Cobra Ode mod. + SWAP disk i originalna igra:2995kn

 

Možda rabljeno poput ovoga http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-160gb-cobra-ode-chip-om-ofw4.55-200-igara-oglas-17362874

 

Molim da preporučite koju opciju, ovdje ili na PM neki drugi link sa Njuškala.

 

 

Hvala unaprijed.

 Smatram da je suludo dati iznos od 2995 kn za modificiranu PS3 konzolu kako ste naveli, iako je to samo moje subjektivno mišljenje.

Moj savjet bi bio kupiti na Njuškalu konzolu PS3 Super Slim 500GB, kojih se moze naći u izvrsnom stanju do 1200-1300kn i ostane vam 1500-1600 kn (ako uzmemo u obzir da bi kupili modificiranu konzolu za 2995kn).. zatim, igre se mogu naći relativno jeftino za par funti, za primjer cu Vam dati stranicu http://www.game.co.uk/ na kojoj slobodno sve igre koje nađete možete kupiti pre-owned koje su dosta jeftinije od novih pošto sam hrpu igri kupio i SVE su ispravne i rade dan danas, znači za onih 1500-1600kn što bi vam ostalo ukoliko bi uzeli konzolu na njuškalu, za 400-500-ak kn možete nakupovati orginal igri, koje se mogu igrati i online sa drugim igračima što se na modanoj konzoli mislim ne može (nisam 100% siguran), a isto tako uvijek možete te igre i prodati ili mjenjati kod nas na njuškalu čak po većoj cijeni nego što ste platili na navedenoj stranici (za usporedbu GTA V nije više od 100kn, a na njuškalu...) .. također postoji alternativni način "kupovine" digitalnog oblika igara od drugih igrača koji kupljenu igru sa PS Store-a shareaju tj. dijele..

A što to znaći pre-owned?

jer vidim da su dosta cijene jeftinije ako je pre-owned

I dal kad ih platim dolaze brzo ili se mora dosta čekat kad su pre-owned?

Skužio pre-owned znači da je rabljena.

E sad ako si kupovao tamo rabljene dali su izgrebane ili su kao nove?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 11:17 (silasara2).
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

ja stalno kupujem rabljene igre u gamestop ili cex. ne mogu rec da je igra izgrebana, vidi se da je rabljena, s time dolazi i takvo stanje cd/dvd/BD-a, oni ni ne kupuju od nekog rabljeno ako je necitljiv disk.

zasad nisam imao nikakvih problema a igre uglavnom placam 5-8e max. npr uzeo sam neki dan PES 2013 za 1.5e, GT5 za 7e itd, FIFA13 za 0.75e, uncharted3 4e ..

PS3 super slim sa jednim kontrolerom bez diska je kostao 105 (imao sam hrpu 2.5" diskova doma), dobio sam 1 godinu garancije na njega. bio bi lud kupovat ovo  za 3k kuna

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 18:59 (nixass).
10 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Tako je, pre-owned je polovna/rabljena igra.. igre dolaze 6-10 dana nakon narudzbe, neovisno koliko igara kupiš 1 ili 10 polovnih ili novih, poštarina ti je nekih 20-25kn.. igre koje sam do sada uzimao su došle bez ikakvog oštečenja, znači skoro kao nove i daju 28 dana garancije na tu polovnu igru dok na nove igre mislim da daju 1 godinu garancije, nisam u potpunosti siguran, znam da neka garancija uglavnom ima, nakon svake kupnje dobije se par pennija koji se mogu koristiti prilikom slijedece kupnje (zadnji put za 4 kupljene polovne igre dobio sam 0,58£).. zadnji firmware je 4.76, sa tim Cobra ODE mislim da bi mogao igrati online ali sa velikom vjerojatnosti da ce konzola dobiti ban

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 17:22 (kolak17).
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

@silasara2

 

https://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/HubArticleView?hubId=312798&articleId=312799&catalogId=10201&langId=44&storeId=10151

 

Tu ti je opisan tretman GAME-a prema rabljenim igrama. Ukratko: ako je cd slučajno izgreban, polira ga se i vraća u skoro perfektno stanje, a kutije ako su previše razvaljene dobiješ nove.

 

Ja sam uzeo dvije rabljene igre s GAME-a i obje su bile kao nove. Tip top kutije, tip top diskovi.

 

Dostava je oko 2.95 funti i plaća se ta cijena neovisno uzeo ti 1 igru ili 10, tako da ako planiraš u kratko vrijeme kupiti više igara, bolje ih je odmah uzeti sve odjednom. Igre stižu za nekih tjedan dana otprilike i na svaku dobiješ 12 mjeseci garancije ako ima problema.

 

Osim od tu, često se isplati popratiti akcije koje budu na PSN storeu gdje se digitalno daju naći igre za 50ak kuna, čak i niže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
nixass kaže...

ja stalno kupujem rabljene igre u gamestop ili cex. ne mogu rec da je igra izgrebana, vidi se da je rabljena, s time dolazi i takvo stanje cd/dvd/BD-a, oni ni ne kupuju od nekog rabljeno ako je necitljiv disk.

zasad nisam imao nikakvih problema a igre uglavnom placam 5-8e max. npr uzeo sam neki dan PES 2013 za 1.5e, GT5 za 7e itd, FIFA13 za 0.75e, uncharted3 4e ..

PS3 super slim sa jednim kontrolerom bez diska je kostao 105 (imao sam hrpu 2.5" diskova doma), dobio sam 1 godinu garancije na njega. bio bi lud kupovat ovo  za 3k kuna

 A na cex kažu da ne šalju igre van Irske

15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

 

PS3, igra je Crash Bandicoot 3 Warped, kad hoću napraviti Save traži me Memory Crad, što ne bi PS to trebao Save-ati na hdd?

 

Jel igra netko ovi igru?

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2015 18:15 (Srednji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozz...

 

Dali ima netko u okolici Osijeka, da porpavlja ps3... 

 

Prijatelju je otisao " multiman " Ne mogze vise da ucitava piratske igre... ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Multiman je program, dal učitava starije igre?

Chill Now And Forever
10 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Srednji kaže...

Pozdrav svima,

 

PS3, igra je Crash Bandicoot 3 Warped, kad hoću napraviti Save traži me Memory Crad, što ne bi PS to trebao Save-ati na hdd?

 

Jel igra netko ovi igru?

 Za Ps1 i Ps2 igre moraš napraviti virtualne memorijske kartice.

14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav,
Kupio sam rabljeni PS3 i imam problem sa kontrolerom. Naime, lijevi analog se ne vraca u sredisnju poziciju nego ostaje zaglavljen u stranama. Dali znate neki mozda neki ducan ili nesto koji popravlja takve stvari ili postoji neki fix za to?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovor
stunjanino kaže...
Pozdrav,
Kupio sam rabljeni PS3 i imam problem sa kontrolerom. Naime, lijevi analog se ne vraca u sredisnju poziciju nego ostaje zaglavljen u stranama. Dali znate neki mozda neki ducan ili nesto koji popravlja takve stvari ili postoji neki fix za to?

 Sumnjam da netko to servisira, pošto je to ajmo reći potrošna roba.. najisplativije je kupiti na ebayu za par $ kompletno cijeli analog i pogledat tutorial na yt kako zamjeniti da se nesto ne ošteti ili ne pokida ili kupiti za 20$ novi orginal joystick

8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Jel mi moze neko reci kako da skinem igre a da ih nemoram kupovat
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
RoniCar kaže...
Jel mi moze neko reci kako da skinem igre a da ih nemoram kupovat

 Google sve zna ps3

8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
stunjanino kaže...
Pozdrav,
Kupio sam rabljeni PS3 i imam problem sa kontrolerom. Naime, lijevi analog se ne vraca u sredisnju poziciju nego ostaje zaglavljen u stranama. Dali znate neki mozda neki ducan ili nesto koji popravlja takve stvari ili postoji neki fix za to?

 

Možemo se dogovoriti pa pogledati kontroler,mogu ti pokušati zamijeniti tu lijevu palicu

 

Ako si zainteresiran javi se na PM

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 12:42 (nbdy32).
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

pozdrav svima imam jedno pitanje u vezi podizanja konzole sa 3.41 (koju trenutno imam na konzoli ) da bih mogao igrati igre (skinute sa interneta ) trebam podici software na 3.55, ali konzola mi to ne dozvoljava, pise da mogu samo podici na 3.56 ili veci. Dali netko ima iskustva u tome? hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 20:13 (ziguj).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Tek sam dobio ps3 onaj od tele 2, zasto je uzasan internet browser od njega, sve ostalo je super.

Video na youtubeu steka nemilo a slika je katastrofa na browseru. Igre i glavni meni izgledaju super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Nisam bas na ti s plejkama pa imam pitanje. Susjed ima slim trojku sa 12gb. Htio bi igrat GTA V online, ali ne moze jer treba instalirat neki update, a za to nema mjesta na hardu. Da li je moguce taj update instalirati na usb ili prenosni hard, bude to funkcioniralo? 

Ili bi najbolje bilo da uzme veci hard? Ako moze neka preporuka. Gledam na jutubu, zamjena nije tako komplicirana

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok,

 

Vec duze vrijeme gledam na netu kako jailbrekati ps3 ali nikako da skuzim pa dali bi mi neko mogao objasniti to na HRVATSKOM za noobove.

Trenutna verzija je 4.76

Ps3 super slim

 

Hvala unaprijed i lijep pozdrav

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
karlo125 kaže...

Bok,

 

Vec duze vrijeme gledam na netu kako jailbrekati ps3 ali nikako da skuzim pa dali bi mi neko mogao objasniti to na HRVATSKOM za noobove.

Trenutna verzija je 4.76

Ps3 super slim

 

Hvala unaprijed i lijep pozdrav

Nema noobovskog jb za super slim, badava več duže vrijeme gledaš... samo cobra ode modifikacija koja je po mom mišljenju preskupa i ne isplati se. Imaš temu tu na forumu pa prolistaj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2016 14:05 (dalja46).
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

imali kakih vijesti u hakerskim grugovima kad bi se i najnoviji PS tj super slim mogao JB samo softverski....mozda kad prestane podrska za njega?za koju godinu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Imam 2 kontrolera 1 radi drugi mora da se puni ja stavim da se napuni on se napuni ali ne da se ukljuci zasto?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bok,da cas sve pitam koliko se isplati kupiti sada ps3
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Probaj ga ukljucit kablom za punjenje
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
jel vama radi PSN? ja se ne mogu ulogirati
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Gdje bi bilo najjeftinije i najsigurnije naruciti ps3 joystick? Narucivao sam preko ebay-a ali mi je dosao joy koji nije original.

Da li mi treba neki poseban kabal s kojim cu punit ps3 preko pc-a ili moze i obicni min usb?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
nabava.net

obican usb kabel za ps3 joystik
Iron Maiden
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zašto kada upalim ps3 imam boje i krenem igrati GTA IV nema boje crno bijela slika
Nemam LCD TV
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Antisa121 kaže...
Zašto kada upalim ps3 imam boje i krenem igrati GTA IV nema boje crno bijela slika
Nemam LCD TV

 Gta IV je inače presiva igra, možda ti se samo čini jer imaš stariji TV. 
Pokušaj svakako promjenit Scart kabel (pretpostavljam da ne koristiš HDMI)

EUNE: RayzCRO _-_-_ PSN: RayzCRO
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice