PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.196.817
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
ok.
zanima me kolko vrijedi taj moj PS3 super slim 230GB sa svim kablima i 2 joysticka, igre: gta v, watch dogs, minecraft, resistance 2, gran turismo 5, alpha protocol, tekken 6/soul calibur 4, little big planet 3?
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

kupujem polovni ps3 pa imam neka pitanja

dali za igranje online trebam plaćati onu godisnju pretplatu

 

na šta obratiti pažnju pri kupovinu ps3 ultra slim 12gb?

kad kupim polovnu ps3 igru na blurayu jel mogu biti ikako prevaren?jel treba samo gledati
da je BD očuvan fizicki?

jel mi dosta 12GB?kad kupim npr GTA5 odigrao bih njega do kraja pa tek onda presao na drugu
igru..

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 20:37 (GSP).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
GSP kaže...

kupujem polovni ps3 pa imam neka pitanja

dali za igranje online trebam plaćati onu godisnju pretplatu

 

na šta obratiti pažnju pri kupovinu ps3 ultra slim 12gb?

kad kupim polovnu ps3 igru na blurayu jel mogu biti ikako prevaren?jel treba samo gledati
da je BD očuvan fizicki?

jel mi dosta 12GB?kad kupim npr GTA5 odigrao bih njega do kraja pa tek onda presao na drugu
igru..

za online igranje se netreba nista placat samo se spojis na net i igras, a pretplata sluzi za nesto drugo.

ako mislis gta 5 igrat online nece ti bit dovoljno 12 gb jer sam ja probao, za ofline ima dovoljno mjesta ali cim se spojis na net igra skida dodatne nadogradnje

11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

odakle kupovati polovne igre izvana? 

 

vidio sam ovo game.co.uk 

 

jel kupuje tko od tamo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
GSP kaže...

odakle kupovati polovne igre izvana? 

 

vidio sam ovo game.co.uk 

 

jel kupuje tko od tamo?

Kupujem ja odatle i nema nikakvih problema

10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

obtain ip adress i connection - successful, psn i nat type - failed, kak to sloziti? nemrem se ulogirati ni igrati online

Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

spojio sam ps3 putem hdmi na full hd tv i imam problem kad igram gta4 ...nakon cca 1h igranja javlja mi se da me peku oci..a to mi se nikad nije desavali na pc igrama...jel trebam mozda nest naredit u opcijama

 

i kako je bolje spojit ps3i tv putem onih cincova crveni bjeli zuti ili putem hdmi

8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
GSP kaže...

spojio sam ps3 putem hdmi na full hd tv i imam problem kad igram gta4 ...nakon cca 1h igranja javlja mi se da me peku oci..a to mi se nikad nije desavali na pc igrama...jel trebam mozda nest naredit u opcijama

 

i kako je bolje spojit ps3i tv putem onih cincova crveni bjeli zuti ili putem hdmi

 Naravno da je bolje sa HDMI-om,podesi malo opcije,to te i trebao pitati na početku za brightness i veličinu ekrana ...

10 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Moze li se ps3 konzola prenjeti preko granice u drugu zemlju. U pitanju je polovna moja licno pokvarena pokvario se laser :-)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Da,ja sam u Sloveniju išao preko zimskih praznika ...oni uopće to ne gledaju na granici.to je isto kao mobitel ...
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Hvala ti puno na informaciji :-)
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Postoji li kakav način da se igraju jogurt verzije igre na PS3, a da ne idu preko eksternog HDD-a? 

I koja verzija FW-a mora biti da bih mogao uspješno igrati jogurt verzije. 

Konkrentno me zanima Gran Turismo i novi NFS. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Momci, postoji li neki domaći forum vezan za ps3 kao sto je bio nekada cro-ps3.net? Znam da ih je bilo jos, ali ne mogu se sjetiti tih imena.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Ekipa, stigao ps3.. Posto sam masu igara propustio jel tamo od 2007 pa nadalje, zamolio bi vas za top igre koje bi valjalo prvo zagrijati :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Jeti kaže...
Ekipa, stigao ps3.. Posto sam masu igara propustio jel tamo od 2007 pa nadalje, zamolio bi vas za top igre koje bi valjalo prvo zagrijati :)

 FIFA 16

GTA V

 

eto moj doprinos 

11 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Jeti kaže...
Ekipa, stigao ps3.. Posto sam masu igara propustio jel tamo od 2007 pa nadalje, zamolio bi vas za top igre koje bi valjalo prvo zagrijati :)

 Red dead redemption,La noire,Infamous 1-2,Uncharted serijal,The last of us...

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
silasara2 kaže...
GSP kaže...

odakle kupovati polovne igre izvana? 

 

vidio sam ovo game.co.uk 

 

jel kupuje tko od tamo?

Kupujem ja odatle i nema nikakvih problema

A gdje da kupim povoljnu polovnu ps3 slim konzolu sa cca 350gb vanjskog hdd-a za samo cca 600 kuna???

Naime, na game.co.uk su baš takve cijene za ps3 konzole, ali mi je ne žele prodati, jer kažu da takva ps3 konzola premašuje njihov limit težine za njihove međunarodne pošiljke.

Zato me zanima zna li netko za neku dobru firmu u EU-u tipa "Game-a" gdje mi neće raditi kao tu probleme i gdje će mi bez problema prodati ok polovnu ps3 slim konzolu sa vanjskim hdd-om???

Spreman sam platiti do 800-900 kn.

Pazi što želiš, moglo bi ti se ostvariti!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 22:50 (Nochobdija 00).
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Imaju li dodatne postavke/kalibracije vidio sam nesto za hdmi.. Tj postoji li kakva podesavnja za generalno bolju sliku..?

Igram recimo fifu 16 na 82cm hd ready tv-u.. Nekako mi slika nije to to antialaising ili vec kako se zove.. Nepravilne crte objekata..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam ps3 slim 120 gb jailbrekan

kada pokrenem fan control temperatura CPU mi je 65 a temperatura RSX 45

nakon pol sata do sat igranja jednostavno se pregrije i ugasi konzola

promjenio sam pastu ali opet ista stvar

sad neznam zasto je temperatura cpu tako velika, a graficki cip 20 stupnjeva niza. 

probao sam igrat 20 min i temp cpu se popne na 75 a temp rsx 52

dal bi promjena paste ispod IHS rjesila stvar il nest drugo j..e procesor?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Nochobdija 00 kaže...
silasara2 kaže...
GSP kaže...

odakle kupovati polovne igre izvana? 

 

vidio sam ovo game.co.uk 

 

jel kupuje tko od tamo?

Kupujem ja odatle i nema nikakvih problema

A gdje da kupim povoljnu polovnu ps3 slim konzolu sa cca 350gb vanjskog hdd-a za samo cca 600 kuna???

Naime, na game.co.uk su baš takve cijene za ps3 konzole, ali mi je ne žele prodati, jer kažu da takva ps3 konzola premašuje njihov limit težine za njihove međunarodne pošiljke.

Zato me zanima zna li netko za neku dobru firmu u EU-u tipa "Game-a" gdje mi neće raditi kao tu probleme i gdje će mi bez problema prodati ok polovnu ps3 slim konzolu sa vanjskim hdd-om???

Spreman sam platiti do 800-900 kn.

Zanimljivo, nitko na ovom forumu nema pojma za stranog web prodavača osim game.co.uk, koji mi ne želi poslati ps3 konzolu u Hrvatsku "jer je sama konzola sa hdd-om i kontrolerom teža od 3 kila dok oni imaju "ugovor sa dostavljačem da ne šalju međunarodne pošiljke teže od jedne kile". Kad ja prije cca mjesec dana od njih naručio pravu hrpu DVD-ova i izmjerio im težinu koja je btw., bila teža od 1 kg. OK, ne žele sa mnom poslovati jer živim u guzici EU-a, pa makar pri tome bili notorni lažljivci i ljigavci, jer da žele mogli bi mi preko standardnog royal maila bez garancije i i bez ikakvih problema poslati traženu konzolu! Tako sam od Engleza milijun puta kupovao, pa čak i Nintendo 3ds konzolu sa njenim piratskim dodatkom za igranje igara. I nikada nijedan problem a sad sami od sebe izmišljaju usrane laži!!! Pa reci iskreno čovječe da sa mnom ne želiš poslovati, a ne da izmišljaš svakakve gluposti!

Ali, ipak mi je još i više zanimljivije što me na ovom forumu ignoriraju baš svi korisnici i ne žele, ili možda ipak NE MOGU pomoći pa moram doći sam do rješenja tipa "idi preko google-a na gamestop.it te tamo ukljući googlovu postavku za prijevod sa talijanskog na hrvatski i doći ćeš do svog riješenja." Sramota!!!

Indikativno je da sam ovdje već 3-4 puta tražio pomoć koju nikada nisam dobio, dok kad god odem na forum.hr uvijek dođem i do pomoći i do rješenja. Sramota BUG-ovci!!!

Ne znam ćemu uopće služite osim za balavo hvalisanje tko ima bolji mobitel, laptop ili smartphone! Za pomoći sigurno niste!

 

Pazi što želiš, moglo bi ti se ostvariti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 17:22 (Nochobdija 00).
13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovako imam problem. Imam ps3 slim 120 gb modificiran. U zadnje vrijeme se grijo dosta tako da bi nakon sat vremena igranja sam se ugasio. Kad bi ga ponovo upalio, ps je radio restor i opet normalno se moglo igrat. Zadnji put kad se ugasio i kad sam ga upalio radio je restore ali nije mogo napravit vec se restarto i ponovo radio restor i tako u nedogled. Izvadim ja hard i spojim na komp i napravim format, vratim u ps3 i on mi napise da mora napravit format sto je i napravio, nakon restarta kaze da nema FW da stavim 4.78 ili noviji. Skinem ja 4.78 i on krene pripremu i kad je napravio 100 posto treba se restartat i tu nastaje problem. NEMA vise slike na tv-u iako tv skuzi da je konzola upaljena, ali slike nema. zelena ledica na ps3 svijetli, nakon dugog pritiska power tipke cuju se bip-ovi ali slike i dalje nema. Sto se moglo desit i dal ima ljeka za to il da ju zafitiljim u tri PM?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Imam problem sa ps3 slim verzijom.
Nakon 2-5 minuta nakon uključenja
u lijevom gornjem kutu mi piše da se sistem naglo pregrijao te se ps3 isključuje sam.Na dodir ps3
nije bio vruć.Što mogu učiniti da to popravim.
PROTIV
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
turista kaže...
Imam problem sa ps3 slim verzijom.
Nakon 2-5 minuta nakon uključenja
u lijevom gornjem kutu mi piše da se sistem naglo pregrijao te se ps3 isključuje sam.Na dodir ps3
nije bio vruć.Što mogu učiniti da to popravim.

 Bilo bi dobro da promjeniš pastu.

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
turista kaže...
Imam problem sa ps3 slim verzijom.
Nakon 2-5 minuta nakon uključenja
u lijevom gornjem kutu mi piše da se sistem naglo pregrijao te se ps3 isključuje sam.Na dodir ps3
nije bio vruć.Što mogu učiniti da to popravim.

Nema veze kaj na dodir plejka nije vruća.

U večini slučajeva to je pregrijavanje cpu-a koji se rješava skidanjem ihs-a sa procesora, čiščenjem stare termalne paste između procesora i ihs-a, stavljanjem nove i sklapanjem svega natrag. Ali ti nebi preporučao da radiš sam jer imaš velike šanse da oštetiš procesor ili koji kondenzator okolo procesora a onda bye bye plejka.

Daljnje korištenje plejke ne preporučam jer uskoro slijedi ylod.

13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jel neko zna sto bi bio problem kod ps3 super slim 500 gb kad se upali radi 1-2 minute i samo se ugasi sam od sebe?

jel to mozda problem napajanja ili nesto drugo?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
silasara2 kaže...

Ovako imam problem. Imam ps3 slim 120 gb modificiran. U zadnje vrijeme se grijo dosta tako da bi nakon sat vremena igranja sam se ugasio. Kad bi ga ponovo upalio, ps je radio restor i opet normalno se moglo igrat. Zadnji put kad se ugasio i kad sam ga upalio radio je restore ali nije mogo napravit vec se restarto i ponovo radio restor i tako u nedogled. Izvadim ja hard i spojim na komp i napravim format, vratim u ps3 i on mi napise da mora napravit format sto je i napravio, nakon restarta kaze da nema FW da stavim 4.78 ili noviji. Skinem ja 4.78 i on krene pripremu i kad je napravio 100 posto treba se restartat i tu nastaje problem. NEMA vise slike na tv-u iako tv skuzi da je konzola upaljena, ali slike nema. zelena ledica na ps3 svijetli, nakon dugog pritiska power tipke cuju se bip-ovi ali slike i dalje nema. Sto se moglo desit i dal ima ljeka za to il da ju zafitiljim u tri PM?

 Isti problem sam i ja imao i tek nakon što smo ponovo napravili Flash sve je proradilo kako treba....p.s. sva sreća pa sam saćuvao kopiju bios-a. Uglavnom sada radi ok...

 

14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
MajstorX kaže...
silasara2 kaže...

Ovako imam problem. Imam ps3 slim 120 gb modificiran. U zadnje vrijeme se grijo dosta tako da bi nakon sat vremena igranja sam se ugasio. Kad bi ga ponovo upalio, ps je radio restor i opet normalno se moglo igrat. Zadnji put kad se ugasio i kad sam ga upalio radio je restore ali nije mogo napravit vec se restarto i ponovo radio restor i tako u nedogled. Izvadim ja hard i spojim na komp i napravim format, vratim u ps3 i on mi napise da mora napravit format sto je i napravio, nakon restarta kaze da nema FW da stavim 4.78 ili noviji. Skinem ja 4.78 i on krene pripremu i kad je napravio 100 posto treba se restartat i tu nastaje problem. NEMA vise slike na tv-u iako tv skuzi da je konzola upaljena, ali slike nema. zelena ledica na ps3 svijetli, nakon dugog pritiska power tipke cuju se bip-ovi ali slike i dalje nema. Sto se moglo desit i dal ima ljeka za to il da ju zafitiljim u tri PM?

 Isti problem sam i ja imao i tek nakon što smo ponovo napravili Flash sve je proradilo kako treba....p.s. sva sreća pa sam saćuvao kopiju bios-a. Uglavnom sada radi ok...

 

Kao što sam mu i ja rekao jer je konzola bila kod mene. Nemožeš popravit konzolu jer nema original biosa skinutog sa Nor Čipa nažalost. Da ima riješilo bi se.

Ovak prodat za dijelove.

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
MajstorX kaže...
silasara2 kaže...

Ovako imam problem. Imam ps3 slim 120 gb modificiran. U zadnje vrijeme se grijo dosta tako da bi nakon sat vremena igranja sam se ugasio. Kad bi ga ponovo upalio, ps je radio restor i opet normalno se moglo igrat. Zadnji put kad se ugasio i kad sam ga upalio radio je restore ali nije mogo napravit vec se restarto i ponovo radio restor i tako u nedogled. Izvadim ja hard i spojim na komp i napravim format, vratim u ps3 i on mi napise da mora napravit format sto je i napravio, nakon restarta kaze da nema FW da stavim 4.78 ili noviji. Skinem ja 4.78 i on krene pripremu i kad je napravio 100 posto treba se restartat i tu nastaje problem. NEMA vise slike na tv-u iako tv skuzi da je konzola upaljena, ali slike nema. zelena ledica na ps3 svijetli, nakon dugog pritiska power tipke cuju se bip-ovi ali slike i dalje nema. Sto se moglo desit i dal ima ljeka za to il da ju zafitiljim u tri PM?

 Isti problem sam i ja imao i tek nakon što smo ponovo napravili Flash sve je proradilo kako treba....p.s. sva sreća pa sam saćuvao kopiju bios-a. Uglavnom sada radi ok...

 

A jel nepase bios sa druge konzole da je isti model?

Samo pitam

14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ne paše.

Kod čekiranja dumpa nor čipa ima 138 provjera. ako jedna nije dobra dogodi se brick kod flashanja.

No tebi se nije dogodio brick kod toga nego kod updatea ako sam dobro polovio. Ali dođe ti na isto. Brick je i ne možeš si pomoći bez originalnog ispravnog dumpa nor čipa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice