PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.194.549
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Paolo Maldini, uspjeli smo i evo sve radi odlično. Hvala ti puno. Bilo je mučenje malo kako ubosti hdd da sjedne u ladicu u ps3. Sad mu sve igre rade. Bez tvoje pomoći ne bi prošlo. Hvala i svako dobro ti želim:)
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Paolo Maldini, uspjeli smo i evo sve radi odlično. Hvala ti puno. Bilo je mučenje malo kako ubosti hdd da sjedne u ladicu u ps3. Sad mu sve igre rade. Bez tvoje pomoći ne bi prošlo. Hvala i svako dobro ti želim:)
6 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
mariclius kaže...
Paolo Maldini, uspjeli smo i evo sve radi odlično. Hvala ti puno. Bilo je mučenje malo kako ubosti hdd da sjedne u ladicu u ps3. Sad mu sve igre rade. Bez tvoje pomoći ne bi prošlo. Hvala i svako dobro ti želim:)

 Ne spominji. Glavno da radi. Lp 

12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zna li netko koje su najduže singleplayer pucačine za ps3? Nešto kao far cray 4?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok moze sitna pomoc  ako itko zna u cem bi mogo biti problem ? imam na ps3 instaliran webman i putem vanjskog hard diska kad ubacim neku igru za ps3 radi bez greske...no htio sam neki dan odigrat par igra za ps2 i napravim na vanjskom disku folder ps2ISO i ubacim neki fajl u mapu koji je .iso no webman mi ga ne prikazuje u cem bi bio problem?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

ako moze pomoc,imam Sony PS3 Super Slim pri paljenju zelena lampica radi 2 sekunde i iskljuci se ,sta bi moglo biti 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

ako je rađen softmod - baci u smeće

ako je samo od sebe najčešće i prvo ventilator - ako ga ne registrira isključi a drugo - napajanje

12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav ekipa,

 

da li netko zna da li na PS3 radi Logitech F710 wireless gamepad. Da li treba neki poseban converter?

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
PS3 - Pitanja i odgovori

 

ekipa jel zna netko jel se možda negdje iznajmljuju konzole, u biti zanima me za Osijek, ali ovako i inače jel ima gdje takvih stvari? nisam nikad čuo da ima tako nešto, a zanima me jel bi prešao ponovno red dead redemption na ps3, imam tu igru na svom accoutnu, dakle samo bi trebao konzolu, ulogirat se, skinit ju i da mi je jedno 10ak dana da ju pređem, platio bi naravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
dubko kaže...

Pozdrav ekipa,

 

da li netko zna da li na PS3 radi Logitech F710 wireless gamepad. Da li treba neki poseban converter?

 

Hvala unaprijed

 Radi, ali dolazi do prekida veze ako udaljenost od receivera i joypada malo veća (čitaj: pola metra do metar). Ako nemaš ništa drugo - poslužiti će i taj joypad uz jedan ogroman nedostatak: nema PS buttona = ne možeš izlaziti iz igara.

 

Inače, postoji postupak kako ga "aktivirati" na PS3. Ne radi plug & play. Pogle ovaj video i pročitaj komentare:

15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jel se isplati danas kupiti rabljeni ps3?

 

ili bi bilo bolje dodati duplo para pa uzeti ps4?

 

uzeo bi si plejku da povremeno odigram neku glupost, wormse, koju utrku i tako to  (nemam baš vremena) pa gledah da uzmem trojku.

 

na što bi morao pripaziti prilikom kupnje rabljene trojke? nikad nisam imao PS pa ne znam na što obratiti pažnju. Ista stvar s igrama, na što obratiti pažnju-je li disk izgreban ili nešto drugo?

 

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Gunner_V kaže...

jel se isplati danas kupiti rabljeni ps3?

 

ili bi bilo bolje dodati duplo para pa uzeti ps4?

 

uzeo bi si plejku da povremeno odigram neku glupost, wormse, koju utrku i tako to  (nemam baš vremena) pa gledah da uzmem trojku.

 

na što bi morao pripaziti prilikom kupnje rabljene trojke? nikad nisam imao PS pa ne znam na što obratiti pažnju. Ista stvar s igrama, na što obratiti pažnju-je li disk izgreban ili nešto drugo?

 

 Stvar ukusa...recimo ja sam kupio PS4 i nakon par igara sam ga prodao i sva sreća jer mu je pala potražnja ;)

 Sretniji sam sa svojim modanim PS3 Slim-om na kojem igram igre free (skinem sa interneta) i gledam filmotopiju i sve ostalo....

 Ako kupuješ PS3 prije svega zaboravi na sve koje su otvarane a nisu modane jer pitanje je zašto su uopće otvarane (ima garancijsku naljepnicu koja se ošteti kod otvaranja)

 PS3 Fat su najstarije i teško je naći neotvaranu a ove otvarane zaboravi

 PS3 Slim izgledaju sve isto ali se nedaju sve modificirati već samo određeni modeli a ineće su sve ok

 PS3 Ultra Slim - prekupa modifikacija inaće ok jer ako igraš samo originale jeftina solucija sa 500gb hardom - ima i sa 12Gb ali nije dovoljno pa treba nadokupiti hard

 

 Obavezno isprobati i da radi hdmi jer bez toga ajaj....

 

15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Jel može objašnjenje za modanje? Zašto je potrebno, jel se ne može koristiti "stock" verzija?

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
nbdy32 kaže...

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

 Link? Iskustva? Cijena?

8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Paolo Maldini kaže...
nbdy32 kaže...

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

 Link? Iskustva? Cijena?

 http://ps3xploit.com/ - sve ti piše,malo je zeznuta kombinacija prebacivanja igrica,ali i to prolazi ...

6 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
nbdy32 kaže...
Paolo Maldini kaže...
nbdy32 kaže...

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

 Link? Iskustva? Cijena?

 http://ps3xploit.com/ - sve ti piše,malo je zeznuta kombinacija prebacivanja igrica,ali i to prolazi ...

 Prva rečenica:

I will start this off with NO you can not jailbreak your PS3 SuperSlim Console

8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Opet te ne kužim,konzola se da modati,igre skinuti na nju,čak i igrati na PSN ...

 

I moram priznati da radi jako lijepo,sa han toolboxom samo eneblaš han i startaš igru i igraš ...

9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori


Apslutni sam laik za PS. Ali kontam da mi možete pomoći da ne dajem lovu nekome da mi snima igrice na konzolu. I da nije to neka mudrost.

Imam ps3 cech 2504 i na njemu irisman i multiman - nemam pojma koje su verzije tih programa.

Odmah da pitam kao pravi početnik je li to sad jailbreak?

Imamo već neke igrice na disku od 300 GB - prostora ima 150 GB.

Zanima me mogu li se "ubaciti" još neke igrice, kako to ide?

Ima li neko uputstvo kako se to radi?

Fol je što se ne znam tim terminima koristiti pa ne znam ni šta tražiti na netu.

Ima li negdje uputstvo kako se to radi i može li preporuka odakle se skidaju igrice za ps3?

 

hvala i pozz

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
tap3ah kaže...


Apslutni sam laik za PS. Ali kontam da mi možete pomoći da ne dajem lovu nekome da mi snima igrice na konzolu. I da nije to neka mudrost.

Imam ps3 cech 2504 i na njemu irisman i multiman - nemam pojma koje su verzije tih programa.

Odmah da pitam kao pravi početnik je li to sad jailbreak?

Imamo već neke igrice na disku od 300 GB - prostora ima 150 GB.

Zanima me mogu li se "ubaciti" još neke igrice, kako to ide?

Ima li neko uputstvo kako se to radi?

Fol je što se ne znam tim terminima koristiti pa ne znam ni šta tražiti na netu.

Ima li negdje uputstvo kako se to radi i može li preporuka odakle se skidaju igrice za ps3?

 

hvala i pozz

 Da normalno skineš negdje PS3 igre sa torrenta i presnimiš na harddisk jedino što za novije igre moraš instalirati novije verzije multiman-a i irisman-a. Dugo već nemam PS3 , ali mislim da je sve ostalo isto.

9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

1. Imaju li neke stranice ... mogu i torrenti s kojih skidate igrice za ps3?

(evo skužio sam  program vinspc .... pa prebacujem igru pomoću njega - smije li se s njim obrisati?)

 

2. Kako se brišu igrice sa hard diska na ps3?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Ja radio sa filezillom ...

 

Možeš obrisati igru u GAME,GAMES direktoriju,ali će ti od igre ostati instalacija na PS3 i savegamovi,to je najbolje brisati na ps3 ...

15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Imam ps3 slim sa 320gb + nešto igara ...
Ponude u PM
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 12:14 (tintin).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

econnrefused greska sta da radim

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
nbdy32 kaže...
Paolo Maldini kaže...
nbdy32 kaže...

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

 Link? Iskustva? Cijena?

 http://ps3xploit.com/ - sve ti piše,malo je zeznuta kombinacija prebacivanja igrica,ali i to prolazi ...

To za superslim nije prava modifikacija

    Will this jailbreak my SuperSlim?
  • NO, The closest thing we currently have to a CFW/Jailbreak is PS3Xploit v3 HAN. This will allow for PSX/PS2/PSP homebrew through emulation
  • Neznam, nisam probo al izgleda da nejdu ps3 igre nego samo ove sto pise
9 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
silasara2 kaže...
nbdy32 kaže...
Paolo Maldini kaže...
nbdy32 kaže...

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

 Link? Iskustva? Cijena?

 http://ps3xploit.com/ - sve ti piše,malo je zeznuta kombinacija prebacivanja igrica,ali i to prolazi ...

To za superslim nije prava modifikacija

    Will this jailbreak my SuperSlim?
  • NO, The closest thing we currently have to a CFW/Jailbreak is PS3Xploit v3 HAN. This will allow for PSX/PS2/PSP homebrew through emulation
  • Neznam, nisam probo al izgleda da nejdu ps3 igre nego samo ove sto pise

 Ja imam HAN na svojemu, rade i PS1, PS2, PSP i PS3 (igra koja ima samo disk verziju treba imati barem jedan update), digitalne rade bez problema.

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
pqweasdyxc kaže...
silasara2 kaže...
nbdy32 kaže...
Paolo Maldini kaže...
nbdy32 kaže...

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

 Link? Iskustva? Cijena?

 http://ps3xploit.com/ - sve ti piše,malo je zeznuta kombinacija prebacivanja igrica,ali i to prolazi ...

To za superslim nije prava modifikacija

    Will this jailbreak my SuperSlim?
  • NO, The closest thing we currently have to a CFW/Jailbreak is PS3Xploit v3 HAN. This will allow for PSX/PS2/PSP homebrew through emulation
  • Neznam, nisam probo al izgleda da nejdu ps3 igre nego samo ove sto pise

 Ja imam HAN na svojemu, rade i PS1, PS2, PSP i PS3 (igra koja ima samo disk verziju treba imati barem jedan update), digitalne rade bez problema.

daj mi reci jesi probo vanjski HDD spojit na njega i ako su igre na vanjskom HDD dali rade? jer ima susjed slim model jailbrekan i vanjski hard i na njemu igre, pa dok bi ga usteko dal bi radile?

6 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam u sobi neku staru samsung televiziju ali nije lcd nego ona debela.Mogu li kako spojiti ps3 na nju?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
silasara2 kaže...
pqweasdyxc kaže...
silasara2 kaže...
nbdy32 kaže...
Paolo Maldini kaže...
nbdy32 kaže...

Ne kužim zašto otvaranu konzolu NE ???

 

Inače i superslimovi se modgu moddat po novome,tako da loše si upućen ...

 Link? Iskustva? Cijena?

 http://ps3xploit.com/ - sve ti piše,malo je zeznuta kombinacija prebacivanja igrica,ali i to prolazi ...

To za superslim nije prava modifikacija

    Will this jailbreak my SuperSlim?
  • NO, The closest thing we currently have to a CFW/Jailbreak is PS3Xploit v3 HAN. This will allow for PSX/PS2/PSP homebrew through emulation
  • Neznam, nisam probo al izgleda da nejdu ps3 igre nego samo ove sto pise

 Ja imam HAN na svojemu, rade i PS1, PS2, PSP i PS3 (igra koja ima samo disk verziju treba imati barem jedan update), digitalne rade bez problema.

daj mi reci jesi probo vanjski HDD spojit na njega i ako su igre na vanjskom HDD dali rade? jer ima susjed slim model jailbrekan i vanjski hard i na njemu igre, pa dok bi ga usteko dal bi radile?

 Nisam,nažalost prekratko je bila konzola kod mene da bi isprobao sve ...

8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Plaćeno kaže...

Imam u sobi neku staru samsung televiziju ali nije lcd nego ona debela.Mogu li kako spojiti ps3 na nju?

 Kablom ??? ;-)

 

 

Imaš kabel PS na 3 činča,pa s njime ...

 

Jedino ako ti je plejka bila spojena HDMI-em morat ćeš resetirati video postavke (držanje power tipke dok ne bipne) ...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice