Ps3 problem u ucitavanju igara

poruka: 13
|
čitano: 1.618
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

 

Postovani,kupio sam od prijatelja ps3 sa cipom ,moguce bi trebalo biti igrati igre skinute s neta,no kao da su igre pohranjene na hdd-u jednostavno isparile,a kad idem na onaj "ROGER"javlja mi neku gresku.Prijatelj kaze da je rekao da je kod njega bilo sve u redu.Pomognite,ucem je problem ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

mislim da sam updejtao rogero na 4.60 verziju pa je zbog tog,dali može biti zbog tog ??

kako ga vratiti na staro ??

molim vas pomozite,djete samo što ne plaće  :(

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

Jesi siguran da nisi instalirao official 4.60 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ps3 problem u ucitavanju igara

nisam siguran jer ne razumijem se uopće u ps3

vjerojatno jesam jer sam instalirao neke update koje je ps sam odabrao.

o čem je riječ ako sam instalirao official 4.60 ??

hvala

12 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

Ako si instalirao official onda si izgubio jailbreak i vise nemozes igrat igre skinute sa interneta. Provjeri dali imas u ps3 meniju folder pod imenom instal package file

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

Ne nema Instal package,što sad,ponovno u servis ili mou to kako sam ??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

Morat ces je opet nosit u servis, cijena downgrade i jailbreaka je od 200kn pa nadalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ps3 problem u ucitavanju igara

a što ovdje treba ? samo downgrade ?? a kako da serviser ne postavi neku zaštitu ,a ne da se to dade tak jednostavno shebat update-om ??

12 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

Trebat ce ti otvoriti konzolu i popocu flashera napraviti downgrade na 3.55 a sa njega napraviti najnoviji jailbreak tj staviti cfw 4.60 . A sto se tice zastite treba samo iskljuciti automatic update i treba znat da se update iz menija ne instalirava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

da,sad mi je jasno.Nikad ranije nisam imao ps pa nisam imao potrebe naučiti više o njem već sam prčkao po njemu onak ....pa to je kao nekisatelitski prijemnik koji updejta nešt što treba.

Hvala na odgovorima,no samo ako sam još dobro razumio ,sve zajedno će me koštati  oko 200kn ??

 

Znači i taj downgrade i jailbrake ??

 

Još jedanput hvala !

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

Oko 200kn zavisi di, napravice ti downgrade ,jailbreak i pocistiti ps3 od prasine i staviti novu pastu na cpu i gpu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ps3 problem u ucitavanju igara

evo,zvao sam servis koji je ugrađivao,čip prvi puta u ps3 i sad mi tip kaže da ga ne može vratiti ili downgrejdati.

 

Prvo me pitao dal smo ga možda updejtali,ja sam potvrdno odgovorio i onda mi je rekao da se sad to više ne može.

 

Zanima me zašto se sad ne može i dal ipak ima nade za taj moj ps3,kad ste mi vi rekli da je to moguće izvesti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ps3 problem u ucitavanju igara
Pozdrav, imam problem pa eto da vidim jel vi mi sta mozete reci. Imam ps3 500 gb fat, kad upalim sve pet ali kad hocu pokrenuti igricu on pokrene i odmah se ugasi nakon svega 2-3 sek..pa sad ako mi sta tko moze savjetovati
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice