PS3 vs. Xbox 360 zaključana tema

poruka: 199
|
čitano: 104.165
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
PS3 vs. Xbox 360

tu napišite svoja mišljenja o ove dvije konzole, mane, prednosti i kao što u naslovu piše koji je bolji

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

PS3 vs Xbox = PC wins

jeeeej

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
nadimak888 kaže...

PS3 vs Xbox = PC wins

jeeeej

  ne piše pc nego ps3 vs. xbox 360
Shady in the house
16 godina
offline
PS3 vs. Xbox 360

Xbox360 = limitirani PC zapakiran ko konzola Belji se

No ok..   mislim da je najbolje uzeti Nintendo Wii trenutno!

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
Nintendo Wii vs. pS3 vs. Xbox360
pa tko pobjeđuje :S

pa PC naravno
Shady daj malo pretraži forum vijet ćeš da na to pitanje biva nađen odgovor!!!!!
Viva la vida
16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Ovisi kaj ti treba. Nema smisla kupovati PS3 ako nemaš 107 cm FULL HD TV, barem ja to nikad ne bih učinio. Također, ako već imaš takav TV, onda nema smisla uzimat XBox, jer je slika lošija, što je i očito, jer ipak BlueRay disk ima 60 giga, a DL 8. Ako si pirat, i ne misliš kupovat originale, onda definitivno XBox, jer postoje čipovi, diskovi su relativno jeftini, a i dok se smisli kako će "procrackati" PS3, igre će kod pirata biti skupe, jer ipak BlueRay disk košta kojih 80 kn + prža + download s neta. Ako nisi pirat, zanemari. Uglavnom, ja bih uzeo XBox, ali to je samo moje mišljenje.

I wanna be a mod too...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
kompotko kaže...

Ovisi kaj ti treba. Nema smisla kupovati PS3 ako nemaš 107 cm FULL HD TV, barem ja to nikad ne bih učinio. Također, ako već imaš takav TV, onda nema smisla uzimat XBox, jer je slika lošija, što je i očito, jer ipak BlueRay disk ima 60 giga, a DL 8. Ako si pirat, i ne misliš kupovat originale, onda definitivno XBox, jer postoje čipovi, diskovi su relativno jeftini, a i dok se smisli kako će "procrackati" PS3, igre će kod pirata biti skupe, jer ipak BlueRay disk košta kojih 80 kn + prža + download s neta. Ako nisi pirat, zanemari. Uglavnom, ja bih uzeo XBox, ali to je samo moje mišljenje.

  ja bih isto rađe Xbox, nema razloga, jednostavno bih rađe xbox
Shady in the house
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360

ne slažem se da je na PS3 slika "oštrija",ako misliš na rezoluciju obije konzole podržavaju 1080p rezoluciju...i ne vidim kakve veze ima sa tim 60gb blu raya

16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Igre su više manje iste. Svaka konzola ima svoje ekskluzive.

Npr: Xbox 360: Ninja Gaiden 2, Halo 3...

                 PS3: Metal Gear solid 4...

Iako je većina igara ista, na PS3 ne možeš igrati spržene igre dok na Xboxu možeš. Xbox Live je po meni 10 puta bolji nego onaj šrot sa PS3.

Grafika je isto više manje ista na obje konzole.

Nailer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 vs. Xbox 360

PS3 je hardwerski najjači, tako da ti njega preporučam, igre koje će izači ubuduće će potvrditi njegovu superiornost nad X360. A uz to je pouzdanji od Xboxa

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Veličina diska ne mijenja ništa u kvaliteti slike LOL.

PS3 ima BR player, ali upitno je koliko je koristan jer je još uvijek u nas ponuda filmova loša.

 

Sama konzola, XBOX360 je također višejezgreni CPU (dual thread pa ide na praktički 6) s vrlo moćnom grafikom i odličnim sistemom razvoja.

PS3 s druge strane ima jako moćan CPU i možeš vrtjeti Linux na njemu i spajati desetke PS3 u super računalo... ali praktična korist od toga je opet? Nikakva.

Vidio sam na sva usta hvaljeni GT5 na FullHD plazmi... morma priznati da sam ostao izrazito razočaran grafikom, a bio sam na korak od kupnje konzole.

 

F1 nisam vidio, a to je jedino što me zanima, pa će pričekati...

 

XBOX s druge strane ima odlične naslove i podršku Microsofta koji je na EU i USA tržištu puno jači od Sonya.

 

Uza sve to XBOX nudi nešto što su neki gore spomenuli :))

 

 

Obje konzole su ipak samo konzole. Imaju svoje prednosti i mane, pa se sve svodi na to što zapravo želiš igrati?

 

XBOX ekskluzive uglavnom dođu na PC ako su hitovi (Mass Effect), a PS3 igre su zaista dobre (Resident Evil! MGS....)

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Već neznam koji topic o ps3 vs xbox360. Stvari su jednostavne. Izrazito velik broj vlasnika plejke (1 i 2) je imao chip i kupovao piratske igre što je pridonijelo popularnosti plejke kod nas.Zbog toga sada svi hvale xbox. Za ps3 još ne postoji chip pa ako netko ne misli kupovati orginale za cca. 600kn neka uzme Xbox360. No kada se situacija malo bolje pogleda ni on nije isplativ. Zašto? Većina hitova za xbox-a dolazi i na PC (GoW, Bioshock, Mass Efect, PES). Osim Forza 2 nisam vidio neki naslov koje me osobito oduševio na xbox-u. Situacija je takva da xbox ,po meni, ima 20-ak kvalitetnih naslova od kojih pola dolazi i na PC. PS3 u drugu ruku nije ništa bolji, par naslova postoji koji su ono odlični (MGS4, Haevenly Sword, Motorstorm,GT5:P) i to je to ali ne dolaze na PC. Oni koji imaju dovoljno snažan komp ne trebaju xbox360 (ma ne trebaju uopće konzolu da se razumijemoCool), wii ili ps3 bi bio bolji izbor.

 

 

 

@naxeem

 

Neznam šta si očekivao ali GT5 Prologue ima odličnu grafiku. Koja simulacija na bilo kojoj platformi ima bolju? Nemojmo bit površni, dobra grafika te drži prvi pola sata igre, kasnije tražiš više. Ako ne dobiješ fućkaš dobru grafiku jer igra je shit.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.7.2008 4:31 (PROTECTOR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360

seljačine jedne, nikad niti spomenuli niste Fable 2 kao REVOLUCIONARNU igru, koja će zatresti police dućana i držati kupce u šaci sve dok ne izađe Fable 3.

- zato ja kupujem xbox360

- ai zato što se na njemu mogu igrat kopije...

 

92% tinejđera sluša turbo-folk, a ako si jedan od onih koji slušaju pravu glazbu, kopiraj si ovo u potpis (fable 2)
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
jack_of_blades kaže...

seljačine jedne, nikad niti spomenuli niste Fable 2 kao REVOLUCIONARNU igru, koja će zatresti police dućana i držati kupce u šaci sve dok ne izađe Fable 3.

- zato ja kupujem xbox360

- ai zato što se na njemu mogu igrat kopije...

 

 Ako bude "revolucionarna" kao i prvi dio jao si ga onima koji kupe xbox samo zbog te igre.
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Još malo i X360 će se moći pokopati PS3 ima 7 jezgi X360 3 jezgre, Za X360 treba se kupovati externa jedinica za HDDVD za ps3 ne treba, PS3 ima motion kontroler i duže mu traje baterija X360 nema, PS3 netreba preplatu za internet  za X360 se treba plaćati mjesečna pretplata i da sad ne nabrajam, PS3 RULEZ

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
BORN kaže...

Još malo i X360 će se moći pokopati PS3 ima 7 jezgi X360 3 jezgre, Za X360 treba se kupovati externa jedinica za HDDVD za ps3 ne treba, PS3 ima motion kontroler i duže mu traje baterija X360 nema, PS3 netreba preplatu za internet  za X360 se treba plaćati mjesečna pretplata i da sad ne nabrajam, PS3 RULEZ

 X360 je stariji od PS3 (to takodjer treba uzeti u obzir), na njemu se mogu igrati piratske igre (mnogim korisnicima je to važno, jer su igre preskupe imho), te je jeftiniji (najbolji model je 500 kn jeftiniji od PS3-a) i ima više igara za njega.

Kaj se tiče ovog crnog - duže mu traje baterija s usporedbi s čim? Ne možeš uspoređivati s X360, kad ga X360 nema.
http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=16442
15 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Hmm. Šta čovjek ovdje svašta proćita. LOL

O temi PS3 vs Xbox360 se raspravlja već dvije godine i vidim da će se raspravljati do PS4 i Xbox-a 720.

Dakle, Ako nemate para za kupovanje originala kupite Xbox360 ako vam 350-550 kn mjesečno za super igru ne predstavlja problem kupite PS3. Po meni je tako jednostavno. kakvo trajanje baterija u kontroleru, zamarate se nebitnim sitnicama. pogledajte exkluzive za svaku konzolu i koje igre vam se više svide kupite tu konzolu, sve drugo je manje više nebitno.

The bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Ma za PS3 ima second hand shop(Fidia d.o.o.). Mogu se kupovati polovne igre(očuvane) za manje para a i može se mjenjati igra za drugu igru uz nadoplatu od 70kn

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
BORN kaže...

Još malo i X360 će se moći pokopati PS3 ima 7 jezgi X360 3 jezgre, Za X360 treba se kupovati externa jedinica za HDDVD za ps3 ne treba, PS3 ima motion kontroler i duže mu traje baterija X360 nema, PS3 netreba preplatu za internet  za X360 se treba plaćati mjesečna pretplata i da sad ne nabrajam, PS3 RULEZ

Fanboy :D

7 jezgri ne znači bolje performanse, da bi se iskoristile potrebno je napraviti složen softver... bespotrebna muka za dev timove.
16 godina
offline
PS3 vs. Xbox 360

Glas za Xbox 360, brdo naslova, "backupa" ka u prici, verbatin DL su sad jeftini...  Cool

Na HDTV-u milina igrat, samo pazi da je falcon (ako kupujes novu konzolu).

Inace imam kad god pozelim i PS3 (prika ne igra pa mi je dostupan) i ne vidin nikakvu razliku u grafici ili necemu trecem, obje su dobre konzole osim sta je X u prednosti jer ima puno vise boljih naslova....

madafaka
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360

...npr...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

http://www.gametrailers.com/player/27842.html

Evo ti ovaj kul video pa pogledaj ps3 ekskluzive iako ih sad ima 2-3 vise mozda, ali ps3 nece dobit exclusive content za gta 4 i exclusive content za fallout 3 hehe. XBOX rulz

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

trenutno xbx pere ps3 i to dooobro,pala mu je cijena na 2.500 kn (sophos lab),dok cijene ps3 ostaju iste,dakle nema snizenja za bozic itd...

 

svi govorite kako je ps3 buducnost,i aj recimo da ps3 bude vodeca konzola na trzistu,za nekih cca.1god. i taman microsoft objavi novu xbx konzolu s "14" jezgrenim procesorima itd.... pa opet na pocetak :f

Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 vs. Xbox 360

Mislim daje bolji PS3 nije sve u cijeni. Na PS3 imaš blu-rey, ma koliko ljudi govorili štaćemi to kroz neko vrijeme počet će uzimati filmove iz videoteke (bez obzira na divixe). Bez obzira na broj prodanih PS3-a ipak je bolji i od Xboxa i Nitenda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

Bolji je PS3 jer je hardverski jači a to je dovoljan razlog za kupnju

CPU:Athlon 64X2 6000+@3.12GHZ,MEM:2x 1GB PATRIOT@800MHZ ,VGA:Gecube x1950pro 621/1418,PSU:Fortron blue storm 2 atx2 500w,HDD:400GB WD SATA2,MBO:Asrock Alivedual-eSATA2,OS:Windows XP SP3
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
gamer1911 kaže...

Bolji je PS3 jer je hardverski jači a to je dovoljan razlog za kupnju

 
sad bih trebao napisati omg, lol i sl. ali nema smisla za ovakve slučajeve

antologija gluposti
15 godina
neaktivan
offline
PS3 vs. Xbox 360

PC je hardverski jači od PS3 i XBOX-a

kupi onda pc

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PS3 vs. Xbox 360
gamer1911 kaže...

Bolji je PS3 jer je hardverski jači a to je dovoljan razlog za kupnju

 Koliko ja znam kod konzole se gleda ponuda igra i dostupnost "čipa", a time xbox360 debelo tuče PS3
16 godina
protjeran
offline
PS3 vs. Xbox 360

Xbox 360 uz glupo ime (360 WTF) i loš dizajn nema ništa čime bi me privukao (ajde, onaj serijal, Dead or Alive kojeg su uzeli Sonyu kao ekskluzivu), osim što je okljaštreni PC. PS3 ima barem hardware koji će se iskazati u godinama koje dolaze, a sve u svemu, Wii (još jedno idiotsko ime ali dobar dizajn, appleovski) je po meni pobjednik zasada.

 

Ma koga briga. Tu je PC, neka idu kvragu sa ekskluzivama. Igra koja nešto vrijedi, izađe na PC-u prije ili poslije.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2008 22:20 (the_tux).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
PS3 vs. Xbox 360

Isprobao sam oba dvije konzole, i mogu reći da su me jako impresionirale. Najviše PS3, zbog grafike i toga što na njemu možeš igrati igre od i PS2. Ali, ni XBOX 360, nije tako loš, ustvari on je super, i to baš zbog grafike. Ako ste gledali video-e na youtube-u, možda ćete vidjeti bitnu razliku između te dvije konzole. XBOX 360 je svijetliji, a PS3 malo tamniji (ili obrnuto). Evo, na PS3-u preporučam igru Little big Planet, a na XBOX-U 360 igru Fable 2 (naravno, oba dvije nisu još izašle)!

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice