PsP go ili Nitendo Dsi?

poruka: 17
|
čitano: 4.838
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

Evo pa dobar dan bugovci. Zanima me šta da kupim od ove dvije konzole, recimo volio bi si to kupit kad idem na putovanja da se malo zabavljam kod kuće s prijateljima itd. Sad par recenzija sam gledao i normalno čini mi se kao da PsP ima duplo bolju grafu i sve, ali da ne ništa više igrivosti nego Nitendo a iste su godine proizvodnje. Što bi mi vi preporučili Nitendo ili PsP go(ili obični) i dali moze Nitendo pristupit Networku?

 

 

Hvala molim odgovor :P...

vorpen
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

Toplo preporučam DSi, PSP go je možda bolji tehnički, ali po svemu ostalom mu nije ni do koljena.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: PsP go ili Nitendo Dsi?

Što se tiče faktora zabave, uzmi DSi. 

Grafika - PSP.

 

Oba se spajaju na WiFi mreže, tu nema problema.

 

Ali svejedno, uzmeš DSi i nekakav MicrSD loader i to je to.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
12 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

ja sam imao psp 2004 i ds lite a psp mi je puuuno bolji...ds mi uopce nije tako zabavan kako sam mislio...ali to je samo moje misljenje ti uzmi kakve te igre vise privlace-malo ozbiljnije i igre kao na ps2 u manjem stilu ili klasicne jednostavne i zabavne...

vatefak is going on :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

PSP je zakon, imao sam sve modele ali psp go je malo nepraktičan za igranje pogotovo zbog analoga (premali) ali na prvo mjesto stavljam psp

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PsP go ili Nitendo Dsi?
bancic123 kaže...

ja sam imao psp 2004 i ds lite a psp mi je puuuno bolji...ds mi uopce nije tako zabavan kako sam mislio...ali to je samo moje misljenje ti uzmi kakve te igre vise privlace-malo ozbiljnije i igre kao na ps2 u manjem stilu ili klasicne jednostavne i zabavne...

Da, ali DS ima puno ozbiljnije i slojevitije igre od PSPa ( RPG > akcija u slulaju handheld konzole ), čast iznimkama na PSPu ( ima ih par ).

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
14 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

DSi definitivno, posebno ako voliš avanture s dobrom pričom i RPGove...

Inače ponosan sam vlasnik DS-a lite, već me par godina služi savršeno i nadam se u budućnosti kupiti novi :)

SDP ≠ HDZ
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

Malo u offtopic, koje igre biste preporučili za DSi?

 

Inače uzmi DSi, ne PSP.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PsP go ili Nitendo Dsi?
power_user kaže...

Malo u offtopic, koje igre biste preporučili za DSi?

 

Inače uzmi DSi, ne PSP.

  Ovisi što voliš :)

Avanture? (pošto ti tu mogu preporučit dosta toga :D)

SDP ≠ HDZ
14 godina
offline
Re: PsP go ili Nitendo Dsi?
xDinichx kaže...
power_user kaže...

Malo u offtopic, koje igre biste preporučili za DSi?

 

Inače uzmi DSi, ne PSP.

  Ovisi što voliš :)

Avanture? (pošto ti tu mogu preporučit dosta toga :D)

Bilo što što valja. Moga su ostavili gosti kod bake pa na njemu ima 8GB igara, a ne znam uopće što je dobro. Za sada sam prešao GTA:CW, igrao sam Mario kart i Plants vs. zobmbies, ali tesko mi je traziti.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PsP go ili Nitendo Dsi?
power_user kaže...

Bilo što što valja. Moga su ostavili gosti kod bake pa na njemu ima 8GB igara, a ne znam uopće što je dobro. Za sada sam prešao GTA:CW, igrao sam Mario kart i Plants vs. zobmbies, ali tesko mi je traziti.

  Hmm ne znam da li bi ti se svidio serijl Phoenix Wrighta (na wikipediji ti piše kako igre idu po redu)... uglavnom ti si odvjetnik i u sudnici moraš dobiti parnice, skupljati dokaze, uz naravno humor i pomalo glupog sudca :)

Meni je to osobno najdraža igra :P

SDP ≠ HDZ
15 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

Professor Layton je obvezno štivo.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: PsP go ili Nitendo Dsi?
thuglife kaže...

Professor Layton je obvezno štivo.

  Ne znam kako sam ga zaboravio :)

Još jedna odlična avantura je Hotel Dusk: Room 215 i njen nastavak...

SDP ≠ HDZ
13 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

Jesi razmislio o viti?

Ako ne onda def. Dsi

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PsP go ili Nitendo Dsi?
xDinichx kaže...
power_user kaže...

Bilo što što valja. Moga su ostavili gosti kod bake pa na njemu ima 8GB igara, a ne znam uopće što je dobro. Za sada sam prešao GTA:CW, igrao sam Mario kart i Plants vs. zobmbies, ali tesko mi je traziti.

  Hmm ne znam da li bi ti se svidio serijl Phoenix Wrighta (na wikipediji ti piše kako igre idu po redu)... uglavnom ti si odvjetnik i u sudnici moraš dobiti parnice, skupljati dokaze, uz naravno humor i pomalo glupog sudca :)

Meni je to osobno najdraža igra :P

Skinuo sam, odigrao dva slučaja i za sada je igra zbilja odlična puno hvala!

 

Imam i Profesora Laytona, ali nemam mjesta na kartici(512MB svega imam, ova od 8GB mi nije doma trenutno) pa ga nisam još probao

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 21:48 (power_user).
15 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

Da,da razmišljao sam, ipak iako PsP možda ima bolju grafu ali na kraju meni je naj važnija zabava s frendovima . Mario kart i avanture i takve igre. Tako da vam hvala na raspravi možda ipak Dsi. Samo nešto može li se igrati s drugim ljudima preko neta s Dsi... Iako je jedan lik rekao admin ili neko da kao ima neki network...?

vorpen
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PsP go ili Nitendo Dsi?

Ili da ipak pričekam Nitendo Wii U...?

vorpen
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice