PSP - ne pronalazi igru na mem. kartici

poruka: 10
|
čitano: 4.555
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Psp problem!?!?!?!

evo ovako kupio sam ps3 i kao poklon dobio sam psp 3004 sa softverom verzija 6.31 i stavim igru na mem. karticu i igru ne može pronaci...pa sam malo gledao po you tubu kako bacit downgrade psp-a iz 6.31 na neku drugu verziju softvera ali mi nikako ne uspjeva bez pandorine baterije i pandorine mem kartice??? pa ako mi može neko pomoci ili nekako hackovat psp da stavim drugu verziju i da mogu igrati igre na psp-u???!?!?!

hvala  :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problem!?!?!?!
Pajdo56 kaže...

evo ovako kupio sam ps3 i kao poklon dobio sam psp 3004 sa softverom verzija 6.31 i stavim igru na mem. karticu i igru ne može pronaci...pa sam malo gledao po you tubu kako bacit downgrade psp-a iz 6.31 na neku drugu verziju softvera ali mi nikako ne uspjeva bez pandorine baterije i pandorine mem kartice??? pa ako mi može neko pomoci ili nekako hackovat psp da stavim drugu verziju i da mogu igrati igre na psp-u???!?!?!

hvala  :)

1. Cemu toliko usklicnika i upitkina?

2. Normalno da neces moci pokrenuti igrice ako ti psp nije modificiran.

3. Gle sam si si odgovorio na pitanje... Neces moci to napraviti bez pandorine baterije i kartice.

4. To ili nekome plati ili napravi/kupi pandorinu bateriju.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problem!?!?!?!
Pajdo56 kaže...

evo ovako kupio sam ps3 i kao poklon dobio sam psp 3004 sa softverom verzija 6.31 i stavim igru na mem. karticu i igru ne može pronaci...pa sam malo gledao po you tubu kako bacit downgrade psp-a iz 6.31 na neku drugu verziju softvera ali mi nikako ne uspjeva bez pandorine baterije i pandorine mem kartice??? pa ako mi može neko pomoci ili nekako hackovat psp da stavim drugu verziju i da mogu igrati igre na psp-u???!?!?!

hvala  :)

  Iz odredjenih (na moju veliku zalost :( ) razloga mislim da je o takvim stvarima zabranjeno pisat ovdje...Mislim da ti je jednostavnije platit 150 kuna covijeku i igras igre....PSP kad kupis naravno da nemres odma stvit piratske igre, to je proces, nesto ko Jailbreak, usudio bih se reci dosta zahtjevniji, ovisno o verziji pspa i sadasnjeg firmwarea

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
13 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problem!?!?!?!

Jesi to uz ps3 u "paketu" dobio psp ili.. Ako da , di molim tE? Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problem!?!?!?!
razorst3 kaže...

Jesi to uz ps3 u  "paketu" dobio psp ili.. Ako da , di molim tE? Cool

  Mislim da sam tu akciju negdje vidio, briem da ne mulja....

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
14 godina
neaktivan
offline
PSP - ne pronalazi igru na mem. kartici

eh...znam da je zabranjeno pisat ovakve teme ali sam ihh vidio i prije....a onda cu odnest nekom da mi složi i gotovo...tnx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PSP - ne pronalazi igru na mem. kartici
Pajdo56 kaže...

eh...znam da je zabranjeno pisat ovakve teme ali sam ihh vidio i prije....a onda cu odnest nekom da mi složi i gotovo...tnx!

  I ja sam se namucio....I jednom kad su mis stavili ma m33-3 3.33, kasnije sam updateas, samo taj "JailBreak" (xD) je malo kompliciran, jer mislim da zahtijeva dosta proucavanja po netu (zbilja puno) pa mislim da bi ti katkad dopi*****...Tak da smatram da je mozda ovo bolje, iako 150 kn mi nije uopce malo, manje je od vecine PSP igri, a ti ces ih onda moc igrat sve besplatno :)

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
14 godina
neaktivan
offline
PSP - ne pronalazi igru na mem. kartici

onda cu posudit pandorinu bateriju i stavit drugu verziju....a je li to sigurno da mogu sa pandorinom napravit to na psp-u 3004????

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PSP - ne pronalazi igru na mem. kartici
Pajdo56 kaže...

onda cu posudit pandorinu bateriju i stavit drugu verziju....a je li to sigurno da mogu sa pandorinom napravit

kaj niko????????

14 godina
neaktivan
offline
PSP - ne pronalazi igru na mem. kartici

pandorina baterija ne radi sa 3000 verzijom koliko ja znam,ja sam napravio neke tutoriale za 3000,ali sam ih pogubio, skinio sam verziju 5.03 i jos dvije stvarcice s kojima to radi,( necu tu navoditi koje jer je piratstvo zabranjeno na ovome forumu i ne želim bananu..) ali jos nisu skontali kako posve napraviti,znaci kad ovo napravis moras pazit da ti se ne ugasi,samo stand by smijes, treba samo  malo više volje i vremena za srediti to,a posebno zivaca jer ne radi iz prve...

http://a.imageshack.us/img529/6827/glavonja.th.png
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice