PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

poruka: 21
|
čitano: 6.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL!!

Recite mi vaša mišlenja o ovome, šta je najbolje!! Meni su ovi PSP bolji jer se mogu i filmovi i muzika reproducirat, al mi se bome sviđa i to što je nintendova na touch screen.. Jel možda isto znate dal ima za kupit za PSP tipkovnica i dal se može vatat nekak tv signal??

Mrwho
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Ja ti imam DS lite... same pohvale za njega... izvrsne igrice (meni) pošto ne volim ultra_super_uber_grafiku i vrlo je zgodna opcija touch sceen... ako mi treba net/filmovi - imam laptop

 

a DSi i XL su sigurno još bolji... posebno ako uzmeš neki linker uz njih (tipa acekard 2i) i "kupuješ{#}" igre s neta :D

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Posjedujem oboje, i mogu reci da me je puno vise zabavio DS, ali vjerojatno za to sto imam i PS2 i PS3 pa sam igre kupovao z njih, a za DS su bile drukcije, ali opet meni zabavnije. Inace imam onaj prvi phat DS, pao je 3 puta sa 3- sprata, padao niz stepenice, upao dio gornjeg dijela u vodu i nista mu. Dok sam imao 3 PSPa i sva 3 sam zamijenio barem jednom jer se nesto skrsilo u njima, kvaliteta izrade je po meni na skroz slabom nivou.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL
PLASMAorLCD kaže...

Posjedujem oboje, i mogu reci da me je puno vise zabavio DS, ali vjerojatno za to sto imam i PS2 i PS3 pa sam igre kupovao z njih, a za DS su bile drukcije, ali opet meni zabavnije. Inace imam onaj prvi phat DS, pao je 3 puta sa 3- sprata, padao niz stepenice, upao dio gornjeg dijela u vodu i nista mu. Dok sam imao 3 PSPa i sva 3 sam zamijenio barem jednom jer se nesto skrsilo u njima, kvaliteta izrade je po meni na skroz slabom nivou.

True, Nintendo će uvijek bit kvalitetniji.

 

Ako na PS1 fali pol šarafa, na PS2 fat ti se plastika i metal lako svine, na ps2 slim su lemovi od par mikrometra, nije ni čudno da sve crkava, a psp, padne ti na stranu gdje je ac/dc in i odma se sve shebe i moraš u servis. Zasada ne znam kakvi su ps3 i psp go, ali nadam se da ću saznat.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

nemam psp, ali znam da za njega ima dobrih igara, te da novije igre često izađu u psp inkarnaciji, ali posjedujem ds i pridružujem se ljudima koji ga hvale. touch screen je ok, neke igre ga stvarno dobro koriste, raspon igara je jako velik, a AAA igara stvarno ne fali.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL
DS lite ili XL... way to go... toliko prezabavnih igara...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

imam jedan problem...isao sam na psp 1004 upgradati sof. i ugasio mi se i od tada kad ga upalim zasvijetli lampica a ekran se ne upali,lampica svijetlo oko 10 sek. i onda se  ugasi...sta da radim???

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

zablokiro mi psp ne znam kako da ga odblokiram htio sam igrati jedan špil a nije starto pa sam htio zatvoriti taj špil i je zablokiro i sada neznam kako da ga resetiram molim vas pomozite mi jer psp je novi

matjaž
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Ako ga ne misliš nositi ili stavljati u džep, uzmi Nintendo DSi XL. To ti je mrcina od handhelda. Sjećam se kadje izašao, pisalo o njemu u Enteru. =P

TimeSplitters fanatik!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Iskreno, DS Lite mi je najbolji jer mu najduze traje baterija... I moze igrat GBA igre. Njega zato i imam.

 

PSP nikada nisam imao, PSP i PSP Go bi jedino uzimao zbog emulacije i piratstva, Vita sada totalno owna PSP.

 

3DS treba neku novu verziju da dobije 2 analoga...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2012 18:12 (Mew).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

LJUDI HITNO POMAGAJTE!!! Imam psp i official FW, CFW i sve... Prebacujem igrice i sve radi normalno... Barem do nekad. Sad nikako ne mogu prebacivati jer mi kaže da je folder samo za čitanje. Probavo sam sve čega sam se sjetio i još uvijek ne pomaže. Šta da radim?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Moj izbor bi bio Nintendo DSi.Ima mnogo vise opcija nego DS.Kupis sebi slusalice,R4i (karta za skidanje i pokretanje igrica) i boli te djon.{#}

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

pozdrav,nesto sam prtljao po nintendu i kad sam htio igrati igre i usao u mapu sa igrama pojavilo mi se ovo na slici,mogu li kako to rjesiti

dario kapic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

neznam gdje bih pitao jel ovo tema al mislim da je ,dakle skinem igrice za psp u iso formatu i prebacim na sd koji je u psp-u nigdje ih nepokazuje,pokaze da ej memorija zauzaeta ali njih nema ,gdje ih moram spremit da bi se mogle igrati igrice,pliz help

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Imas li custom firmware na PSP-u? Ne mozes igrati igre sa ISOa bez CFW-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL
Alkaline kaže...

Imas li custom firmware na PSP-u? Ne mozes igrati igre sa ISOa bez CFW-a.

 sto to znaci i sta moram napravit ,da bi to radilo

14 godina
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Evo link. Tamo je sve objasnjeno.

Samo oprezno, ako se ne pazi PSP moze postati cigla. Pa se recovery postupak komplicira.

 

Koji model PSP-a je u igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL
Alkaline kaže...

Evo link. Tamo je sve objasnjeno.

Samo oprezno, ako se ne pazi PSP moze postati cigla. Pa se recovery postupak komplicira.

 

Koji model PSP-a je u igri?

 neznam jel sta znaci psp 104 ,nije moj neg od necaka

14 godina
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

PSP-1004 vjerojatno. Ti modeli se modificiraju bez problema, samo treba pratiti upute.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL
Alkaline kaže...

PSP-1004 vjerojatno. Ti modeli se modificiraju bez problema, samo treba pratiti upute.

 To u biti znaci kao otkodiranje ,u tom smisli ili je to neko updetanje

 

14 godina
offline
PSP, PSP Go, Nintendo dsi ili Nintendo XL

Otkljucavanje i dodavanje mogucnosti...

 

Mislim, ako ti nije problem pokrenuti svaki put taj program (objasnjeno na linku) kad upalis PSP onda ni nema bojazni od bricka.

Uglavnom, preporucam procitati guide jer je dobitak ogroman u odnosu na stock PSP.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice