Savjet za kupnju Playstation 3

poruka: 22
|
čitano: 38.027
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju Playstation 3
Odlučio sam kupiti Playstation 3, zamolio bih za malu pomoć oko samog izbora najboljeg sustava jer vidim po raznim trgovinama da postoje određene razlike. Također, uz samu konzolu obavezno bih uzeo i Move Controller. Sad što se toga tiče, ako sam dobro shvatio, s tim kontrolerom se može igrati samo određeni tip igara poput Sports Champions i slično?

Vidim da postoje razlike u veličini hard diska, od onih s 12 GB što je valjda tvorničko do onih s 500 GB. Jasno, prioritet mi je da si uzmem ovaj veći. Sad, znam da bi mi neki mogli predložiti kupnju preko oglasnika, koliko se razumijem ili bolje rečeno, koliko sam shvatio, današnje nove verzije PS3 više ne dopuštaju nadogradnju firmwarea, samim time i skidanje besplatnih igara s raznih servera, pa bi trebao kupiti neku stariju verziju. No, odlučan sam baš da ne želim kupiti rabljen proizvod, već nov, iako bi rabljena verzija imala dosta prednosti.

Prošao sam dosta trgovina, pa sam našao nekoliko opcija, zamolio bih za pokoji savjet što je od ovog dobro, odnosno isplativo u odnosu na ono što se dobije za uloženi novac.

Ekupi:

http://www.ekupi.hr/GAM-SONY-PS3-12GB-Ul…era-262336.aspx

ADM:

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=12317

Links:

http://www.links.hr/?naziv=igraca-konzol…ikl=650.102.031

Svijet medija:

http://www.svijet-medija.hr/p/Playstatio…--Kamera/43748/

Uglavnom, sve to slično izgleda. Sad ako uzimam ove pakete 500GB + dvije igre, vidim da u pojedinim trgovinama postoje razlike u igrama, ali to je u biti sve vrlo slično. Ako već tako nešto uzimam mogu Move Controller naknadno kupiti.

Eto, još razmišljam, ne znam šta bih točno uzeo, svaki savjet je dobrodošao.

Hvala.
Pukovnik
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Preko njuskala ili foruma. Reboot, HCl ili Bug kupi si konzolu. Slim 250-320gb ili super slim 500gb. Proci ces puno jeftinije, dobiti puno vise igara a konzola koja je slim i ultra slim se ne kvare nikako osim ako se ponasas prema njoj kako ne treba. Igras 5h u komadu, odmah gasis prije nego se oglasila. 

 

Ovako novo kupovati ne vidim razlog osim garancije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
Hvala na savjetu. Što se okolo sve više raspitivam sve mi više ljudi govore da uzmem preko oglasa baš zbog tih predinstaliranih igara.
Pukovnik
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
Pukovnik kaže...
Hvala na savjetu. Što se okolo sve više raspitivam sve mi više ljudi govore da uzmem preko oglasa baš zbog tih predinstaliranih igara.

nemas predinstaliranih igara...osim ako je konzola modificirana,ali to ti ne preporucujem jer nemozes online onda

i play angry birds,i'm a gamer.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
To nisam znao. Znači, ako kupujem modificiranu konzolu ne mogu igrati online igre?
Pukovnik
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
Pukovnik kaže...
To nisam znao. Znači, ako kupujem modificiranu konzolu ne mogu igrati online igre?

ne, upravo zato se to neisplati,jednostavnije je kupiti konzol nemodificiranu,ljepo kupovat jeftine igre s njuskala,sad imas naslove iz 2011 godine po 100kn,starije jeftinije,ak imas kaj para,kupis koju noviju igru,dalje,kad igru predjes ili ti dosadi,mjenjas za drugu itd. :)

 

http://reboot.hr/community/ - na ovom forumu se najvise prodaju ps3 igre,jeftino,i ako imas kakvih pitanja,mozes tu pitati:)

i play angry birds,i'm a gamer.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 16:18 (bancic123).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
Hvala ti puno, ovo stvarno mijenja situaciju. Već sam bio spreman uzeti neku modificiranu konzolu, ali sad, nisam niti razmišljao da bi igre mogao ovako kupovati, preko oglasa i slično za manje novce. Nemam više što razmišljati, sutra odoh u šoping, mislim da ću uzeti opciju iz ADM-a uz Uncharted 3 i Killzone 2 igre.

Pukovnik
12 godina
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Previse ces platit. Ako sam ja naso 250gb konzolu za 1000kn + 12 original igara. Onda mozes i nesto bolje nac za te pare sta ces utuc u novu konzolu. Kupi polovno, pa za te novce ostale sta ce ti ostat si kupi igre ( njuskalo, trgovina bilo sta ). Preskupo je to i dalje u ducanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
Baš se sjetio jedne stvari, pošto već imam jedan eksterni HDD od 500 GB, da li je onda potrebno uopće kupovati PS3 od 500 GB, odnosno da li eksterni disk može biti zamjena za interni u konzoli? Pitam zato što vidim da po trgovinama postoje Slim verzije od 12GB jefitnije i do 800 kn od onih što imaju 500GB.
Pukovnik
13 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

samo da ispravim kolege koji tvrde da se sa modificiranom konzolom nemoze igrati online,moze se.svaki put kad sony izbaci novi firmware onda se nemoze(ne izbacivaju ga cesto,svakih par mjeseci).ali u roku par dana ili tjedana,ovisi dođe spoffer 4.xx koji opet omogucuje online

ispocetka nije jednostavno poloviti te stvari ali s vremenom ide

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Postovanje momci,imam jedno pitanje.Ne razumijem se bas u konzolu.Nasao sam jako povoljan PS3 ali kazu da nema softver.Kako se on instalira ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Kakav Softver ?

 

@Pukovnik:

nisi javio sto si na kraju kupio ? i koliko platio ?

 

 

 

I sam se premisljam o kupovini Ps3 i to samo radi Diablo 3 i jer ce imati offline mod u SP nacinu igranja.

 

Ali cu uskoro vise znati kad sama igra izadje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Osoba od koje kupujem nije bas tehnicki potkovana ,a s obzirom da ide sve preko sms-a ovako to izgleda : "Treba mu instalirati softver,tako su mi rekli u gameladu a to se instalira preko interneta.Ja se ne razumijem bas zato i prodajem  " 

 

Pa mene zanima jel to ziher tako da se samo instalira jer je cijena stvarno jako niska.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
bancic123 kaže...
Pukovnik kaže...
Hvala na savjetu. Što se okolo sve više raspitivam sve mi više ljudi govore da uzmem preko oglasa baš zbog tih predinstaliranih igara.

nemas predinstaliranih igara...osim ako je konzola modificirana,ali to ti ne preporucujem jer nemozes online onda

 

Nemoj pisat gluposti!

 

malo prostudirajte

 

http://cro-ps3.net/showthread.php/8658-PS-Jailbreak

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
11 godina
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Naišao sam na jednu ponudu koja glasi: PS3 ultra slim 12 gb + PES 2013, cijena 2199,00 kn. Meni se čini kao OK ponuda s obzirom da otkad je počela moja PlayStation 'karijera' igram uglavnom jednu igricu, a to je PES. Mene sad zanima, s obzirom da nikad nisam imao doticaj sa PS3, je li tih 12 gb dovoljno, koliko zauzima jedna igrica i može li se prostor koji je ta igrica zauzimala osloboditi njenim brisanjem kasnije kad dođe nova igrica npr. PES 2014?

PS3 bi mi služio samo za igranje igrica, znači nikakvo gledanje filmova i drugih opcija koje gutaju gb-e.

I još me jedna stvar zanima, može li se PS3, ovaj novi 'ultra slim' model igrati na CRT TV-u?

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2013 12:16 (m77).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Pozdrav.Planiram kupiti ps3 od 12gb.Igrao bih samo gt6.Da li je to dovoljno za instalirati igru?

Ako kupim igru preko playstation storea moze li se igra skinuti na usb stick pa sa njeg instalirati?

Pretpostavljam da treba biti fat32.

Ili jednostavno da kupim igru na cd-u ak nemoze preko storea.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
tonica78 kaže...

Pozdrav.Planiram kupiti ps3 od 12gb.Igrao bih samo gt6.Da li je to dovoljno za instalirati igru?

Ako kupim igru preko playstation storea moze li se igra skinuti na usb stick pa sa njeg instalirati?

Pretpostavljam da treba biti fat32.

Ili jednostavno da kupim igru na cd-u ak nemoze preko storea.

 

 

 

Da li to već imaš nekoga od koga bi kupio tu komzolu, jer ako ne onda ti je bolje uzeti sa većim hardom (razlika u cijeni nije velika, a i imaš izdanja gdje u konzolu dobiš GT6). Ja sam si isto tako mislio da će mi 250 GB biti previše, ali sam ubrzo ugrađivao dodatni hard od 500 GB i on samo što nije pun.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 7:26 (zmac).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
Moze li mi netko pomoci?
Kontroler mi je spojen sa konzolom samo kad je na usb kablu , ako ga odspojim odma izgubi konekciju . I tako sva 4 kontrolera ? Kad stisne ps3 button lampice blinkaju samo par sekundi i iskljuce se . Da mi se nije w- lan odspojio na konsoli jer ni on nece .
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
blablabla123 kaže...
Moze li mi netko pomoci?
Kontroler mi je spojen sa konzolom samo kad je na usb kablu , ako ga odspojim odma izgubi konekciju . I tako sva 4 kontrolera ? Kad stisne ps3 button lampice blinkaju samo par sekundi i iskljuce se . Da mi se nije w- lan odspojio na konsoli jer ni on nece .

Zvuči kao kvar WLAN/Bluetooth pločice u PS3. Trebat će ti najvjerojatnije popravak konzole, nadam se da ti je još pod garancijom (iako ne znam kolika je cijena takvog popravka ako nema garancije)

KaeR
10 godina
protjeran
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Jesi probao resetirati jostick,imaš mali rupicu iza tipke L2, gurni jedan kraj spajalice, meni je pomoglo u sličnoj situaciji

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju Playstation 3

Pozdrav,trebao bih iskusnu osobu dobre volje da mi pomogne,tu ili na pp.

Naime,imao sam ps4 do danas te sam ga prodao jer nisam neki gamer tako da ne zelim davati toliko love za pojedine igre nego bih jednostavno volio odigrati uncharted serijal,last of us,tekken injustice i tako par stvari sto nisam igrao.Sad me zanima koja je ps3 konzola najsigurnija i najispativija za kupnju,tj.koja se ne kvari jer znam da postoje različiti modeli(fat,slim,superslim).Ne razumijem se u ps3 modifikacije pa me zanima koja omogućije skidanje igara sa interneta i igranje direktno sa ps3 harda bez przenja na dvd te koliko je taj postupak težak i da li s takvom konzolom mogu online/mp?Isto tako koja je realna cijena za takvu modificiranu konzolu i da li mi je kupnja isplativa?.Uvjet mi je samo da mogu skidat igre i pokretat sa harda a o ps4 cu razmisljat vjerovatno kad izadje ps5.Hvala!

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjet za kupnju Playstation 3
big_guy kaže...

Pozdrav,trebao bih iskusnu osobu dobre volje da mi pomogne,tu ili na pp.

Naime,imao sam ps4 do danas te sam ga prodao jer nisam neki gamer tako da ne zelim davati toliko love za pojedine igre nego bih jednostavno volio odigrati uncharted serijal,last of us,tekken injustice i tako par stvari sto nisam igrao.Sad me zanima koja je ps3 konzola najsigurnija i najispativija za kupnju,tj.koja se ne kvari jer znam da postoje različiti modeli(fat,slim,superslim).Ne razumijem se u ps3 modifikacije pa me zanima koja omogućije skidanje igara sa interneta i igranje direktno sa ps3 harda bez przenja na dvd te koliko je taj postupak težak i da li s takvom konzolom mogu online/mp?Isto tako koja je realna cijena za takvu modificiranu konzolu i da li mi je kupnja isplativa?.Uvjet mi je samo da mogu skidat igre i pokretat sa harda a o ps4 cu razmisljat vjerovatno kad izadje ps5.Hvala!

modificirat se daju sve konzole koje su proizvedene do kraja 2010 godine. FAT konzole se daju sve modificirat, ali ja bi ih obilazio jer se kvare dosta. SLIM koje su se proizvele do 2010 godine se daju modificirat i ja ju imam vec 5 godina i nikakvih problema nema s njom. modifikacija kosta oko 200 kn. igre skines sa neta, prebacis na hdd (prenosni ili njegov unutarnji) i igras bez problema. online mozes igrat al je rizicno za dobivanje BAN-a. Ostale konzole proizvedene poslije 2010 godine se nedaju modificirat nego u njih se ugradjuje cip COBRA ODE a to kosta oko 800 kn

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice