Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

poruka: 29
|
čitano: 15.955
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Pozdrav kolege gameri. Ne znam jeste primjetili(vjerojatno jeste) ali Njuškalo je puno novih konzola s garancijom zahvaljujući Tele 2 "tatamata tarifi". Ja sam sebi kupio u čovjeka, neraspakiranu konzolu s garancijom + star wars igru(prema toj igri možete raspoznati na njuškalu tko je kupio konzolu u Tele 2) za 2400kn!!! Eto ga, tko nije nek požuri, pretpostavljam da će se rasprodati brzo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 10:47 (PIPLICA).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
PIPLICA kaže...

Pozdrav kolege gameri. Ne znam jeste primjetili(vjerojatno jeste) ali Njuškalo je puno novih konzola s garancijom zahvaljujući Tele 2 "tatamata tarifi". Ja sam sebi kupio u čovjeka, neraspakiranu konzolu s garancijom + star wars igru(prema toj igri možete raspoznati na njuškalu tko je kupio konzolu u Tele 2) za 2400kn!!! Eto ga, tko nije nek požuri, pretpostavljam da će se rasprodati brzo.

Eh moj prijatelju, puno para si dao.

Ja kupio isto novu zapakiranu sa igrom star wars za 1800 kn

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
silasara2 kaže...
PIPLICA kaže...

Pozdrav kolege gameri. Ne znam jeste primjetili(vjerojatno jeste) ali Njuškalo je puno novih konzola s garancijom zahvaljujući Tele 2 "tatamata tarifi". Ja sam sebi kupio u čovjeka, neraspakiranu konzolu s garancijom + star wars igru(prema toj igri možete raspoznati na njuškalu tko je kupio konzolu u Tele 2) za 2400kn!!! Eto ga, tko nije nek požuri, pretpostavljam da će se rasprodati brzo.

Eh moj prijatelju, puno para si dao.

Ja kupio isto novu zapakiranu sa igrom star wars za 1800 kn

 Ma gdje to ??

13 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
silasara2 kaže...
PIPLICA kaže...

Pozdrav kolege gameri. Ne znam jeste primjetili(vjerojatno jeste) ali Njuškalo je puno novih konzola s garancijom zahvaljujući Tele 2 "tatamata tarifi". Ja sam sebi kupio u čovjeka, neraspakiranu konzolu s garancijom + star wars igru(prema toj igri možete raspoznati na njuškalu tko je kupio konzolu u Tele 2) za 2400kn!!! Eto ga, tko nije nek požuri, pretpostavljam da će se rasprodati brzo.

Eh moj prijatelju, puno para si dao.

Ja kupio isto novu zapakiranu sa igrom star wars za 1800 kn

 Ma gdje to ??

Njuškalo, i to blizo mene tako da sam osobno otišo po nju

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
Cijene variraju zavisno o lokaciji prodavača... Najjeftinije su u Slavoniji i Zagrebu, najskuplje u Splitu i Istri. U Splitu sam je kupio jučer sinu za 2,500kn, dostava na vrata, račun, garancija i bonovi za popust, 1Tb chasis C + Star Wars. Najjeftiniji oglas na Njuškalu.
11 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Slabo se cjenkate :D

 

Ja sam dao 2 100kn za isti paket..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

idu brzo onda, prošli tjedan je bilo po 1900.

Look! That turbo has an engine!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

 Pa ne znam koji su to biseri dali za ispod 2000kn jer su onda u minusu s tim poslom ??? To su neki pravi biznismeni onda.

10 godina
neaktivan
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

bila su 2 oglasa po 1900kn. a možda je netko iz zajebancije stavio...

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
itomic009 kaže...

 Pa ne znam koji su to biseri dali za ispod 2000kn jer su onda u minusu s tim poslom ??? To su neki pravi biznismeni onda.

Kako u minusu? Uzmu paket galaxy A5 + PS4 za total 6500kn, prodaju jedno i drugo za oko ili malo ispod 2000kn i ostaje tarifa 1500min, neogr sms, 3GB, znači ispadne mjesečno oko 100kn za tarifu koja je inače 200kn. Istina nije ponuda kakvih je znalo bit, da dobiješ tarifu džabe, al kako su u minusu?

13 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

 Pa ja ne znam kako ti to računaš ali budem ti pomogao sada ovako odoka. Nek dobiju to za 6500kn i prodaju mob i Sony za 4000kn i onda si dao u 24mj 2500kn a takvu tarifu možeš dobit i bez svega toga pa ti sad meni reci kako išta zarade ?? Zaradio je kolega koji je nekom biseru prodao za 3000kn a ne ovi za 2000 kn što prodaju. Rekao bih da je 2500kn super cijena, 3000 kn previše a ovi što daju za 2000kn ili ne znaju matematiku ili ga nisi ni kupili nego dobili ili šta ja znam šta pa ga daju za 2 milje. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
itomic009 kaže...

 a takvu tarifu možeš dobit i bez svega toga pa ti sad meni reci kako išta zarade ??

Da ovdje sam falio, nisam vidio revoluciju koja nudi sve to za 100kn/mj(samo dok traje pretplata) nego sam uspoređivao s mix 200.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
Zapravo je moguće jer ako je mob na firmu, onda mu je PDV i tako predporez, a lovu koju je dobio za PS4 i mob mu je čisti oprani keš. Ne znam jedino vrijedi li ova ponuda za pravne osobe, ali i tome se može doskočiti ;-)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Ja uzeo ps3 paket, za koliko da ga stavim na njusku , znam da nije tema ali koliko bi dali?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
Najbolje ti je pogledati po njuškalu kako se kreću cijene u tvojoj županiji. Ideš prvo sa nekom srednjom cijenom i čekaš, pa ako prodaja ne ide, spuštaj :-)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
itomic009 kaže...

 Pa ja ne znam kako ti to računaš ali budem ti pomogao sada ovako odoka. Nek dobiju to za 6500kn i prodaju mob i Sony za 4000kn i onda si dao u 24mj 2500kn a takvu tarifu možeš dobit i bez svega toga pa ti sad meni reci kako išta zarade ?? Zaradio je kolega koji je nekom biseru prodao za 3000kn a ne ovi za 2000 kn što prodaju. Rekao bih da je 2500kn super cijena, 3000 kn previše a ovi što daju za 2000kn ili ne znaju matematiku ili ga nisi ni kupili nego dobili ili šta ja znam šta pa ga daju za 2 milje

 Meni kod dosta ljudi nede u glavu; Kaj nisu dve milje dva milijuna?? Ili to kako u kojem selu 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
gocc01 kaže...
itomic009 kaže...

 Pa ja ne znam kako ti to računaš ali budem ti pomogao sada ovako odoka. Nek dobiju to za 6500kn i prodaju mob i Sony za 4000kn i onda si dao u 24mj 2500kn a takvu tarifu možeš dobit i bez svega toga pa ti sad meni reci kako išta zarade ?? Zaradio je kolega koji je nekom biseru prodao za 3000kn a ne ovi za 2000 kn što prodaju. Rekao bih da je 2500kn super cijena, 3000 kn previše a ovi što daju za 2000kn ili ne znaju matematiku ili ga nisi ni kupili nego dobili ili šta ja znam šta pa ga daju za 2 milje

 Meni kod dosta ljudi nede u glavu; Kaj nisu dve milje dva milijuna?? Ili to kako u kojem selu 

 ako mu je mjesecni đeparac 200 kuna onda mu je 1000 kn milijarda.

A u vezi racunice da ovi sto prodaju za 2000 kn nista ne zarade. Mozda gledaju na to kao na gotovinski kredit bez kamata. Ljudi nemaju love (naravno, za placanje racuna za mobitel, cigarete i kladionicu uvijek se nadje...) pa im mozda dobro dođe gotovina.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2015 9:35 (Ezio).
14 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
U Bosni vele ala Faruk i Izet dve milje maraka. Mi kazemo dva soma.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
Ezio kaže...

 ako mu je mjesecni đeparac 200 kuna onda mu je 1000 kn milijarda.

A u vezi racunice da ovi sto prodaju za 2000 kn nista ne zarade. Mozda gledaju na to kao na gotovinski kredit bez kamata. Ljudi nemaju love (naravno, za placanje racuna za mobitel, cigarete i kladionicu uvijek se nadje...) pa im mozda dobro dođe gotovina.

 

Kako kredit bez kamata kad u najjeftinoj opciji te izadje 2340kn plejka.

12 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Samsung Galaxy A5 - novi zapakirani sa njuške, najefitniji -1500 kn

PLejka 4 + Star Wars, novo zapakirano sa njuške, najeftiniji - 2350 kn

 

Sve zajedno 3850 kn.

 

Tele 2 opcija plejka 4 star wars i Samsung Galaxy A5, 500 kn jednokratno i 250 kn mjesečno na dvije godine je - 6500 kn.

 

LMAO!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Najjeftenija opcija za Ps 4 je u kombinaciji sa Samsung Prime onim za 195 kn mjesečno i 400 jednokratno ili ima još nešto povoljnije? I imaju li u trgovinama odmah na lageru ps i mobitel koji dobijem odmah nakon potpisivanja ugovora ili se čeka?

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Najjeftinija opcija koju tele nudi je ps4+tarifa, 180kn mjesecno, i 300kn jednokratno placanje. Znaci, isto ovo sto reklamiraju, ali bez ikakvog dodatnog mobitela, dobijes ps4 i karticu s brojem (tarifom) odmah nakon sto potpises. nista se ne ceka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Jel taj Battlefront što oni daju uz konzolu mogu odmah igrati online ili moram kupiti Ps + onaj ili što već?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Svaki multiplayer na ps4 zahtjeva ps+, tako i ovaj :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

Mogli su bar uz multiplayrer igru dati mjesec dana probno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!

@Cryogenic .. Umanji 100kn za tarifu. 150*24 = 3600. Što je recimo ok.

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
lobotomac90 kaže...

Mogli su bar uz multiplayrer igru dati mjesec dana probno :D

 Dobiješ 14 dana free uz svaki novi PSN account.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
Cryogenic kaže...

Samsung Galaxy A5 - novi zapakirani sa njuške, najefitniji -1500 kn

PLejka 4 + Star Wars, novo zapakirano sa njuške, najeftiniji - 2350 kn

 

Sve zajedno 3850 kn.

 

Tele 2 opcija plejka 4 star wars i Samsung Galaxy A5, 500 kn jednokratno i 250 kn mjesečno na dvije godine je - 6500 kn.

 

LMAO!!

 A gdje je opcija da ti država i telekom oproste dugove kad ne plaćaš pretplatu? 

There is no job like cron job!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 PS4 - puno Njuškalo novih konzola!
hrvooje kaže...
....

 A gdje je opcija da ti država i telekom oproste dugove kad ne plaćaš pretplatu? 

 Ta opcija je završila sa neuspjehom Sinčića.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice