Tko se bavi modifikacijom PS3?

poruka: 9
|
čitano: 1.327
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
suspendiran
offline
Tko se bavi modifikacijom PS3?

Pozdrav,

 

eto ne mogu downgrade na 3.55 napraviti, koje sranje, a taman kupio PS3, a novaca za igre nemam.

Čitam po netu, informiram se, eto nema mi spasa, downgrade nije nikako moguć nego hardverski preko onog E3.

 

Ja se time ne znam baviti, nemam apsolutno nikakvog znanja što se tiče tehnike. Ima li netko u Rijeci da se time bavi?

 

 

Sad sam baš razočaran, imam konzolu a ne služi mi baš za ništa. Možda da si uzmem PS plus pretplatu, možda tamo ima nekakvih besplatnih igara ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tko se bavi modifikacijom PS3?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pozdrav,

 

eto ne mogu downgrade na 3.55 napraviti, koje sranje, a taman kupio PS3, a novaca za igre nemam.

Čitam po netu, informiram se, eto nema mi spasa, downgrade nije nikako moguć nego hardverski preko onog E3.

 

Ja se time ne znam baviti, nemam apsolutno nikakvog znanja što se tiče tehnike. Ima li netko u Rijeci da se time bavi?

 

 

Sad sam baš razočaran, imam konzolu a ne služi mi baš za ništa. Možda da si uzmem PS plus pretplatu, možda tamo ima nekakvih besplatnih igara ...

Na PS plus svaki mjesec uvjek ima besplatnih igara!

10 godina
suspendiran
offline
Re: Tko se bavi modifikacijom PS3?
silasara2 kaže...

Na PS plus svaki mjesec uvjek ima besplatnih igara!

 

Ima samo Indie igrica, nikakvih AAA naslova ili nešto slično.

 

A Indie igre mogu na PCu igrati. Ali ne igram ih jer su sranje :)

 

 

Idem sada do Sancta Domenice, možda imaju kakve stvari na popustu. ... :-( na što ja pare trošim ...

16 godina
offline
Tko se bavi modifikacijom PS3?

Tebi bi bilo najbolje da prodaš PS3. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tko se bavi modifikacijom PS3?

game.co.uk ti ima ogromnu ponudu rabljenih igara...igre već od 5 kuna, AAA naslovi već od 20 kuna imaju i na dosta naslova akciju kupi 3 plati 2...poštarina za Hrvatsku ti je 30 kuna po paketu al paket mora bit manji od 1 kg i stiže za manje od tjedan dana...

 
0 0 hvala 1
10 godina
suspendiran
offline
Re: Tko se bavi modifikacijom PS3?
Mahjongg kaže...

game.co.uk ti ima ogromnu ponudu rabljenih igara...igre već od 5 kuna, AAA naslovi već od 20 kuna imaju i na dosta naslova akciju kupi 3 plati 2...poštarina za Hrvatsku ti je 30 kuna po paketu al paket mora bit manji od 1 kg i stiže za manje od tjedan dana...

 

Hvala ti najljepsa. Ja sam gledao PSN store i ovaj plus, imaju neke besplatne igre ali svega 2 mjesecno i to nisu neki naslovi, uglavnom indie i neke gluposti koje ne bih nikad kupio. Igre na storeu su oko 100-150 kn, to mi je vise manje prihvatljivo, iako bih bio sretniji s nekim starijim naslovima po 50 kn recimo.

 

pogledati cu tvoj link, nadam se da ce biti nesto.

12 godina
neaktivan
offline
Tko se bavi modifikacijom PS3?

Pričaš gluposti. Na PS+ ima i AAA naslova. Ja sam ugrabio cijeli serijal Assassins Creed, Tomb Raider, Need for Speed itd itd. Nije da je svaki mjesec AAA naslov ali u godini dana ih bude poprilično.

 

Uostalom, platiš 365 kn za PS+ i dobiješ 3 igre mjesečno (a ne dvije) tj. godišnje 36 igara. Dakle, Za cijenu jedne dobiješ njih 36. Za to se ne isplati downgrade, pa skidanje i prženje igara s neta. Usto, imaš i posebne popuste za PS+ članove itd.

 

Ali izbor je na tebi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2015 22:10 (TracerCPP).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Tko se bavi modifikacijom PS3?

Koju verziju konzole imaš,pitanje je da li se uopće da downgrejdat ...

 

Onaj CECH broj

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Tko se bavi modifikacijom PS3?
nbdy32 kaže...

Koju verziju konzole imaš,pitanje je da li se uopće da downgrejdat ...

 

Onaj CECH broj

 

ma ništa od downgradeanja, verzija 4XXX. Dakle E3 linker ne dolazi u obzir nego onaj Cobra ODE, koji dođe 1000kn zajedno s instalacijom. A pri tome bi konzolu trebao postom slati u ZG. Ma zajebi ti to, skinem si ja 2-3 jeftinije igre, i tako nisam neki gamer, malo za vikend prije spavanja i to je to.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice