Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

poruka: 34
|
čitano: 58.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

 

Napravio sam ovaj vodic zato sto me puno korisnika na PM pitalo kako sta i gdje! vodic je u informativne svrhe a ne u svrhu igranja piratskih igara!

 

1.Skinite original firmware(konzola mora biti na 3.55)

 

2.Skinuti ostale potrebnefileove za patchanje

 

3.Extractajte ps3patch na c: i u njega ubacite kopiju originalnog CFW-a sto ste skinuli

 

4.Otvoriti cmd(start-upisite cmd) u njega cd..(2 puta) onda cd ps3patch

 

5.Kad ste u folderu(u cmd-u) utipkajte tocno bspatch PS3UPDAT.PUP PS3CFW.PUP patchfile

 

6.Kada zavrsi patchanje izbrisite original ps3updat.pup i preimenujte PS3cfw u PS3updat.pup

 

7.Sad ste napravili moddani firmware stavite ga na obican usb stick ovako bi trebalo izgledat /PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP

 

8.Stavite stick u PS3 i odete na normalni update preko XMB(ako dobijete gresku  da ste vec na najnovijem firmware ubacite konzolu u recovery mod: a) ugasite konzolu b)drzite power tipku dok se konzola ne upali i ugasi c)stisinte tipku power i drzite dok 2 puta nebibne onda pustite d)trazit ce vas da spojite gamepad sa usbom napravite tako i dignit ce se recovery mod). Napravite update iz njega onda!

 

9.Sad kad je instaliran cfw morate instalirati lvl2.pkg(morate to pokreniti svaki put prije igranja backup igre)

 

 

10.Onda skinete i instalirate backup manager preporuca se ovaj 

 

11.Morate imati bilo koju original igru u konzoli dok igrate backup igre!

 

 

To bi bilo to imate omoguceno igranje backup igri na 3.55 + psn

 

Note:Navodno postoje problemi sa ps3 60gb(znaci prvi) stoga bolje nemojte koristiti ovaj vodic na njemu!Naravno sami odgovarate za eventualno nastalu stetu koristenjem ovog vodica ili bilo kojeg njegovog dijela!Ovo je prijevod i modifikacija vodica sa psgroove.com internet stranice!Ovaj vodic je nastao u informativne svrhe i tako bi ga se trebalo shvacati nemojte postavljati pitanja o piratsvu!!!

 

 

Edit: stavio sam novi backup manager koji ima ugraden lvl2.pkg i ispravlja dosta gresaka od prije prvo izbrisete stari i instalirate novi upute za PSN na 3.55 su dolje u mom postu! Napisao tutorial za prebacivanje i updatanje igri stoga evo link

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 15:44 (CroVandal).
Moj PC  
21 2 hvala 16
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Bravo, odličan tut. Inače, za vas koji neznate imate PS3-NEWS, PSX-SCENE i PS3Hax za takve stvari koje se tiču hackanja PS3-ja (PS3-News nije samo hackanje)

Svakih 60 sekundi u Africi prođe jedna minuta. Stavi ovo u svoj potpis ako voliš burek :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Ljudi idite po ovom tutorialu, covjek je sve objasnio. Ja sam isao i dosao do zadnjeg koraka gdje treba original igra, kad to nabavim samo si prebacim igre preko ftp servera!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Evo Jailbreako sam svoj PS3{#} ali imam problem kako da dobijem onaj folder *Install Packaging Files* ili tako nešto.. Vidio sam tipovi po youtubeu imaju to pa mogu instalirati applikacije i ostalo..Pls help{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Evo još jedan jako dobar tutorial, ali na engleskome.

Sve objasni u koracima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Evo i ja sam instalirao. Sad imam prvi problem. Assassin's Creed Brotherhood nema ZVUKA :( Čujem samo Ubisoft logo na početku i to je to. Postoji li riješenje?

Svakih 60 sekundi u Africi prođe jedna minuta. Stavi ovo u svoj potpis ako voliš burek :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)
Kupi igru,pa ce raditi
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
lordlojkus kaže...

Evo i ja sam instalirao. Sad imam prvi problem. Assassin's Creed Brotherhood nema ZVUKA :( Čujem samo Ubisoft logo na početku i to je to. Postoji li riješenje?

Googlaj to ti jedino mogu reci ja nisam cuo da netko ima takvih problema!
My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Što je to CFW.

Dok napravim ono bspatch ... ne dobijem nikakav CFW.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
Cfw/fimware/ipsw kako god zelis sutra kad dodem kuci ide update vodica sa novim backup managerom i mozda dodam kako kopirati datoteke na interni hard disk preko ftp -a zbog velike potraznje :-)
My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
Toni93 kaže...
Kupi igru,pa ce raditi

Ja imam igru i mogu ti slikat ako hoćeš -.-

 

BTW. Puno ljudi ima ovaj problem ali neki su ga riješili 2.02 updateom, a ja ga nemogu naći na netu

 

Svakih 60 sekundi u Africi prođe jedna minuta. Stavi ovo u svoj potpis ako voliš burek :D
13 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam

ali kad ja to napravim od tih firmwarea dobijem samo onaj koj sam stavio (kopirao).. da samo preimenijem?

14 godina
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

USB stick mora biti formatiran u FAT32 ili NTFS?

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
Fat32
My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

evo tu isti tutorial na engleskom(ko ne kuzi dobro HRV{#})+tu imate za download patchirani kmeawCFW-Prepatched k-3.55 CFW(kom se neda igrat s patchiranjem) koji je navodno testiran i ispravan(tak bar pise)

http://www.ps3-hacks.com/forums/viewtopic.php?id=11761

 

evo i video tutorial

https://www.youtube.com/watch?feature=iv&v=L8IY3U9iBas&annotation_id=annotation_997528

 

nadam se da ce ovo nekom pomoci

 

pozdrav

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

SVe sam napravio i savršeno radi.Imam vanjski HDD na usb i jer kako mogu stavit igru na njega koju skinem s neta i igram preko usba-a?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Evo jedan moj tutorial kako osposobit zvuk na AC Brotherhoodu. Ovo je moj način koji mi se čini najučinkovitiji naspram ostalima na internetu:

 

1. Budite sigurni da NIGDJE nemate traga AC:B na PS3-ju (izbrišite sve u Game Data Utilityu od ACB-a, i u bilo kojem drugom folderu (saveovi i slično)

2. Napravite backup originalne igre na interni disk (mora biti interni inače ne radi)

3. Nakon uspješno napravljenog backupa, stavite bilo koji drugi disk u PS3 (ne pokrećite igru)

4. Poslije postavljanja diska u pogon instalirajte 2.02 update (možete ga skinut PS3 game updaterom (igra mora bit na hddu u tome slučaju) ili preko PS3-ja) .

5. Pokrenite igru i zvuk bi trebao raditi

6. Uživajte u igri!

 

P.S. U četvrtom koraku morate biti sigurni da imate disk unutra i nesmije biti od brotherhooda

Open source is collective power in action. The power of a worldwide community of highly skilled experts that build, share and improve the very latest software together - then make it available to all
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Ljudi ništa od PSN-a

 

3.56 update je izašao od strane Sony-a. KaKaRoTo već jako radi na njemu, i čini se da ima neki novi SELF file u sebi.

 

UPDATE: Ključevi su pronađeni :D

Open source is collective power in action. The power of a worldwide community of highly skilled experts that build, share and improve the very latest software together - then make it available to all
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 10:33 (lordlojkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam

Nemojte updatat na 3.56 ukinuto je update firmware preko usb sticka da ukljucite psn na 3.55 napravite ovo pisem sa moba pa nisam preveo ali skuzit cete :-)

Step1: Go to network

Step 2: Connection settings

Step 3: Select Custom

Step 4: Go to DNS settings

Step 5: Put both the Primary and Secondary IP settings as 67.202.81.137

Step 6: Save

Step 7: Sign in

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 15:20 (CroVandal).
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

 

Evo ja probao instalirati dotični firmware,sve je bilo u redu i kad sam radio update došao mi je onaj progress bar na 60% i nakon toga konzola mi se ugasila i upalila, nakon toga crveno blica i tri puta beepne i zuta lampica se upali i konzola se ugasi. Sad svaki put samo beep tri puta i ugasi se. Ima li kakvog lijeka tome? ,ne znam gdje sam pogrijesio.{#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
Dr.Phreak kaže...

 

Evo ja probao instalirati dotični firmware,sve je bilo u redu i kad sam radio update došao mi je onaj progress bar na 60% i nakon toga konzola mi se ugasila i upalila, nakon toga crveno blica i tri puta beepne i zuta lampica se upali i konzola se ugasi. Sad svaki put samo beep tri puta i ugasi se. Ima li kakvog lijeka tome? ,ne znam gdje sam pogrijesio.{#}

U startu sa krivim CFW-om i alatima koje nisi skinuo sa mojih linkova ili mozda imas PS3 60gb FAT za koji ovaj vodic nije...inace znam da si troll posto si otvorio temu o macbook nesto i sam si priznao da si troll!

 

@Sandy B

 

stisnuo si mi hvala pa onda td!?

 

 

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 23:25 (CroVandal).
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

"4.Otvoriti cmd(start-upisite cmd) u njega cd..(2 puta) onda cd ps3patch"

Možeš li malo pojasniti ovaj korak?

 

Link u 10. koraku je offline (koji je to backup manager? Gaia? Ako je, stavi novi link sa novim updatom http://www.multiupload.com/AP650L7QCS).

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam

Otvoris command promt i u njega upises c.. pa opet cd..  onda cd ps3patch

u pitanju je rogero manager sad sam vidio da je link mrtav pa cu updetat mozes koristiti i gaia!

 

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam

Ok, ali ja mislim da je Gaia stabilnija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 12:25 (digital.zero).
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Jel se mogu sve igre igrat na tom CFW-u, koje ne koriste noviji update?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
M0by kaže...

Jel se mogu sve igre igrat na tom CFW-u, koje ne koriste noviji update?

ne bas sve ali velika vecina...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
digital.zero kaže...

"4.Otvoriti cmd(start-upisite cmd) u njega cd..(2 puta) onda cd ps3patch"

Možeš li malo pojasniti ovaj korak?

 

Link u 10. koraku je offline (koji je to backup manager? Gaia? Ako je, stavi novi link sa novim updatom http://www.multiupload.com/AP650L7QCS).

 

I mene buni nikako da ubodem. mozda ne znam na CMD{#}

Ako ima netko sliku neka postavi kako to izgleda patchovanje :(

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 15:13 (Lucazode).
14 godina
offline
Re: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam

imas pm...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup game)

Moze li mi netko reci sto sve mogu kada JB-am PS3 osim igranja piratskih igrica jer me to ne zanima.

Mogu li se gledati MKV i Divx filmovi s podnaslovima, moze li se citati NTFS ili exFAT itd ???

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Tutorial kako instalirati Kmeaw CFW(backup gam
AtlantisCro kaže...

Moze li mi netko reci sto sve mogu kada JB-am PS3 osim igranja piratskih igrica jer me to ne zanima.

Mogu li se gledati MKV i Divx filmovi s podnaslovima, moze li se citati NTFS ili exFAT itd ???

sada se mogu i mkv filmovi gledati

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice