Xbox 360 arcade zaključana tema

poruka: 66
|
čitano: 25.518
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

imam nekoliko pitanja u vezi ove konzole:

 

1.dali se mogu gledati filmovi na njoj?

2.dali se može ugraditi disk u nju?

3.jel se može s interneta skidat igre i demoi?

4.kolko košta pretplata na internet?

5.jel se može preko usb-a uključit vanjski disk ili usb stick i to koristit kao hard?

 

hvala unaprijed.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
mar123 kaže...

1.dali se mogu gledati filmovi na njoj?

Mogu. S time da ne možeš imati titlove osim ako su hardcodeani na film.

Možeš samo u slučaju da streamaš sa računala.

 

Ali bez titlova možeš gledati bez problema.

 

mar123 kaže...

2.dali se može ugraditi disk u nju?

Može, samo kupiš xbox disk i ugradiš.

 

mar123 kaže...

3.jel se može s interneta skidat igre i demoi?

Može.

 

mar123 kaže...

4.kolko košta pretplata na internet?

Oko 150 kuna za 3 mjeseca, možda malo niže. Pod uvjetom da kupuješ vani, preko interneta, kod nas je skupo.

 

mar123 kaže...

5.jel se može preko usb-a uključit vanjski disk ili usb stick i to koristit kao hard?

Možeš uključiti stick ili hard pa s njih gledati filmove i sl. ali ne možeš na njih instalirati igre.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

jel se može ugradit disk ako konzola nije modificirana? u sophoslabu piše da konzola mora bit modificirana, a ja je nebi modificiro da me ne izbace s live-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade

Možeš, naravno... Glupost je da mora biti modificiran...

 

Kupiš arcade i ako ti je volja ugradiš disk kasnije.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 22:34 (Danny_HR).
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

koliko košta popravak rrod-a (crvenog svijetla)?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
mar123 kaže...

koliko košta popravak rrod-a (crvenog svijetla)?

 

 

 

Ak kupujes novi X360 dobit ces model sa Jasper plocom...na njemu su ti male sanse ce dobit RROD...kod starijih konzola je veca sansa za RROD...a ak se to dogodi unutar garancije nikakav problem....

Raise hell in heaven
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

u sophosu ima za kupit xbox 360 arcade jel on ima novu il staru ploču?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 arcade

Novu. Popravak unutar garancije je besplatan, popravak izvan garancije je mislim 300kn, ali s novim Xboxima ti je mala šansa da dobije RROD.

I preto 100-120$plata za Xbox live gold je se poprilično snizila, kad je tek izažla konzola mislim da je bila ok godišnja pretplata, sad je oko 300-350kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

jel se može surfat s njim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

jel se može ethernet kablom spojit x360 i komp koji ima internet da x360 može imat internet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 arcade

Surfat sa xboxom ko sa browserom? google

jel se može ethernet kablom spojit x360 i komp koji ima internet da x360 može imat internet? google (pretpostavljam da se nećeš snaći kao ni dosada pa evo par natuknica: xbox 360, ethernet, pc, internet)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
Ne možeš surfati sa xboxom jer nema browser.

Na internet se naravno spajaš ethernet kabelom, prvenstveno preko rutera, ali ne vidim zašto ne bi mogao šerati konekciju i ako xbox ukopčaš u pc sa dva ethernet porta.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

ja na pc-u imam wireless jer mi je komp na katu a router dole i imam jedan ethernet port slobodan pa neznam jel može xbox tako imat live. nisam mislio na surfanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox 360 arcade

Evo ti tutorial.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

Da li je veliki nedostatak to sto nema hard? Kad bi ga uzeo koristio bih ga samo za igranje mw2 i jos nekih igara prek neta

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 arcade

Pa ne imati hard znaci ne instalirati igru sto znaci da bi konzola moga raditi malo buke,nista nepodnosljivo naravno :)

 

I neces moci nista skidati sa xbox livea.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 360 arcade

Znaci ja ak uzmem arcade mogu igrat koliko god ocu originala..to sto nema hard nece me puno kocit?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade

Neće budući da nećeš instaliravati na konzolu, samo sejvati i to je to.

 

Sve igre će raditi.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 13:11 (Danny_HR).
14 godina
protjeran
offline
Xbox 360 arcade

oce li me bannat ako imam modanu konzolu ali ak budem igrao samo single player???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
ATi FaN kaže...

oce li me bannat ako imam modanu konzolu ali ak budem igrao samo single player???

mislim da nece ako ga nebudes ukopcavao u internet..ja sam ipak odlucio uzet elite 

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
15 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
a lucky_look kaže...

Da li je veliki nedostatak to sto nema hard? Kad bi ga uzeo koristio bih ga samo za igranje mw2 i jos nekih igara prek neta

nije veliki nedostatak al nedostatak sigurno je,jel neke igre stvarno stekaju s dvd-a(jest da ih je jako mali broj ali)i kao sto je neko reko imat ces tisu konzolu

 

EDIT:nego pazi kod tog elita na datum prozvodnje znaci da uzmes jasper jer nisu svi elite jasper

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 16:27 (R4zOR229).
15 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
R4zOR229 kaže...
a lucky_look kaže...

Da li je veliki nedostatak to sto nema hard? Kad bi ga uzeo koristio bih ga samo za igranje mw2 i jos nekih igara prek neta

nije veliki nedostatak al nedostatak sigurno je,jel neke igre stvarno stekaju s dvd-a(jest da ih je jako mali broj ali)i kao sto je neko reko imat ces tisu konzolu

 

EDIT:nego pazi kod tog elita na datum prozvodnje znaci da uzmes jasper jer nisu svi elite jasper

mislim da je to to

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
14 godina
protjeran
offline
Xbox 360 arcade

a hoce li mi stekati novije i zahtjevnije igre poput GTA IV i GTA EFLC ili ce i one ici glatko? I da li je potrebno softverski updateati XBox (firmware ili nesto drugo)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 16:53 (ATi FaN).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
ATi FaN kaže...

a hoce li mi stekati novije i zahtjevnije igre poput GTA IV i GTA EFLC ili ce i one ici glatko? I da li je potrebno softverski updateati XBox (firmware ili nesto drugo)

mislis ako nemas hard?a sad gle kolko sam cuo gta4 je bas medu tim igrama kojima se texture a diska puno brze ucitavaju neg s dvd-a i da ljudi imaju problema s njim ak nemaju hard,trebas stavit drugi firmewire ak ces modat konzolu,a dashbord updati su ti na dvdima od igara tako da ako nemas live a igra zahtjeva tu it u verziju dashborda vjerojatno ce ju s dvd-a instalirat.

 

 

@lucky_look

 

da to bi trebalo bit to al bazi da ti ipak ne uvale koju stariju konzolu(makar sumnajm da ih jos imaju)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 18:58 (R4zOR229).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 arcade
mar123 kaže...

imam nekoliko pitanja u vezi ove konzole:

 

1.dali se mogu gledati filmovi na njoj?

2.dali se može ugraditi disk u nju?

3.jel se može s interneta skidat igre i demoi?

4.kolko košta pretplata na internet?

5.jel se može preko usb-a uključit vanjski disk ili usb stick i to koristit kao hard?

 

hvala unaprijed.

 

1. mogu, neke kodeke ne podržava, no oni se mogu skinuti besplatno sa interneta, (enmoraš imati gold membership, možeš imati i besplatni, silver)

2. hdd - mogu, naravno, svih veličina (od 20GB pa do 250GB - uglavnom, SVI). ako si mislio na usbove, i to se može, i da, na usb-u možeš imati saveove iz igrica, i mislim da se i na njih može instalat igre, al nisam siguran.

3.da, u principu sve starije od nekih godinu-dvije (ako misliš na cjele igre, npr. mass effect 1, cod collection, fable: the lost chapters itd., ali se cjele igre plaćaju microsoft bodovima (za njih moraš kupiti kupon u nekom dućanu ili preko microsoft stranica). možep i skidati demoe, oni se nikada ne plaćaju, možeš i mini igre - kao pac-man)

4. silver je besplatan. s njim nemožeš igrat igre online, ali ih možeš kupovat, imat friendove, updateat, skidat filmove itd.

5. -.-

14 godina
protjeran
offline
Xbox 360 arcade

Kolika je cijena XBox 360 Elite i gdje se moze kupiti u Hrv?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xbox 360 arcade
ATi FaN kaže...

Kolika je cijena XBox 360 Elite i gdje se moze kupiti u Hrv?

http://www.sophoslab.hr/

 

makar ak oces jeftinije proc imas skoro novih polovnih na njuskalu

14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 arcade

cekaj jer se ja onda mogu spojiti xbox sa ruterom....mislim wireless, kao što spajam laptop, komp.....nista mi nije spojeno bežićno....

 

i ako mogu spojiti xbox tako, oce mi stekat i lagat u vrjeme igre??

Iznenađen

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice