Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.182.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

probaj kod nekog drugog na njegovom routeru.... ako je na automatskom IPu, probaj ručno namjestit

 

ako konzola nije modificirana ili banirana, moralo bi raditi

 

a sto se skdanja i kupovine tice, mislim da ti to nece raditi zbog HR IP adrese

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Jel ima ko da mi moze sprzit nekoliko igra za xbox 360 jer nemam tu ihas przilicu. Ili je moguce sa obicnom sprzit a da radi?
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Neko?! ;)
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Jel mogu igrat npr gta 5 online sa LT 3.0?
I jel mora bit neka posebna przilica za przit igre ili mogu s ovom sprzit sto imam u laptopu a  da radi igra normalno?

 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

nisam 100 posto siguran ali ne mozes prziti sa svakom przilicom igre(treba pokusati iako su dvd mediji oko 12kn komad),a gta 5 mozes igrati sa lt 3.0

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Blue2 kaže...

nisam 100 posto siguran ali ne mozes prziti sa svakom przilicom igre(treba pokusati iako su dvd mediji oko 12kn komad),a gta 5 mozes igrati sa lt 3.0

 Kad se spojim na wlan trazi me update pa neznam da li smijem to napraviti,tj da li cu ako updateam sistem izgubiti modifikaciju ili ce bit kakvih problema sa konzolom nakon?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Updejtom dashborda gubis lt modifikacije tj modifikaciju na dvd citacu
Potpis
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

slobodno update napravi.ne gubis nista s time a bez update a ne mozes na net

neka ti se javi netko tko se bolje kuzi ,ja znam nesto povrsno od prije jer sam necacima rijesavao neki xbox i trazio mi je update kad sam ga spojio na net i dozvolio sam ga i nikakvih problema nisam imao.i dalje pusta przene igrice i dalje je l.t 3 netaknut

15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Hm,šta sad da radim,smijem li napraviti update ili ne,hoću li ostati bez lt-a ili ne?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Koji trenutno dash imas?

Ja sam trazil i vele da se gubi ali mozda sam naisel na gluposti..

Ja imam dash iz 9 mj 2015,ti?

Mislim i ak se iugubi nije flashanje skupo
Potpis
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

ma update smijes napraviti kad se spojis na net sto te trazi 100 posto .ja sam to radio,inace ne mozes uopce nista raditi na netu ako ne napravis update sto bi znacilo da ne mozes igrati igrice online sa lt 3.0 modifikacijom a svi znamo da se moze

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Evo napravljen update i sve radi...

Nego imam pitanje

Kak mogu skinut youtube na xbox jer prijavljen sam sa xbl i nema te app tj nit nemogu trazit app samo igre,a kad nisam prijavljen onda ima sve ali m onda trazinda se prijavim na xbl pa se dogodi ovo prvo..


Jel ima mozda veze kaj sam iz hrv?
Potpis
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Jeste updateali preko usba ili direktno preko xboxa?

Ako može link za usb update,hvala!

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ja sam direkt preko xboxa..

Evo ti link za preko usba..formatiras ga prvo u fat32

https://digiex.net/threads/xbox-360-dashboard-system-update-2-0-17502-0-download-with-avatars.14695/
Potpis
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

jel ima neki gamepad za xbox360 a da nije original za kupit kod nas? neki hama/ms/điđi miđi?

 

Na svima pise pc i ps2/3... 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Imas na ebayu zicni za xbox za 90kn ak ti se ne zuri
Potpis
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ne zuri mi se, nego nisam nasao neki koji je siguran, a ne bih narucivao pa da mi stoji bezveze

.

 

nasao sam polovne, ali s njima ne bih riskirao jer sam jednog narucio a dosao poluispravan

 

imas neki link na provjereni?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Pozdrav svima. Vjerujem da ovo vec negdje ima ali ne mogu da nađem, imam xbox 360, kupio sam GTA5, prilikom instalacije mislim da mi je na početku ponuđen kao nekakv update koji sam preskočio i sad imam problem da nakon što igram nekakvih 5 minuta stalno me vraća na početak igre a nikako ne mogu to da napravim ispočetka. Pretpostavljam da je o tome riječ iz razloga jer sam kod prijatelja isto to napravio kao i taj update i sve radi normalno, pa ako tko zna kako to ispraviti molio bih pomoć. HVALA.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Srt kaže...
Pozdrav svima. Vjerujem da ovo vec negdje ima ali ne mogu da nađem, imam xbox 360, kupio sam GTA5, prilikom instalacije mislim da mi je na početku ponuđen kao nekakv update koji sam preskočio i sad imam problem da nakon što igram nekakvih 5 minuta stalno me vraća na početak igre a nikako ne mogu to da napravim ispočetka. Pretpostavljam da je o tome riječ iz razloga jer sam kod prijatelja isto to napravio kao i taj update i sve radi normalno, pa ako tko zna kako to ispraviti molio bih pomoć. HVALA.

 Obrisi game sa HDD-a i sve sto je vezano sa njime " save game " I ponovo ga instaliraj , i kad te upiuta opet za upadate  preskoci ga . 

Finger Up :)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Obrisao vec nekoliko puta, i probao ponovo ali vise ne nudi taj update.
11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Srt kaže...
Obrisao vec nekoliko puta, i probao ponovo ali vise ne nudi taj update.

 Ako nemas puno igara, na xboxu cisto formatiraj ^^ Ili probaj izvadiiti HDD i ponovo stavit... 

 

I dali si prilikom instalacije bio povezan na internet ? 

Finger Up :)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Nisam bio spojen na internet, jel bi trebao biti?
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Još jedna stvar danas sam nosio kod kolege konzolu, nismo bili spojeni na internet, znaci samo struja nije radilo dok on nije na hdd obrisao save game, i onda je proradilo. Doneo sam konzou kuci, upalio je i ponovo kod mene nece, odem na hdd da probam ja obrisat save game ali ga opće nema.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Kupljena forza motorsport 4 iz njemacke i neradi ,region code ne pase (kak a pal je)? Mogu ju samo bacit?
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Srt kaže...
Još jedna stvar danas sam nosio kod kolege konzolu, nismo bili spojeni na internet, znaci samo struja nije radilo dok on nije na hdd obrisao save game, i onda je proradilo. Doneo sam konzou kuci, upalio je i ponovo kod mene nece, odem na hdd da probam ja obrisat save game ali ga opće nema.

 Trebala bi biti spojena na internet... Jer tako ce povuci upadate... Malo je s******* ako ti je konzola modificirana.. Al ko ne riskira  ne profitira :)

Finger Up :)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Uglavnom sta se dalje desilo. Sinoc sam ponovo izbrisao cijelu igricu, instalirao je ponovo kojom prilikom mi je među ostalim stvarima instalirao i " save game" , neznam dali se on mora instalirati prilikom instalacije, jer sam slab sa igricama, nakon čeka sam obrisao taj instalirani "save game", probao igricu i za sada radi bez problema.
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Foz-matija kaže...
Kupljena forza motorsport 4 iz njemacke i neradi ,region code ne pase (kak a pal je)? Mogu ju samo bacit?

 meni sve igre iz njemacke rade.... samo meni je account namjesten na njemacku.... ne znam dal to ima veze :)

 

 

 

nemoj bacat..posalji meni a ja tebi posaljem Forza Motorsport 3 na engleskom :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ima koja dobra dusa sa ihas przilicom i malo vremena? Platim dvde
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ima li itko ovdje i gdje bi se mogla kupit igra Mx vs Atv Untamed za x ? Treba mi hitno a nema ga niti na marketplaceu od xboxa..

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice