Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.182.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Beelzeboss kaže...

Igre moraju biti na prijenosnom hdd-u,tako bi ih pokretao x360 sa tog hdd-a.

Nije za mene,za kolegine klince.

Kako da napravim mape na tom prijenosnom ili ima neki program koji to odradi automatski.

Thanks

 

samo napravi folder games na hard disku i to je to... xexMenu će ih automatski povući... za FSD i Auroru eventualno se u njima podesi odakle da čita igre i to je to...

ISO igre kad se skinu moraju se otpakirati sa Xbox Backup Creator ili exisoGUI

 

 

u biti vidjet ćeš kako će raditi, pa ipak onda neka razmisle u unutrašnjem disku ako bude problema

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kuzim cijeli postupak flashanja ali nemrem dobiti cpu key.

xbox i komp su spojeni kablima na istu mrezu, ali xell reloaded (0.993) se freeza kod sata ea001200 tak da niti ne dolazi do ip adrese..

U j runneru pise connection lost i no xbox connected

negdje je pisalo da ako odspojim dvd citac da bi se xell trebal bootati do kraja
Iron Maiden
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

U taj folder "games" mogu natrpati GOD igre koje sam konvertiro sa iso2god?

Hdd moram formatirati u fat32 preko PC-a?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Beelzeboss kaže...

U taj folder "games" mogu natrpati GOD igre koje sam konvertiro sa iso2god?

Hdd moram formatirati u fat32 preko PC-a?

 

ne, samo ripane ISO fajle tako pokrećeš..

 

GOD fajle idu u content folder a za to moraš imati unutarnji disk ili preformatiran USB u XBOX-u i onda sa Horizon ubacuješ GOD igru

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 14:55 (dadn).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Znaci igre koje sam skinuo su sve iso fajlovi,kako da njih i preko kojeg programa prebacim u games folder na taj hdd?

U ovom slucaju mogu formatirati hdd preko PC-a u fat 32?

 

Sorry lega,ali pogubio sam se totalno

To je na PS3 sve puno jednostavnije

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Beelzeboss kaže...

Znaci igre koje sam skinuo su sve iso fajlovi,kako da njih i preko kojeg programa prebacim u games folder na taj hdd?

U ovom slucaju mogu formatirati hdd preko PC-a u fat 32?

 

Sorry lega,ali pogubio sam se totalno

To je na PS3 sve puno jednostavnije

 

http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/Games_Tool/dl_ExisoGUI_v1.4b.rar to je alat za lako ripanje ISO igrica...

 

 

da, formatiraš na FAT32...

 

no iskreno da ti kažem, davno sam ugradio disk na XBOX jer se nisam htio zezati sa raznim stvarima...

mislim da možeš prvo jedan dio formatirati na XBOX-u i na njega možeš stavljati GOD fjle, DLC, TU i XBL igrice a ostatak na kompjuteru možeš složiti na FAT32...

11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

OK

On sada extraktira .iso u FORGE filove,da ih ostavim sve na hrpi ili svaki u folder sa imenom igre

Thanks

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Beelzeboss kaže...

OK

On sada extraktira .iso u FORGE filove,da ih ostavim sve na hrpi ili svaki u folder sa imenom igre

Thanks

svaki folder sa imenom igre

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Jos jedno pitanje,kada su dva diska sve zajedno u folder od te igre.
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ovisi o igri....

 

kod nekih, svaki disk (iso) u posebni folder i ta dva foldera u jedan kao ime igre... npr \Games\Ime igre\ i onda dva foldera Disk1 i Disk2

 

ali kod onih gdje je drugi disk DLC ili neki drugi content onda se mora interni disk ili formatirati disk da ima i za content

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 20:15 (dadn).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kako u Aurori da naštimam game path na USB/Games

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Beelzeboss kaže...

Kako u Aurori da naštimam game path na USB/Games

 

start tipka i tu imaš izbornik

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
@dadn

odspojil sam hitachi dvd drive s maticne pa se xell do kraja ucital, dobil sam keyeve i dump fajl..napravil sam novi nand pomocu onog programa gnu xell il kak se zove al kad stavim usb i pokrenem xbox u xell-u, ne prepozna usb.

a sad kad sam ga opet sastavil, opet isto kak na pocetku.

mozda nisam dobri nand napravil ili mi jednostavno ne prepozna usb. (pise da ne radi za sve corone)
a kak da ga flasham pomocu simple nand flashera, ne znam
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

simple nand flasher nikako jer je to program koji se pokreće na xboxu a kad ga ne možeš bootat onda ne ide... više ti stvarno od ovoga ne mogu pomoći... ako znaš engleski probaj zatražiti pomoć na homebrew connection forumu

http://forum.homebrew-connection.org/index.php?topic=144.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Skinul sam Rise of tomb raider, u iso je formatu ali kad ga unzipam dobim video ts, audio ts i system update...

Probal sam sa programom Xbox 360 Iso Extract ali nejde

 

ima kakav konverter ili nkj za to?

Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ne možeš dekompresirati ISO od XBOX igrice samo tako. trebaš poseban alat

 

http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/Games_Tool/dl_ExisoGUI_v1.4b.rar (samo otvoriš ISO i sve je automatski) - ne  brini nema virusa ako browser sere da je nesigurna stranica

 

ili

 

http://www.mediafire.com/download/1b7ctccadeg6hvs/Xbox+Backup+Creator+v2.9.0.421.rar (pod Image tools - image browser otvoriš ISO, desni klik i extract)

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

za RGH dostupna nova epizoda 8 za "Minecraft Story Mode"

dostupna je i prva epizoda "Batman - The Telltale Series"

 

edit:

iako 360 Content Manager pokazuje da je Batman epizoda otključana, a u igri vam pokazuje da je trial, otključajte ju sa XM360 (pokrenite taj programčić na XBOX-u, skenirajte content i onda unlock XBLA)

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 20:20 (dadn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Zdravo ljudi imam pitanje. Znaci jel zna mozda kako mogu przir xgd3 igrice za xbox 360. Kada sprzim igru pise mi disc is not suported. Moze pomoc?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Patrick kaže...
Zdravo ljudi imam pitanje. Znaci jel zna mozda kako mogu przir xgd3 igrice za xbox 360. Kada sprzim igru pise mi disc is not suported. Moze pomoc?

 

nisam to nikad radio jer imam RGH ali pogledaj ovdje

http://www.red-gsm.net/showpost.php?p=177390&postcount=2

 

i naravno XBOX360 ti mora imati LT3 modifikaciju

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 9:49 (dadn).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
je moguce? a xbox je radil normalno prije nego sam obrisal sistemske fajlove. nije moguce da sad odjednom ne valja ploca ni rgh cip

"update dashboarda smo napravili, ali onda smo shvatili kako je vaš problem puno kompleksniji. Vama je neispravan grafički chip konzole, zato vam se slika kida, a nakon što smo napravili update dashboarda konzola se neće niti upaliti upravo zbog grafičkog chipa koji je neisparavan. Njega se ne može popraviti, već je potrebno cijelu ploču promijeniti.

Mi možemo nabaviti ploču, koja ima 6 mjeseci garancije. Cijena rada stavljanja ploče i update dashboarda kojeg smo već napravili, sveukupno bi vam došlo koštati 650,00 kuna. U tu cijenu bi vam bilo uključeno i stavljanje novog RGH chipa jer ovaj koji imate trenutno je vrlo loše kvalitete.

Javite nam što želite.
Lijep pozdrav"
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ima jeftikaner kineskih RGH čipova koje su ljudi prodavali i ugrađivali skupo kao "originale" xecuter čipove.... imaš li uopće odozada stavljenu naljepnicu sa xecuter brojem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mislis na cipu ili na xboxu? nemam
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
imaiden322 kaže...
mislis na cipu ili na xboxu? nemam

 

onaj koji ugrađuje čip nalijepi tu naljepnicu odozada na XBOX. no to nije 100% sigurno jer su falsificirali i te naljepnice pa je team xecuter imao stranicu gdje se moglo provjeriti serijski broj. no ta stranica više ne radi

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 21:35 (dadn).
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Poz ekipa, malo ulijecem sada s pitanjem..

 

Koliko je modificirani xbox 360 dobra investicija za klinca od 6 godina? Do sada je bio na pc-u i android tabletu, no izgleda kako je i vrijeme za neku konzolu. Obozava minecraft, a znam da ga ima za 360.

Jedno je vrijeme bio zapeo za nintendo 3ds, no sada mu se i xbox polako svida pa se dvoumimo.

Je li imao tko slicna iskustva sto se tice tako mlade djece i konzola?

 

Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Neznam nadimak.. kaže...

Poz ekipa, malo ulijecem sada s pitanjem..

 

Koliko je modificirani xbox 360 dobra investicija za klinca od 6 godina? Do sada je bio na pc-u i android tabletu, no izgleda kako je i vrijeme za neku konzolu. Obozava minecraft, a znam da ga ima za 360.

Jedno je vrijeme bio zapeo za nintendo 3ds, no sada mu se i xbox polako svida pa se dvoumimo.

Je li imao tko slicna iskustva sto se tice tako mlade djece i konzola?

 

Hvala :)

 

ima puno dječjih igara, samo se treba potruditi da ih se nađe... i moj nećak unazad 3 godine (od svoje 5) igra na mojem XBOX-u, ono što mu je najzanimljivije ipak nisu većinom dječje igre, iako sam stavio i dječjih njih baš i ne igra... najviše voli LEGO Avengerse seriju, LEGO Star Wars seriju, Ninđa kornjače (čak one stare više voli od novijih izdanja), ponekad Spužvu Boba, Minecraft isto voli... Transformerse je volio ispočetka ali ove godine ih nije ni zaigrao još, valjda ga prošlo... Angry Birds su ponekad zanimljivi... 

 

ako uzmeš RGH modifikaciju onda možeš igrati i igre od prve generacije XBOX (one prije 360), te razne emulatore za stare konzole 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2016 0:39 (dadn).
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

navala novih DLC-ova za razne igre:

 

LEGO Star Wars: The Force Awakens - Order Siege of Takodana Level Pack 

Batman: The Telltale Series - Episode 2 & 3 

Minecraft Arcade Spooky Bundle Pack

 

imate ih na xyzmods

 

P.S.

imate i TU 2 za Batmana, i TU 49 za Minecraft

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 0:35 (dadn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

http://www.ebay.com/itm/Sony-Optiarc-AD-5280S-CB-PLUS-DVD-Burner-IhaS124b-lITeon-Max-Verbatim-XGD3-/121175642941?hash=item1c36a1933d:g:inwAAOxyzi9ShyMP

 

ima li itko kakvih iskustva sa przenjem igrica na toj przilici i da li se to isplati? Htio bih si to uzeti pa da si mogu sprziti nekoliko igri jer danas sutra nekih igri vise nece biti za skinuti pa da ih imam za kasnije dok dobijem volju :)

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

dostupna je nadogradnja za Aurora 0.6b

 

http://phoenix.xboxunity.net/#/news

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imam Xbox 360 i htjela bi se spojiti na Internet. Problem mi je što je Xbox dosta udaljeni od modema/rutera i sad mi treba ona wireless antena. Slika antene je u prilogu. Zna li možda netko gdje nabaviti tu antenu u Hrvatskoj? 

Antena Antena
Good Moaning! I was pissing by the door, when I heard two shats. You are holding in your hand a smoking goon; you are clearly the guilty potty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice