Njuskalo i PS3

poruka: 6
|
čitano: 2.108
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Njuskalo i PS3

Drustvo.

 

Da li se isplati kupovati rabljene PS3 preko njuskala? A posebice FAT verzije od 40 GB? Kako funkcionira nadogradnja memorije istoimene verzije i da li je to jos moguce?

 

Edit: Ili mozda ipak slim od 500gb za kakvih 800-injak kuna? 

 

Hvala Vam na odgovorima.

 

Lp.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2017 15:32 (KholegTheExiled).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo i PS3
Ovisi u kakvom stanju,gdje je kupac ,i za sto ti treba konzola...,daj malo detalja
hačoman
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo i PS3

A cuj svi naravno pisu da je u fenomenomenomenomenomenalnom stanju, sve super, koristena 2 puta i ostale brije. Gledam samo one koji su u Zg, jer iskreno nebi slal takvu vrstu tehnike nikakvom dostavom.Isto tako gledam da imaju sve potrebne kablove, i barem joystick od dodatne opreme. Treba mi za igrice i....pa igrice

 

Edit: Ne znam kakvo je pravilo foruma, ali da li smijem postat link ili dva koji su mi zapeli za oko?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2017 16:05 (KholegTheExiled).
7 godina
neaktivan
offline
Njuskalo i PS3

Ako kupuješ na Njuškalu uglavnom je prvo pravilo da možeš osobno doći kod onoga koji prodaje i isprobati prije kupnje - e već tu 80-90% prodavatelja se izvlaći na razne fore, dakle te eliminiraj

Cijene su i dosta nerealne ali dosta njih se samo zabavlja pa uglavnom napišu da ne odgovaraju na sms već ih treba zvati - eliminiraj

 

Ako kupuješ PS3 koji nije modificiran obavezno mora imati naljepnicu koja pokazuje da nije otvaran a najčešći je izgovor da je čišćen....od čega? od sijena?

Ako pak kupuješ modani PS3 njega je potrebno otvarati radi modifikacije pa uglavnom ako sve radi je ok...

 

Debeli FAT ne kupuj niti u ludilu

 

Eto ako sam malo pomogao.....

 

Usput ja imam PS3 Slim modani i radi perfektno.....i nema te konzole za koju bi ga mijenjao

 

Pozdrav

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo i PS3
Planiram sestri manjoj uzeti isto modani slim.kako prebacujes igre? Samo click and drop iso ili?citam nesto treba filezila na foru prebacivanja na vitu nezz sta je tu pouzdano
7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo i PS3
Fat ne uzimajj pokvarit ce ti se za dva mjeseca (naravno ako vec ne bude pokidan kad ga kupis) 😉
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice