PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

No Man's Sky update dolazi na ljeto, a osim multiplayera, donosi i PSVR support.

Tko je prodao naočale, nek mu bude žao. 

 

 

 sad ih mogu opet kupit za manje nego sam ih prodo 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

No Man's Sky update dolazi na ljeto, a osim multiplayera, donosi i PSVR support.

Tko je prodao naočale, nek mu bude žao. 

 

 

 

Ovo u traileru je valjda najzanimljiviji dio igre :-)

Točno to Pinkyz, bio je po 999kn nedavno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 17:46 (Bitanga).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Već se igra na veliko.Najbolja F2P igra ikad,bolja i od Diabla.
9 godina
offline
PlayStation 4

navodno u travnju ps plus horizon zero dawn i mortal kombat X

Moj PC  
9 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Odakle ti to?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

navodno u travnju ps plus horizon zero dawn i mortal kombat X

 Je je...a za svibanj rdr2

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Cansee kaže...

navodno u travnju ps plus horizon zero dawn i mortal kombat X

 Je je...a za svibanj rdr2

Moglo bi biti tocno. Tko je te igre zelio odigrati, vec ih je odavno nabavio.

I klasicna smicalica od Sonyja. Daju base game, pa misle pobrat jos ekstra love na DLCima.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Odakle ti to?

 

od ovog levata:  

 

 

vidio sam još negdje na redditu, sad ne mogu proanći link, uglavnom to je leak, ne mora biti istina, al bi bome volio da dođe MKX, to nemam

11 godina
offline
PlayStation 4

vrlo lako moguće, davanje MKX bi mogli boostat prodaju MK11. ako se ljudima svidi naravno 

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Nažalost, leak je bio lažan.

Opet, loš mjesec.

 

LINK

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
2 1 hvala 1
14 godina
offline
PlayStation 4

Kupio sam konzolu na ljeto i uvijek sam dosad barem imao nesto za dodati u Library, ako ne cak i za igrati. Ovo je prvi put da necu imati niti to. Bljuv mjesec. Ocaj tezi. Sad znam kako se osjeca vecina vas svaki mjesec.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 18:31 (SwaggerBeast).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, The Surge i Conan Exiles su PS+ igre za travanj. Necu ih ni skinuti. Loše. :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Da, The Surge i Conan Exiles su PS+ igre za travanj. Necu ih ni skinuti. Loše. :(

 

Zaradili su jedan "Turn-off auto-renew" na PS+ pretplati :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pogledajte PS+ igre iz 2018. Sjetimo se svi nekih ljepsih vremena. :)
I onda je sve krenulo loše. Koje je to razdoblje bilo, super free igre plus super akcije.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam cak relativno zadovoljan, Conan Exiles sam htio probat oduvijek al nisam lud davati pare za nedosvrsene poluproizvode... eto mi prilike kad je vec "besplatan". Posto HZD vec imam (taman mi je preostao jos samo zadnji quest), nije da mi treba na PS Plus :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Kao da je Sony već dignuo ruke od PS4. Prvo ona smiješna prezentacija na yt-u gdje su zbog dislikeova ponovno uploadali isti video i sada ponuda PS+ igara. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ionako plaćate taj blesavi PS Plus zbog multiplayera (što je bedastoća) a ne zbog igara u toj pretplati,to je samo bonus.Ja koji imam 3 god PS4,samo sam jednom uzeo 3 mj. te pretplate i nikad više.Igram F2P igre ako mi baš tu i tamo dođe želja za MP igrama.
 
12 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Nakon sto sam karijeru presao 6 puta i sto i dalje necu odustat od igre dovoljno govori koliko mi je dirt 2.0 odličan.Meni osobno po voznom modelu najbolja racing igra koju sam igrao.Baš mi paše. No nažalost to je valjda jedino po čemu se igra izdvaja.

Grafika za današnje standarde je loša,količina sadržaja od staza do auta je smijesna.Baš malo svega ima.Dubina same karijere je skoro pa nikakva.Bez obzira na sve negativne strane ja je i dalje peglam svaki dan sto dovoljno govori o samom gameplayu.

 

 

Da nisu bili u stanju dodat dynamic weather mi je isto jedan minus.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 15:28 (Kill Frenzy).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

Sry griješka 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 15:05 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Regular John 19 kaže...

Nažalost, leak je bio lažan.

Opet, loš mjesec.

 

LINK

Meni je dobro. 

Nemam niti Conana, niti Surge.

Namjeravao ga nabaviti, ali uvijek kad je na popustu, nesto uletilo prije njega.

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Vjerujem da ti je, ali ovakva ponuda je sramota.

I jos cinjenica da su obadvije igre u akciji,ako se ne varam nikad prije nisu dali igre koje su na saleu, je novo dno za Sony.

Da se razumijemo, igre idu u library ali PS plus stvarno gubi dodanu vrijednost koju je imao nekad.

 

 

 

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
13 godina
offline
PlayStation 4

Još jedan mah mjesec. Conan me ne zanima, a Surge samo malo više od njega. Njihova prošla igra Lord oh the fallen je bila govno, al Surge je navodno nešto bolji DarkSouls klon.

 

Otkad sam prestao aktivno igrati FIFU, malo mi je koristi od PS+. Tu i tamo bacim For Honor, ali to je to. Dobro ću razmisliti hoću li produljiti kad mi trenutna istekne. Pogotovo zbog ovog Sonyevog sranja da sad za ostvarivanje popusta na pretplatu ne smiješ više istu imati aktivnu. Nabijem ih.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Nakon sto sam karijeru presao 6 puta i sto i dalje necu odustat od igre dovoljno govori koliko mi je dirt 2.0 odličan.Meni osobno po voznom modelu najbolja racing igra koju sam igrao.Baš mi paše. No nažalost to je valjda jedino po čemu se igra izdvaja.

Grafika za današnje standarde je loša,količina sadržaja od staza do auta je smijesna.Baš malo svega ima.Dubina same karijere je skoro pa nikakva.Bez obzira na sve negativne strane ja je i dalje peglam svaki dan sto dovoljno govori o samom gameplayu.

 

 

Da nisu bili u stanju dodat dynamic weather mi je isto jedan minus.

 

Meni je Dirt prvi dio bio prezakon u VRu. Koliko vidim tog nema još za dvojku?

Vrhunski dobar feeling i brzine i upravljanja auta. Baš sam mogao vozit auto s volanom i VRom kao pravi, kontrola u zavojima odlična.

Sa volanom bez VRa nije bilo tako dobro. Ali sa isključivo upaljenim ventilatorom pred facom jer me inače obljevala vrućina od VRa i adrenalina :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Nakon sto sam karijeru presao 6 puta i sto i dalje necu odustat od igre dovoljno govori koliko mi je dirt 2.0 odličan.Meni osobno po voznom modelu najbolja racing igra koju sam igrao.Baš mi paše. No nažalost to je valjda jedino po čemu se igra izdvaja.

Grafika za današnje standarde je loša,količina sadržaja od staza do auta je smijesna.Baš malo svega ima.Dubina same karijere je skoro pa nikakva.Bez obzira na sve negativne strane ja je i dalje peglam svaki dan sto dovoljno govori o samom gameplayu.

 

 

Da nisu bili u stanju dodat dynamic weather mi je isto jedan minus.

 To je Codemasters trademark. Nevjerojatno da jedan Colin McRae Rally, igra stara 20 godina, ima više sadržaja od novog rallya. Uvijek je Codemastersovim igrama falilo dubine, bilo da je riječ o TOCA serijalu, rally igrama, GRID serijalu ili posljednjim F1 igrama. Naravno, sve se to zaboravlja kada počne utrka jer je taj osjećaj vožnje nenadmašan. Samo je šteta što im uvijek fali taj jedan posljednji korak da imaju zaokružen i potpun proizvod. 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

 Nevjerojatno da jedan Colin McRae Rally, igra stara 20 godina, ima više sadržaja od novog rallya. 

 Ovo u principu vrijedi za sve igre.

Produkcijska vrijednost igara stalno raste, ali na štetu količine sadržaja i kompleksnosti.

U suprotnom bi troškovi i vrijeme izrade igara, a samim time i rizik za izdavača, bili preveliki.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 10:29 (DeniZg).
6 godina
offline
PlayStation 4

Ma jasno. To je samo pokazatelj gdje je industrija otišla. Ista stvar je i sa filmovima, glazbom...

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Kak? RDR2 ima troduplo dužu kampanju od bilo koje Rockstar igre do sada, barem od GTA serijala koji sam igrao. GOW ima dugačku kampanju + ima se kaj igrati i nakon završetka priče. Kaj su prethodnici bili sadržajniji?

Npr. jedan Ghost recon wildlands ima kampanju 70-100 sati, Assassins creed nikada nije bio sadržajnjiji i duži po kampanji itd. Današnje SP igre su produkcijski i sadžajno izvrsne, naravno ima i loših primjera ali u globalu nikada nijhe bilo bolje.

GT sport konstantno dobiva nadogradnje...

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Kak? RDR2 ima troduplo dužu kampanju od bilo koje Rockstar igre do sada, barem od GTA serijala koji sam igrao. GOW ima dugačku kampanju + ima se kaj igrati i nakon završetka priče. Kaj su prethodnici bili sadržajniji?

Npr. jedan Ghost recon wildlands ima kampanju 70-100 sati, Assassins creed nikada nije bio sadržajnjiji i duži po kampanji itd. Današnje SP igre su produkcijski i sadžajno izvrsne, naravno ima i loših primjera ali u globalu nikada nijhe bilo bolje.

GT sport konstantno dobiva nadogradnje...

 

ja se apsolutno slažem. stalno izlaze odlične igre koje imaju baš dosta sadržaja, nije mi jasna ta kuknjava kako danas ne valjaju igre

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Nikada nije bilo više igra, dobrih igara i nikada se nije dobilo više za uloženi novac nego danas, gledano u globalu...iznimke uvijek postoje. Doslovno možeš kupiti desetak top igara godišnje i da se zabavljaš cijelu godinu svaki dan.

 

I to bez free to play naslova...

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Rockstar je iznimka koja potvrđuje pravilo.

 

Znam da tu na forumu ima ljudi koji vole virtualno jahati satima (bez da utonu u san), ali RDR2 ima kampanju od 45 sati, a GTA V od 31 sat.

Nije baš 3x duža i dobar dio vjerojatno otpada na jahanje. GTA V ima i neusporedivo kvalitetniji multiplayer. Čak je i RDR1 multiplayer bio daleko popluarniji od multiplayera u RDR2.

 

EA, Activision, Bethesda polako tonu (hvala bogu), a neki drugi se sva sreća dižu sa dobrim igrama kao što ste naveli (SIE, Ubisoft, CDPR itd.)

 

Meni je žao da je MMORPG kao žanr propao (ili evoluirao u co-op pucačine tipa Destiny i Division), jer mi ništa neće nadomjestiti osjećaj igranja vanilla WoW-a.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 13:12 (DeniZg).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice