PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.240
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
offline
PlayStation 4

Igre su danas bolje nego ikad,recimo baš uživam u God of War,ima već dva-tri tjedna,igra je fenomenalna.A imam "staža" još od doba Amige pa i prije.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
torente 35 kaže...

Igre su danas bolje nego ikad,recimo baš uživam u God of War,ima već dva-tri tjedna,igra je fenomenalna.A imam "staža" još od doba Amige pa i prije.

Da, ali nešto tipa God of War se pojavi... jednom u godinu-dvije? Ako ne i rjeđe. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
torente 35 kaže...

Igre su danas bolje nego ikad,recimo baš uživam u God of War,ima već dva-tri tjedna,igra je fenomenalna.A imam "staža" još od doba Amige pa i prije.

Da, ali nešto tipa God of War se pojavi... jednom u godinu-dvije? Ako ne i rjeđe. 

 

Meni se čini da ima još jednako dobrih,nedavno nabavio PS4 pa ne znam pouzdano,ali kupio još desetak AAA naslova koji će me "držati" dok ne izađe PS5:)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 16:21 (torente 35).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa, evo upravo sam uz mobilnu pretplatu u tele2 uzeo Playstation 4 500GB slim. Sa njim sam jos dobio 3 mjeseca PS plus clanstvo te igre God of War, Gran Turismo Sport, Fifa 19 i Horizon Zero Dawn Complete Edition. Izaso me 100 kn jednokratno i 54kn mjesecno na dvije godine što ispadne 1400 kn. Budući da sam novi u ovome zanima me da li sam dobro prošao za cijenu, kakve igre sam dobio, i kada mi je najbolje da aktiviram PS clanstvo, da cekam kada neki ok naslovi budu besplatni ili odmah? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Rockstar je iznimka koja potvrđuje pravilo.

 

Znam da tu na forumu ima ljudi koji vole virtualno jahati satima (bez da utonu u san), ali RDR2 ima kampanju od 45 sati, a GTA V od 31 sat.

Nije baš 3x duža i dobar dio vjerojatno otpada na jahanje. GTA V ima i neusporedivo kvalitetniji multiplayer. Čak je i RDR1 multiplayer bio daleko popluarniji od multiplayera u RDR2.

 

EA, Activision, Bethesda polako tonu (hvala bogu), a neki drugi se sva sreća dižu sa dobrim igrama kao što ste naveli (SIE, Ubisoft, CDPR itd.)

 

Meni je žao da je MMORPG kao žanr propao (ili evoluirao u co-op pucačine tipa Destiny i Division), jer mi ništa neće nadomjestiti osjećaj igranja vanilla WoW-a.

 

Prvi put dok sam vidio ghost mode i morao doći do leša da oživim to je bilo dovoljno da se zaljubim u tu igru :-)

Odyssey sam imao 100h gameplaya bez expansiona. Poprilično duga igra. A ima opako dobar fast travel.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 18:08 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Petar1993 kaže...

Pozdrav ekipa, evo upravo sam uz mobilnu pretplatu u tele2 uzeo Playstation 4 500GB slim. Sa njim sam jos dobio 3 mjeseca PS plus clanstvo te igre God of War, Gran Turismo Sport, Fifa 19 i Horizon Zero Dawn Complete Edition. Izaso me 100 kn jednokratno i 54kn mjesecno na dvije godine što ispadne 1400 kn. Budući da sam novi u ovome zanima me da li sam dobro prošao za cijenu, kakve igre sam dobio, i kada mi je najbolje da aktiviram PS clanstvo, da cekam kada neki ok naslovi budu besplatni ili odmah? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

 

Cijena mi se čini više nego ok s obzirom da si još dobio i hrpu igara. Igre su odlične, God of War i Horizon su remek djela, GT Sport je sjajan iako bih preporučio igranje uz volan, a Fifa je Fifa... svake godine znaš što dobivaš i koliko ćeš živaca izgubiti. 

 

Što se tiče PS članstva, svaki mjesec dobivaš dvije igre po njihovom izboru, nekad je mjesec dobar, nekad je loš. Ne možeš znati unaprijed, pa ti je nemoguće savjetovati da čekaš ovaj ili onaj mjesec. Svaku od tih PS+ igara moraš sam ubaciti u svoj library kad postanu dostupne (znači, neće ti se automatski dodati na account), ali važno je istaknuti da te besplatne igre imaš samo dok si pretplatnik. Ako prekineš PS+ pretplatu, nećeš imati ni pristup tim igrama sve dok je ne obnoviš. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

 

Meni je žao da je MMORPG kao žanr propao (ili evoluirao u co-op pucačine tipa Destiny i Division), jer mi ništa neće nadomjestiti osjećaj igranja vanilla WoW-a.

 

Prvi put dok sam vidio ghost mode i morao doći do leša da oživim to je bilo dovoljno da se zaljubim u tu igru :-)

 A dobro sad.

Kad prvi put kao njub lvl 10 ulaziš u Orgrimmar, lupaju bubnjevi bam-bam-bam, a ispred sebe vidiš hrpu ljudi (koji skaču po mailboxu). Neprocjenjivo.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
PlayStation 4

A jbg sad, današnjim gamerima ne valja kad treba jahati u ogromnom otvorenom svijetu, ne valja kad je igra pre linerana i "zatvorena",ne valja ovo, ne valja ono. Ja igram od PS1 ere i ne pamtim da su igre ikad bile duže i bogatije sadržajem. Naravno, ima iznimki ali općenito igre traju dosta dugo i imaju dosta sadržaja i nikad nisu bile jeftinije i dostupnije (raznorazni popusti iz tjedna u tjedan) itd.

 

Tek kad kupiš pokoji remaster shvatiš koliko su danas igre bogatije sadržajem. Recimo, Crash je fantastičan platformer ali odigrajte remaster i zamislite koliko su to kratke igre svaka zasebno kako su se prodavale prije, a ne ko danas kad dobiješ sve 3 u paketu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

A jbg sad, današnjim gamerima ne valja kad treba jahati u ogromnom otvorenom svijetu, ne valja kad je igra pre linerana i "zatvorena",ne valja ovo, ne valja ono. Ja igram od PS1 ere i ne pamtim da su igre ikad bile duže i bogatije sadržajem. Naravno, ima iznimki ali općenito igre traju dosta dugo i imaju dosta sadržaja i nikad nisu bile jeftinije i dostupnije (raznorazni popusti iz tjedna u tjedan) itd.

 

Tek kad kupiš pokoji remaster shvatiš koliko su danas igre bogatije sadržajem. Recimo, Crash je fantastičan platformer ali odigrajte remaster i zamislite koliko su to kratke igre svaka zasebno kako su se prodavale prije, a ne ko danas kad dobiješ sve 3 u paketu.

 Probaj platinirat jednog crasha samo...pa češ vidjeti kako je kratak :D

 

Proći igru čisto iz zabave bez osvajanja svih dragulja i trofeja je ko obični tutorial :D

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
antimadridista kaže...

A jbg sad, današnjim gamerima ne valja kad treba jahati u ogromnom otvorenom svijetu, ne valja kad je igra pre linerana i "zatvorena",ne valja ovo, ne valja ono. Ja igram od PS1 ere i ne pamtim da su igre ikad bile duže i bogatije sadržajem. Naravno, ima iznimki ali općenito igre traju dosta dugo i imaju dosta sadržaja i nikad nisu bile jeftinije i dostupnije (raznorazni popusti iz tjedna u tjedan) itd.

 

Tek kad kupiš pokoji remaster shvatiš koliko su danas igre bogatije sadržajem. Recimo, Crash je fantastičan platformer ali odigrajte remaster i zamislite koliko su to kratke igre svaka zasebno kako su se prodavale prije, a ne ko danas kad dobiješ sve 3 u paketu.

 Probaj platinirat jednog crasha samo...pa češ vidjeti kako je kratak :D

 

Proći igru čisto iz zabave bez osvajanja svih dragulja i trofeja je ko obični tutorial :D

 Dobro, to je nešto drugo sad. Sumnjam da ljudi koji prigovaraju o sadržaju i dužini današnjih igara pređu svaku igru baš 100% i otključaju platinu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

 

Meni je žao da je MMORPG kao žanr propao (ili evoluirao u co-op pucačine tipa Destiny i Division), jer mi ništa neće nadomjestiti osjećaj igranja vanilla WoW-a.

 

Prvi put dok sam vidio ghost mode i morao doći do leša da oživim to je bilo dovoljno da se zaljubim u tu igru :-)

 A dobro sad.

Kad prvi put kao njub lvl 10 ulaziš u Orgrimmar, lupaju bubnjevi bam-bam-bam, a ispred sebe vidiš hrpu ljudi (koji skaču po mailboxu). Neprocjenjivo.

 A daj, nemojmo više o WoW-u, suze mi krenu od lijepih uspomena.

PS4 account - nattvindens
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
antimadridista kaže...

A jbg sad, današnjim gamerima ne valja kad treba jahati u ogromnom otvorenom svijetu, ne valja kad je igra pre linerana i "zatvorena",ne valja ovo, ne valja ono. Ja igram od PS1 ere i ne pamtim da su igre ikad bile duže i bogatije sadržajem. Naravno, ima iznimki ali općenito igre traju dosta dugo i imaju dosta sadržaja i nikad nisu bile jeftinije i dostupnije (raznorazni popusti iz tjedna u tjedan) itd.

 

Tek kad kupiš pokoji remaster shvatiš koliko su danas igre bogatije sadržajem. Recimo, Crash je fantastičan platformer ali odigrajte remaster i zamislite koliko su to kratke igre svaka zasebno kako su se prodavale prije, a ne ko danas kad dobiješ sve 3 u paketu.

 Probaj platinirat jednog crasha samo...pa češ vidjeti kako je kratak :D

 

Proći igru čisto iz zabave bez osvajanja svih dragulja i trofeja je ko obični tutorial :D

 da jer igre se inace ne igraju iz zabave nego radi platiniranja trofeja, kolko god to bilo dugo i iscrpljujuce... pogotovo ako imas 30+ god i malo vremena za gaming

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 10:16 (Minneyar).
11 godina
offline
PlayStation 4

Glupo je reć da su igre prije bile bolje, kompletnije i duže. Ja san osta razočaran sa Crash i Spyro Remakeovima, dvi igre uz RE koji su mi se najviše urizale u pamčenje ko 8godišnjem ditetu. Fali tu i sadržaja, main završiš za 2ipo 3 ure max, a igre zaglupljujuće i repetativne. 

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

Glupo je reć da su igre prije bile bolje, kompletnije i duže. Ja san osta razočaran sa Crash i Spyro Remakeovima, dvi igre uz RE koji su mi se najviše urizale u pamčenje ko 8godišnjem ditetu. Fali tu i sadržaja, main završiš za 2ipo 3 ure max, a igre zaglupljujuće i repetativne. 

TKScump zao mi je sto ti ja moram biti donosioc losih vijesti 

Ostario si!!!  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 9:17 (Chaky).
11 godina
offline
PlayStation 4

Više mi je ljudi to reklo, ja nekako sam sebe i dalje varan haha

 

nego čeka se CTR remake, možda jedini remake uz FFVII(ne želin ga više jer mi se čini ko FFXV reskin) koji san želija dosad. 

Not funny dude
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

Više mi je ljudi to reklo, ja nekako sam sebe i dalje varan haha

 

nego čeka se CTR remake, možda jedini remake uz FFVII(ne želin ga više jer mi se čini ko FFXV reskin) koji san želija dosad. 

 CTR je prednarucen box edition odmah prvog dana. Nema jace igre od toga, prvog splinter cella, hogs of war i te spike. Ahhhhh, taj PS1. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
PlayStation 4

zelda ima rođendansku ponudu ovaj tjedan, ima dobrih dealova

 

https://www.zelda.hr/hr/journal2/blog/post.html?journal_blog_post_id=455

Moj PC  
0 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...
amd freak kaže...
antimadridista kaže...

A jbg sad, današnjim gamerima ne valja kad treba jahati u ogromnom otvorenom svijetu, ne valja kad je igra pre linerana i "zatvorena",ne valja ovo, ne valja ono. Ja igram od PS1 ere i ne pamtim da su igre ikad bile duže i bogatije sadržajem. Naravno, ima iznimki ali općenito igre traju dosta dugo i imaju dosta sadržaja i nikad nisu bile jeftinije i dostupnije (raznorazni popusti iz tjedna u tjedan) itd.

 

Tek kad kupiš pokoji remaster shvatiš koliko su danas igre bogatije sadržajem. Recimo, Crash je fantastičan platformer ali odigrajte remaster i zamislite koliko su to kratke igre svaka zasebno kako su se prodavale prije, a ne ko danas kad dobiješ sve 3 u paketu.

 Probaj platinirat jednog crasha samo...pa češ vidjeti kako je kratak :D

 

Proći igru čisto iz zabave bez osvajanja svih dragulja i trofeja je ko obični tutorial :D

 da jer igre se inace ne igraju iz zabave nego radi platiniranja trofeja, kolko god to bilo dugo i iscrpljujuce... pogotovo ako imas 30+ god i malo vremena za gaming

 Pa crash je takav.. ako ga želiš proći čisto da ga prođeš mozak na pašu i udri. Platinirat igru je sasvim druga dimenzija jer ima dosta speedrunova. Dakle nije klasični platina tipa skupi xy ovog materijala..prođi igru na hardest difficulty i slično.

 

Tako da ja uopće ne spominjem godine, slobodno vrijeme i posao. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

zelda ima rođendansku ponudu ovaj tjedan, ima dobrih dealova

 

https://www.zelda.hr/hr/journal2/blog/post.html?journal_blog_post_id=455

 dobra ponuda za joy, šteta što nema u više boja...mislim da se ne može nac jeftinije

12 godina
offline
PlayStation 4

Koliko tražiti za PS4 PRO, jedan kontroler, 10-ak igrica na ps4. 

Star 1,5 god.  

Je li puno tražiti 1500 kn?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 20:13 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Po meni bi trebao odmah otići za 1500 kn.
Ovisi koje i igre, ali da je sama konzola+ yoistock 1800-2k čak može ići
15 godina
offline
PlayStation 4

ps4 pro za 1500 sa 10 igrica? ma daj nisi normalan. frend slavio rodendan negdje pocetkom 3. mjeseca, pogledao sam njuskalo, fejs store i letgo trazeci ps4 za nekih 1400-1500 kn i nista normalnog nema. ili su fat verzije stare ko zna kolko, ili su obicni slim bez igara i icega. na kraju sam mu uzeo slim sa 2 joya i fifa 18 za 1600. taj pro bi ja stavio za 2 soma. 

 

najgore je sto su se tamo negdje oko black fridaya prodavale u ducanu slim verzije za manje od 1500 kn, a sad na oglasniku nemozes nac normalnu konzolu za tu lovu. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

The order 1886, sniper elite 3, sniper elite 4, nba live 19, nba playgrounds, metro 1 i 2, fallout 4, need for speed rivals. Resident evil 1,2,3.

 

12 igri, star godinu i pol, jedan kontroler. Da probam sa 1700 kn? Pa ako ne ide lako smanjim. Nisu neke hit igre, ali za početakk solidno. Pucačine, nba, vožnja... 

 

Tek kasnije vidio da si stavio da bi ti za 2 soma. Ja uvijek stavim 100,200 kn manje pa da brže ode. Jedino ne želim tražiti previše jer cilj mi je prodati, a ne se natezati dugo sa oglasom. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 21:29 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam svoj ps4 pro platio 1800 kn,star 2-3 mj,kontroler novi spiderman i gta5,meni je to bila ok cijena,ako ti to šta pomaže.

Imaš puno igrica ali nisu baš nešto,a 1.5 godina starosti je puno.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

Da, zato sam i pitao koja je realna cijena:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Play Station 4
Stavi 1800 otići će odmah.
Kolega gore je sve rekao.
Ovo za spidey bundle bi uzeo bilo kada. To je bila odlična ponuda za starost 3 mjeseca.
13 godina
offline
Re: Play Station 4
x360gamer kaže...
Stavi 1800 otići će odmah.
Kolega gore je sve rekao.
Ovo za spidey bundle bi uzeo bilo kada. To je bila odlična ponuda za starost 3 mjeseca.

 ma to je malo 1800 Kn.

12 godina
offline
PlayStation 4

Hvala svima na savjetima. Imam 3 profila pa sad vidio da ima sve skupa 15 igri. Tj. ima još Division 1, sniper ghost warior 3 i far cry 5. 

 

Edit:))) ipak imam 4 profila i još lord of falen, mafia 3, middle earth shadow of mordor i uncharted 4. Sve skupa ako se ne varam 19 igri. Eto neću više o tome:) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 23:08 (mariclius).
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo danas počeo Spring Sale

PSN Grimsey2955
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...

Evo danas počeo Spring Sale

 

Sva sreća pa me ništa ne zanima, ali ima dobar FarCry5 + New Dawn bundle.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice