PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.145
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
PlayStation 4

Mišljenja sam da se PS4, obični ili Pro, puni prašinom kao blesav i zato postane dosta glasan (naravno pod utjecajem opterećenja zahtjevnijih igara).

Treba ga često ispuhivati i onda je OK. Promjena paste nije dugotrajno rješenje.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Ovisi i o seriji kucista, npr zadnja serija PS4 Pro je dosta tisa od prethodnih (serija koja je pocela s RDR2 dolaziti). Moj se jedva cuje i pod opterecenjem, zbilja je ok.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Trebale bi playke imati hepa filtere kao i usisavači :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

prije koji sat je na twitchu na playstation kanalu krenuo stream Death Strandinga, u biti nekakvo teasanje. link

 

zasada se ne događa ništa, samo neke ruke i zvukovi, ali vrlo uskoro nas čeka nešto novo, na playstation storeu je počela ona priprema za preorder - u ovom linku se spominju i preorder bonusi već, te također i nekakav glavni cilj igre: "Sam Bridges must brave a world transformed by the Death Stranding. Carrying the remnants of our future in his hands, he embarks on a journey to reunite the shattered world."

 

nagađa se da ćemo svakog trena dobiti info oko datuma izlaska, možda i novi trailer i

 

sve je u duhu Kojime, taman 10ak dana prije E3 on kreće u akciju

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
PlayStation 4

vezano za ovaj moj post iznad, izgleda da upravo nešto počinje, sad u 15 h pa ko može i želi upalite twitch

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DraganR kaže...

pozdrav kupio sam ps4 2014 godine i odlucio sam da ga detaljno ocistim.Do sada samo povrsinski ventilator i rupe sa strana.Skinuo sve ocistio do heatsinka zamjenio termalnu pastu( arctic mx4) sklopio i sve radi ali kad igram neku od igara ventilator se cuje kao avion a do sada se to nije desavalo pa ako ko zna da mi kaze gdjne sam zabrljao 

Mozda nisi dobro nanio pastu ili nije dobro sjeo hladnjak, pa se procesor jace grije, a time i ventilator mora jace puhati da ga vrati na zadanu temperaturu.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
PS+ igre za sljedeć mjesec su Sonic Mania i Borderlands: The Handsome Collection
PSN Grimsey2955
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation 4

Ima gdje kakvih naznaka za PS+ akcije? Stvarno mi se ne daje opet 480kn kao lani 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prvi mjesec da planiram skinuti obje igre :))
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemam ps+ pretplatu...nije me ni briga...više volim SP...A i nisu nešto bili darežljivi zadnjih godinu dana a da je po mom guštu...handsome collection kupio prije par miseeci za 75 kn...sad čekam da prvi borderlands goty(remaster) bude po toj cijeni...igranje legalnih kopija nikad nije bilo jeftinije...u prosjeku oko 80 kn po igri za hitove...đabe
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Ima gdje kakvih naznaka za PS+ akcije? Stvarno mi se ne daje opet 480kn kao lani 

 

Imaš akciju upravo:

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-REDDEADONLINE/1?emcid=em-st-202785&et_cid=em_364414&et_rid=71025856

12mj = 350kn

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
acmilan2 kaže...

Ima gdje kakvih naznaka za PS+ akcije? Stvarno mi se ne daje opet 480kn kao lani 

 

Imaš akciju upravo:

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-REDDEADONLINE/1?emcid=em-st-202785&et_cid=em_364414&et_rid=71025856

12mj = 350kn

 1. Nemam RDR2

2. Imam jos aktivni PS+, tako da nista od toga. ali hvala

Kovačić
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...
Bitanga kaže...
acmilan2 kaže...

Ima gdje kakvih naznaka za PS+ akcije? Stvarno mi se ne daje opet 480kn kao lani 

 

Imaš akciju upravo:

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-REDDEADONLINE/1?emcid=em-st-202785&et_cid=em_364414&et_rid=71025856

12mj = 350kn

 1. Nemam RDR2

2. Imam jos aktivni PS+, tako da nista od toga. ali hvala

 

Ne trebaš imati RDR2, ali ne smiješ imati aktivno da.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Borderlands 2 je baš zabavan u split screenu. Naigrao sam ga se dosta s burazom. Definitivna preporuka ako imate s kime igrati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

 

 

Ne znam sta da mislim o DS.

:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ovo ce biti nesto u stilu "jbt koji k ja to igram, sta je to" 😁 ne nuzno u losem smislu
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Pa da, al da ti budem iskren po ovome videnom u traileru barem zasad

Vise sam nahype-an na medievil. Fakat sam se bio nabrijao za ovaj death stranding sad ne znam sta da mislim.

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Pogledao sam sada trailer za Death Stranding. Reakcije mi se kreću od "wow, predobro" u dijelu gdje se prikazuju fragmenti priče, pa sve do "meh, ništa posebno" gdje se vidi gameplay. Nadam se da igra neće biti simulator hodanja kao što je jedna druga igra simulator jahanja. 

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Takoder pogledao trailer za DS..kak je rekao kolega gore, ne znam kaj da mislim. Nista posebno, ima nekih zanimljivih elemenata, ali u cijeloj je prici dobro kaj ne ocekujem puno od igre pa mozda bas zato bude dobra.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

ma kod Death Strandinga nema greške. barem za mene, i ja kužim koliko i vi, ali ovo ide preorder. Kad su u pitanju Kojima i CDPR ide preorder naslijepo, oni su to zaslužili. jebiga, možda ispadne totalan zajeb oko DS ali ja čisto sumnjam u to, on će to napraviti genijalno. još me više privlači kad ne znamo što se događa. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

a plaća 10.06.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Ima gdje kakvih naznaka za PS+ akcije? Stvarno mi se ne daje opet 480kn kao lani 

Kao sto je linkao kbenzema , mozda bude na tim PS Daysima PS+ na popustu.

Cansee kaže...

ma kod Death Strandinga nema greške. barem za mene, i ja kužim koliko i vi, ali ovo ide preorder. Kad su u pitanju Kojima i CDPR ide preorder naslijepo, oni su to zaslužili. jebiga, možda ispadne totalan zajeb oko DS ali ja čisto sumnjam u to, on će to napraviti genijalno. još me više privlači kad ne znamo što se događa. 

Potpisujem.

Ludak je opet slozio neku bolesnocu.

Apocalyptica srce dira. Glumacka postava brutala, Hades, ratna povijest, vidi se WWI tenk, pa "noviji" vojnici. Iz trailera ne mozes nista povezati sto je dobro, jer ne spoila pricu i sl.

"Bridget, you are president of jack shit."

 

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
PlayStation 4

-

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 13:25 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

pa da, uopće ne znam šta se ljudi brinu, meni ovaj trailer super izgleda. odlična mjuza, ideje o smrti i povezivanju prošlosti i budućnosti, odlična glumačka ekipa, militantne grupe i frakcije, apokaliptična situacija i to je sve skupa zamiješao Kojima. baš očekujem da će nas priča prodrmati i da ćemo razmisliti o nekim stvarima nakon što prođemo igru

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

a cuj X puta sam se tak ponadao bit ce super igra pa na kraju floop ( andromeda, no man sky i da ne nabrajam. ) evo zadnji primjer days gone, sugeriram frendu nemoj bacat 500kn igra ne vrijedi te pare.
ma ne bit ce hit bla bla, nakon 2 tjedna prode kaze da onak je igriva i to je to. a na prvu kad sam vidio trailer sam mu reko just another zombie game.

DS odlicna glumacka ekipa, apocalyptica moze dapace path jebena stvar. ali da mi je taj neki trailer/gameplay bio wow nazalost ne bas.
nadam se da sam u krivu i da ste vi u pravu,

 

ali po ovome zasad videnom nisam impresioniran za preorder ili eventualno dati iste pare kad izade. okej kojima napravio je mgs, ali to je to ove ostale igre li la a i od mgsa je proslo vec dosta.

 

jebiga studeni pa zivi bili pa vidjeli. kazem nadam se da je ovaj trailer vise da nas se zbuni i "odmakne" od pravog  gameplaya.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 17:22 (bloodborne).
Moj PC  
2 1 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Upravo prosa Inside. Igra mi je zanimljivija od Limba koji mi je isto bija odlican, al Inside je po meni razina vise. Jedino mi zavrsetak nije jasan, al kroz jos koji playthrough mozda povezen neke stvari.

PSN - ediholic
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

pa da, uopće ne znam šta se ljudi brinu, meni ovaj trailer super izgleda. odlična mjuza, ideje o smrti i povezivanju prošlosti i budućnosti, odlična glumačka ekipa, militantne grupe i frakcije, apokaliptična situacija i to je sve skupa zamiješao Kojima. baš očekujem da će nas priča prodrmati i da ćemo razmisliti o nekim stvarima nakon što prođemo igru

 

Pa onako... ne znam baš da je toliko super. U dijelu gdje se prikazuju cinematic scene izgleda sjajno, glumci su renderirani bez greške, ali onaj dio gdje prikazuju gameplay daleko mi je od sjajnog. Kretanje likova mi je na razini od prije dosta godina, sve je nekako ukočeno. Onaj dio kad trče za likom i udaraju ga onim štapovima izgleda jako jeftino i loše, ni blizu razini animacije kakva je u bilo kojem većem naslovu zadnjih godina.

 

Ali dobro, meni su japanske igre ionako živi užas, pa pušem na hladno. Ako ovu i preskočim, neće boljeti. Ionako imam tonu neodigranih stvari. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Cansee kaže...

pa da, uopće ne znam šta se ljudi brinu, meni ovaj trailer super izgleda. odlična mjuza, ideje o smrti i povezivanju prošlosti i budućnosti, odlična glumačka ekipa, militantne grupe i frakcije, apokaliptična situacija i to je sve skupa zamiješao Kojima. baš očekujem da će nas priča prodrmati i da ćemo razmisliti o nekim stvarima nakon što prođemo igru

 

Pa onako... ne znam baš da je toliko super. U dijelu gdje se prikazuju cinematic scene izgleda sjajno, glumci su renderirani bez greške, ali onaj dio gdje prikazuju gameplay daleko mi je od sjajnog. Kretanje likova mi je na razini od prije dosta godina, sve je nekako ukočeno. Onaj dio kad trče za likom i udaraju ga onim štapovima izgleda jako jeftino i loše, ni blizu razini animacije kakva je u bilo kojem većem naslovu zadnjih godina.

 

Ali dobro, meni su japanske igre ionako živi užas, pa pušem na hladno. Ako ovu i preskočim, neće boljeti. Ionako imam tonu neodigranih stvari. 

 

A dok lik nosi ogromni kovčeg na leđima i trči s njim i mlate se aktovkama? 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice