PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dovla79 kaže...

Naravno da nisu svi prevaranti,i ja sam trgovac u jednoj svedskoj firmi.Samo kazem da ima postenih,a ima i muktasa,prodavaca koje boli ona srvar za kupca,ne poznaju artikle koje prodaju,stalno na drustvenim mrezama i tako.Ja sam imao upravo takav slucaj da su mi podvalili frizider koji se vec koristio i koji je imao nedostatak,pa sam se sa doticnom firmom Emm.....a natezao mjesec i pol dok mi nisu vratili novac.Tek toliko o postenim firmama u ovoj nasoj drzavi.I kaj sad da ti kazem da svi vi imate jos 2 god garancije na ps4,kad vam istekne ova godina,sto daje dobavljac,rekli bi da sam lud ili tako nesto.Nije sve tako crno i bijelo.

 

A i ima brijem puno više prevarantskih kupaca nego prevarantskih dućana s high-end opremom.

Meni je recimo katastrofa ova nova praksa u Elipsu gdje ti pred tobom otvaraju TV da bi sebe zaštitili da nije razbijen i ako bilo što poslije ne valja tvoja je krivica jer je u dućanu bio ok.

A ni ne uštekaju ga u struju da bi vidjeli jel uopće radi :-)

Šta misliš koliko kupaca je pravilo probleme da su morali ovo uvesti :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

True kada sam radio u istyleu kao student imali smo jednog frajera. Koji je "bio DJ" u studiu 

ali je covjrk kupovao beats jer to su kako je on rekao "najbolje" studio slusalice.

Da bi uz ostale stvari nakon tjedan dana dolazio mijenjati jer slusalice nejdu na usi njegovoj zeni i sinu.

Pa kabel od iphonea ne puni mob. Tak svasta maskica je "pohabana" bas je bio pacijent teze vrste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

True kada sam radio u istyleu kao student imali smo jednog frajera. Koji je "bio DJ" u studiu 

ali je covjrk kupovao beats jer to su kako je on rekao "najbolje" studio slusalice.

Da bi uz ostale stvari nakon tjedan dana dolazio mijenjati jer slusalice nejdu na usi njegovoj zeni i sinu.

Pa kabel od iphonea ne puni mob. Tak svasta maskica je "pohabana" bas je bio pacijent teze vrste.

 

Čuo sam i za slučajeve da čovjek par dana prije isteka garancije grafičke kartice redovito gura čačkalicu u ventilatore tako da ju skuri, pa onda traži novu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

hmm dobre ideje ste mi šapnuli...zanimljivo

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel to Dark Souls 3 puno lakši ili me Bloodborne dobro pripremio, jer ovdje bossevi padaju iz prvog, najkasnije drugog pokušaja...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo Resident Evil 2 Remake. Fantastično, atmosfera i prezentacija u igri je nešto fenomenalno. Nisam još završio ali zasad jedan od boljih survival horora koje sam ikad igrao. Igrao sam i originalni RE2 i ovo je baš predobar remake. Svakako preporuka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Brat bratu tko god je odigrao sve od Froma prije, DS3 je popriličan walk in the park. Eventualno je Nameless king problematičan.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Jel to Dark Souls 3 puno lakši ili me Bloodborne dobro pripremio, jer ovdje bossevi padaju iz prvog, najkasnije drugog pokušaja...

 Ma kad skuzis mehaniku bosseva i enemyea sve je to kiki riki.

9 godina
offline
PlayStation 4

Malo offtopic, al aj ako neko zna nek mi kaže zašto je Paolo Maldini protjeran sa foruma, dečko je uvijek bio pristojan i konstruktivan po forumu?

 

pitam na ovoj temi jer je bio dosta aktivan ovdje

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Malo offtopic, al aj ako neko zna nek mi kaže zašto je Paolo Maldini protjeran sa foruma, dečko je uvijek bio pristojan i konstruktivan po forumu?

 

pitam na ovoj temi jer je bio dosta aktivan ovdje

 Ja znam zašto je on protjeran ali i zašto su neki drugi dobili crvene suspendirajuće kartone pa ako te zanima javi se u PP pojasnim ti sve.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Meni je recimo katastrofa ova nova praksa u Elipsu gdje ti pred tobom otvaraju TV da bi sebe zaštitili da nije razbijen i ako bilo što poslije ne valja tvoja je krivica jer je u dućanu bio ok.

 

 Ovo podrzavam. I nije Elipso jedina trgovina s ovom praksom....

 

Nevezano za elipso, no svojevremeno je hrpa televizora dolazila sa svakakvim ostecenjima ekrana, od odljepljvanja, napuhavanja. crta i slicnih ostecenja, neka bi se primjetila relativno brzo, neka nakon mjeseci stajanja u skladistu, a svaka tek onda kad se televizor proda.

 

Nije rijec o zastiti trgovine, per se (iako i ona ima koristi od te prakse) vec primarno kupca, jer, fizicko ostecenje je zeznut problem i kupcu je tesko dokazati da mu tv nije ispao dok ga je montirao, ovako, kad se kutija otvori u trgovini imas samo dva stanja - nije osteceno ili osteceno je. I ni za jednu ni za drugu situaciju nije kriv kupac, a ni trgovina (recimo).

 

Ukoliko poslije nesto ne valja, nije kriv kupac.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni je baš kontra.Ja sam prvo odigrao DS3 a zatim sam Dark Souls Remastered preletio bez da sam jednom jedini put izgubio od nekog bossa.Poginuo sam samo par puta u Blightownu prilikom pada i jednom u Tomb of Giants.Ovo sve laganica pa i DLC bossevi Kalameet i njemu slični.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Bitanga kaže...
Meni je recimo katastrofa ova nova praksa u Elipsu gdje ti pred tobom otvaraju TV da bi sebe zaštitili da nije razbijen i ako bilo što poslije ne valja tvoja je krivica jer je u dućanu bio ok.

 

 Ovo podrzavam. I nije Elipso jedina trgovina s ovom praksom....

 

Nevezano za elipso, no svojevremeno je hrpa televizora dolazila sa svakakvim ostecenjima ekrana, od odljepljvanja, napuhavanja. crta i slicnih ostecenja, neka bi se primjetila relativno brzo, neka nakon mjeseci stajanja u skladistu, a svaka tek onda kad se televizor proda.

 

Nije rijec o zastiti trgovine, per se (iako i ona ima koristi od te prakse) vec primarno kupca, jer, fizicko ostecenje je zeznut problem i kupcu je tesko dokazati da mu tv nije ispao dok ga je montirao, ovako, kad se kutija otvori u trgovini imas samo dva stanja - nije osteceno ili osteceno je. I ni za jednu ni za drugu situaciju nije kriv kupac, a ni trgovina (recimo).

 

Ukoliko poslije nesto ne valja, nije kriv kupac.

 Upravo tako. Doduše ta praksa mi je pomalo iritantna da ne mogu neki uređaj doma otvoriti u miru, ali je shvaćam.

 

Tako sam kupio prije pola godine u Elipsu Samsungov televizor - otvorili ga zajedno u trgovini, upalili ga da nebi bilo da se ekran prelijeva or whatever. Dođem doma i naiđem na 10ak mrtvih pixsela, i shvatim da je TV bio već kod nekoga (moja pretpostavka) jer nije imao folije po rubovima kao što to biva. Zamjenili mi ga sa nekim zadnjim primjerkom iz Koprivnice. Mrtvih pixela fala bogu nije bilo, no jedina iritantna stvar je ta što mi se daljinski od prvog dana tipa svaki 5x kad ga palim odspaja od TV, kao da je s bluetoothom neki k. I to traje i traje (mislim na postupak spajanja), pa prvo neuspije, i onda uspije. Powertipka na daljinskom stalno radi...

 

Ugl nisu radili problem oko reklamacije mrtvih pixela, nego ovo što potpisujes prije kupnje je samo da potvrdis da je TV iz ducana izasao bez fizickih ostecenja...

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Bitanga kaže...
Meni je recimo katastrofa ova nova praksa u Elipsu gdje ti pred tobom otvaraju TV da bi sebe zaštitili da nije razbijen i ako bilo što poslije ne valja tvoja je krivica jer je u dućanu bio ok.

 

 Ovo podrzavam. I nije Elipso jedina trgovina s ovom praksom....

 

Nevezano za elipso, no svojevremeno je hrpa televizora dolazila sa svakakvim ostecenjima ekrana, od odljepljvanja, napuhavanja. crta i slicnih ostecenja, neka bi se primjetila relativno brzo, neka nakon mjeseci stajanja u skladistu, a svaka tek onda kad se televizor proda.

 

Nije rijec o zastiti trgovine, per se (iako i ona ima koristi od te prakse) vec primarno kupca, jer, fizicko ostecenje je zeznut problem i kupcu je tesko dokazati da mu tv nije ispao dok ga je montirao, ovako, kad se kutija otvori u trgovini imas samo dva stanja - nije osteceno ili osteceno je. I ni za jednu ni za drugu situaciju nije kriv kupac, a ni trgovina (recimo).

 

Ukoliko poslije nesto ne valja, nije kriv kupac.

 

Ne, nije to radi kupca. To je isključivo radi dućana, jer da je do kupca onda ne bi kupca dovodili u neugodnu situaciju i raspakiravali njegov 55'' TV pred svima, pipkali ga prodavači i pakirali nazad. To nikome ne koristi.

Briga o kupcu se drugačije manifestira. Tako bi mogli onda raditi i sa fotoaparatima, mobitelima, tabletima, laptopima i sl.

Meni je to užasno i nikad ne bih kupio TV tamo. Rađe bih naručio preko neta.

Ako je TV polomljen u transportu to je isključivo do proizvođača jer nije bio dobro zapakiran, a ako je kupcu ispao kod montaže to se dobro vidi, nije ista razina oštećenja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 13:40 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Nisi jedini moj samsung takoder ima katastrofalan odaziv na daljinskom.

I nije jedini kod par ljudi probao. Kao da im je to neka mana.

Dok u sobi di je plejka spojena imam grundiga nebo i zemlja razlika.

Po pitanju svega, vise ni samsung nije kaj je bio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Nisi jedini moj samsung takoder ima katastrofalan odaziv na daljinskom.

I nije jedini kod par ljudi probao. Kao da im je to neka mana.

Dok u sobi di je plejka spojena imam grundiga nebo i zemlja razlika.

Po pitanju svega, vise ni samsung nije kaj je bio.

 

Da novi TVi često imaju BT daljinske jer je sad hit voice control gluparija, pa su povezani BT-om kao mikrofon s TVom.

Možda ako se pogase te sve gluposti postane brži odziv, kao što je nekad home tipka na samsungu bila prespora sve dok nisi ugasio s-voice.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Zna li netko zašto već dva dana ne mogu kupiti SW Battlefront 2 na akciji za PS plus za 6,24$?

Naime, dodam igru u košaricu i izbacuje mi cijenu 24,99$.

Imam aktivnu PS plus pretplatu, ali kao da ju ne prepoznaje... Probao sam i sa drugim igrama koje su na akciji samo za PS plus i ista stvar.

Ima tko sličan problem? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvone07 kaže...

Zna li netko zašto već dva dana ne mogu kupiti SW Battlefront 2 na akciji za PS plus za 6,24$?

Naime, dodam igru u košaricu i izbacuje mi cijenu 24,99$.

Imam aktivnu PS plus pretplatu, ali kao da ju ne prepoznaje... Probao sam i sa drugim igrama koje su na akciji samo za PS plus i ista stvar.

Ima tko sličan problem? 

 Ćekaj ima PS+ na US acc. ili našem?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
zvone07 kaže...

Zna li netko zašto već dva dana ne mogu kupiti SW Battlefront 2 na akciji za PS plus za 6,24$?

Naime, dodam igru u košaricu i izbacuje mi cijenu 24,99$.

Imam aktivnu PS plus pretplatu, ali kao da ju ne prepoznaje... Probao sam i sa drugim igrama koje su na akciji samo za PS plus i ista stvar.

Ima tko sličan problem? 

 Ćekaj ima PS+ na US acc. ili našem?

 Na US acc. Najnormalnije skinem free ps plus igre recimo.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evil Whithin sto sam uzeo za 39 kn mi je bas pun pogodak od igre.Definitivno cu odigrati i nastavak.Nikad bolje potrosenih 39 kn hehe

Sad kako sam odigrao sve ekskluzive bacam se na zaostatke tipa starijih igara pa me zanima isplati li se kupiti dying light?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Evil Whithin sto sam uzeo za 39 kn mi je bas pun pogodak od igre.Definitivno cu odigrati i nastavak.Nikad bolje potrosenih 39 kn hehe

Sad kako sam odigrao sve ekskluzive bacam se na zaostatke tipa starijih igara pa me zanima isplati li se kupiti dying light?

 Svakako!

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Ne, nije to radi kupca. To je isključivo radi dućana, jer da je do kupca onda ne bi kupca dovodili u neugodnu situaciju i raspakiravali njegov 55'' TV pred svima, pipkali ga prodavači i pakirali nazad. To nikome ne koristi.

 

Neugodnu situaciju zbog cega tocno?

 

Gledaj, kao prodavac, meni je svakako u cilju da kupac plati, uzme robu i izadje iz trgovine. Bez komplikacija, bez otvaranja kutija, manevriranja sa tv-om na prepunoj blagajni i slicno....

 

No, kao kupcu, sorry, niti mi je neugodno, niti mi je problem tih 5 minuta pregledati s djelatnikom trgovine tv, ili bilo sto drugo sto zelim (ili oni zele). da se uvjerim da je sve ok.

 

Daleko manje mi je to problem, i daleko manje neugodno nego se vracati za pola sata sa razbijenim tv-om, ostecenim ekranom, ili u najbenignijem obliku, da nesto nedostaje u kutiji... i onda se objasnjavam da ja nisam kriv za to, cekam da netko to "utvrdjuje" ili sto ja znam...

 

Samo neka oni to lijepo pregledaju, dok god sam ja kupac.

 

A dok god sam u ulozi prodavaca, ja cu svakako inzistirati da svaku takvu robu otvorim i pregledam s kupcem prije nego sto je iznese iz trgovine. A svako tko ne razumije da je tako bolje i meni (trgovcu) i njemu (kupcu)....uvijek ima pravo odbiti, ne dozvoliti otvaranje ili nesto trece, nije problem. Sve dok se ne pojavi problem....

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Bitanga kaže...

 

Ne, nije to radi kupca. To je isključivo radi dućana, jer da je do kupca onda ne bi kupca dovodili u neugodnu situaciju i raspakiravali njegov 55'' TV pred svima, pipkali ga prodavači i pakirali nazad. To nikome ne koristi.

 

Neugodnu situaciju zbog cega tocno?

 

Gledaj, kao prodavac, meni je svakako u cilju da kupac plati, uzme robu i izadje iz trgovine. Bez komplikacija, bez otvaranja kutija, manevriranja sa tv-om na prepunoj blagajni i slicno....

 

No, kao kupcu, sorry, niti mi je neugodno, niti mi je problem tih 5 minuta pregledati s djelatnikom trgovine tv, ili bilo sto drugo sto zelim (ili oni zele). da se uvjerim da je sve ok.

 

Daleko manje mi je to problem, i daleko manje neugodno nego se vracati za pola sata sa razbijenim tv-om, ostecenim ekranom, ili u najbenignijem obliku, da nesto nedostaje u kutiji... i onda se objasnjavam da ja nisam kriv za to, cekam da netko to "utvrdjuje" ili sto ja znam...

 

Samo neka oni to lijepo pregledaju, dok god sam ja kupac.

 

A dok god sam u ulozi prodavaca, ja cu svakako inzistirati da svaku takvu robu otvorim i pregledam s kupcem prije nego sto je iznese iz trgovine. A svako tko ne razumije da je tako bolje i meni (trgovcu) i njemu (kupcu)....uvijek ima pravo odbiti, ne dozvoliti otvaranje ili nesto trece, nije problem. Sve dok se ne pojavi problem....

 

Ako ti kupac odbije otvaranje da li ćeš mu prodati? U Elipsu je prodavač rekao kupcu pokraj mene "moramo otvoriti i provjeriti, takav naputak imamo". Kupac tu nije baš imao neko pravo glasa.

Puno ljudi se ionako ne može samo uvjeriti da je sve ok i uvjerit će ih prodavač. A gdje je on obučen za provjeru ekrana? Nisam nikad vidio da ih upale u struju.

To i dalje ne znači da je stvarno sve ok. A onda prodavač mora zapakirati proizvod nazad kako je i bio da ga ti odvezeš doma, a svi znamo da to nije baš jednostavno, i tek onda može nastati problem.

Ne kupuješ cipele ili bicikl pa da ih moraš probati da li ti pašu.

 

Više vjerujem pakiranju u tvornici nego što će mi neki prodavač zapakirati tanašni display. Ajd dok je 32'' TV, al da netko u dućanu otvara 65'' ili veći TV i tamo ga razvlači po podu i pultu, neka hvala ;-)

 

Neugodna je situacija i što drugi ljudi okolo moraju gledati šta ti kupuješ, a dok se izvadi ogroman TV nije baš nevidljiva scena i traje.

 

Glavni problem je što danas rade pretanke ekrane koji pucaju dok ih se vadi već iz kutije ako se ne pazi. Tko ti garantira da ga prodavač neće polomiti dok ga stavlja nazad unutra? A to je sve greška proizvođača i loš dizajn, isto kao i stakleni mobiteli.

Kupci danas strepe jel će im se polomiti televizor ili neće. Teške gluposti se rade s današnjim uređajima, a skuplji su nego prije.

 

Uglavnom, nasreću, postoje internet trgovine. Naručiš i vratiš u 14 dana ako nešto ne štima.

 

No, samo raspravljamo, nemoj se ljutiti odmah.

Ja svakako neću kupiti TV tamo gdje ga otvaraju, a bogami će uskoro i za TV trebati KASKO osiguranje kao i za mobitele, laptope, fotiće i sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Meni isto u Elipsu rekli da moraju vadit da provjere tv, ali mogao sam i da nevade ako cu kao potpisat nesta :)

Nemoram ni rec da je tv bio pun otisaka njegovih prstiju jel ga uhvatio za rub ekrana kad vadio iz kutije. Ja sam s jedne strane drzao, prodavac s druge. Ja sam pazio al njega boli ona stvar. Kad sam ga dovezo i slozio vidio sam to, mada sam pretpostavljo da ce bit otisaka jel sam vidio kako ga hvata. Bio ga je na kratko upalio tamo jel kao desilo im se nema dugo da neki Hisense tv imao puknut ekran ali to se primjetilo sam kad se upali tv. Uglavnom, ko je alergican na otiske po ekranu nek pripazi kak ga primaju, pogotovo u Elipso OS. Na proslom tv-u nisam u 3g imao otisaka kolilko mi on napravio za jedan minut :-)

 

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
No, samo raspravljamo, nemoj se ljutiti odmah.

 

 Naravno, nema tu ljutnje, s tobom se barem moze konstruktivno porazgovarati i razmjeniti misljenja....

 

E sad ostatak sto si napisao...

 

Naravno da necu odbiti prodati, i iskreno prvi put cujem da kupac mora nesto potpisati u elipsu, no, ne kupujem bas tamo...

 

Nisam nikad kupca trazio da potpise bilo sto, vec mu jednostavno i kulturno objasnim da bi bilo pozeljno da ga otvorimo, i pregledamo - od stanja ekrana, dali je daljinski pristuan (imali smo neke reklamacije i povrate jer je navodno nedostajao daljinski u kutiji), i dali je sve onako kako kupac ocekuje. Ukoliko zeli, nije problem, tv se pazljivo izvadi, pregleda na vanjska ostecenja, jos pazljivije spakuje nazad, i stvarno nisam nikad imao nekakvo nezadovoljstvo kupca zbog otisaka prstiju ili bilo cega.

 

Isto mu predlozimo i za usisavac, mikrovalku, mobitel, laptop.... Kako je vecina garantnih listova unutar kutije, ionako je "moramo" otvoriti. Ok, nemoramo, ali kuzis....

 

Ukoliko kupac ne zeli, nema problema, nije obavezan, ne treba potpisivati nikakvo "oslobodjenje od odgovornosti" ni nista, objasnis mu da prvom prilikom dodje s racunom i garantnim listom koji je u kutiji da mu se ovjeri i to je to, nikakav problem.

 

E sad, tu nastupaju oni rijetki slucajevi, ali ipak ih je bilo dovoljno da odbacimo statisticku gresku, kad se kupac vrati za pola sata-sat, i kaze - ekran je ostecen. Plastika je puknuta. U kutiji fali jedna nogica. Nedostaje daljinski ili baterije.....bilo sto.

 

Sto onda..... prvo pitanje koje ti sef postavi - dali je tv pregledan? Nije. Zasto nije? Ukoliko je odgovor bilo koji osim "kupac nije zelio"....onda imas problem. Ti, ne kupac. Naravno, sve se na kraju rijesi na zadovoljstvo kupca, da ne ispadne da se takve reklamacije po defaultu odbijaju, ali ostaje ti ta muka i gorak okus, nezadovoljan kupac, i pola trgovine koja slusa kako on galami da smo mu prodali pokidan televizor. A sve se moglo izbjeci jednostavnim otvaranjem kutije.

 

Nemam nikakve veze s Elipsom, niti s tom njihovom politikom, vec sam samo zelio reci da prvenstveno ja kao kupac zelim izbjeci takve situacije, dokazivanja, opcenito povratak u trgovinu koji sam mogao izbjeci jednostavnim otvaranjem kutije u trgovini, ukoliko je to ikako moguce. Naravno, neke stvari je nemoguce otvarati u trgovini, ali sva ova "sitna" tehnika... zasto ne.


Ukoliko to Elipso koristi da skine sa sebe odgovornost, potpisivanjem nekakvih papirica i izjava od strane kupca, onda je to jednostavno 

 

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bero666 kaže...

Meni isto u Elipsu rekli da moraju vadit da provjere tv, ali mogao sam i da nevade ako cu kao potpisat nesta :)

Nemoram ni rec da je tv bio pun otisaka njegovih prstiju jel ga uhvatio za rub ekrana kad vadio iz kutije. Ja sam s jedne strane drzao, prodavac s druge. Ja sam pazio al njega boli ona stvar. Kad sam ga dovezo i slozio vidio sam to, mada sam pretpostavljo da ce bit otisaka jel sam vidio kako ga hvata. Bio ga je na kratko upalio tamo jel kao desilo im se nema dugo da neki Hisense tv imao puknut ekran ali to se primjetilo sam kad se upali tv. Uglavnom, ko je alergican na otiske po ekranu nek pripazi kak ga primaju, pogotovo u Elipso OS. Na proslom tv-u nisam u 3g imao otisaka kolilko mi on napravio za jedan minut :-)

 

Ja sam na te stvari jako osjetljiv. Već u dućanu bih ga upozorio da mi ne dira ekran rukama ili neka donese drugi tv. Inače, vani sam vidio masu puta da likovi kada diraju elektroničke uređaje, pogotovo one skuplje uzimaju bijele rukavice. Možda je to smiješno ali bilo je smiješno i prije desetak godina kada kupuješ kruh a prodavačica navlači onu rukavicu da bi ti dala kruh, dok su u većini pekara u to vrijeme kruh davali golim rukama. Danas je normalno da ti prodavač kruh uzima s rukavicom. Ne možeš drketati po novcima pa meni po kruhu. Ista stvar s TV. Lik došao s pauze, maznuo masni sendvič a onda mi drketa po TV kojeg sam recimo platio kao četiri njegove plaće. Nema šanse. Sreća pa sve kupujem kod frenda. Godinama prvi skidam junf na svim kutijama i to je poseban gušt. Nikada nije ništa nedostajalo i nikada nije nešto bilo neispravno. Znam da mu padne mrak na oči kada me ugleda ali jebi ga, svaka budala ima svoje veselje.

11 godina
offline
PlayStation 4

Ima li netko iskustva?

Udario grom i PS4 pro ne pokazuju znakove života. Kolika je šansa da se PS4 da popraviti za neku razumnu cijenu. Ili da proslijedim na otpad i tražim nov?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dobri62 kaže...

Ima li netko iskustva?

Udario grom i PS4 pro ne pokazuju znakove života. Kolika je šansa da se PS4 da popraviti za neku razumnu cijenu. Ili da proslijedim na otpad i tražim nov?

 A čuj bez servisa ništa oni moraju pogledati.

Svojevremeno su u SD servisu nudili novi PS4, a ovaj stari neispravni pod račun ne znam jel to još vrijedi.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dobri62 kaže...

Ima li netko iskustva?

Udario grom i PS4 pro ne pokazuju znakove života. Kolika je šansa da se PS4 da popraviti za neku razumnu cijenu. Ili da proslijedim na otpad i tražim nov?

Meni je grom udario ispred kuće prije desetak godina i skurio mi laser na PS3. Zamijenio ga, platio koliko se sjećam oko 800 kn i prodao ga. Imao sam cijeli cirkus. Skurio mi usput alarm, dva monitora, računalo, skener, printer, mrežni switch, klimu... Doduše, ovo je sve skurilo u ženinom uredu tako da sam ja prošao puno bolje...

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
bero666 kaže...

Meni isto u Elipsu rekli da moraju vadit da provjere tv, ali mogao sam i da nevade ako cu kao potpisat nesta :)

Nemoram ni rec da je tv bio pun otisaka njegovih prstiju jel ga uhvatio za rub ekrana kad vadio iz kutije. Ja sam s jedne strane drzao, prodavac s druge. Ja sam pazio al njega boli ona stvar. Kad sam ga dovezo i slozio vidio sam to, mada sam pretpostavljo da ce bit otisaka jel sam vidio kako ga hvata. Bio ga je na kratko upalio tamo jel kao desilo im se nema dugo da neki Hisense tv imao puknut ekran ali to se primjetilo sam kad se upali tv. Uglavnom, ko je alergican na otiske po ekranu nek pripazi kak ga primaju, pogotovo u Elipso OS. Na proslom tv-u nisam u 3g imao otisaka kolilko mi on napravio za jedan minut :-)

 

Ja sam na te stvari jako osjetljiv. Već u dućanu bih ga upozorio da mi ne dira ekran rukama ili neka donese drugi tv. Inače, vani sam vidio masu puta da likovi kada diraju elektroničke uređaje, pogotovo one skuplje uzimaju bijele rukavice. Možda je to smiješno ali bilo je smiješno i prije desetak godina kada kupuješ kruh a prodavačica navlači onu rukavicu da bi ti dala kruh, dok su u većini pekara u to vrijeme kruh davali golim rukama. Danas je normalno da ti prodavač kruh uzima s rukavicom. Ne možeš drketati po novcima pa meni po kruhu. Ista stvar s TV. Lik došao s pauze, maznuo masni sendvič a onda mi drketa po TV kojeg sam recimo platio kao četiri njegove plaće. Nema šanse. Sreća pa sve kupujem kod frenda. Godinama prvi skidam junf na svim kutijama i to je poseban gušt. Nikada nije ništa nedostajalo i nikada nije nešto bilo neispravno. Znam da mu padne mrak na oči kada me ugleda ali jebi ga, svaka budala ima svoje veselje.

 

Sa jednim Q Acoustics zvučnicima koje sam kupio su u paketu došle bijele rukavice da ne zamažeš glossy premaz prilikom postavljanja :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 23:03 (Bitanga).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice