PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

Sutra na TGA će biti tralier za Ghost of Tshushima, ujedno će biti i najduži trailer ikad na TGA, tako da vjerujem da ćemo imati što za vidjeti 

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja jucer gledao trailer od 15 min za ghost of tsushima.

elden ring, tlou 2. Bit ce to dobra 2020 god. 😁😛

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hoće li biti još kakvih božićnih akcija ili je to to ove godine?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

Vidim svi se vesele AAA naslovima, meni je najiščekivanija igra Supraland, nikako da završe port na PS4

 Znam da je dvica u razvoju i da bi trebala i za PS4 izaći.

Šta bi i 1ica trebala?

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

slika govori više od tisuću riječi, iskopano među komentarima o jedinici na supregames sajtu

 

 

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 

PS4 System Software Update 7.01 je dostupan za skidanje

 

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/ps4-system-software/

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 19:01 (persona_user).
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Moze pomoc...znam da je moguce i da ste spominjali vjerovatno ovdje par puta ali ne pronalazim nista zadnjih nekoliko strana.

Kako da sheram igru na dvi konzole?

Znaci 2 konzole,a na jednom racunu se nalazi igra.

Moraju li racuni imat ukljucen ps plus ili moze bez toga?jer obojica ne igraju online igre nego career mode NBA.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi jel koristite HDR? Meni kada to uključim sve blješti nekako u igrama, podešavao in game HDR i u settingsima od PS 4 baš i ne moš podesit da bude dobro, ugasim ga i jednostavno sve prirodnije izgleda i nije agresivno za oči kao kada je upaljen. Imam slim verziju konzole, ali sam prije imao Pro i sve isto bilo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 9:10 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

E hvala ti...vidio sam ovo ali me zanima je li moguce bez obzira na ps plus preplatu,jer svagdi su primjeri s ps plus ukljucenom preplatom?

Kasnije cu video pogledat,trebalo bi bit jednostavno...hvala u svakom slucaju.

Origin_Steam: hrka11
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ako zelis skinuti igrice koje su dobivene uz + pretplatu besplatno.

Onda ps+ mora biti aktivan na oba racuna. Odnosno ti ces u libraryu vidjeti

koje su skinute preko + pretplate ali isto tako ako ti nemas + pretplatu, a tvoj frend ima 

onda ces samo vidjeti lokot na tim igricama. I + igrice traju i igrive su dokle god traje pretplata.

odnosno kada pretplata stane idu pod kljuc i do nove obnove + pretplate ne mozes ih igrati.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Ljudi jel koristite HDR? Meni kada to uključim sve blješti nekako u igrama, podešavao in game HDR i u settingsima od PS 4 baš i ne moš podesit da bude dobro, ugasim ga i jednostavno sve prirodnije izgleda i nije agresivno za oči kao kada je upaljen. Imam slim verziju konzole, ali sam prije imao Pro i sve isto bilo.

 

Ja sam koristio i na PS4 Pro i na PCu. HDR je super kad je dobro implementiran, boje su manje zasićene, a više detalja imaš u bijelom i crnom. Posljedica je toga da ti se TV automatski prebacuje u MAX brightness mode kad je aktivan HDR i zato ti blješti.

Kad poslije HDRa pogledaš kako izgleda bez sve je nekako bijedno.

Definitivno zna biti nezgodno navečer u mraku ako igraš izbliza kao što sam ja na PCu igrao. Kad izlaziš iz špilje ili tunela doslovno te oči zabole od bljeska kao u real-lifeu :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 9:37 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ako zelis skinuti igrice koje su dobivene uz + pretplatu besplatno.

Onda ps+ mora biti aktivan na oba racuna. Odnosno ti ces u libraryu vidjeti

koje su skinute preko + pretplate ali isto tako ako ti nemas + pretplatu, a tvoj frend ima 

onda ces samo vidjeti lokot na tim igricama. I + igrice traju i igrive su dokle god traje pretplata.

odnosno kada pretplata stane idu pod kljuc i do nove obnove + pretplate ne mozes ih igrati.

Mozda sam krivo postavio pitanje kuzim to za skidanje i igranje s ps plusom...nego mislio sam je li moguce ovo seranje igara bez obzira na ps plus,ako ga nema nijedan korisnik?

Koliko znam njih dvojica ne igraju online nista,samo prelaze igrice...npr. ja kupim na ps store rdr2 i igram je,sad ti zelis igrat tu moju igru,a nemamo ni ja ni ti ps plus,tu onda nemamo mogucnost samo igranja online igara ili ne moze se ni djelit igra.

 

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Ljudi jel koristite HDR? Meni kada to uključim sve blješti nekako u igrama, podešavao in game HDR i u settingsima od PS 4 baš i ne moš podesit da bude dobro, ugasim ga i jednostavno sve prirodnije izgleda i nije agresivno za oči kao kada je upaljen. Imam slim verziju konzole, ali sam prije imao Pro i sve isto bilo.

 Meni na telki hdr izgleda jako isprano. Za pravi hdr treba i dobra telka. Ako imaš neku jeftinu telku možda je do toga

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

+ pretplata ti sluzi za dodatne popuste na storeu, 2 besplatne igrice po mjesecu, multiplayer
i dodatni trosak na novcanik jer te dovoljno ne deru svim ostalim.
za sharanje igrica kupljenih preuzetih van + pretplate ne utjece.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Ljudi jel koristite HDR? Meni kada to uključim sve blješti nekako u igrama, podešavao in game HDR i u settingsima od PS 4 baš i ne moš podesit da bude dobro, ugasim ga i jednostavno sve prirodnije izgleda i nije agresivno za oči kao kada je upaljen. Imam slim verziju konzole, ali sam prije imao Pro i sve isto bilo.

 Na nekim igrama koristim na nekim ne, upalim pa vidim kako bolje izgleda. Primjetio sam da igre kod kojih je los HDR, ono da je blijeda slika, ako prebacim TV mode sa Game na Dynamic tad izgleda odlicno i u tim igrama. Pa malo cackaj i testiraj pa vidi sta ti je bolje.

 

 

Moram napomenuti i da imam TV sa losijim HDR ali eto uz razlicite kombinacije ipak zna izgledati bolje nego kada ga ugasim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 10:30 (arnes_king).
15 godina
offline
PlayStation 4

Nije mi Tv neki top, Samsung neki 4k plaćen 3500 kn prije godinu dana, moguće da je hdr na tvu u banani, ali poigram se malo s postavkama na Tv-u jer mi je non stop u game modu pa nisam ništa sam podešavao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Nije mi Tv neki top, Samsung neki 4k plaćen 3500 kn prije godinu dana, moguće da je hdr na tvu u banani, ali poigram se malo s postavkama na Tv-u jer mi je non stop u game modu pa nisam ništa sam podešavao.

 Nista, kao sto sam i napisao, ako ti je bas los i blijed HDR kad upalis onda cesto zna pomoci da se prebaci na TV u dinamicni prikaz i bude razlika ogromna (u nekim igrama ni ovo ne pase ali kod nekih cini cuda).

 

Samo pazi ako igras online tad ti je na svemu osim game mode puno veci input lag, pa je ova metoda preporucljiva samo za SP.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ako zelis skinuti igrice koje su dobivene uz + pretplatu besplatno.

Onda ps+ mora biti aktivan na oba racuna. Odnosno ti ces u libraryu vidjeti

koje su skinute preko + pretplate ali isto tako ako ti nemas + pretplatu, a tvoj frend ima 

onda ces samo vidjeti lokot na tim igricama. I + igrice traju i igrive su dokle god traje pretplata.

odnosno kada pretplata stane idu pod kljuc i do nove obnove + pretplate ne mozes ih igrati.

 bloodborne Znači ovo nije točno.

Evo da ti slikovito objasnim Ja sam kupio PS+ pretplatu logirao sam se na kumovom PS4 i označio njegovu konzolu kao primarnu sa svojim acc.

Odlogirao se. On se logira sa svojim acc. na kojem nema PS+ pretplatu i može igrati sve moje igre dobivene preko PS+ besplatno.

Može igrati i sve druge igre koje sam ja kupio na svojem acc.

Ja kad sam logiran na svojem PS4 isto igram normalno sve igre.

Jedino na mojem PS4 moja konzola nije označena kao primarna i normalno mogu igrati sve svoje igre.

Ako se slučajno nakon nekog update nešto poremeti samo on opet svoju konzolu označi kao primarnu sa mojim acc. i vrati se na svoj acc. i vidi sve igre PS+ i normano kupljene.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

Moze pomoc...znam da je moguce i da ste spominjali vjerovatno ovdje par puta ali ne pronalazim nista zadnjih nekoliko strana.

Kako da sheram igru na dvi konzole?

Znaci 2 konzole,a na jednom racunu se nalazi igra.

Moraju li racuni imat ukljucen ps plus ili moze bez toga?jer obojica ne igraju online igre nego career mode NBA.

 hrka11

Znači ako ti imaš igru na svojem acc..

Odeš kod frenda i logiraš se sa svojim podacima i u postavkama označiš konzolu kao primarnu i staviš tu igru na dowload.

Odlogiraš se i logira on sa svojim acc. i vidjet će igru na svojem acc. kako se dowloada i može se normalno igrati ne treba PS+.

PS+ treba jedino ako želite igrati online.

Znači tu igru koju šerate možete igrati u isto vrijeme i jedan protiv drugoga.

Kum i ja igramo recimo PES2019 igru koju sam ja kupio ( digitalnu) jedan protiv drugoga s tim da ja imam PS+ kupljen on nema, ali kako šeramo igru tako isto dijelimo i PS+ pretplatu.

Tako da su troškovi pola 

P.S. isto tako ako on ima neke igre kupljene na svojem acc. ( digitalne) ponoviš postupak na svojoj konzoli sa njegovim acc. i ti možeš igrati njegove igre.

Naravno ovo vrijedi samo za digitalne igre ne za fizičke kopije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 17:05 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
lobotomac90 kaže...

Nije mi Tv neki top, Samsung neki 4k plaćen 3500 kn prije godinu dana, moguće da je hdr na tvu u banani, ali poigram se malo s postavkama na Tv-u jer mi je non stop u game modu pa nisam ništa sam podešavao.

 Nista, kao sto sam i napisao, ako ti je bas los i blijed HDR kad upalis onda cesto zna pomoci da se prebaci na TV u dinamicni prikaz i bude razlika ogromna (u nekim igrama ni ovo ne pase ali kod nekih cini cuda).

 

Samo pazi ako igras online tad ti je na svemu osim game mode puno veci input lag, pa je ova metoda preporucljiva samo za SP.

 

Ma onda se neću zezati s tim, jer igram Cod online, ostavit kako je pa ako me bude počelo irtirati još više ugasit i igrati bez HDR-a, i tako ne patim od kojekakvih efekata. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Jel prodaje tko mozda novi COD (acc ili disk svejedno) ili da zna di se najjeftinije moze uzet?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 hrka11

Znači ako ti imaš igru na svojem acc..

Odeš kod frenda i logiraš se sa svojim podacima i u postavkama označiš konzolu kao primarnu i staviš tu igru na dowload.

Odlogiraš se i logira on sa svojim acc. i vidjet će igru na svojem acc. kako se dowloada i može se normalno igrati ne treba PS+.

PS+ treba jedino ako želite igrati online.

Znači tu igru koju šerate možete igrati u isto vrijeme i jedan protiv drugoga.

Kum i ja igramo recimo PES2019 igru koju sam ja kupio ( digitalnu) jedan protiv drugoga s tim da ja imam PS+ kupljen on nema, ali kako šeramo igru tako isto dijelimo i PS+ pretplatu.

Tako da su troškovi pola 

P.S. isto tako ako on ima neke igre kupljene na svojem acc. ( digitalne) ponoviš postupak na svojoj konzoli sa njegovim acc. i ti možeš igrati njegove igre.

Naravno ovo vrijedi samo za digitalne igre ne za fizičke kopije.

 Ej stari hvala...jasno mi je sve...ma iskreno ps plus mi nije bitan samo me zanimalo dali je on potreban uopce za share.

Jer radi se o tom da rodjak i prijatelj mu igraju 2k20 career mode samo,znaci nista online niti je bitan ps plus i zelim mu to objasnit na najednostavniji nacin jer nije bas da se vrlo kuzi u to.

Ja sam uzeo ps4 pro presao rdr2 i god of war,kad sam zavrsio s tim prodao sve,tako da nisam vrlo istrazivao kako se ovo radi,ali jasno mi je sve sada.

Origin_Steam: hrka11
7 godina
offline
PlayStation 4

Sekiro osvojia GOTY 

PSN - ediholic
 
4 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
PlayStation 4

nikakav datum za Ghosta, samo ljeto 2020.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...

Ako zelis skinuti igrice koje su dobivene uz + pretplatu besplatno.

Onda ps+ mora biti aktivan na oba racuna. Odnosno ti ces u libraryu vidjeti

koje su skinute preko + pretplate ali isto tako ako ti nemas + pretplatu, a tvoj frend ima 

onda ces samo vidjeti lokot na tim igricama. I + igrice traju i igrive su dokle god traje pretplata.

odnosno kada pretplata stane idu pod kljuc i do nove obnove + pretplate ne mozes ih igrati.

 bloodborne Znači ovo nije točno.

Evo da ti slikovito objasnim Ja sam kupio PS+ pretplatu logirao sam se na kumovom PS4 i označio njegovu konzolu kao primarnu sa svojim acc.

Odlogirao se. On se logira sa svojim acc. na kojem nema PS+ pretplatu i može igrati sve moje igre dobivene preko PS+ besplatno.

Može igrati i sve druge igre koje sam ja kupio na svojem acc.

Ja kad sam logiran na svojem PS4 isto igram normalno sve igre.

Jedino na mojem PS4 moja konzola nije označena kao primarna i normalno mogu igrati sve svoje igre.

Ako se slučajno nakon nekog update nešto poremeti samo on opet svoju konzolu označi kao primarnu sa mojim acc. i vrati se na svoj acc. i vidi sve igre PS+ i normano kupljene.

 jbg, ja sam probao jednom, dvaput od frenda skinuti + igru i nisam mogao.
 koliko me pamcenje sluzi svoju plejku sam oznacio kao primarnu s njegovim acc.
 no super da si mi rekao da je moguce, sad mogu braticu sherat detroit bh,
 njemu je igra presuper, a ja ju imam preko + pretplate.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...

Ako zelis skinuti igrice koje su dobivene uz + pretplatu besplatno.

Onda ps+ mora biti aktivan na oba racuna. Odnosno ti ces u libraryu vidjeti

koje su skinute preko + pretplate ali isto tako ako ti nemas + pretplatu, a tvoj frend ima 

onda ces samo vidjeti lokot na tim igricama. I + igrice traju i igrive su dokle god traje pretplata.

odnosno kada pretplata stane idu pod kljuc i do nove obnove + pretplate ne mozes ih igrati.

 bloodborne Znači ovo nije točno.

Evo da ti slikovito objasnim Ja sam kupio PS+ pretplatu logirao sam se na kumovom PS4 i označio njegovu konzolu kao primarnu sa svojim acc.

Odlogirao se. On se logira sa svojim acc. na kojem nema PS+ pretplatu i može igrati sve moje igre dobivene preko PS+ besplatno.

Može igrati i sve druge igre koje sam ja kupio na svojem acc.

Ja kad sam logiran na svojem PS4 isto igram normalno sve igre.

Jedino na mojem PS4 moja konzola nije označena kao primarna i normalno mogu igrati sve svoje igre.

Ako se slučajno nakon nekog update nešto poremeti samo on opet svoju konzolu označi kao primarnu sa mojim acc. i vrati se na svoj acc. i vidi sve igre PS+ i normano kupljene.

 jbg, ja sam probao jednom, dvaput od frenda skinuti + igru i nisam mogao.
 koliko me pamcenje sluzi svoju plejku sam oznacio kao primarnu s njegovim acc.
 no super da si mi rekao da je moguce, sad mogu braticu sherat detroit bh,
 njemu je igra presuper, a ja ju imam preko + pretplate.

 Da bi ti skinuo PS+ igre a drug ti ima PS+ a sharuje sa tobom, ti prvo moras uci na njegov acc i pokrenuti download, tek onda ih mozes kod sebe igrati sa svog racuna.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice