PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.542
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
PlayStation 4

Preporučam kupovinu bonova premo Amazona. Jednostavno, i kod dođe doslovno kroz minutu od kupovine. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 15:20 (Vandit).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Preporučam kupovinu bonova premo Amazona. Jednostavno  i kod dođe doslovno kroz minutu od kupovine. 

 Da, ja sam tamo uvijek uzimao bonove ali ih nema već neko vrijeme na US amazonu pa sam se prebacio na Playasia.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Vandit kaže...

Preporučam kupovinu bonova premo Amazona. Jednostavno  i kod dođe doslovno kroz minutu od kupovine. 

 Da, ja sam tamo uvijek uzimao bonove ali ih nema već neko vrijeme na US amazonu pa sam se prebacio na Playasia.

 Da , uspio sam u Playasia, hvala ti.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

Jel ima netko iskustva s dodatnim jamstvom iz Sancta Domenice?

 

Za 11 dana mi istice godinu dana od kupnje plejke, a sad je na akciji dodatne 2 god jamstva: 

 

https://www.sancta-domenica.hr/gaming/gaming-pribor/sd-ps4-3-godine-sigurnosti-1-godina-standardnog-2-godine-produljenog-odrzavanja.html

 

pa me zanima sad kak to tocno funkcionira, ako sad kupim to dodatno jamstvo kako cu to "vezati" uz svoj racun/ konzolu?

SD-u ne vjeruj ni kad darove nosi. Meni su na trajnoj listi blokiranih prodavaća. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne znam je li ko postavljao :D
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
9 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

Prejako Još na kraju videa kad rokne

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

Ne znam je li ko postavljao :D

 Gledao sam i drugih izvedbi 

 

Ja sam nakon 10ak + sati igranja i dalje na Chapter 2 tek, ali veceras planiram malo ubrzati da stignem do tog famoznog chapter 3. Svi po netu pisu kako treba sto prije stici do tog dijela jer se tad otkljuca mnostvo novih stvari koje olaksaju igru. Jako sam impresioniran kako igra ide fluidno i to da nisam primjetio ni jedan bug do sada.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Death stranding izgleda super-dosadno. Jedna od onih igara za koje sam siguran da ih nebi nikada pokrenuo ni da mi netko plati

shit happens too often
Moj PC  
3 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wox kaže...

Death stranding izgleda super-dosadno. Jedna od onih igara za koje sam siguran da ih nebi nikada pokrenuo ni da mi netko plati

 

iznenadio bi se koliko je drugačije gledati nekoga kako igra DS i sam igrati

 

također bi se iznenadio da probaš pa da vidiš koliko je igra adiktivna

 

ali ako ti takva priča ne odgovara, sa SF elementima i filozofijom o životu i smrti, onda ti vjerojatno neće odgovarati

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Wox kaže...

Death stranding izgleda super-dosadno. Jedna od onih igara za koje sam siguran da ih nebi nikada pokrenuo ni da mi netko plati

 

iznenadio bi se koliko je drugačije gledati nekoga kako igra DS i sam igrati

 

također bi se iznenadio da probaš pa da vidiš koliko je igra adiktivna

 

ali ako ti takva priča ne odgovara, sa SF elementima i filozofijom o životu i smrti, onda ti vjerojatno neće odgovarati

 Slazem se, sigurno da izgleda dosadno kada se gleda dok igra neko drugi. Medjutim kada sam igras i uzivis se igra je preluda. Nije za svakoga, ali je meni odlicna i pravo zabavna. 

 

Bas mi se svidja sto se mora mozak koristiti pri skoro svakoj radnji i sve mora biti isplanirano. Svidja mi se i to sto iako svi radimo iste misije svi ih odradimo na drugi nacin i drugim putevima. Gledam jucer na netu nesto i lik je totalno drugacije odradio misiju nego ja, on je motorom isao naokolo i prosao bez ikakvih problema, dok sam ja htio da zaobidjem probleme pa pjesice isao preko brda drugim putem i bas naletim na hrpu njih 

Sinoc sam opucao onaj dugi put kako bih dosao do port knot city i bas je bilo zabavno dok sam stigao. Zavrsio sam jednu bitnu misiju tu, ne bih da spoilam, ali mislim da mi je odmah poslije ovoga chapter 3.

 

Jedino sta me cudi jeste kako mi niti jedna struktura nema lajkova, iako mi dolaze obavijesti da ih dobijam. Napravio mostove na dobrim lokacijama a i dalje su na 0 lajkova, dok drugi mostovi u blizini imaju po nekoliko hiljada 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 10:12 (arnes_king).
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni je taj "dosadan" dio jos najbolji 🤣

Dok pocne timefall i pojave se BT-evi: "a daaaaj neda mi se snjima j€bat" 😅
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Meni je taj "dosadan" dio jos najbolji 🤣

Dok pocne timefall i pojave se BT-evi: "a daaaaj neda mi se snjima j€bat" 😅

 Hahah razumijem taj osjecaj. Ne znam dokle si tacno dosao ali uglavnom kako napredujes u prici ti "sastanci" s njima postaju podnosljiviji jer se imas cim braniti 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

X sam rekao da mi je igrica bezveze, probao i nije se na kraju nista promijenilo.

Tak je bilo s days gone, gow, cak mozda i sekiro, doduse ovaj death stranding mi djeluje dosadnije

od sve 3 navedene zajedno. Tako da cisto sumnjam da ga i.probam igrati da bi se taj dio promijenio.

Al ja sam jednostavno takva osoba mene ak nesto ne privuce na prvu kasnije me samo jos vise odbije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tak nekako je i kod mene. Što idem stariji to imam manje strpljenja čekati da igra postane zabavna.

Tak da me izjave tipa "treba odigrati 20h i onda igra postaje zabavnija" ko za ovaj Death Stranding odmah u startu odbiju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Tak nekako je i kod mene. Što idem stariji to imam manje strpljenja čekati da igra postane zabavna.

Tak da me izjave tipa "treba odigrati 20h i onda igra postaje zabavnija" ko za ovaj Death Stranding odmah u startu odbiju.

 Pa i ja sam isti takav, prije sam sve mogao igrati sada bas biram i vecina igara koje probam mi dosade nakon 2-3 sata. Death Stranding mi je od prvog momenta zabavna i super igra i vec sam na oko 14 sati gameplay-a a ne mogu cekati da nastavim.

 

Toliko me uvuce u svoje da mi 3-4 sata igranja prodju kao da je sat 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 11:06 (arnes_king).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Zato i kazem u moru tih svih super igri prosle god na kraju je spiderman odnio goty titulu.

Mislim ja se nadam se sad nitko nece zamijeriti, ali mene taj death stranding nije privukao nicim.

Grafika i te neke stvari okej, ali js ocekujem puno vise od grafike da zaigram nesto.

 

To mi je frend slicno rekao za witcher da je prvih xx sati dosadno i onda postaje super.

Sta cu se silit 20h povracat ce mi se da nesto "mozda" postane zabavno. Ne hvala.

 

Kazem ja ne govorim da su meni gore navedene igre bile ultra lose, to su sve dobre igrice ali meni nisu ostavile nikakav wow.

I brzo postale dosadne pogotovo days gone, gow jos koliko toliko, sekiro sam krenuo jer volim sve from softwarea ali mi sekiro nikako nije sjeo.

Ali ovaj ds mi djeluje kao napuhanac poput days gonea toliko hypea za na kraju nista posebno. Hebiga samo subjektivno misljenje.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Zato i kazem u moru tih svih super igri prosle god na kraju je spiderman odnio goty titulu.

Mislim ja se nadam se sad nitko nece zamijeriti, ali mene taj death stranding nije privukao nicim.

Grafika i te neke stvari okej, ali js ocekujem puno vise od grafike da zaigram nesto.

 

To mi je frend slicno rekao za witcher da je prvih xx sati dosadno i onda postaje super.

Sta cu se silit 20h povracat ce mi se da nesto "mozda" postane zabavno. Ne hvala.

 

Kazem ja ne govorim da su meni gore navedene igre bile ultra lose, to su sve dobre igrice ali meni nisu ostavile nikakav wow.

I brzo postale dosadne pogotovo days gone, gow jos koliko toliko, sekiro sam krenuo jer volim sve from softwarea ali mi sekiro nikako nije sjeo.

Ali ovaj ds mi djeluje kao napuhanac poput days gonea toliko hypea za na kraju nista posebno. Hebiga samo subjektivno misljenje.

 

Krivo ti je rekao, Witcher je dobar od početka. A kasnije je samo sve bolji i bolji.

Ali sad mu je borba već malo zastarjela nakon prošlogodišnjih naslova. Ipak je star 4.5 godine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Witcher 3 je vrhunska igra. Uz Bloodborne, igra generacije.

Jest da im je trebalo 13 patcheva da bude igriv na PS4 i sveukupno 23, ali to sad nije bitno nekom tko počinje igrati.

PSN - DeniZg80
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Witcher mi je bio dosadan cijeli White Orchid (il kak se zove) i dio bloody barona. Poslje toga sam uzivao.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Inace nisam ljubitelj muzike niti slusam nesto ali kako su u ovoj igri uklopili, do sada svaku sto sam cuo je bas ubola u crno u toj situaciji.

 

Ev gledam nest po yt i pusti ovu odmah mi neki osjecaji dodjose i sjetim se scena iz igre dok ovo ide 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Imam pitanje ako mi ursus dade thumb down da li se i to raćuna da sam uspio u životu ili se samo thumb up računa? 

 

Trebalo bi možda staviti anketu i poslje se s njom referirati na sva daljnja pitanja. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 14:58 (Gajotres).
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Imam pitanje ako mi ursus dade thumb down da li se i to raćuna da sam uspio u životu ili se samo thumb up računa? 

 

Trebalo bi možda staviti anketu i poslje se s njom referirati na sva daljnja pitanja. 

 

 Kad te neće biti briga za te stvari, tad si uspio u životu.

PSN - DeniZg80
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Dijete u meni je bilo jače od death strandinga. 

Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
I ja sam uzivao, super je :)
10 godina
offline
PlayStation 4

koristi li ko ps4 (obicni ne pro) u kombinaciji sa aoc q3279vwfd8  ili opcenito u kombinaciji sa nekim 2k monitorom, da mi kaze ima li kakvih problema sa kvalitetom slike

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
TITO_broz kaže...

koristi li ko ps4 (obicni ne pro) u kombinaciji sa aoc q3279vwfd8  ili opcenito u kombinaciji sa nekim 2k monitorom, da mi kaze ima li kakvih problema sa kvalitetom slike

 

Sigurno će biti lošija (mutnija) jer se pikseli neće moći preslikavati 1 na 1. 

Osim ako monitor ima opciju da ne stretcha sliku, onda će biti kako treba, ali manja :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Stigao sam do chapter 3 u Death Stranding i tek mi je sada jasno zasto svi po netu toliko pozuruju. Odlicna mi je igra bila i ranije ali ovo otvara skroz nove mogucnosti i olaksava cijeli taj "grind" 

 

SPOILER

Bas mi je prejako bilo kod prvog boss fighta, kada Higgs kaze : "Aren't you getting tired of the Grind? Isn't this what you've been waiting for this whole time? A game over!?

Doslovno te igra malo podjebava 

 

Jedino nisam jos skontao kako ide ono povezivanje s drugim igracima, sto se mogu medjusobno pravit konekcije pa kao neki zahtjevi za medjusobno preuzimanje paketa i slicno... Ako se neko tu malo vise razumije da mi objasni.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Gajotres kaže...

Imam pitanje ako mi ursus dade thumb down da li se i to raćuna da sam uspio u životu ili se samo thumb up računa? 

 

Trebalo bi možda staviti anketu i poslje se s njom referirati na sva daljnja pitanja. 

 

 Kad te neće biti briga za te stvari, tad si uspio u životu.

 Em te nije briga, em si dobio thumbup/hvala ursus combo

PSN - darklydexter
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Igrao netko ovaj novi nfs heats ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam preko ea acessa. Ok je ali pre arkadno. Moras dosta farmati jer moras biti odredeni level za neke misije.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice