PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.781
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Batman: Arkham Knight i Darksiders III su ps+ igre za rujan...
...a baš sam jučer nakon par mjeseci pauze odlučio uzeti 3 mjeseca pretplatu :))
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
7 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Solidno
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Gdje se može vidjeti (u browseru) kompletan library igara kupljenih na accountu?

Prodao bih PS4 Pro skupa sam HR i US accountom pa mi treba popis igara.

I da li se može vidjeti koje su igre skinute u sklopu ps+ pretplate? Da se kupac ne iznenadi ako neće plaćati ps+ pretplatu pa mu se igra zaključa...

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Gdje se može vidjeti (u browseru) kompletan library igara kupljenih na accountu?

Prodao bih PS4 Pro skupa sam HR i US accountom pa mi treba popis igara.

I da li se može vidjeti koje su igre skinute u sklopu ps+ pretplate? Da se kupac ne iznenadi ako neće plaćati ps+ pretplatu pa mu se igra zaključa...

Ja znam samo za Download List koja je jako nepregledna.

https://store.playstation.com/en-hr/download/list

 

Jedna od opcija je, ako imas GOG Galaxy 2.0 da ga sinkroniziras s PSN-om, pa da ti on ucita koje igre imas.

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Mislim da u account settingsima imaš Purchase history.

 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Možda je najlakše naći neku listu izdanih ps+ igara na webu ako si plaćao neko fiksno razdoblje tipa pune 2 godine.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Mislim da u account settingsima imaš Purchase history.

 

Ali tamo se vide samo novci, zar ne? 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

Transaction history nema nazive igara u popisu, tj. treba kliknuti na svaki purchase.

Izgleda da je iz download liste najjednostavnije kopirati i obrisati višak teksta.

 

PS+ naslovi su mi problematični. Postoje liste sa igrama koje su izlazile u ps+ pretplati ali trebao bih proći kroz transaction history da vidim jesam li igru ranije kupio ili skinuo u sklopu pretplate. Izvedivo ali puno posla. Imam 240 downloada na HR storeu i  85 na američkom. Naravno, nisu to sve samo igre nego i addoni i slično. Treba pročistiti.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam ukupno 135 igara na dva accounta. Odokativno cca 30-35 tzv. AAA naslova.

Šta mislite po koliko bi se to moglo dati uz ps4 pro? Ili bolje odvojeno prodat. Da imam nekog u rodbini kome bi to dobro došlo, poklonio bih. A malo mi je glupo biti karitas pa pokloniti nepoznatom jer radi se tu o tisućama kuna prilikom kupovine. Vrijednost pada ko polovnom fordu...

Dakle , šta mislite koliko to realno vrijedi? 1000, 2000, 3000?

E da, igre ko nove, skoro nijednom igrane.

 

https://pastebin.com/VWmqfSfK

 

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 16:26 (Ezio).
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
DeniZg kaže...

Mislim da u account settingsima imaš Purchase history.

 

Ali tamo se vide samo novci, zar ne? 

 Ne, sve.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Imam ukupno 135 igara na dva accounta. Odokativno cca 30-35 tzv. AAA naslova.

Šta mislite po koliko bi se to moglo dati uz ps4 pro? Ili bolje odvojeno prodat. Da imam nekog u rodbini kome bi to dobro došlo, poklonio bih. A malo mi je glupo biti karitas pa pokloniti nepoznatom jer radi se tu o tisućama kuna prilikom kupovine. Vrijednost pada ko polovnom fordu...

Dakle , šta mislite koliko to realno vrijedi? 1000, 2000, 3000?

E da, igre ko nove, skoro nijednom igrane.

 

https://pastebin.com/VWmqfSfK

 

 

 Problem je u tome kaj za te igre moras naletit na nekog ko ih bas zeli odigrat... inace su ''bezvrijedne''. Stavi sve posebno na njusku pa prodaj. Ovako u kompletu tesko da ces prodat u šusu a dobit koliko zelis.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
online
PlayStation 4

Sa reddita najnovi  "leakovi" vezani za Last of Us 2 i PS5

 

The Last of Us Part II will feature facial expressions and polygons with four times complexitivity than Uncharted: The Lost Legacy. Naughty Dog's engine has been crafted to rule Sony's next generation.

 

According to this rush of information, which we can't verify, the graphics have reached a level "extremely unseen," in particular for what matters transitions. "The transition from cinematics to gameplay is extremely unseen, it is like you're still on a cutscene when it is actually gameplay," reads the leak.

Gameplay seems to have received a huge amount of effort from the developers, as the world is said to be "deep and heavy," and overall the "mechanics make the players feel the tension and the need to survive" as never (...) before."

 

"The realism towards the graphics in this title is why he'll be the key Sony may be using during PS5 reveal," further adds the leak, despite stating that TLOU 2 is definitely still coming to PlayStation 4 alongside a next-gen version of sorts.

The Last of Us: Part II will be used as the main gun during the PlayStation 5 reveal, featuring unbelievable graphics

 

Moj PC  
3 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Sa reddita najnovi  "leakovi" vezani za Last of Us 2 i PS5

 

The Last of Us Part II will feature facial expressions and polygons with four times complexitivity than Uncharted: The Lost Legacy. Naughty Dog's engine has been crafted to rule Sony's next generation.

 

According to this rush of information, which we can't verify, the graphics have reached a level "extremely unseen," in particular for what matters transitions. "The transition from cinematics to gameplay is extremely unseen, it is like you're still on a cutscene when it is actually gameplay," reads the leak.

Gameplay seems to have received a huge amount of effort from the developers, as the world is said to be "deep and heavy," and overall the "mechanics make the players feel the tension and the need to survive" as never (...) before."

 

"The realism towards the graphics in this title is why he'll be the key Sony may be using during PS5 reveal," further adds the leak, despite stating that TLOU 2 is definitely still coming to PlayStation 4 alongside a next-gen version of sorts.

The Last of Us: Part II will be used as the main gun during the PlayStation 5 reveal, featuring unbelievable graphics

 

 

Dok se sjetim kako su nabrijavali spiku s grafikom za Uncharted 4, pa je na kraju bilo dosta prosječno iskustvo. Marketing.

U Last of Us je grafika ionako manje bitna od atmosfere i osjećaja beznađa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 11:20 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

Sa reddita najnovi  "leakovi" vezani za Last of Us 2 i PS5

 

The Last of Us Part II will feature facial expressions and polygons with four times complexitivity than Uncharted: The Lost Legacy. Naughty Dog's engine has been crafted to rule Sony's next generation.

 

According to this rush of information, which we can't verify, the graphics have reached a level "extremely unseen," in particular for what matters transitions. "The transition from cinematics to gameplay is extremely unseen, it is like you're still on a cutscene when it is actually gameplay," reads the leak.

Gameplay seems to have received a huge amount of effort from the developers, as the world is said to be "deep and heavy," and overall the "mechanics make the players feel the tension and the need to survive" as never (...) before."

 

"The realism towards the graphics in this title is why he'll be the key Sony may be using during PS5 reveal," further adds the leak, despite stating that TLOU 2 is definitely still coming to PlayStation 4 alongside a next-gen version of sorts.

The Last of Us: Part II will be used as the main gun during the PlayStation 5 reveal, featuring unbelievable graphics

 

 

Dok se sjetim kako su nabrijavali spiku s grafikom za Uncharted 4, pa je na kraju bilo dosta prosječno iskustvo. Marketing.

U Last of Us je grafika ionako manje bitna od atmosfere i osjećaja beznađa.

 Ako ti je uncharted 4 bio prosjecno iskustvi, sta ti je onda iznad prosjecno?? Meni je uncharted 4 jedna od najboljih igrara sto se tice grafike

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Sa reddita najnovi  "leakovi" vezani za Last of Us 2 i PS5

 

The Last of Us Part II will feature facial expressions and polygons with four times complexitivity than Uncharted: The Lost Legacy. Naughty Dog's engine has been crafted to rule Sony's next generation.

 

According to this rush of information, which we can't verify, the graphics have reached a level "extremely unseen," in particular for what matters transitions. "The transition from cinematics to gameplay is extremely unseen, it is like you're still on a cutscene when it is actually gameplay," reads the leak.

Gameplay seems to have received a huge amount of effort from the developers, as the world is said to be "deep and heavy," and overall the "mechanics make the players feel the tension and the need to survive" as never (...) before."

 

"The realism towards the graphics in this title is why he'll be the key Sony may be using during PS5 reveal," further adds the leak, despite stating that TLOU 2 is definitely still coming to PlayStation 4 alongside a next-gen version of sorts.

The Last of Us: Part II will be used as the main gun during the PlayStation 5 reveal, featuring unbelievable graphics

 

Vec ovaj Ps4 TLOU2 reveal je ostavio bez daha tako da ne znam kako uopce moze izgledat Playstation 5 verzija.....

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Dok se sjetim kako su nabrijavali spiku s grafikom za Uncharted 4, pa je na kraju bilo dosta prosječno iskustvo. Marketing.


Hmm, pa da ti budem iskren sloziti cu se sa maxiem i reci da mi je takoder uncharted 4 ostao kao grafički jedna od najboljih
igrica koje sam imao prilike vrtiti na konzoli. doduse nije me ni shadow of the tomb raider grafički ostavila ravnodušnim.
Ali uncharted 4 mi je bio grafički vrh ako i jos danas nije.

 

9 godina
offline
PlayStation 4

Ja još nisam vidio igru koja izgleda bolje od U4. The Order 1886 je isto izgledao apsolutno nevjerojatno. 

 

Od TLOU II na PS5 očekujem čisti spektakl 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

 Ako ti je uncharted 4 bio prosjecno iskustvi, sta ti je onda iznad prosjecno?? Meni je uncharted 4 jedna od najboljih igrara sto se tice grafike

 

Zato što su nabrijavali spiku s nekim prerenderiranim cinematicsima puno bolje kvalitete nego su kasnije bili releaseani.

Ne kažem da je grafika loša jer nije, ali ima igara sa puno boljom grafikom i igrivošću od U4.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...

Ja još nisam vidio igru koja izgleda bolje od U4. The Order 1886 je isto izgledao apsolutno nevjerojatno. 

 

Od TLOU II na PS5 očekujem čisti spektakl 

 The order ima definitivno jednu od naibolje riješenih grafičkih vizuala na ps4. Meni je i igra sama po sebi super. Velika je šteta što je toliko kratka, imala je dosta potencijala.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jedno pitanje...sad kad bi ja uplatio samo 30 dana ps+....i onda pokupik ove igre gratis od kolovoza i rujna...nakon što istekne tih 30 dana...igre ne mogu koristiti...to znam...ali jel te igre trajno ostaju na mom računu...ono ja sad nakon isteka tih 30 dana...narednih godinu ne produžuje pretplatu i sad se odlučim tek nakon godinu...produžiti...Jel te igre su i dalje na računu..

ma zahebo sam se što sam uopće kupovao ove fizičke kopije igara...to sve skupa je puno komodnije kad je u digitalnom obliku...srića što su skoro sve kupljene za šaku kuna...neke sam kupio i prije same kupovine konzole...računam budu se te fizičke kopije lako prodale....kad ono....tražim za far cry 4...60 kn...50 kn i nitko neće....dobro platio ga 75 kn...mukti ne dam...da sam znao rađe bi kupio digitalnu verziju...ne moram se zahebavati minjati disk...ne moram brisati prašinu...ne smeta mi po sobi...nemam ih puno na disku...11 komada.... Diablo 3...Ratchet and Clanka...Fallout 4 GOTY...HZD...Infamous second son...Prey... Spiderman...FC4...Batman Arkham Knight... Dishonored 2... Dishonored Death of....

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 13:12 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
Jedno pitanje...sad kad bi ja uplatio samo 30 dana ps+....i onda pokupik ove igre gratis od kolovoza i rujna...nakon što istekne tih 30 dana...igre ne mogu koristiti...to znam...ali jel te igre trajno ostaju na mom računu...ono ja sad nakon isteka tih 30 dana...narednih godinu ne produžuje pretplatu i sad se odlučim tek nakon godinu...produžiti...Jel te igre su i dalje na računu..

"Besplatne" PS+ igre su vezane za tvoj racun. Te ce ti se otkljucati kad opet obnovis PS+ pretplatu.

 

Mozes tempirati i uzeti 1mj sada, pa uzmes igre Wipeout i Sniper, a Batmana drugi tjedan.

Ili mozes tempirati PS+ tjedan nakon sto izade Batman, pa ces uzeti igre i igre od 9.mj.

 

Digitalne igre koje kupis s PS+ ekstra popustom mozes igrati bez obzira da li imas aktivnu PS+ pretplatu. Neke igre zahtjevaju PS+ da mozes igrati multiplayer.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam prije godinu i pol usao u ps4 klub pa neznam kakva je najava bila ali U4 graficki stvarno izgleda impresivno. Bolje od novijih ekskluziva koje su izasle. (Ili sam popusio neki trik od devova pa mi se to samo cini...)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Ja sam prije godinu i pol usao u ps4 klub pa neznam kakva je najava bila ali U4 graficki stvarno izgleda impresivno. Bolje od novijih ekskluziva koje su izasle. (Ili sam popusio neki trik od devova pa mi se to samo cini...)

 

Ajde, prihvatit ću da vam je impresivan na PS4. Ja više igram u PC svijetu pa me nije tako lako impresionirati.

Ako vam je to top igra onda je žalosna ova generacija konzola :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
AA-d00d kaže...
Ja sam prije godinu i pol usao u ps4 klub pa neznam kakva je najava bila ali U4 graficki stvarno izgleda impresivno. Bolje od novijih ekskluziva koje su izasle. (Ili sam popusio neki trik od devova pa mi se to samo cini...)

 

Ajde, prihvatit ću da vam je impresivan na PS4. Ja više igram u PC svijetu pa me nije tako lako impresionirati.

Ako vam je to top igra onda je žalosna ova generacija konzola :-)

 

Ja se isto više igram u PC svijetu, ali iskreno mogu reći da nikad u životu nisam vidio igre koje izgledaju bolje od Uncharted 4 i Red Dead Redemption 2. A na PC-ju nema igre koju ne mogu pogurati u najjačim detaljima. Možda sve to jednom nadmaši RDR2 ako izađe za PC, ali zasad o tome nema govora.

 

Možemo pričati o igrivosti U4 i kako tu nema puno otvorenog svijeta nego je sve linearno, ali cijeli Uncharted serijal je takav i to je poznato. Takve stvari ne igra onaj kome se ne sviđaju, kao što ja ne igram ove interaktivne filmove poput Detroita, ali grafički gledano U4 je remek djelo.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
PlayStation 4

Bitanga je na godišnjem pa malo trolla, a vi se odmah digli na noge.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Eventualno Witcher 3, foza horizon 3, PCars2 na PC_u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Potpuno sam zaboravio na RDR 2. Holy fucc kak je to dobro zgledalo. Govorim za obični PS4 koji je daaaaleko slabiji od nekog high end PC-a i slobodno mogu reći da nisam vidio tehnički impresivniju igru na PC-u. Od grafike do toga kako svijet izgleda živ sve je bilo perfektno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ma ima dosta igara koje izgledaju impresivno na konzoli, mada sto znaci kaj rdr2 izgleda dobro kad mi na pro konzoli ventilator toliko buci kad je igram da mi cesto ubije atmosferu.

 

Pc je pc mada je meni konzola postala main upravo zbog ekskluziva poput rdr2, detroita,gowa,ctra i slicnih.

 

Neki ce mozda i doci na pc..ali do onda na pcu jedino fpse igram.

 

I kaj ulozim u kutiju 10 soma kuna za i7 gtx1070 ssd i ostale dodatke i onda skuzim da ak hocu dobru sliku da moram dat skoro 5 soma za kvalitetni monitor.

 

A pro konzolu platis na akciji 2200 i piknes 65 incha 4k hdr telku takoder na akciji za 5-6 soma i jos mozes lezat na kaucu xD

 

Ostane ti para za godinu dvije igara jela ica i pica.

 

I ne samo to..hebe mi se za drivere, compatability , antiviruse, zakrpe kad mi ne odgovara, i piz... mat...

 

xD

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 18:55 (amd freak).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
AA-d00d kaže...
Ja sam prije godinu i pol usao u ps4 klub pa neznam kakva je najava bila ali U4 graficki stvarno izgleda impresivno. Bolje od novijih ekskluziva koje su izasle. (Ili sam popusio neki trik od devova pa mi se to samo cini...)

 

Ajde, prihvatit ću da vam je impresivan na PS4. Ja više igram u PC svijetu pa me nije tako lako impresionirati.

Ako vam je to top igra onda je žalosna ova generacija konzola :-)

Bitanga, kako izgleda uncharted na PC-u?

MadeInCroatia
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
Bitanga kaže...
AA-d00d kaže...
Ja sam prije godinu i pol usao u ps4 klub pa neznam kakva je najava bila ali U4 graficki stvarno izgleda impresivno. Bolje od novijih ekskluziva koje su izasle. (Ili sam popusio neki trik od devova pa mi se to samo cini...)

 

Ajde, prihvatit ću da vam je impresivan na PS4. Ja više igram u PC svijetu pa me nije tako lako impresionirati.

Ako vam je to top igra onda je žalosna ova generacija konzola :-)

Bitanga, kako izgleda uncharted na PC-u?

 

Ne znam, imam sve konzole, ne sjećam se više na kojoj sam ga igrao ;-)

Kako god, ja sam vidio puno impresivnije igre, i grafički i tehnički.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice