PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
PlayStation 4

Meni je osobno za sada God of War igra generacije uz Witchera 3 i Personu 5, ja san je proguta u par dana plus par dana za kompletan cleanup. 

Not funny dude
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

pridonijeo žalopojkama????? nisam se mogao odvojiti od igre, kad sam je igrao nisam ni znao tko je taj Corey štatijaznam. Želiš reći da je pun K**** ljudi igralo ovu igru zato što se netko tko ju je pravio žalio okolo?? 

Šta nam nisi otkrio taj marketing ranije, jebeno zvuči

 

Igra je popularna zato što je objektivno jebeno dobra, stvar je ukusa hoće se nekome svidjeti više ili manje, ali tvrditi da je popularna zbog žalopojki je sprdačina

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

Odigrao God of War story, i stvarno mi se ne da dalje igrati. Da li je sa mnom sve u redu?

 Izgleda da je. Puno ljudi dijeli tvoje mišljenje, uključujući i mene. Prešao sam main story i rekoh idem odigrati Spidermana pa ću se vratiti i igrati sidequestove. Igru nisam upalio mjesecima, i ne mislim. Dobra je igra, ali daleko od savršenstva kakvom je neki pokušavaju prikazati. 

 

Vjerujem da je popularnosti igre pridonio Cory Barlog sa svojim žalopojkama koje su bile izvrstan marketing za igru. 

 

Btw, ja nisam još nisam, a vjerojatno ni neću dobiti dodatan popust na store-u. Ruku na srce, u zadnje vrijeme nisam baš kupovao igre, a ako sam i kupovao to je bilo na američkom store-u.  

 

Ma kupio sam igru još kad je izašla, pa sam tek sad išao igrati.

Ok mi je priča, ali mi se čini da je prekinuta na pola i da za dalje moraš igrati još, a glupo mi je bez main storya. A i previše su toga ostavili za neki nastavak, sve je nešto nedorečeno.

Očito je i da su ostavili par svijetova za expansione koji nikad nisu izašli ili su odustali naknadno od njih.

Tipična konzolaška igra, nedovoljno iskorišteno i ograničeno. Hrpa armora i enchantova, a za normal težinu skoro ništa ne treba. A na težima mi ne pada na pamet igrati ispočetka :-)

A o FPS dropovima na PS4 Pro da i ne pričamo, i to u performance modeu na 1080p.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 10:16 (Bitanga).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Odigrao God of War story, i stvarno mi se ne da dalje igrati. Da li je sa mnom sve u redu?

 Ja bilo koju igru da igram bez obzira koliko je dobra nakon storya mi dosadi i prestanem igrati. Mozda malo jos probam ali nije to to. 

 

Igrao je kada je tek izasla na Slimu eh sad je ponovo poceo preko PSNow na Pro htio samo da vidim kako ce izgledati i zarazio se poceo opet igrati sve 

 

 

Bitanga sreca pa nemam tvoje "oci", ja niti na slim niti na pro ne vidim nikakve dropove a igra je bas dobra i zabavna sto se tice price gejmpleja i grafike. Jedino sto mi smeta je sto mi se pro cuje bas previse dok igram.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 11:01 (arnes_king).
14 godina
offline
PlayStation 4

Stavio prekjučer u košaricu Spajdermena, FIFU i NBA. Dakle 1300 kn. Jučer dobio mail u kojem mi nude 40% popusta, tj. trebao bih platiti 780 kn. Poslao sam im mail da nudim 300 kn za sve skupa. Nisu mi se javili. Izvadio sam sve iz košarice i platio ukupno 0 kn, tj. uštedio 1300 kn.

PSN - darklydexter
Moj PC  
4 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Stavio prekjučer u košaricu Spajdermena, FIFU i NBA. Dakle 1300 kn. Jučer dobio mail u kojem mi nude 40% popusta, tj. trebao bih platiti 780 kn. Poslao sam im mail da nudim 300 kn za sve skupa. Nisu mi se javili. Izvadio sam sve iz košarice i platio ukupno 0 kn, tj. uštedio 1300 kn.

 i 300 kn je previše za te tri igre. Dobro si im pokazao. Nego sada je i mene zaintrigiralo to. Staviti ću u košaricu 2 ili 3 jeftinije starije igre pa ću vidjeti da li će ponudit popust 

shit happens too often
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

pridonijeo žalopojkama????? nisam se mogao odvojiti od igre, kad sam je igrao nisam ni znao tko je taj Corey štatijaznam. Želiš reći da je pun K**** ljudi igralo ovu igru zato što se netko tko ju je pravio žalio okolo?? 

Šta nam nisi otkrio taj marketing ranije, jebeno zvuči

 

Igra je popularna zato što je objektivno jebeno dobra, stvar je ukusa hoće se nekome svidjeti više ili manje, ali tvrditi da je popularna zbog žalopojki je sprdačina

 

1. Ti nisi svi, stoga to što se ti nisi mogao odvojiti od igre ne znači da se i drugi nisu mogli odvojiti od same igre. 2. Naravno da ne, igru je igralo puno ljudi zato što je igra dobra, a jedan dio njih je svakako pao pod utjecaj marketinga, što je i normalno. 3. To se zove gonzo marketing, slobodno prouči malo. Cory Barlog gleda recenzije igre i rasplače se zato što je razvoj igre bio naporan i neizvjestan. Inače razvoj igara nije stresan posao sa neizvjesnim proizvodom. Godinu dana nakon izlaska igre izašao je i dokumentarni film o razvoju igre; meni osobno zanimljiviji od same igre. 

 

Ne moraš sve doslovno shvaćati, naravno da igra nije SAMO zbog zbog toga popularna, ali činjenica je da se prvih mjesec dana pisalo više o tome nego o samoj igri. Al' dobro. 

 

Ja sam svoje rekao, meni je igra odlična, ali mislim da je više nikada neću igrati jer me više ne privlači. Iako je mehanika borbe vrhunska, šta je je. Priča mi je meh. 

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Wox kaže...
Ezio kaže...

Stavio prekjučer u košaricu Spajdermena, FIFU i NBA. Dakle 1300 kn. Jučer dobio mail u kojem mi nude 40% popusta, tj. trebao bih platiti 780 kn. Poslao sam im mail da nudim 300 kn za sve skupa. Nisu mi se javili. Izvadio sam sve iz košarice i platio ukupno 0 kn, tj. uštedio 1300 kn.

 i 300 kn je previše za te tri igre. Dobro si im pokazao. Nego sada je i mene zaintrigiralo to. Staviti ću u košaricu 2 ili 3 jeftinije starije igre pa ću vidjeti da li će ponudit popust 

 Mislim da je pametnije stavit u košaricu neke novije skuplje igre pa ako daju popust makneš ih i dodaš koje god želiš i ukucaš dobiveni kod, nevjerujem da te uopče žele "potaknuti" da potrošiš na storu bubam 100 kuna i da ti ne to još daju 40 % popusta, ako me razumiješ... mada šteta je trošit kod za neke starije i jeftinije igre jer čisto sumljam da često to šalju... ja sam dobio sad i ne očekujem opet uskoro

13 godina
offline
PlayStation 4

Jučer popodne stavio tri igre u košaru i ništa. Očigledno samo bijelcima daju te popuste 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
I ja sam prekjučer stavio pa sad ne znam dal bih vadio pa ponovno stavio ili ostavio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Evo ovo sad nagađam ali imam neki osječaj da ima veze sa time koje igre stavite u košaricu... samo moj osječaj ponavljam , možda uopče nisam upravu... ja sam stavio days gone , spidermana i red dead redemption 2

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ma meni zapravo treba samo novi PES. Kada bi dobio taj kod od 40% popusta to bi bilo bjutifel. Ma idem izvaditi sada sve i probati neku drugu kombinaciju. Do 17.10 mogu pecati pa možda uleti nešto. I ja imam RDR2 i Days + PES 2020. Sada ću maknit PES zato što je on sam na onom nekom spešl popustu pa možda mi zato ne daju.

 

P.S. Stavio GRID i FIFU 20 možda ovo upali

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 20:44 (Cojonero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Poslušao sam vašu foru sa stavljanjem u košaricu i dobio sam mail od Playstationa gdje me se podsjeća da sam nešto "zaboravio" ali mi nisu dali popust.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Već sam pisao da najednom imam problema s povezivanjem na WiFi, ali i dalje problem ostaje. Nisam ga uspio riješiti.
Probao sam više puta restart rutera, ručno DNS unesti, zaboraviti mrežu.. ništa ne pomaže.
Stalno se odspoji WiFi nakon nekog vremena.
I baca poruku "cannot connect to network."
Onda se ponovno spojim i sve ok, ali opet izbaci.
U pitanju je A1 i do prije par dana nikad ovakvog problema nisam imao.
Netko ima možda rješenje?
Po netu nisam našao ništa konkretno, guglajuci broj greške koju izbaci.
Primijetio sam sada na zadnje da prilikom "test internet connection" nije moglo dohvatiti IP adresu?!
Možda je problem kakav u tome i A1?
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Poslušao sam vašu foru sa stavljanjem u košaricu i dobio sam mail od Playstationa gdje me se podsjeća da sam nešto "zaboravio" 

 jesi plin zatvorio

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 6:07 (hanteed).
12 godina
offline
PlayStation 4

Da, sve ovisi koju si igru stavio. 

Ja sam stavio Diablo i dobio samo reminder da imam nesto u kosarici, ali popust nula bodova. 

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...

Evo stavio sam ga i ja pa čekam

 Nisam dugo čekao :)

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
PlayStation 4

D4QFB9K9C5

 

kaze "This discount code is not valid for the country associated with your account."

 

neka proba netko sa US ili UK accountom, navodno daje 25%

 

 

btw, meni RDR2 i Witcher stoje vec danima ni nista ne dolazi na mail 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 13:50 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

D4QFB9K9C5

 

kaze "This discount code is not valid for the country associated with your account."

 

neka proba netko sa US ili UK accountom, navodno daje 25%

 

 

btw, meni RDR2 i Witcher stoje vec danima ni nista ne dolazi na mail 

 Ubaci u kosaricu i neku igru koja nije na popusti tipa Crash ili Death Stranding pa će možda doću. RDR2 i W3 su već na popustu.

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Vidis, uopce nisam razmisljao o tome, tnx

 

ubacio fifu i far cry, sad ponovno cekam

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Već sam pisao da najednom imam problema s povezivanjem na WiFi, ali i dalje problem ostaje. Nisam ga uspio riješiti.
Probao sam više puta restart rutera, ručno DNS unesti, zaboraviti mrežu.. ništa ne pomaže.
Stalno se odspoji WiFi nakon nekog vremena.
I baca poruku "cannot connect to network."
Onda se ponovno spojim i sve ok, ali opet izbaci.
U pitanju je A1 i do prije par dana nikad ovakvog problema nisam imao.
Netko ima možda rješenje?
Po netu nisam našao ništa konkretno, guglajuci broj greške koju izbaci.
Primijetio sam sada na zadnje da prilikom "test internet connection" nije moglo dohvatiti IP adresu?!
Možda je problem kakav u tome i A1?

 Itko?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
Već sam pisao da najednom imam problema s povezivanjem na WiFi, ali i dalje problem ostaje. Nisam ga uspio riješiti.
Probao sam više puta restart rutera, ručno DNS unesti, zaboraviti mrežu.. ništa ne pomaže.
Stalno se odspoji WiFi nakon nekog vremena.
I baca poruku "cannot connect to network."
Onda se ponovno spojim i sve ok, ali opet izbaci.
U pitanju je A1 i do prije par dana nikad ovakvog problema nisam imao.
Netko ima možda rješenje?
Po netu nisam našao ništa konkretno, guglajuci broj greške koju izbaci.
Primijetio sam sada na zadnje da prilikom "test internet connection" nije moglo dohvatiti IP adresu?!
Možda je problem kakav u tome i A1?

 Itko?

Dali se na mobitelu to događa? 

reset routera na tvorničke postavke? 

 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 15:29 (merio).
15 godina
offline
PlayStation 4

Stigao mail ali bez koda ništa stavio sam sada i Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy u košaricu pošto me je kum molio da mu treba. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
merio kaže...
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
Već sam pisao da najednom imam problema s povezivanjem na WiFi, ali i dalje problem ostaje. Nisam ga uspio riješiti.
Probao sam više puta restart rutera, ručno DNS unesti, zaboraviti mrežu.. ništa ne pomaže.
Stalno se odspoji WiFi nakon nekog vremena.
I baca poruku "cannot connect to network."
Onda se ponovno spojim i sve ok, ali opet izbaci.
U pitanju je A1 i do prije par dana nikad ovakvog problema nisam imao.
Netko ima možda rješenje?
Po netu nisam našao ništa konkretno, guglajuci broj greške koju izbaci.
Primijetio sam sada na zadnje da prilikom "test internet connection" nije moglo dohvatiti IP adresu?!
Možda je problem kakav u tome i A1?

 Itko?

Dali se na mobitelu to događa? 

reset routera na tvorničke postavke? 

 

 Ne, na mobitelu sve super.

Tv i PC isto sve super, mada su oni spojeni zicno

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
I ja sam prekjučer stavio pa sad ne znam dal bih vadio pa ponovno stavio ili ostavio.

 trebaš više puta stavit i vadit

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

Evo ovo sad nagađam ali imam neki osječaj da ima veze sa time koje igre stavite u košaricu... samo moj osječaj ponavljam , možda uopče nisam upravu... ja sam stavio days gone , spidermana i red dead redemption 2

 hm, imaš pravo. nakon vađenja sam ponovno stavio i dodao days gone i red dead redemption 2 kojeg imam već dugo. Sad mi u mailu nude 500 kn samo da ne vadim.

PSN - darklydexter
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

A men se čini da su ga meni stavili, a ne ja njima.

Nit popusta nit kodova dodatnih, jbg valjda smrdim.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Update: nude mi da kod lokalnog krojača provjerim odjeljak sa prslucima i tamo me čeka novi prsluk Killiman. Ali za to moram kupiti rdr2. Sad u dvojbi ne kupiti i pokupiti 500 kunića ili kupiti i dobiti stilizirani prsluk jer stiže zima.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 19:00 (Ezio).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Update: nude mi da kod lokalnog krojača provjerim odjeljak sa prslucima i tamo me čeka novi prsluk Killiman. Ali za to moram kupiti rdr2. Sad u dvojbi ne kupiti i pokupiti 500 kunića ili kupiti i dobiti stilizirani prsluk jer stiže zima.

 Ezio opet si zaboravio popiti žute tabletice u jutro.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
...

Drugi uredaju dobro rade preko WiFija?

 

Provjeri da nije greska povezana s cg-nat

https://www.bug.hr/forum/post/igrae-konzole/playstation-4/5607695.aspx

To rijesis pozivom na SZK, ako ti se ne podudaraju IP adrese.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice