PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.493
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

development kitovi se nalaze u PC kućištima a ovo se netko malo igrao sa grafikom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

development kitovi se nalaze u PC kućištima a ovo se netko malo igrao sa grafikom.

 S obzirom da je Sony JAKO ljut zbog toga što je ovo izašlo na vidjelo rekao bih da je to dev kit. Čak je i jedan developer potvrdio da takve dev kitove imaju u studiju (Twitter acc mu je uskoro izbrisan).

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

development kitovi se nalaze u PC kućištima a ovo se netko malo igrao sa grafikom.

Ne nuzno.

 

https://twinfinite.net/gallery/different-console-development-kits/

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Tak mi je nebitno kak ce izgledati, ti leakovi slika su mi uvijek bili prejaki.

Zanima me kaj je unutra i koja ce biti lova. Kaj se izgleda tice po meni moze

biti u hello kitty rozoj boji.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Meni je dizajn bitan tojest bitno mi je da mi se svidja izgled hardvera,sto se tice cijene ok bi mi bilo do nekih 1000eu  naravno uz odgovarajuci hardver,hladjenje itd za tu cijenu.

Ali vrlo je izgledno da nece ic iznad 499eu

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam mislio na izgled kucista taj dio mi je nebitan.

Bas 1000€ nebi dao, ono sto je mene kod sonya kroz god smetalo

sto su odredene serije konzola u drugim bojama kostale vise nego klasicna dosadna crna.

Htio sam 4u fat bijelu ili onu 20ngod sivu. Ali sony voli naplacivat gluposti pa sam ih preskocio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Kakvih 1000 eura, šta vam je? Konzole moraju biti hardver za masu, ili nemaju nikakvog smisla. Vidim puno ljudi po internetu gleda komponente unutar PS5 i onda izračunava cijene na temelju toga koliko koštaju PC komponente iste snage. Ali se zaboravlja da se konzole gotovo uvijek prodaju u gubitku, tj. više se potroši na izradu jedne konzole nego što od nje zarade. Zarada je u igrama. Tako da se to ne može tako uspoređivati. Ja sumnjam da će PS5 biti skuplji od 500 eura. Sony se već jednom opekao sa PS3.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 12:14 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MEGATAMA kaže...

Meni je dizajn bitan tojest bitno mi je da mi se svidja izgled hardvera,sto se tice cijene ok bi mi bilo do nekih 1000eu  naravno uz odgovarajuci hardver,hladjenje itd za tu cijenu.

Ali vrlo je izgledno da nece ic iznad 499eu

 do 1000e. ahahahahahahhahahha Pa koji bi to kaos bil da konzola kosta ko high end gaming PC. Konzola ne smije bit preko 400e... Kako kaze kolega gore, jednom su se vec opekli. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Bit će to kako ova zadnja dva momka kažu oko 500/550 EUR plafon 600 iako sumnjam, prije bliže 550 EUR-a.

Kakvih 1000 eura hahahah 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Citati sa razumjevanjem...napisao sam da bi MENI bilo ok do 1000eu ali da vrlo vjerovatno nece ic iznad 499eu iz svima znanih razloga.

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Brijem da bu ko PS2 po izlasku, 4444 kn 

 

Edit, još ako se uzme u obzir da je prosječna plaća 2000. godine bila malo iznad 3000 kn a danas je oko 5.800 kn onda se tek vidi koliko je bila skupa. Znači koštala je više od prosječne plaće, što bi danas bilo preko 6000 kn, barem u početku po izlasku.

Ja ju imao prvi u selu, po tih 4444 kn 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 14:36 (XXX).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni je dizajn bitan tojest bitno mi je da mi se svidja izgled hardvera,sto se tice cijene ok bi mi bilo do nekih 1000eu  naravno uz odgovarajuci hardver,hladjenje itd za tu cijenu.

Ali vrlo je izgledno da nece ic iznad 499eu

 do 1000e. ahahahahahahhahahha Pa koji bi to kaos bil da konzola kosta ko high end gaming PC. Konzola ne smije bit preko 400e... Kako kaze kolega gore, jednom su se vec opekli. 

 

High end gaming PC za 1000€, mora da se šališ.

Za te pare dobiješ grafičku jedva.

 

Za zvijer od konzole bih isto dao 1000€. Ako će developeri podržati 60 FPSa u svakoj igri.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 14:46 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni je dizajn bitan tojest bitno mi je da mi se svidja izgled hardvera,sto se tice cijene ok bi mi bilo do nekih 1000eu  naravno uz odgovarajuci hardver,hladjenje itd za tu cijenu.

Ali vrlo je izgledno da nece ic iznad 499eu

 do 1000e. ahahahahahahhahahha Pa koji bi to kaos bil da konzola kosta ko high end gaming PC. Konzola ne smije bit preko 400e... Kako kaze kolega gore, jednom su se vec opekli. 

 

High end gaming PC za 1000€, mora da se šališ.

Za te pare dobiješ grafičku jedva.

 

Za zvijer od konzole bih isto dao 1000€. Ako će developeri podržati 60 FPSa u svakoj igri.

 Upravo tako, ako nemas min 120 FPS-a na 8k OLED Tv-u ne isplati ti se ni pomislit na PC gaming.  Mi siromasi sta kupujemo best bang for the buck kartice od jadnih 250-400€ i igramo se u osljepljujucih 60-tak fpsa na horror high grafici godinama bi najbolje bilo da se vratimo u nase supe i igramo briskulu ili sah...

MadeInCroatia
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Nije to rekao, nego samo koliko košta high end pc gamerska grafička kartica. Pogle cijenu RTX 2080 TI. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

 Upravo tako, ako nemas min 120 FPS-a na 8k OLED Tv-u ne isplati ti se ni pomislit na PC gaming.  Mi siromasi sta kupujemo best bang for the buck kartice od jadnih 250-400€ i igramo se u osljepljujucih 60-tak fpsa na horror high grafici godinama bi najbolje bilo da se vratimo u nase supe i igramo briskulu ili sah...

 

Zna se šta je high-end, a što mid-range.

Pa prema tome budimo korektni u nomenklaturi.

1000€ je jedva dosta za high-end mobitel danas, a kamoli gaming PC. A monitor namjerno uopće ni ne računam u cijenu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 15:56 (Bitanga).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Zna se šta je high-end, a što mid-range.

Pa prema tome budimo korektni u nomenklaturi.

1000€ je jedva dosta za high-end mobitel danas, a kamoli gaming PC. A monitor namjerno uopće ni ne računam u cijenu.

 Sve je relativno. U ovoj temi gdje se prica o zaokruzenom sistemu za igranje od kakvih 400 €, cesto ukljucujuci i par igara ekskluzivno dostupnim uz PS4, glupost je spominjat PC od 1000€ a kamoli komponentu koja je 1/8 kompletnog sistema s cijenom od 2,5x konzole. Osobno smatram da high end trenutno znaci RTX 2060/RX5700 (generaciju prije 1070), sve preko toga je entuzijast level kojem ne treba 99% igraca i iracionalno trosenje novca koji si pravdajte kako god ocete bez obzira na financijske mogućnosti (na kraju na to imate i pravo). Paralela se moze povuc i sa satovima, nakitom, robom, automobilima...

Uglavnom tvoje razmišljanje na ovu temu i u ovom kontekstu smatram potpuno pogresnim i elitistickim. Mob od 1000€ necu ni komentirat jer me smijeh hvata.

 

Rekao sam sto sam mislio i necu se vise vracat na ovo da ne bi dalje isao u offtopic.

 

    

MadeInCroatia
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kod nas će biti 4990kn !! "Preračunato" iz 499€ kako to rade kod nas.
 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
Bitanga kaže...
Zna se šta je high-end, a što mid-range.

Pa prema tome budimo korektni u nomenklaturi.

1000€ je jedva dosta za high-end mobitel danas, a kamoli gaming PC. A monitor namjerno uopće ni ne računam u cijenu.

 Sve je relativno. U ovoj temi gdje se prica o zaokruzenom sistemu za igranje od kakvih 400 €, cesto ukljucujuci i par igara ekskluzivno dostupnim uz PS4, glupost je spominjat PC od 1000€ a kamoli komponentu koja je 1/8 kompletnog sistema s cijenom od 2,5x konzole. Osobno smatram da high end trenutno znaci RTX 2060/RX5700 (generaciju prije 1070), sve preko toga je entuzijast level kojem ne treba 99% igraca i iracionalno trosenje novca koji si pravdajte kako god ocete bez obzira na financijske mogućnosti (na kraju na to imate i pravo). Paralela se moze povuc i sa satovima, nakitom, robom, automobilima...

Uglavnom tvoje razmišljanje na ovu temu i u ovom kontekstu smatram potpuno pogresnim i elitistickim. Mob od 1000€ necu ni komentirat jer me smijeh hvata.

 

Rekao sam sto sam mislio i necu se vise vracat na ovo da ne bi dalje isao u offtopic.

 

    

 

Druga je stvar što je tebi potrebno, a što nije.

Ali high-end gaming PC se sastoji od trenutno boljih komponenti na tržištu, reagirao sam isključivo na izjavu da high-end gaming PC košta 1000€, jer to nije istina, osim ako kupuješ polovno i komponente stare par godina.

 

Gaming PC je kao sportski auto, a high-end sportski auto je poprilično skup. Meni je dosta i Škoda Octavia. No neću reći da je ona sportski auto, ili još gore high-end sportski auto jer je meni skupa ko sam vrag.

 

Naravno da to uopće nije ista kategorija, ljudi kupuju konzole radi igara, društva, jednostavnosti i cijene. Njima je svaki gaming PC za entuzijaste :-)

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Frend gleda PS4 i sad.. Najjednostavnije je uzeti na ekupi za 2300kn sa 2 joysticka i FIFA19 za 2300kn. Međutim, s obzirom da je FIFA19 lako moguće jedina igrica koja će se tu i tamo zaigrati, prešlo se na opciju polovnog. Gledam malo po njuškalu i netu, može ih se naći za cca 1500kn, od godinu do dvije stare. Ali tu opet fali drugi joystick i igrica, što je oboje po cca 250kn. Može neki savjet, preporuka gdje tražiti i slično? Na šta paziti pri kupnji polovnog? Može li se naći polovni do 1200kn da bude godinu dana star i bez greške? Pa onda eventualno naknadano uzeti još joystick i igricu.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hacker002 kaže...

Frend gleda PS4 i sad.. Najjednostavnije je uzeti na ekupi za 2300kn sa 2 joysticka i FIFA19 za 2300kn. Međutim, s obzirom da je FIFA19 lako moguće jedina igrica koja će se tu i tamo zaigrati, prešlo se na opciju polovnog. Gledam malo po njuškalu i netu, može ih se naći za cca 1500kn, od godinu do dvije stare. Ali tu opet fali drugi joystick i igrica, što je oboje po cca 250kn. Može neki savjet, preporuka gdje tražiti i slično? Na šta paziti pri kupnji polovnog? Može li se naći polovni do 1200kn da bude godinu dana star i bez greške? Pa onda eventualno naknadano uzeti još joystick i igricu.

 Ima

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Kod nas će biti 4990kn !! "Preračunato" iz 499€ kako to rade kod nas.

 he he... samo dodaju 0 na kraju  hrvatistan

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Kod nas će biti 4990kn !! "Preračunato" iz 499€ kako to rade kod nas.

 true zadnji primjer xiaomi k20p/mi 9tp sa najavljenih 400$ do hrvatske dosao za samo 3700-3800kn.

 bas razmisljam kad dode ps5 pricekat god dana i za god dana otici do graza ono 1 day trip i tam ga kupit
 za normalnije pare, jer se u ovoj hrv vise ne isplati ni kruh kupovati.

11 godina
offline
PlayStation 4

Cendrate bezveze.

Ja sam svoj OG PS4 kupio u Emmezetti u 04/2014. Cijena je bila bolja nego u stranim webshopovima, inače bih naručio izvana.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni je dizajn bitan tojest bitno mi je da mi se svidja izgled hardvera,sto se tice cijene ok bi mi bilo do nekih 1000eu  naravno uz odgovarajuci hardver,hladjenje itd za tu cijenu.

Ali vrlo je izgledno da nece ic iznad 499eu

 do 1000e. ahahahahahahhahahha Pa koji bi to kaos bil da konzola kosta ko high end gaming PC. Konzola ne smije bit preko 400e... Kako kaze kolega gore, jednom su se vec opekli. 

High end gaming pc za 1000eu....gdje?

Moja grafa je kostala okruglo 1000eu a nije high end....a gdje je ostatak konfe.....

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Cendrate bezveze.

Ja sam svoj OG PS4 kupio u Emmezetti u 04/2014. Cijena je bila bolja nego u stranim webshopovima, inače bih naručio izvana.

 fakat ne trolam i ne zajebavam. ali da si rekao bilo koji dućan reko bi ajde. ali bas emmezetta koja je po pitanju vecine ako ne i svega
 skuplja u odnosu na konkurenciju. evo bas me cura ovih mj dana jebala kutna, tv. prosao par ducana itd. i naravno gdje je sve bilo najskuplje u emmezetti.
 mozda si naletio na neku dobru akciju koju ja kod njih apsolutno nikada ne vidim. ali ako vec nis emmezetta mi je ducan koji izbjegavam u sirokom luku.
 ali eto kazem mozda si ti imao srece.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Hacker002 kaže...

Frend gleda PS4 i sad.. Najjednostavnije je uzeti na ekupi za 2300kn sa 2 joysticka i FIFA19 za 2300kn. Međutim, s obzirom da je FIFA19 lako moguće jedina igrica koja će se tu i tamo zaigrati, prešlo se na opciju polovnog. Gledam malo po njuškalu i netu, može ih se naći za cca 1500kn, od godinu do dvije stare. Ali tu opet fali drugi joystick i igrica, što je oboje po cca 250kn. Može neki savjet, preporuka gdje tražiti i slično? Na šta paziti pri kupnji polovnog? Može li se naći polovni do 1200kn da bude godinu dana star i bez greške? Pa onda eventualno naknadano uzeti još joystick i igricu.

 Ima

 Svaka čast, SS bez imena i grupe i ičega, i sad da ja pogađam otkud ti?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hacker002 kaže...
bloodborne kaže...
Hacker002 kaže...

Frend gleda PS4 i sad.. Najjednostavnije je uzeti na ekupi za 2300kn sa 2 joysticka i FIFA19 za 2300kn. Međutim, s obzirom da je FIFA19 lako moguće jedina igrica koja će se tu i tamo zaigrati, prešlo se na opciju polovnog. Gledam malo po njuškalu i netu, može ih se naći za cca 1500kn, od godinu do dvije stare. Ali tu opet fali drugi joystick i igrica, što je oboje po cca 250kn. Može neki savjet, preporuka gdje tražiti i slično? Na šta paziti pri kupnji polovnog? Može li se naći polovni do 1200kn da bude godinu dana star i bez greške? Pa onda eventualno naknadano uzeti još joystick i igricu.

 Ima

 Svaka čast, SS bez imena i grupe i ičega, i sad da ja pogađam otkud ti?

 

Facebook Marketplace, nisi čuo za to? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hacker002 kaže...
bloodborne kaže...
Hacker002 kaže...

Frend gleda PS4 i sad.. Najjednostavnije je uzeti na ekupi za 2300kn sa 2 joysticka i FIFA19 za 2300kn. Međutim, s obzirom da je FIFA19 lako moguće jedina igrica koja će se tu i tamo zaigrati, prešlo se na opciju polovnog. Gledam malo po njuškalu i netu, može ih se naći za cca 1500kn, od godinu do dvije stare. Ali tu opet fali drugi joystick i igrica, što je oboje po cca 250kn. Može neki savjet, preporuka gdje tražiti i slično? Na šta paziti pri kupnji polovnog? Može li se naći polovni do 1200kn da bude godinu dana star i bez greške? Pa onda eventualno naknadano uzeti još joystick i igricu.

 Ima

 Svaka čast, SS bez imena i grupe i ičega, i sad da ja pogađam otkud ti?

 pa čuj kolega da ne odgovorim napadom kao i ti. pokusati cu ti napisati lijepo.

 1. decko se je oglasio javno, u javnoj grupi i prodaje nesto sto ti ( tvoj frend tocnije treba/zeli ).
 2. unatoc tome sto se on svjesno oglasio javno, ne daje meni pravo da samo tako dalje po internetu share-am njegove podatke ( ime, prezime )
 3. ti isto tako nama nisi naveo lokaciju zasto je bitno ? npr decko sa ss-a je iz siska ti mozda nisi niti blizu on bi mozda htio, a vjerojatno i nebi htio
    slati nesto tako ne bas prejeftino putem hp ex ili uopce nebitno kojeg distributera. a pitanje je, da li bi i tvoj frend htio/pristao na to.
 4. ja sam se nadao da ces pretpostaviit zasto nisam oglasio njegovo ime i prezime, grupa je javna sa fejsa uzeo sam si slobodnog vremena da proscrollam 5 min
    tebi i frendu u korist ( ne meni ) da vidim da li se nudi ista po tvojim ( njegovim zeljama ).
 5. samo si trebao napisati ovo izgleda kao dobar deal moze link od oglasivaca i ja bi ti prosljedio u inbox i ti ( tvoj frend ) dogovori/te detalje, prodaju, primopredaju sta god.
 6. :)

12 godina
offline
PlayStation 4

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

 Jbga on ima kasko.

MadeInCroatia
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice