PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.999
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
#Chaky

Hvala na odgovoru...na kraju sam odustao od te
ideje...držim se dosadašnjeg puta....ovako s tim "besplatnim" igrama si uvijek u milosti Sony-a...A kad vidim koje su sve igre na taj način bile dostupne u 2018 i do sada u 2019....po mom guštu možda 6-7 igara...A njih kupim sve zajedno za 400-500kn...i mogu ih igrati kad hoću... gdje hoću bez ikakvih ograničenja

To mi je bilo radi Sniper Elite 4...s obzirom na "zanimljivu" ponudu za rujan...Ne igram MP...samo SP...daj sad 65kn da ove igre uvalim u library...i onda čekaj BF za kupnju godišnje pretplate...valjda sve skupa 400kn...

Batman Arkham Knight imam....na disku(75kn)...Darksider 3...nije mi napet...WipeOut(ima demo za isprobati)....A Sniper Elite 4....sad već mogu uzeti za 100 kn na disku

Imam sve skupa 15 igara....A tek isprobao njih par...tako da mi nije nestašica..

Duboko se nadam da Sony neće biti toliki škrtac...pa da će PS5 imati bolje hlađenje...pa da to i naplate...i iskreno kažu...konzola će biti 50$€£...skuplja radi hlađenja...to im nitko nebi zamjerio...A bilo kakvo šupski škrtarenje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ne znam, imam sve konzole, ne sjećam se više na kojoj sam ga igrao ;-)

 Vjerojatno na Switchu :)

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PlayStation 4

ljudi zna li možda netko ima li na akciji ps4 pro?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
Duboko se nadam da Sony neće biti toliki škrtac...pa da će PS5 imati bolje hlađenje...pa da to i naplate...i iskreno kažu...konzola će biti 50$€£...skuplja radi hlađenja...to im nitko nebi zamjerio...A bilo kakvo šupski škrtarenje

 Kakvo škrtarenje na konzoli kad oni na konzolama doslovno ne zarađuju ništa? Zarađuju od igara. To što ti misliš da ćeš dobiti nekakvo ekstra hlađenje i performanse konzole koja će gurati 6-7 godina i sve to zajedno za 2000-3000 kn, to je nerealno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 1:15 (antimadridista).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Zašto može onda Xbox One X imati vrhunsko gotovo nečujno hlađenje (ventilator) a PS4 Pro buči ko mlažnjak pri skoro svakoj malo zahtjevnijoj igri.Znači da su škrtarili na tome.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Zašto može onda Xbox One X imati vrhunsko gotovo nečujno hlađenje (ventilator) a PS4 Pro buči ko mlažnjak pri skoro svakoj malo zahtjevnijoj igri.Znači da su škrtarili na tome.

 One X ima posebnu tehnologiju hlađenja (vapor chamber) koja je patentirana od strane Microsofta. 

9 godina
online
PlayStation 4

 

novi ali kratak gameplay za Last of Us 2 je prikazan iza zatvorenih vrata, izaći će uskoro za javnost, 26.09. je taj kao Outbreak day u last of us svijetu i glavno je nagađanje da će tada izaći taj gameplay. meni je tada rođendan tako da ne bi imao ništa protiv ovakvog dara 

 

https://www.gamespot.com/articles/new-last-of-us-2-footage-shown-off-before-pax-west/1100-6469448/

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Razmisljam o ovome, ukljucuje sve DLC-ove i kao soundtrackove. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Razmisljam o ovome, ukljucuje sve DLC-ove i kao soundtrackove. 

 

Možeš besplatno čitati našu dnevnu politiku svaki dan ako ti je do self-abusea ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Razmisljam o ovome, ukljucuje sve DLC-ove i kao soundtrackove. 

 

Možeš besplatno čitati našu dnevnu politiku svaki dan ako ti je do self-abusea ;-)

 Tesko je kad covjek nabavi konzolu i shvati da je mazohist. I onda zadovoljstvo trazi u soulsborneu 

11 godina
offline
PlayStation 4

Na forumu jos nema Playstation 5 ili nextgen konzole tema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

novi ali kratak gameplay za Last of Us 2 je prikazan iza zatvorenih vrata, izaći će uskoro za javnost, 26.09. je taj kao Outbreak day u last of us svijetu i glavno je nagađanje da će tada izaći taj gameplay. meni je tada rođendan tako da ne bi imao ništa protiv ovakvog dara 

 

https://www.gamespot.com/articles/new-last-of-us-2-footage-shown-off-before-pax-west/1100-6469448/

 

Takoder.I meni je rodendan tada 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Netko je otvorio PS5 temu. Nije da je neka korist od nje trenutno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Zašto može onda Xbox One X imati vrhunsko gotovo nečujno hlađenje (ventilator) a PS4 Pro buči ko mlažnjak pri skoro svakoj malo zahtjevnijoj igri.Znači da su škrtarili na tome.

 Zato što Microsoft hvata Sony ovu generaciju. I One X je skuplja konzola. Kad ne mogu pobijediti u igrama (ekskluzivama), pokušava se na druge načine. PS4 se prodaje ko vruće kifle jer je jeftin komad hardvera a ima odlične ekskluzive. Ne možeš imati sve. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam rekao da kad bi bili iskreni....ili čak...naprave anketu na psn....jeste li za to da hlađenje bude takvo da POSKUPI konzolu za 50$£€....Da ili Ne

Znači u mom slučaju dati tih 350-500 kn više za bolje hlađenje i kvalitetnije kučište...nije problem...igre se plaćaju 500kn A sad bi 500 kn bio uteg oko vrata....A imaš premium uređaj

Da mi sad Sony kaže...dajte nam vaš ps4pro i mi vama novi s boljim hlađenjem i kvalitetnijim kućištem uz uvjet od 500 kn nadoplate...odmah bi pristao

Kupio sam svoj za prošli BF....2800kn(konzola/gratis Spider-Man+produžena garancija)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 14:33 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Orginalni Xbox One je gotovo nečujna konzola naspram PS4 a kamoli PS4 Pro koji buči ko mlažnjak.Dakle u čemu je onda problem od samog starta.PS4 obični je puno bučniji od običnog Xbox One-a.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kupi bez razmišljanja,ali ako želiš uhvatiti platine na svim 3 igrama,pripremi se na teški grind (DS 2 a pogotovo DS 3).
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima . Prije par dana uslijed jaceg grmljavinskog nevremena pregorila mi je konzola Ps4 . U servisu ustanovili da se ne moze popraviti i daju mi potpuno novu . Da li postoji mogucnost da se na novoj konzoli vrati "save game" na pojedinima igrama tipa Read Dead , GTA i sl . Jucer instalirao igre i krecem sve ispocetka bez obzira sto sam se prijavio na svoj account . Nemam PS plus . Hvala svima na info . Lijep pozdrav

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Završio danas GoW 100%. Igra je remek djelo, Iako ne volim baš takav fantazijski svijet i sve, priča je bila toliko dobra, da sam na YouTube gledao prethodna 3 dijela ukratko, da povežem priču. Svaka im čast!

Igra je toliko dobra, da sam htio ju platinirati. Te sam zapravo (ne) uspio. Sve sam nakon dugo sati igranja završio, riješio itd.
Međutim, problem je u trofeju - treasure hunter.
Trebalo je sakupiti sve one karte, i jesam, ali trofej se nije pojavio. Vidim da još neki ljudi imaju problem po netu, ali nitko rješenje. Užasno iritantno, pogotovo jer sam proveo zadnjih 2h tražeći te karte pomoću yt guida.
I na kraju mi se ne pojavi trofej. Užas!
Ima netko riješenje?!

Spas mi je bio autosave koji se spremio prije nego sam pronašao zadnju kartu, i mislio sam da će se sad pojaviti trofej (naravno da nisam spremio igru ručno -.-) - međutim opet se nije pojavio. Sada više nemam ni autosave prije pronalaska zadnje karte, sve stoji da je riješeno, a trofeja nigdje.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Završio danas GoW 100%. Igra je remek djelo, Iako ne volim baš takav fantazijski svijet i sve, priča je bila toliko dobra, da sam na YouTube gledao prethodna 3 dijela ukratko, da povežem priču. Svaka im čast!

Igra je toliko dobra, da sam htio ju platinirati. Te sam zapravo (ne) uspio. Sve sam nakon dugo sati igranja završio, riješio itd.
Međutim, problem je u trofeju - treasure hunter.
Trebalo je sakupiti sve one karte, i jesam, ali trofej se nije pojavio. Vidim da još neki ljudi imaju problem po netu, ali nitko rješenje. Užasno iritantno, pogotovo jer sam proveo zadnjih 2h tražeći te karte pomoću yt guida.
I na kraju mi se ne pojavi trofej. Užas!
Ima netko riješenje?!

Spas mi je bio autosave koji se spremio prije nego sam pronašao zadnju kartu, i mislio sam da će se sad pojaviti trofej (naravno da nisam spremio igru ručno -.-) - međutim opet se nije pojavio. Sada više nemam ni autosave prije pronalaska zadnje karte, sve stoji da je riješeno, a trofeja nigdje.

 Nije ti glitchano nego definitivno nisi nešto skupio/napravio.

 

Meni su veći problem one Valkyrie jer sam preslab nakon storija da odmah idem na njih ili imam preslab skill :(

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Zašto može onda Xbox One X imati vrhunsko gotovo nečujno hlađenje (ventilator) a PS4 Pro buči ko mlažnjak pri skoro svakoj malo zahtjevnijoj igri.Znači da su škrtarili na tome.

 Nije ti baš neki primjer jer je Xbone rađen od nule, a PRO je praktički samo overclockana stara konzola. Sigurno da ove modernije komponente i tehnologije u X puno doprinose smanjenju buke. 

 

 

 

 

 

Ove nekakve egzibicije sa različitim konzolama ovisno o vrsti hlađenja sigurno nećeš vidjeti. Eventualno ako će postojati neka mogućnost nadogradnje dodatnim ventilatorima ili čime već, ali sigurno da neće izbacivati dvije revizije konzole istovremeno. Ni PRO nisu znali dobro izreklamirati i objasniti što točno je prednost, di će tek ovo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
x360gamer kaže...
Završio danas GoW 100%. Igra je remek djelo, Iako ne volim baš takav fantazijski svijet i sve, priča je bila toliko dobra, da sam na YouTube gledao prethodna 3 dijela ukratko, da povežem priču. Svaka im čast!

Igra je toliko dobra, da sam htio ju platinirati. Te sam zapravo (ne) uspio. Sve sam nakon dugo sati igranja završio, riješio itd.
Međutim, problem je u trofeju - treasure hunter.
Trebalo je sakupiti sve one karte, i jesam, ali trofej se nije pojavio. Vidim da još neki ljudi imaju problem po netu, ali nitko rješenje. Užasno iritantno, pogotovo jer sam proveo zadnjih 2h tražeći te karte pomoću yt guida.
I na kraju mi se ne pojavi trofej. Užas!
Ima netko riješenje?!

Spas mi je bio autosave koji se spremio prije nego sam pronašao zadnju kartu, i mislio sam da će se sad pojaviti trofej (naravno da nisam spremio igru ručno -.-) - međutim opet se nije pojavio. Sada više nemam ni autosave prije pronalaska zadnje karte, sve stoji da je riješeno, a trofeja nigdje.

 Nije ti glitchano nego definitivno nisi nešto skupio/napravio.

 

Meni su veći problem one Valkyrie jer sam preslab nakon storija da odmah idem na njih ili imam preslab skill :(

 Odem u yournal i sve je napravljeno. 

Pratio sam guide po YT i neke lokacije obišao više puta.

Glitchano je, čitam da ljudi imaju problem s tim trofejom.

Mogu još sutra jednom sve lokacije obići, ali znam da je sve riješeno.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
zanimanje123 kaže...

Pozdrav svima . Prije par dana uslijed jaceg grmljavinskog nevremena pregorila mi je konzola Ps4 . U servisu ustanovili da se ne moze popraviti i daju mi potpuno novu . Da li postoji mogucnost da se na novoj konzoli vrati "save game" na pojedinima igrama tipa Read Dead , GTA i sl . Jucer instalirao igre i krecem sve ispocetka bez obzira sto sam se prijavio na svoj account . Nemam PS plus . Hvala svima na info . Lijep pozdrav

 

Mislim da nema načina. Da si imao PS plus spremio bi ti savegameove u cloud, ovako ne vidim otkud bi izvukao te saveove sa stare konzole. 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

True ili da su bili prebaceni na hard, usb ili nesto. Ovak banana.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako je konzola neispravna...ne znači da je otišao hdd...znači sad bi tribali uzeti taj hdd iz neispravne i staviti u novu...ako radi to sam postoji rizik da shebe i novu...ovi u servisu će mu to naplatiti...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 15:47 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima netko riješenje za GoW, problem opisan u mom postu gore?
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Ima netko riješenje za GoW, problem opisan u mom postu gore?

 Mozes pokrenuti new game+ i samo skupit te sve karte. 

MadeInCroatia
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
x360gamer kaže...
Ima netko riješenje za GoW, problem opisan u mom postu gore?

 Mozes pokrenuti new game+ i samo skupit te sve karte. 

 Izgleda da ću tako i morati.

Ali onda moram ponovno otključati neke lokacije zar ne?

Neće sve biti dostupne odmah za igranje?

Ne znam koliko dodatno ću h igranja ću na već isto potrošiti, samo radi njihove gluposti.

Doduše, mogao bih vidjeti kako izgleda igra na hrvatskom

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nakon udara groma groma ps4 pro se ne zeli upaliti. Jos nisam nosio na servis jer nemam vise garanciju, ali

sta je moglo otici jer je bila iskljucena, znaci nisam ju igrao nego je bila samo ukopcana u struju?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Kao i sa pciem bilo sta, saznat ces kad izvrse dijagnostiku.

Ja sam se prije zajebavao s takvim stvarima dok mi jednom nakon grmljavine nije riknula grafa na pcu.

Od tad bitniju tehnologiju doma gasim kad pocne grmit ( iz struje jel ) ak nisam doma, zovem doma da se iskopca sve bitno.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice