PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.763.832
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ovaj TLoU part 2 Gameplay mi izgleda odlican, samo ne znam sto ove "pedere" guraju u sve....

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Pa GTA IV je imao ekspanziju koja se zvala Ballad of Gay Tony pa se nitko nije dizao na zadnje noge radi toga. Ne znam čemu danas tolike priče oko toga. Ako je developer zamislio da je glavni lik homoseksualne orijentacije, nemam nikakvih problema s tim. Na kraju dana, svaka igra živi ili umire na gameplayu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dali ima netko tko ima probleme s platiniranjem GoW kao ja?
Onaj savjet New game+, od kolege stranicu ispred, neće ići. Previše ponovnog igranja trebam da otključam lokacije uopće.
Ne mogu vjerovati da ne mogu odglitchat taj trofej. Iritantno.
Ima netko riješenje?

Long story short - treasure hunter trofej mi se neće pokazati.
13 godina
offline
PlayStation 4

Počeo sam igrati Days Gone igra mi je baš ok.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Dali ima netko tko ima probleme s platiniranjem GoW kao ja?
Onaj savjet New game+, od kolege stranicu ispred, neće ići. Previše ponovnog igranja trebam da otključam lokacije uopće.
Ne mogu vjerovati da ne mogu odglitchat taj trofej. Iritantno.
Ima netko riješenje?

Long story short - treasure hunter trofej mi se neće pokazati.

 

Razumijem te. Tako ja nisam uspio completeati Division jer mi jedan Echo nikad nije priznat. I nijedan update nije to nikad ispravio, a ljudi su se žalili.

Bolje zaboravi na to i igraj neku drugu igru. Radi zabave, a ne trofeja.

Ko prva ogrebotina na novom autu... malo zaplačeš u sebi, i dalje te boli kitica za svaku slijedeću ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
razor1234 kaže...

Nakon udara groma groma ps4 pro se ne zeli upaliti. Jos nisam nosio na servis jer nemam vise garanciju, ali

sta je moglo otici jer je bila iskljucena, znaci nisam ju igrao nego je bila samo ukopcana u struju?

Nema veze što je bila isključena, strujni udar ide preko kabela direktno na elektroniku. U najboljem slučaju je izbacio osigurač u najgorem je otišlo nešto od elektronike, a to bez servisa ne možeš riješiti.

Ako je osigurač super, to ti je trošak ispod 1kn. 

Možeš i sam provjeriti, ako znaš rukovati s odvijačem i imaš barem osnovno znanje oko elektroničkih komponenata.

Osigurač je na gornjoj strani ploče, odmah pored utičnice za strujni kabel.

 

Vidi ovaj video:

na 0:42 se vidi gornja strana ploče, skroz desno je osigurač.

 

Ako ćeš sam provjeravati ne zaboravi iskopčati kabel iz struje, da ne bi bilo 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2019 23:16 (mzopg).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Dali ima netko tko ima probleme s platiniranjem GoW kao ja?
Onaj savjet New game+, od kolege stranicu ispred, neće ići. Previše ponovnog igranja trebam da otključam lokacije uopće.
Ne mogu vjerovati da ne mogu odglitchat taj trofej. Iritantno.
Ima netko riješenje?

Long story short - treasure hunter trofej mi se neće pokazati.

 

Javi se developeru igre. Vidim da im se dosta ekipe javlja preko twittera kada nakon osvojene platine ne dobiju skinove ili što već dobivaju, pa im ovi kažu da će riješiti. E sad, jel' stvarno riješe ili "riješe" - ne bih znao. Ali ne škodi probati. 

 

Btw, dobio sam beta key za Ghost Reckon Breakpoint. Beta počinje 5. rujna. Javim dojmove. 

11 godina
offline
PlayStation 4

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
online
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
arnes_king kaže...

Ne pokusavam se predstaviti kao tolerantan jer prema tome nisam tolerantan. Da ti sada na to sve odgovaram samo bi islo dalje u off-topic i jos bi se vise promovisali pederi a to ne zelim. 

 

 

Ima li ko prijedlog jel bolje Days Gone ili Metro Exodus nabaviti trenutno, ili cak nesto trece?

Jedno i drugo sam prošao i odlične su igre, ni sa jednom nećeš pogrešiti makar bi više preporučio Days Gone.

 Days gone svakako, novi Metro mi nije na razini starih.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za one koji, kao ja, koriste UK acc https://www.shopto.net/en/sony-payday/
Dobra snizenja svih bonova i pretplata.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

pozz ekipa! molio bih za pomoć!

Igrom slučaja odlučio sam prodati ps4.

problem je u tome što ne bih htio prodat i račun sa igricama, jer imam dosta igrica a za 2-3 mjeseca namjeravam opet uzet ps4 pa dali je moguce da samo prodam konzolu bez aktivnog računa, a ovaj svoj račun želim aktivirat na novoj konzoli tako da onda imam pristup i tim igrama... Dali je to uopće moguće i ako je molimo bih nekoga da mi objasni... hvala puno!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
https://lmgtfy.com/?q=ps4+factory+reset

Ne zaboravi si zapisati sve podatke od svih racuna sto ih imas (username, password...)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
offline
PlayStation 4

Rise of Tomb Rider: 20 years Celebration je na akciji za 60 kn. Da li se to isplati uzeti? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Solidna Uncharted like zabava. 60kn je ok cijena ako igraš igre toga tipa.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, naravno.
PSN Tokioplastic292
15 godina
offline
PlayStation 4

Jel može pomoć u kojoj se igri pojavljuje Crash bandicoot igra, jel to možda u Uncharted: Lost Legacy?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U4: A thief's end
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Meni se upravo dogodilo da su mi sami produžili pretplatu na godinu dana čim sam stavio novce na račun, ali ti novci su bili za neku drugu stvar... Mamu im njihovu. Poslao sam im na support i sad me zanima oce li mi vratit puni iznos godišnje pretplate? Koji su to mafijaši, sad sam isključio to automatsko placanje pa znam za drugi put... Mogli su uzet bar za 1 mjesec a ne cijelu godinu odmah 438kn...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da... mafijaši su. Pretpostavljam da će ti vratiti, ali sam si si kriv.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Novi sam na Playstationu pa nisam znao da tako to funkcionira. Dosad sam imao probnu pretplatu i 3 mjeseca koje sam dobio s playstationom. Al eto sad znam za ubuduće, i cim sam stavio novce trebao sam kupit to sto sam trebao al eto rekao ima vremena... Zajeb. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Zivotna skola... opcenito sve recurring subscriptione treba odmah otkazati nakon sto platis period koji te zanima u tom trenutku... Netflix, PS, WoW pretplata, stogod. Inace ce ti se takve stvari stalno događat.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...

Rise of Tomb Rider: 20 years Celebration je na akciji za 60 kn. Da li se to isplati uzeti? 

 Bas prelazim prethodnika aka Tomb Raider (Definitive Edition) koji je izasao 2014. cini mi se? Tocno mi je sjela igra i full mi je zanimljiva. Taman sam pred kraj pa odmah uzmem ovaj Rise of Tomb Raider :D

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cofinho kaže...
stiffler13 kaže...

Rise of Tomb Rider: 20 years Celebration je na akciji za 60 kn. Da li se to isplati uzeti? 

 Bas prelazim prethodnika aka Tomb Raider (Definitive Edition) koji je izasao 2014. cini mi se? Tocno mi je sjela igra i full mi je zanimljiva. Taman sam pred kraj pa odmah uzmem ovaj Rise of Tomb Raider :D

Odigrao sva tri.

U biti mi je najbolji taj "prvi". Ali nemoj da te to sprijeci da odigras sva tri. Vrijedi ih odigrati.

U drugom su bolje/zanimljivije grobnice, a najbolji dio igre je Baba Yaga DLC  .

U trecem bi fino sjela jedna lezbijska scena, da su je imali muda ubaciti. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 14:14 (Chaky).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Evo taman dok pisem ovaj post, listaju mi se ovi creditsi na kraju igre, presao je upravo. Taman ce mi ovaj popust za slijedeci dio doc ko budali samar.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Hmmm ? Ps5 i tlou 2 ? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Je li moguce uzeti probni mjesec ea access pa iskoristiti 10% nizu cijenu na preorder fife 20?
Vjerovatno da nije ali da pitam za svaki slucaj :)
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sad kad si vec spomenio, da li se moze uzet probni mjesec kad ce se dobiti 10 sati free igranja online? Da li ce to radit? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
axest kaže...

Meni se upravo dogodilo da su mi sami produžili pretplatu na godinu dana čim sam stavio novce na račun, ali ti novci su bili za neku drugu stvar... Mamu im njihovu. Poslao sam im na support i sad me zanima oce li mi vratit puni iznos godišnje pretplate? Koji su to mafijaši, sad sam isključio to automatsko placanje pa znam za drugi put... Mogli su uzet bar za 1 mjesec a ne cijelu godinu odmah 438kn...

 Nebudeš to dobio natrag , odgovor je da je jasno napisano da ide automatsko produljenje ako drukčije ne odabereš, meni su cimnuli 65 kn za mjesec dana.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Je li moguce uzeti probni mjesec ea access pa iskoristiti 10% nizu cijenu na preorder fife 20?
Vjerovatno da nije ali da pitam za svaki slucaj :)

 Mislim da sam ja tako preorderao BF1 kada je izlazio na PC-u. 

MadeInCroatia
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko dugo je preporučljivo ostaviti konzolu u rest modeu?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice