PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.946
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

25% off a PlayStation Plus yearly subscription, available 11/22 – 12/2*

 

Evo ga. Samo se treba strpit 4 dana. Uzet US pretplatu za 45$ i bok.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

The Division/The Division 2?Koji je to tip igre uopce?Samo multiplayer ili ima story/campaign?Isplati li ih se odigrati uopce?

Btw Deus ex MD je 39 kn na storeu,ako je netko zainteresiran za tu igru,ja sam uzeo...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Valjda će i PS+ za hrvatski account brzo na sale uff!

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
jel ko igro star wars na ps4 cito sam negdje da je dosta jak da je vecinom za pro ps4 ja imam obicni kupljen prosle godine na black fridey pa jel ko igro jel steka?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

The Division/The Division 2?Koji je to tip igre uopce?Samo multiplayer ili ima story/campaign?Isplati li ih se odigrati uopce?

Btw Deus ex MD je 39 kn na storeu,ako je netko zainteresiran za tu igru,ja sam uzeo...

 

Igra ima priču koja je tu samo reda radi. The Division je looter shooter što znači da ti je cilj skupljanje/dobivanje/osvajanje što bolje opreme i oružja. Igra je single player ali se misije mogu prelaziti s drugim igračima što je puno zanimljivije i zabavnije. Meni je osobno prvi Division puno bolji zbog atmosfere i settinga, dok je drugi Division puno više tehnički dorađeniji. U svakom slučaju riječ je o zabavnoj igri; ja nisam fan looter shooter igara, ali sam unatoč tome uspio skupiti preko 70 sati igranja na jedinici. Moj ti je savjet da pogledaš par videa na youtube-u i vidiš je li te zanima takav tip igara. Ako te zanima, nećeš sigurno pogriješiti. 

 

 

thor931 kaže...
jel ko igro star wars na ps4 cito sam negdje da je dosta jak da je vecinom za pro ps4 ja imam obicni kupljen prosle godine na black fridey pa jel ko igro jel steka?

 

Nisam igrao, ali prema recenzijama koje sam čitao/gledao igra na trenutke ima znatnije padove fps-a. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
STAR WARS

Ovo je najbolja star wars igra do sada. GoW u svijetu SW. Leveli su linearni kao u Tomb raideru sto je meni super. Ima dosta toga za istražiti. Borba je vise tipa GoW nego Dark Souls.

Sto se tice performansi, ima tu padova fpsa, pa cak i zamrzavanja slike na dobrih 5-10 sekundi zbog ucitavanja. Igrao sam na Ps4pro s upaljenim enhanced modom koji daje vise fpsa.
Gow je prikrio loadinge cut scenama no ovdje su preveliki leveli pa na Kasyyyku sam dobio freeze loading u pol levela.
Igra je zabavna, priča je po meni daleko of Force Unleashed -a. Dosta je to mlaka priča koja praktički i zavrsava di je i počela.
Ono sto mi se ne sviđa je to sto skupljamo samo iteme za customizaciju lika, broda i droida.
Ali imate samo 2 outfita... Jaknu i pončo... Opet FU je imao hrpu outfita i puno bolje to odradio.
Brod mozemo samo prebojati. Nema tu nadogradnji. Mogli su napraviti neki mini level s brodom kako idemo od planeta do planeta. Pa da mozemo opremiti brod laserima i stitovima.
Zatim lightsaberu mjenjamo dijelove i boju ali ne utječe na gameplay kao u FU.
Sve u svemu ok igra ali moglo je i bolje. Puno bolje od Battlefronta2.
Idu u dobrom smjeru s ovom igrom, da uvedu neke stvari i priču iz FU bila bi to igra u rangu MassEffecta.

7/10
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
big_guy kaže...

The Division/The Division 2?Koji je to tip igre uopce?Samo multiplayer ili ima story/campaign?Isplati li ih se odigrati uopce?

Btw Deus ex MD je 39 kn na storeu,ako je netko zainteresiran za tu igru,ja sam uzeo...

 

Igra ima priču koja je tu samo reda radi. The Division je looter shooter što znači da ti je cilj skupljanje/dobivanje/osvajanje što bolje opreme i oružja. Igra je single player ali se misije mogu prelaziti s drugim igračima što je puno zanimljivije i zabavnije. Meni je osobno prvi Division puno bolji zbog atmosfere i settinga, dok je drugi Division puno više tehnički dorađeniji. U svakom slučaju riječ je o zabavnoj igri; ja nisam fan looter shooter igara, ali sam unatoč tome uspio skupiti preko 70 sati igranja na jedinici. Moj ti je savjet da pogledaš par videa na youtube-u i vidiš je li te zanima takav tip igara. Ako te zanima, nećeš sigurno pogriješiti. 

 

 

 

Baš i nije, jer osim ako igraš s frendovima što je teško jer imaju život, onda se većinom sve svodi na užasno naporan tempo i rushanje da se čim prije završi misija. Tako da stalno sprintaš za ekipom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 11:09 (Bitanga).
11 godina
offline
PlayStation 4

140 kuna na PS Storeu nije loša cijena za Division Gold jedinicu, jer čak i u single playeru ima bar 50-ak sati "štofa" za igranje.

Igra ima vrhunsku atmosferu i odličan "cover shooter" gameplay.

Multiplayer nisam puno igrao, a i vjerojatno sada nema puno ljudi jer su svi već prešli na dvojku. Iako, možda malo živne, sa ovom akcijom.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Baš i nije, jer osim ako igraš s frendovima što je teško jer imaju život, onda se većinom sve svodi na užasno naporan tempo i rushanje da se čim prije završi misija. Tako da stalno sprintaš za ekipom.

 Ovisi o ekipi na koju naletiš. Ja sam s takvim guštom odradio nekoliko misija koja je imala super ekipu da mi to spada u vrh doživljaja u mom gaming životu. Baš je bilo dobro. I u većini slučajeva mi je bilo zanimljivije ići s ekipom koja igra k'o muha bez glave nego solo. 

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Savjetujete li onda prvo nabaviti division prvi dio ili odmah na dvojku?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ako želiš igrati, noviju, aktualnu igru, sa većom igračkom bazom i preferiraš multiplayer, onda D2.

Ako želiš proći jeftinije i preferiraš single player, onda D1. Taman kad "prođeš" jedinicu, uhvatiš dvojku na sniženju.

Gameplay, grafika i priča su iste kvalitete u oba dijela.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 21:24 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Savjetujete li onda prvo nabaviti division prvi dio ili odmah na dvojku?

 

Meni je jedinica bila puno bolja što se priče tiče. Savjetujem svakako da prvo odigraš D1, pa taman i sve solo radi priče.

Atmosfera mi je puno bolja u prvom dijelu, onako, beznadnija. Drugi dio se odvija 7 mjeseci nakon događaja iz prvog dijela.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ma multiplayer ne igram....gledao sam malo po yt gameplay i drugi dio mi izgleda puno ljepse i kvalitetnije....

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pitanje vezano za D2;jesu ovi dlc(,episode 1,2,3)besplatni ili?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Gledao sam jucer malo brada kako igra sw tocnije odgledao cijeli 1st part i pola drugog.

Cisto da si ne spojlam previse i da vidim o cemu se radi. I ono cini mi se zabavna igrica,

nebih rekao da ima tezinu ds-a kako su neki spominjali doduse nisam vidio koju tezinu je brad namjestio.

Cini mi se kao nesto sto bi mogao nabaviti, sad ne znam jedino koliko ti frame dropovi koje su neki spominjali

ruse sam gameplay na slimu. Jer igra izgleda jako zahtjevno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Vidim da se priča o Division 2... 149 kn standard edition na Mall.HR. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam jedan kod za 25% popusta na kosaricu pa ako tko hoce neka mi se javi u pm.Tko prvi njegova djevojka 

Vrijedi do 21.11. 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
thor931 kaže...
jel ko igro star wars na ps4 cito sam negdje da je dosta jak da je vecinom za pro ps4 ja imam obicni kupljen prosle godine na black fridey pa jel ko igro jel steka?

 8 sam pročitao da shvatim što je pitanje a što nije.

 

PRO ima mogućnost Resolution i Performance.

U Resolution je lockan na 30 FPS-a kao i na običnom PS4, ali je bolja grafika.

Kod Performance je FPS otključan i ide do nekih 45.

 

Ali komotno možeš igrati na PS4.

- d(-_-)b -
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
On je bio stavio na hard ali kasnije vratio na easy. Dosta je velik gap između easy i normal. Vec na normal umires nakon par jačih udaraca kamoli hard. Dvije najteže razine su dosta teske.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
U vezi SW-a, odgledao par epizoda od Fightincowboya, i uglavnom od igrice i franšize koja me uopće nije zanimala, postalo je nešto što ću ubosti ako bude na nekom skorašnjem popustu...on igra na najtežem i vidim da se dosta muči, a lik je prošao i Dark Souls i Bloodborne i Sekiro.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ps Plus mi se automatski produžia 16.11,nikakva mi potvrda nije došla,dali će mi se oduzet novac s računa,još nije,ima li ko kakvih iskustava s ovim

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cunj kaže...

Ps Plus mi se automatski produžia 16.11,nikakva mi potvrda nije došla,dali će mi se oduzet novac s računa,još nije,ima li ko kakvih iskustava s ovim

Ako ti je ostala kartica prijavljena i imas sredstva na njoj automatski ce ti uzeti.

U postavkama si iskljuci automatsko obnavljanje pretplate. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
zanima me samo da nebi usporavala igra i to
5 godina
offline
PlayStation 4

Imali tko zainteresiran za kupnju Titan One adaptera neka se javi u pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel ok cijena od 300kn za polovni novi Call Of Duty Modern Warfare? 

ili da radije čekam crni petak za COD,al ko zna oće li i bit snižen jer je tek izašla igra hmm?

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Platinirao Star Wars Jedi Fallen Order.
Meni super igra. Bas po mom guštu.
Igra ide na njušku za 400 kn.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam za vas ali ja ove godine nemam svog favorita za GOTY ali se radujem vidjeti TGA show. Esport GOTY mi je Overwatch i to je to.

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Platinirao Star Wars Jedi Fallen Order.
Meni super igra. Bas po mom guštu.
Igra ide na njušku za 400 kn.

 Kakve su performanse na plejki? Neki se žale na padanje frameratea. Na znam dal čekati neki patch ili uzeti za PC.

 

 

 

 

In other news... došao je jedini relevantan Death Stranding review. 

  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Gogy7 kaže...
Platinirao Star Wars Jedi Fallen Order.
Meni super igra. Bas po mom guštu.
Igra ide na njušku za 400 kn.

 Kakve su performanse na plejki? Neki se žale na padanje frameratea. Na znam dal čekati neki patch ili uzeti za PC.

 

 

 

 

In other news... došao je jedini relevantan Death Stranding review. 

  

 

Tragičnije je nego što sam i mislio. U igri u kojoj je jedina i najbitnija mehanika hodanje oni su uspjeli neizmjerno loše napraviti baš - hodanje. Kakva gomila smeća. Pa kakav je to colision s tlom po kojem hoda? Što se to događa kad naiđe na kamen? Ajde sva sreća pa ima samo sedam milijuna stijena, pa ne naiđe često na njih.

 

Nevjerojatno što sve ljudi neće popušiti jer je to lik koji se zove Kojima. Podsjeća me na one umjetnike što se poseru na sred ceste i proglase to umjetničkim performansom, pa se svi dive da ne ispadne da ne razumiju umjetnost.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Platinirao Star Wars Jedi Fallen Order.
Meni super igra. Bas po mom guštu.
Igra ide na njušku za 400 kn.

 Vec ? Kaj je tak kratka igra ?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice