PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.767.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam ja obicni ps4 na 4k telki i slika je uredna: nema muljanja boja ni ostalog. Telka je hisense h43a6550
Sig
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bass kaže...
Imam ja obicni ps4 na 4k telki i slika je uredna: nema muljanja boja ni ostalog. Telka je hisense h43a6550

 

To nije isto. 4k je cjelobrojni višekratnik fullHD rezolucije, 2k nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Znaci nije kako su iz hcla postavili pitanje da li je ovo "underground 3".

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Igrao netko ovaj novi nfs heats ? 

 igram ja, uredu je (odnosno bolji od prošlog )

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ova nova Star Wars igra je super, borba iz dark soulsa (kad vas ubiju morate pokupiti natrag exp) i istrazivanje iz tomb raidera :) taman po mom ukusu.
Podsjeca me na Force Unleashed 2 ali punoo bolji. Definitivno najbolja star wars igra 😄 Govorim iz viđenog. Sutra mi stize igra pa cu ju osobno probati
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ova nova Star Wars igra je super, borba iz dark soulsa (kad vas ubiju morate pokupiti natrag exp) i istrazivanje iz tomb raidera :) taman po mom ukusu.
Podsjeca me na Force Unleashed 2 ali punoo bolji. Definitivno najbolja star wars igra 😄 Govorim iz viđenog. Sutra mi stize igra pa cu ju osobno probati

 

što prije daj dojmove, mene isto baš zanima

14 godina
offline
PlayStation 4

htio sam je ja kupiti ali kad sam vidio gameplay jučer odustao sam.

 

baš me zanima zašto je embargo na review do samog izlaska igre....hmmm

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 22:39 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Mozda sam ja lud, ali mi ovaj medievil nije bas lagan. 

 

Meni su takoder malo cudne kretnje u fallen orderu.

Nisu cudne kao u sinking cityu, ali nisu ni daleko.

Ne ocekujem nesto u smislu soulsborne serijalu jer znam

da bi onda jako puno ljudi preskocilo igricu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Embargo na reviewe je zbog tog jer su ju maknuli iz Ea accessa. Nisu ju mogli ne staviti u EA Access a reviewe pustiti ranije.
Nisu ju stavili u EA Access jer ju mozes završiti u tih 10h. Nije EA lud.
Ja sam bio uzeo Ea Access da probam igru kad ono ništa
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...
bloodborne kaže...

Igrao netko ovaj novi nfs heats ? 

 igram ja, uredu je (odnosno bolji od prošlog )

Sve je bolje od proslog!!!! 

bloodborne kaže...

Mozda sam ja lud, ali mi ovaj medievil nije bas lagan. 

Nisi lud, nego star  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Pa cuj posto mi je zena u banci prekjucer pod godinu rodenja upisala 2014tu.

Nisam siguran sto da si mislim o tvom komplimentu 

 

Salu na stranu dosao sam do 3 nivoa, poginuo 5-6 na kamenju koje se kotrlja nizbrdo.

I odustao bilo je prekasno 22:30 a danas se radi. Fakat sam star pola 11 mi je postalo kasno. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ova nova Star Wars igra je super, borba iz dark soulsa (kad vas ubiju morate pokupiti natrag exp) i istrazivanje iz tomb raidera :) taman po mom ukusu.
Podsjeca me na Force Unleashed 2 ali punoo bolji. Definitivno najbolja star wars igra 😄 Govorim iz viđenog. Sutra mi stize igra pa cu ju osobno probati

 Mene ono skakanje i trčanje podsjeća na Uncharted. Svakako je igra eye candy. Trenutna ocjena na Metacriticu je 84 što je nenormalno dobro za jednu EA igru. :D 

 

S obzirom da nisam SW fan vjerojatno ću je uzeti na nekom bijesnom sniženju. 

9 godina
offline
PlayStation 4

izgleda igra stvarno dobra, i dobila je dobre kritike. jedino na bugovom forumu ne valja ništa, klasika

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Embargo na reviewe je zbog tog jer su ju maknuli iz Ea accessa. Nisu ju mogli ne staviti u EA Access a reviewe pustiti ranije.
Nisu ju stavili u EA Access jer ju mozes završiti u tih 10h. Nije EA lud.
Ja sam bio uzeo Ea Access da probam igru kad ono ništa

 

Standardno, ljudi pričaju protiv igre iako je nisu ni probali. Ne možeš je završiti u 10 sati, pričaš bez veze. Samo za main story bez ijednog side questa treba oko 20+ sati, zajedno sa side questovima 40-ak sati, a completionist od 55-65 h. 

 

Druga stvar, igru nije radio EA (EA je faking izdavač, ne developer), nego Respawn kojima ovo sigurno nije prvi tango. Ljudi su napravili dva super ispolirana nastavka Titanfalla i Apex Legends, pa ono, ajmo im dati malo kredita. 

 

I treće, ajde barem prvo probajte prije nego pljunete po nečemu. Igra je vizualno vrhunski napravljena i barem za PC izuzetno dobro ispolirana i optimizirana. Na epic postavkama framerate mi ide od 90-120. I uopće nije nekakav hack and slash i arkadica kroz koju ćeš protrčati, nego nekakav mix Dark Souls borbe i metroidvanije, što meni baš i nije previše drago jer me neke mehanike podsjećaju na Bloodborne, ali zasad guram dalje pa ćemo vidjeti. Kad dođem do prvog bossa vjerojatno ću na psihijatriji završiti. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne pricam protiv igre pricam protiv EA i Acccessa. Ako neznas Igra nije dobila early access niti je uopce na ea accessu.

Zamisli da je HBO recimo napravio isto s GoT. Necemo uopce prikazati 8u sezonu ali svi hbo preplatnici mogu kupiti dvd uz 10 posto sniženja.

Igra mi je super i treba mi stici danas.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Rekli smo da je solidna, meni djeluje okej fans am star warsa. Ali mi po viđenome ne vrijedi 550kn ili 500kn koliko god da je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ne pricam protiv igre pricam protiv EA i Acccessa. Ako neznas Igra nije dobila early access niti je uopce na ea accessu.

Zamisli da je HBO recimo napravio isto s GoT. Necemo uopce prikazati 8u sezonu ali svi hbo preplatnici mogu kupiti dvd uz 10 posto sniženja.

Igra mi je super i treba mi stici danas.

 

Znam da nije dobila early access, imam Origin Access Premier. Reagirao sam na ovaj dio da je nisu stavili u early access jer se može završiti za 10 sati. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Mogli su stavit limit do jednog djela priče i gotovo kao što su napravili sa SW Battlefront 2 te Anthem.
14 godina
offline
PlayStation 4

Ikakva preporuka igara kao skyrim/witcher 3 ? Zazelio sam se fantasy rpg-a sa dobrim setting i pricom.

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dragon Age Inquisition i Greedfall.
Neće te izuti iz cipela ali su OK igre.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Dragon Age Inquisition i Greedfall.
Neće te izuti iz cipela ali su OK igre.

 DA:I me skoro izuo iz cipela jer sam prvu seansu imao jedno 11 h u sutu, greedfall nije moj tip settinga. 

MadeInCroatia
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne znam.
Meni je Greedfall baš klonirani Dragon Age. Kao da ga je radio Bioware.
Probaj nešto malo drugačije onda, npr. Personu 5, Ni No Kuni 2, Dragon quest 11. Možda te iznenadi.
Ja sam ponovno instalirao Guild Wars 2, da malo opet "osjetim" fantasy RPG.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 12:45 (DeniZg).
13 godina
offline
PlayStation 4

Persona 5 je stvarno vrh. Čudi me da se nije baš puno pričalo o toj igri u ovoj temi. Definitivno jedna od najboljih igara na PS4 općenito.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 13:57 (antimadridista).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Play Station 4
Par stranica prije me kolega podsjetio na igru koju sam planirao odigrati, ali sam ju zaboravio već - ratchet and clank. Inače prvi put se susrećem s ovom igrom, vjerujem da postoji cijeli serijal koji je oduvijek bio Sony ekskluziva?
Igra je stvarno odlična, i baš me takve igre "collecticon platformer" najviše zabave.
Vrate me u doba PS1 i tih "dječjih" igara aka Spyro, Tarzan, bugs bunny itd.

Ima netko možda neku preporuku neke slične igre?
Nažalost, Ratchet sam završio u par sati.
Sljedeće što planiram također odigrati je također Sony ekskluziva - infamous - pa ako netko ima, može ponude na PM.
13 godina
offline
Re: Play Station 4
x360gamer kaže...
Par stranica prije me kolega podsjetio na igru koju sam planirao odigrati, ali sam ju zaboravio već - ratchet and clank. Inače prvi put se susrećem s ovom igrom, vjerujem da postoji cijeli serijal koji je oduvijek bio Sony ekskluziva?
Igra je stvarno odlična, i baš me takve igre "collecticon platformer" najviše zabave.
Vrate me u doba PS1 i tih "dječjih" igara aka Spyro, Tarzan, bugs bunny itd.

Ima netko možda neku preporuku neke slične igre?
Nažalost, Ratchet sam završio u par sati.
Sljedeće što planiram također odigrati je također Sony ekskluziva - infamous - pa ako netko ima, može ponude na PM.

Ako te zanimaju klasik platformeri onda bi definitvno preporučio Jak and Daxter kolekciju. S time da su one vjerujem samo portane sa PS2 i grafika je zastarjela naravno. Ali ako ti to ne smeta, igra je čisti klasik.

 

Od novijih sigurno prrporuka za Rayman Legends.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 18:26 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Play Station 4
Čuo sam za tu igru također, hvala na podsjetniku. Sad vidim koliko je zapravo PS2 u svoje vrijeme bio ispred svih ekskluzivama i zašto je najprodavanija konzola ikad.
Inače mi igra ulogu grafika, ali ću svakako uzeti u obzir i vidjeti kakav su to remake napravili.
Hvala i za Rayman preporuku.
4 godine
protjeran
offline
Re: Play Station 4

True treba pustiti van dijete u sebi. Imam i infamous zabavna igra, jedna od zabavnijih koje sam igrao.

Razmisljao sam i da nabavim first light.

14 godina
offline
Re: Play Station 4
bloodborne kaže...

True treba pustiti van dijete u sebi. Imam i infamous zabavna igra, jedna od zabavnijih koje sam igrao.

Razmisljao sam i da nabavim first light.

 Imam i odigrao sve s slike, osim medieval. On mi nikako nije sjeo na PS1, iako ne znam zašto. Moram pogledati recenzije i odigrati ponovno na PS4, svakako mi je na popisu.

Ako bi se riješio infamousa javi

4 godine
protjeran
offline
Re: Play Station 4

Uhh meni medievil predobar. Jos da mi je jaka i dexija, fable i tako u nedogled.

Nfs underg 1,2.. ajoj sta bi se ja remastera nakupovao.

 

Infamous mi je u digitalnom obliku. :/

6 godina
offline
Re: Play Station 4
x360gamer kaže...

Ako bi se riješio infamousa javi

 Infamous ima cijenu od 150.00kn u fizičkom obliku, mislim da je na PS store-u još i jeftinije. ;) 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice