PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.375
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

 Da mu nisi spominjao mamicu?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

 Jbga on ima kasko.

 Ili ima nekog u policiji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

 

Dobio si suspenziju u igri ili gdje?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Kompletni account. Ma kaj bi se zamaral sa budalama i isel hebat majke kad nisam nista napravil... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Kompletni account. Ma kaj bi se zamaral sa budalama i isel hebat majke kad nisam nista napravil... 

 

Sumnjam da bi ti radi sudara u GT Sportu blokirali PSN account. Eventualno bi dobio ban za GTSport Online.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

 Cek samo malo igras online utrku autima i ne smijes nekoga trknut ?

 Kakva je to glupa igrica ? Aha gran turismo.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

 Cek samo malo igras online utrku autima i ne smijes nekoga trknut ?

 Kakva je to glupa igrica ? Aha gran turismo.

 Ne, ne... shema je u tome da je on najvjerovatnije prijavil bez ikakvog razloga. Moze bit da je napisal kak sam ga ''abjuzao'' kroz igru ili kaj vec. Mislim, nista osim takve spike mi ne pada na pamet. Nije bitno sad, al jbt led... da postoji tolko butthurtanih ljudih, to nije normalno. Jbt led, kolko sam puta dignul preko 30k DR i bil na 99 SR... pa se frajer namjerno razbije u mene i skrene van staze... pa gutnes 5s penalty za nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

znam da u igricama poput LoL-a postoji mogucnost reportanja igraca ili vise.
ali nisam znao da to mozes i na ps-u ili to postoji takoder za pojedine igre ?
mislim kako god okrenem radi se o voznji/utrci autiju gdje je logicno da cete se sudarat i razbijat.
tak da mi je svaka prijava ili bann na takvu glupost tragikomicna. zamisli igramo battlefield i ja te prijavim jer si me ubio i ti dobis bann
nigdje veze.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

znam da u igricama poput LoL-a postoji mogucnost reportanja igraca ili vise.
ali nisam znao da to mozes i na ps-u ili to postoji takoder za pojedine igre ?
mislim kako god okrenem radi se o voznji/utrci autiju gdje je logicno da cete se sudarat i razbijat.
tak da mi je svaka prijava ili bann na takvu glupost tragikomicna. zamisli igramo battlefield i ja te prijavim jer si me ubio i ti dobis bann
nigdje veze.

 

Pa nije baš. Nije ovo need for speed. To je GT Sport. Cijeni se sportmanship. Ako voziš prave utrke nećeš dugo voziti ako se zabijaš u druge aute, oduzet će ti licencu vozača jer si razbijač.

GranTurismo oduvijek kažnjava nesportsku vožnju, ali bana te samo od online utrka.

 

Ne vidim zašto bi mu bio banan kompletni PSN account. Brijem da je neki drugi problem tu u igri, a ne sudaranje u GT Sportu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Najbolje e-mailom poslati upit na PSN. Pogledaj svakako inbox u mailu bi ti trebalo biti navedeno radi cega su te suspenzirali. Da nisi kupovao ove ukradene accounte sa igrama na njima?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Vjerojatno je nesto drugo u pitanju, a ne GT Sport.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
online
PlayStation 4

jel ima onih koji su uzimali ovaj ea access. isplati li se uzet na godinu dana?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio suspenziju odn3 dana na svom main PS4 accountu.

Da li je moguce da lik koji mi je prijetio u GranTurismo chatu da ce me prijavit ( jer sam ga u zavoju slucajno zakacio zadnjim branikom) za abuse neceg... I da mu je to proslo? Da uopce nisu pogledali u cem se radi, nego sve te prijave odmah pod normalno stave kao prolazne.

Kakve su to pizdarije jbt. Taj isti lik u 4 kruga kolko utrka traje je skupil 7s penaltya... Kaj onda on, treba dobit 6mj suspenziju. 

 Hm, to i mene zanima. Par puta sam tako prijavio neke likove u GT Sportu i uvijek me zanimalo imali to smisla, odnosno, prati li to netko. Pokušaj provjeriti sa helpdeskom jel' oni mogu vidjeti zašto si dobio ban. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Pa nije baš. Nije ovo need for speed. To je GT Sport. Cijeni se sportmanship. Ako voziš prave utrke nećeš dugo voziti ako se zabijaš u druge aute, oduzet će ti licencu vozača jer si razbijač.

GranTurismo oduvijek kažnjava nesportsku vožnju, ali bana te samo od online utrka.

 

Ne vidim zašto bi mu bio banan kompletni PSN account. Brijem da je neki drugi problem tu u igri, a ne sudaranje u GT Sportu.

 jasno je to meni, ali meni to i dalje nema smisla. ne ulazim u onaj dio kada tebe netko namjerno pokusa sabotirati.
 ali da se u potpunosti izbjegnu sudari u autoutrci sa preko 20 vozila na cesti gdje u paralelu stanu 2-3 max mi je suludo.
 mislim ocito zato i je mala publika te igrice jer ne znam. nisam osobno nikada bio fan gt-a ni u kojem smislu.
 kad citam ovo da te banaju jer si se u nekog zabio razlog vise da na neigranju iste i ostanem.
 mislim necu reci da je losa, ali nikad me nicime nije zaintigrirala.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nisu sigurno banali zbog udaranja u autoutrkama.Sigurno je bilo spominjanja mamice preko poruka ili glasovno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa nije baš. Nije ovo need for speed. To je GT Sport. Cijeni se sportmanship. Ako voziš prave utrke nećeš dugo voziti ako se zabijaš u druge aute, oduzet će ti licencu vozača jer si razbijač.

GranTurismo oduvijek kažnjava nesportsku vožnju, ali bana te samo od online utrka.

 

Ne vidim zašto bi mu bio banan kompletni PSN account. Brijem da je neki drugi problem tu u igri, a ne sudaranje u GT Sportu.

 jasno je to meni, ali meni to i dalje nema smisla. ne ulazim u onaj dio kada tebe netko namjerno pokusa sabotirati.
 ali da se u potpunosti izbjegnu sudari u autoutrci sa preko 20 vozila na cesti gdje u paralelu stanu 2-3 max mi je suludo.
 mislim ocito zato i je mala publika te igrice jer ne znam. nisam osobno nikada bio fan gt-a ni u kojem smislu.
 kad citam ovo da te banaju jer si se u nekog zabio razlog vise da na neigranju iste i ostanem.
 mislim necu reci da je losa, ali nikad me nicime nije zaintigrirala.

 

Dobijaš negativne poene za sudare, za ban moraš biti žešća bitanga.

Tvoj ban s konzole nema veze sa GT Sportom. Ili uopće ne kužimo šta pričaš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 15:51 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Nisu sigurno banali zbog udaranja u autoutrkama.Sigurno je bilo spominjanja mamice preko poruka ili glasovno.

Ma kakvo spominjanje mamice... kaj vam je. Odvozis utrku i ides dalje. Kad nariktas joystickom da napises nekaj u chatu poslije utrke, ode vrijeme 5x. Kaj imamo 5g? 

Ti doslovno mozes otici na neciji profil i prijavit ga. Napisati u komentar od prijave kaj hoces... a posto Sony ima nultu toleranciju prema tome, odma dobivas ban. Kaj je apsurdno, ali ok... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
Dann3R kaže...
Nisu sigurno banali zbog udaranja u autoutrkama.Sigurno je bilo spominjanja mamice preko poruka ili glasovno.

Ma kakvo spominjanje mamice... kaj vam je. Odvozis utrku i ides dalje. Kad nariktas joystickom da napises nekaj u chatu poslije utrke, ode vrijeme 5x. Kaj imamo 5g? 

Ti doslovno mozes otici na neciji profil i prijavit ga. Napisati u komentar od prijave kaj hoces... a posto Sony ima nultu toleranciju prema tome, odma dobivas ban. Kaj je apsurdno, ali ok... 

 

Bolje se raspitaj zašto ti je banan PSN account nego što lupetaš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav, da li mogu kod PSN naloga da promijenim region sa Hrvatska na UK ? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 jasno je to meni, ali meni to i dalje nema smisla. ne ulazim u onaj dio kada tebe netko namjerno pokusa sabotirati.
 ali da se u potpunosti izbjegnu sudari u autoutrci sa preko 20 vozila na cesti gdje u paralelu stanu 2-3 max mi je suludo.
 mislim ocito zato i je mala publika te igrice jer ne znam. nisam osobno nikada bio fan gt-a ni u kojem smislu.
 kad citam ovo da te banaju jer si se u nekog zabio razlog vise da na neigranju iste i ostanem.
 mislim necu reci da je losa, ali nikad me nicime nije zaintigrirala.

 

Mala publika. Ajde nemoj više, molim te...

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 mislim ocito zato i je mala publika te igrice jer ne znam. nisam osobno nikada bio fan gt-a ni u kojem smislu.
 kad citam ovo da te banaju jer si se u nekog zabio razlog vise da na neigranju iste i ostanem.
 mislim necu reci da je losa, ali nikad me nicime nije zaintigrirala.

 Nisam GT fanboy no moram napomenuti kako je sama igra prodana u 8 milijuna primjeraka, a sport mode svakodnevno igra u prosjeku 25 tisuća igrača, što nije zanemariva brojka. 

 

GT je daleko od savršene driving igre, ima svojih mana još od prve GT igre. Ja ga igram isključivo zbog online utrkivanja jer je po tom pitanju najmanje loša od konkurencije. Penalty sustav je čudan, no PD se barem trudi to popraviti. Također, kada dobiješ više rangove ekipa je manje više normalna te se možeš fokusirati na utrkivanje bez straha da će se neka budala zabiti u tebe. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 20:04 (bloodborne).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije istina da banaju samo tako.Recimo na XBL sam sa razlogom dobio ban na 30 dana jer sam ga i zaslužio budući da sam opsovao jednome liku.Sigurno je i na PSN-u tako.Oni provjeravaju jer imaju algoritme za to i ne banaju bezveze ako se sudaraš u autoutrkama,pa to svi skoro rade da im drugi služe kao kočnica u zavoju.Oni banaju zbog više uzastopnih prijava različitih igrača,zbog neprimjerenih fraza,fotografija,poruka i sl.Ugavnom nikad bezveze ne banaju.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cri.Lu99 kaže...

jel ima onih koji su uzimali ovaj ea access. isplati li se uzet na godinu dana?

 

Ukoliko u EA access katalogu ima dovoljno zanimljivih igara koje bi igrao kroz godinu dana, onda se isplati. Ja sam uzeo na 30 dana čisto da bi odigrao FIFA19 Journey mode. Ali nema nijedne igre u katalogu zbog koje bi uzeo na godinu. I još dobivaš 10% popusta što je ok stvar. 

6 godina
online
Re: PlayStation 4

Taj popust mi apsolutno ništa ne znači haha. Igra ne uzimam odma pri izlasku, a koji mjesec kasnije popusti na store-u budu puno bolji od 10 %. Tako da bi isključivo uzima zbog igara. Ima tu sigurno stvari koje bi odigra i igra (ufc, unravel, simse za curu, pa i sportske iako koliko san svatia izlaze otprilike kada sezona završi...)

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam uzeo EA ac na mj dana ponajvise radi way outa. 

 Medutim buraz roka sve redom od nfsa do titanfalla

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da li je netko probao PES 2020 demo? Kad krene utakmica ventilator ide na max. Kreće u prodaju za 2 tjedna pa mi je nevjerojatno.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Way Out je fantastičan. Uncharted u dvoje.

Šteta što Uncharted 4 nije imao tu opciju. 

Kao da su inicijalno imali tu ideju, ali ju na kraju nisu realizirali.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
Dann3R kaže...
Nisu sigurno banali zbog udaranja u autoutrkama.Sigurno je bilo spominjanja mamice preko poruka ili glasovno.

Ma kakvo spominjanje mamice... kaj vam je. Odvozis utrku i ides dalje. Kad nariktas joystickom da napises nekaj u chatu poslije utrke, ode vrijeme 5x. Kaj imamo 5g? 

Ti doslovno mozes otici na neciji profil i prijavit ga. Napisati u komentar od prijave kaj hoces... a posto Sony ima nultu toleranciju prema tome, odma dobivas ban. Kaj je apsurdno, ali ok... 

Ja im spomenem mamu, a usput osamarim i zenu, jer se presetava dok vozim.

 

Ne vjerujem, da mozes dobiti ban samo tako bez neke provjere. Prije bih rekao da je neka greska u sustavu. Javi se supportu, pa ces bolje znati. Ako je njihov fail, mozda dobijes sta kao ispriku.

 

Vandit kaže...
bloodborne kaže...

 mislim ocito zato i je mala publika te igrice jer ne znam. nisam osobno nikada bio fan gt-a ni u kojem smislu.
 kad citam ovo da te banaju jer si se u nekog zabio razlog vise da na neigranju iste i ostanem.
 mislim necu reci da je losa, ali nikad me nicime nije zaintigrirala.

 Nisam GT fanboy no moram napomenuti kako je sama igra prodana u 8 milijuna primjeraka, a sport mode svakodnevno igra u prosjeku 25 tisuća igrača, što nije zanemariva brojka. 

 

GT je daleko od savršene driving igre, ima svojih mana još od prve GT igre. Ja ga igram isključivo zbog online utrkivanja jer je po tom pitanju najmanje loša od konkurencije. Penalty sustav je čudan, no PD se barem trudi to popraviti. Također, kada dobiješ više rangove ekipa je manje više normalna te se možeš fokusirati na utrkivanje bez straha da će se neka budala zabiti u tebe. 

Ma igra je bomba.

Najvise su joj zamjerili sto nije imala "karijeru" na DayOne, jer su nostalgicari ocekivali "punokrvni" GT, a ne samo online igru.

Ali nakon toga, rijetko koja igra (a posebno trkacka) se moze pohvaliti s tolikom kolicinom besplatnih updateova. Em je vec nakon izlaska zbog mlakog prijema bilo moguce nabaviti igru za 250-300kn.

Sjecam se Infogamera nakon izlaska igre. Mislim da je islo, kao vruce kifle.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
PlayStation 4

Ima netko iskustva s reklamiranjem PS4 konzole? Mogu odnijeti samo konzolu ili trebam uzeti puni sadržaj kutije... HDMI, gamepad, USB kabel... šta već ne?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice